Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
Ne için peki bu dediğin canım ? Düşüğü önlemesi için mi ?
Genelde düşük tehlikesi olanlara veriliyo canım rahim duvarını kalınlastırsın diye ama sen şimdi bunları düşünme moralini yüksek tut ve uyumaya çalış şimdi küçücük ama senin üzüntünden etkilenir yarın için dua et ve uyu yarın doktordan sonra haber ver mutlaka

Genelde düşük tehlikesi olanlara veriliyo canım rahim duvarını kalınlastırsın diye ama sen şimdi bunları düşünme moralini yüksek tut ve uyumaya çalış şimdi küçücük ama senin üzüntünden etkilenir yarın için dua et ve uyu yarın doktordan sonra haber ver mutlaka
İlgi için çok ama çok teşekkür ederim canım tamam tekrar uyumayı deniycem ve doktordan çıkınca haber veririm burdan mutlaka... Benden gitmesini istemiyorumm ve sanırım şuan tek yapabileceğim dua etmek :'(

İlgi için çok ama çok teşekkür ederim canım tamam tekrar uyumayı deniycem ve doktordan çıkınca haber veririm burdan mutlaka... Benden gitmesini istemiyorumm ve sanırım şuan tek yapabileceğim dua etmek :'([/QUO n
Ne demek canım çok iyi anlıyorum seni çünkü olumsuz düşünme benim hamileliğimde sağolun çok boş konuşan olumsuz seyler anlatan vardı ben çok etkilenmiyordum o yüzden sen takma iyi düşün. İyi olsun

Öyle insanları hiç anlamıyorum canım çaresiz bir şekilde burda birbirimize destek olalım diye varız boş konuşmak daha çok sinir bozarak konuşmak nedendir anlam veremiyorum doğrusu

Aynen öyle canım boş boş konuşmak can yakmaktan hoşlanıyorlar sanırım
Rabbim bu çaresizliği bu acıyı düşmanımın başına vermesin çok zor birşey ama bazen öyleleri de biraz çaresizlik yaşamalı sanırım empati yapamıyorlarsa bir kez yaşamaları gerekir ki bir daha karşısındaki insana öyle davranmasın...

Yok hayır canım daha duymadık doktorum 19 un da gel kalp atışını duyarız dedi :'(
Canim yerlesme kanamasi olabilir düşük tehlikesi de olabilir. Acik renk kanaman olursa hic beklemeden acile git dusuk önleyici igne yaparlar ve fitil verirler .Eger az ve kahve ise korkma ama onlem amacli yine acile git .Kadin doguma randevunun gelmesini bekleme .Ben de ayni seyleri yasadim 2sinde gunduzdu k doguma gittim sekretere soyledim zaten bu acil bir durum hemen beni aldilar .Kese etrafinda kanama var mi diye vajinal baktilar sonra kontrol altinda kaldim .Mesai saati degilse de acile gidiyorsun nobetci ebeler oluyor zaten .Gecmis olsun hep yatmalisin bu donem tehlikeli

Canim yerlesme kanamasi olabilir düşük tehlikesi de olabilir. Acik renk kanaman olursa hic beklemeden acile git dusuk önleyici igne yaparlar ve fitil verirler .Eger az ve kahve ise korkma ama onlem amacli yine acile git .Kadin doguma randevunun gelmesini bekleme .Ben de ayni seyleri yasadim 2sinde gunduzdu k doguma gittim sekretere soyledim zaten bu acil bir durum hemen beni aldilar .Kese etrafinda kanama var mi diye vajinal baktilar sonra kontrol altinda kaldim .Mesai saati degilse de acile gidiyorsun nobetci ebeler oluyor zaten .Gecmis olsun hep yatmalisin bu donem tehlikeli
Canım çok teşekkür ederim açıklaman için ama ben artık gerçekten kadın doğum yerine psikiyatri bölümüne gitmem gerek sanırım Doktorların bile bir dediği diğerini tutmuyor delircem gerçekten delircem artık :'( :'( devamlı kontrole gittiğim doktorun bu gün muayene sırası yoktu bende başka bir doktordan sıra aldım kendi doktorum keseyi görmüştü ama bu kese yok ben gebelik var diyemem dedi kan ver öyle gel dedi 17 Ocak tarihinde aldığım HCG sonucunu ultrason fotoğrafını yanımda getirmiştim gösterdim ben buna gebelik demem neyse konuşmiycam ben konuşursam hastane birbirine girecek dedi bana :'( :'( :'(

