Bitişin Ardından..

meltosh

Nirvana
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2007
1.059
52
32
Öyle durgun olduğuma bakma sen ne olur. Biliyorum bu da tıpkı ötekiler gibi kolay atlatabileceğim bir acı ucunda ölüm yok ya. Alt tarafı gidiyorsun alt tarafı ayrılıyoruz birbirimizden kendimizden. Belki birkaç gün çıkmak istemeyeceğim istiklal’e; belki, patrona bir yalan uydurup bütün gün uyuyacağım evde perdeleri kapatıp.Beni asıl endişelendiren ne biliyor musun şimdi biz ne olacağız bütün o yaşanmışlıkları nereye gömüp nasıl hiçbir şey olmamış gibi davranacağız.Kahretsin kendime kahve yaparken bile süt koymuyorum artık. Öyle işlemiş ki birlikte hareket etmek zevklerimizi ve alışkanlıklarımızı bile birbirimize benzetmişiz.Öyle durgun olduğuma bakma sen ne olur, alt tarafı ayrılıyoruz. Hani hafta sonları beraberken dua ederdin lütfen yaz çabucak gelsin diye yağmurlu havalar seni mutlu etmezdi ya. Bak yaz geliyor bütün o tatil planları falan değil üzüldüğüm, seni güneşin nasıl mutlu ettiğini göremeyecek olmam beni kederlendiriyor.Şimdi böyle durgun olduğuma bakma sen ne olur. Seni yolundan alıkoymak değil niyetim. Sadece üzülüyorum. Bilirsin kaybettiklerinin yerine koyabileceği daha iyi bir şey yoksa panikler insan. Sanırım bende şimdi tamda o paniği yaşıyorum. Senin yerine koyabileceğim senin kadar sevebileceğim hiçbir şeyim kalmadı. Sen varken farkında olmadan yitirmişim hepsini. Çünkü seni sonsuza kadar benimle olacak sanmışım.YANILMIŞIM..Şimdi artık sende herkes gibisin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…