Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
Arkadaşlar ben uyuyamıyorum bu ilaç uyku yapar dediniz benim için de iyi olur diye düşündüm tok karnına içtim bu gün biri hastaneden gelince diğeri akşam yemek yedikten sonra ve şimdi bu saat oldu hala uyuyamadımm :KK43:

Arkadaşlar adetime
Screenshot_20180201-131445.png
2 gün kala yaptım bugün bu testi. Sizce hamile miyim? :110:

Kızlar merhabaa adetime 5 6 gün var ve pembemsi bi akıntı geldi bugün bi kere geldi ve bidaha yok kasıklarmda ağrı var böyle olan var mı

Kızlar merhabaa adetime 5 6 gün var ve pembemsi bi akıntı geldi bugün bi kere geldi ve bidaha yok kasıklarmda ağrı var böyle olan var mı acaba

Canım özür dilerim aklını karıştırmak istemezdimm , peki birşey sorucam adet gecikmenin sebebini sordun mu doktoruna ? Mantıklı bir açıklama yapabildi mı?
Yok canım özür dilencek bisey yok. Stresten ddi canm baska bisey demedi ilacı kullanıp adet olmazsan gel mutlaka ddi

Yok canım özür dilencek bisey yok. Stresten ddi canm baska bisey demedi ilacı kullanıp adet olmazsan gel mutlaka ddi
Sen bilirsin canım benim istersen kullan ne diyim ki ama önce bı kendini dinle kim ne derse desin biz hamile olup olmadigimiz hissederiz bence ve içinde öyle ufak dahi olsa bir şüphe varsa bekle derim adet olmamış olmak sana dayanılmaz bir ağrı veriyor mu günlük yaşantını etkileyecek bir rahatsızlık veriyor mu?

Sen bilirsin canım benim istersen kullan ne diyim ki ama önce bı kendini dinle kim ne derse desin biz hamile olup olmadigimiz hissederiz bence ve içinde öyle ufak dahi olsa bir şüphe varsa bekle derim adet olmamış olmak sana dayanılmaz bir ağrı veriyor mu günlük yaşantını etkileyecek bir rahatsızlık veriyor mu?
Yok canm ben kullanmicam ilacı oglen almıstım ilacı ama icimden gelmiyo kullanmak.hayır canm hic rahatsız degilm adet olmamaktan bi sancım falan yok

Yok canm ben kullanmicam ilacı oglen almıstım ilacı ama icimden gelmiyo kullanmak.hayır canm hic rahatsız degilm adet olmamaktan bi sancım falan yok
Öyleyse bekle canım beklemekten zarar geleceğini sanmam belki daha yeni yeni oluşmaya başlayan bebeğin seninledir bir kaç gün sonra istersen tekrar beta HCG baktır eğer yükselme olursa emin oluruz

X