Canım çok teşekkür ederim açıklaman için ama ben artık gerçekten kadın doğum yerine psikiyatri bölümüne gitmem gerek sanırım Doktorların bile bir dediği diğerini tutmuyor delircem gerçekten delircem artık :'( :'( devamlı kontrole gittiğim doktorun bu gün muayene sırası yoktu bende başka bir doktordan sıra aldım kendi doktorum keseyi görmüştü ama bu kese yok ben gebelik var diyemem dedi kan ver öyle gel dedi 17 Ocak tarihinde aldığım HCG sonucunu ultrason fotoğrafını yanımda getirmiştim gösterdim ben buna gebelik demem neyse konuşmiycam ben konuşursam hastane birbirine girecek dedi bana :'( :'( :'(
Canim kalp atana kadar kimseye gebe demiyorlar bazi kuralci dr lar bunda onlardan biri sen gönlünü ferah tut .Kendi dr una kanamam var diye gidersen yardimci olur ben de 5 6 7 8 ...diye haftalarda kanama yasadim hep

Rabbim bu çaresizliği bu acıyı düşmanımın başına vermesin çok zor birşey ama bazen öyleleri de biraz çaresizlik yaşamalı sanırım empati yapamıyorlarsa bir kez yaşamaları gerekir ki bir daha karşısındaki insana öyle davranmasın...[/QUOT
Öyle canım kendi canın can kanından olan kişilere o kadar farklı davranıyorlarki yanında birşey konuşmayalım kırılmasın üzülmesin diye ama konu başkası olunca asla düşünmezler canını yakmak için lafı sokarda sokar sen bi laf soksan adın çıkar hemen :duduk:

Canım içini ferah tut sen bthcg baktır en son değerini biliyorsan düşüp düşmediğini kontrol et arkadasında dediği gibi bazı doktorlar gerçekten uyuz kalp atışı duymadan sağlıklı bi gebelik olup olmadığını söylemiyorlar

Merabalar adet tarihine göre 4+3 hamileyim yani adetim 3 gün geçti ama ben erken öğrendim: ) çok kasık ağrım oluyor genelde tuvalete çıkınca geçiyo normal mi ?

Merabalar adet tarihine göre 4+3 hamileyim yani adetim 3 gün geçti ama ben erken öğrendim: ) çok kasık ağrım oluyor genelde tuvalete çıkınca geçiyo normal mi ?
Rahim genisliyor normal cok su icersen agrin hafifler

Arkadaşlar iyi geceler sizlere birşey sormak istiyorum... Bu gece geçmek bilmiyor çok üzgünüm :'( bu gün öğlen saatlerinde tuvalete girdim idrarımı yaptım ve peçete de açık pembe gibi bir kan gördüm mahvoldum resmen ( bu arada 5+1 hamileyim pazartesi günü 8mm lik keseyi de gördük ) akşam tekrar tuvalete girdim yine aynı oldu normalde ne kanama benzeri birşey var nede akıntımda farklı birşey ama idrarımı yaptıktan sonra yine çok hafif bir kanama gibi birşey gördüm ve az önce de yine aynı şey oldu ama bu sefer peçete de koyu kahverengiye yakın böyle akıntı karışımı birşey vardı tam bir kanama diyemem geçen ay yaşadığım kimyasal gebelikle de alakası yok sancım , ağrım veya herhangi bir kramp da yok sadece başım çok dönmeye başladı yeni bu neden olur bir fikri olan var mı ? Bakıyorum her yere araştırıyorum ama birşey bulamadım ne tam anlamıyla bir düşük gibi nede başka birşey sadece beni çok korkutuyor... Bu gibi birşeyler yaşıyan var mı aranızda ?? :'( :'(
https://www.anneysen.com/hafta-haft...isimi-hamileligin-5-haftasi-ceninin-3-haftasi canım bu siteye gir bi göz at faydalı bilgiler var

X