Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
Kızlar ben yaklaşık 1 haftadır falan belirtiler yaşadım hep hamile olabilirim diye düşündüm hatta bu sabahın ilk idrarıyla test yaptım ikinci çizgi çok silik çıktı. Reglime daha 1 gün vardı normalde ama işte ilerleyen saatlerde birden böyle normal regl oldum öyle lekelenme gibi değil de baya yoğun ve kırmızı geliyor ayrıca kasıklarımda da şiddetli ağrı var. Bu üstüne görme olabilir, yoksa hiç hamile değil miydim?
Üstüne görme yoğun olmuyormuş

Sen gebelik yaşadın mı bende bir haftadır romatizma gibi bacak ağrısı var ve arada sol kasigim ağrıyor abimin eşinin yani yengemin hamileliği bacak ağrısıyla geçmişti şimdi aklıma geldi

Yasadim canim 2014 Mayis dogumlu kizim var.Bana da oyle olmustu.
Ve suan ustune gormusum hamileymisim darisi basiniza :)

Kızlar merhaba benim sizlere mi sorum olcak inşallah cvp verirsiniz içim rahat eder benim regl 1 eylüldü ve 6 onda bitti hemen ilişki oldu ve Bi kaç kez daha neyse benim 3 gündür göğüs sızlamam vardı bugün şişti kasık Ağrı'm ve bel Ağrı'm var normalde adete yakında bu göğüs ağrısı olur bende size sorum benim hamile kalma ihtimalim varmı bu göğüs belirtisi içime şüphe düşürdü benim durumumda olan varmı aranızda belirti galan için erkenmi tutmuş olsa bile bu arada Bi gebeliğim oldu düşük Bi sene önce ve benim gene aynı. Şekilde olmuştu anlamamıştım

Sen gebelik yaşadın mı bende bir haftadır romatizma gibi bacak ağrısı var ve arada sol kasigim ağrıyor abimin eşinin yani yengemin hamileliği bacak ağrısıyla geçmişti şimdi aklıma geldi
Bende once bacak diz aqrim vardi sonradan hamile olduqumu oqrendim ama belirtisimi bilemem

Merhaba ben bu ayın 5 de adet oldum ve 4 gün sürdü mide bulantılarım baş dönmem ve kaşıklarımda ara ara ağrılarım oluyor bugün göğüs uçlarındada bi farklılık vardı daha belirgindi acaba hamile olabilirmiyim 1 aylık evliyim bu arada

Adet olduysaniz hamile olma sansi az ama dha cok yeni evlisiniz zaten istiyormusunuz
Evet istiyorum adetim normalde daha uzun sürüyordu ama bu sadece 4 gün sürdü ve biraz farklıydı yeni evlendiğim içinmi böyle oldu ama bulantılarım ve baş dönmem çok oluyor acaba diyorum da kısmet

Ustune gorme diye bisey var ama genelde istenince adet olunduqu halde hamile oldugunu saniyoruz bazen inanirmisin adet olduqum halde test yaptigimi hatirliyorum ama sende farkli olabilir istersen test yap rahatla.

Ustune gorme diye bisey var ama genelde istenince adet olunduqu halde hamile oldugunu saniyoruz bazen inanirmisin adet olduqum halde test yaptigimi hatirliyorum ama sende farkli olabilir istersen test yap rahatla.
Bende öyle sanıyorum galiba :)) senin varmı bebeğin

Malesef gecen sene kurtaj oldum hala kalamadim iste klomen kullandim 3 ay olmadi bu ay femara kullanyorum yarn kontrolum var yumurta buyudumu diye

Kızlar merhaba benim sizlere mi sorum olcak inşallah cvp verirsiniz içim rahat eder benim regl 1 eylüldü ve 6 onda bitti hemen ilişki oldu ve Bi kaç kez daha neyse benim 3 gündür göğüs sızlamam vardı bugün şişti kasık Ağrı'm ve bel Ağrı'm var normalde adete yakında bu göğüs ağrısı olur bende size sorum benim hamile kalma ihtimalim varmı bu göğüs belirtisi içime şüphe düşürdü benim durumumda olan varmı aranızda belirti galan için erkenmi tutmuş olsa bile bu arada Bi gebeliğim oldu düşük Bi sene önce ve benim gene aynı. Şekilde olmuştu anlamamıştım
Yaptım dün negatif Dr adet olmazsan bı hafta sonra gel dedi

X