Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
Kızlar merhaba..Şey birşey soracaktım da bana fikir verir misiniz..?Ben 8 aylık evliyim ilk günden beri çocuk istiyoruz..Oldum olası çocukları çok sevmişimdir Rabbim isteyen herkese hayırlısıyla nasip etsin inşAllah..Soruma gelince evlenmeden önce hiç saat dahi şaşmayan 30 günlük adet döngüm vardı..ama evlendiğim ilk aydan beri 23 günde 20 günde bir oluyordum defalarca doktora gittim bütün hormon testleri yapıldı ama doktor herşey çok normal dedi..Ama bu ay tam tersi oldu En S.A.T 6 Mayıs hâlâ olmadım geçen Salı günü kanda hcg'ye baktım ama negatifti..1 hafta geçti şimdi kasıklarım da batma midemde yanma vede göğsüme ince bir sızı giriyor arada bide süt gibi akıntı var..Böyle olupta hamilelik ihtimali olurmu?Düşünmekten çok yoruldum...
Bana sanki prolaktin hormonun yüksekmiş gibi geldi aynı sorunlar bende de vardı adetinin 3. günü bir daha hormon testi yaptır, göğüsten süt gelmesi ve adet düzensizliğinin başka açıklaması olduğunu sanmıyorum .

Merhabalar
Benim bir sorum olacaktı kızlar. Adetime 5 gün var ama adetten çok öncedir tek göğsümde aşırı ağrı var baya büyüdüler arada nadirde olsa baş dönmem var ve mide bulantılarım var karın ağrısı oluyor arada. ama çok fazla sırt ağrım Yok birde yüzümde kılcal damar şeklinden leke çıktı yanaklarım kırmızılaştı evde test yaptım negatif çıktı sizce olabilir mi hamilelik

Kızlar hamilelik-annelik-normal doğuma hazırlık için çok güzel bir sayfa keşfettim instagram da "" .takip edebilirsiniz.Güzel yazılar sohbetler ve pozitif Doğum hikayeleri var

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Ben erkek arkadaşımla yumurtlama döneminde sürtünme yoluyla bi ilişki yaşadım, sonrasında olması gereken zamanda normal adet oldum. Ama internetten araştırdığım kadarıyla hamilelikte adet olan varmış. Adet bittikten 1 hafta sonra gebelik testi aldım ve sonuç negatif. Doktora gittim, hamilelikle ilgili değil, kasık ağrımdan dolayı ultrasonla baktı ama hamile olsam görürdü diye düşünüyorum. Ama alt karnım 20 gündür şiş ve şişlik inmediği için ben stres yapmaya devam ediyorum. Alt karnımın şişliği stresten midir? Göğüs uçlarımda dokununca acıyor. Rahatlamaya ihtiyacım var.

Kizlar bugun normal test yaptim bisey cilmadi. Az once kahvemsi pembesi lekesi geldi gecti. Reglime 4 gun var yerlesme kanamasi nasl oluyo yerlesme zamanindaysa testte cikmamasi normalmi bilen yardimci olabilir mi

Merhaba arkadaşlar başka topiklere yazdım sizede sormak istiyorum 3 GUN önce gebe olduğumu öğrendim lekelenmem oldugu için progestan içiyorum ve clexan diye kan sulandırıcı iğne oluyorum dün akşam kalamam oldu acilde progestan iğnesi yaptılar geçti şu an kahverengiye yakın çok az geliyo korkuyorum bi sıkıntı olup bebeğim düşer mi diye bu arada dün betam katlanmıltı normal şekilde

Reklamlar...

Son düzenleyen: Moderatör:
Hanımlar merhaba. Şubatta ilk gebeliğimi öğrendim ve nisanda bebeğimin kalbi durduğu için kürtaj olmak zorunda kaldım. Son regl tarihim 26 haziran ve 32 33 günde bir oluyorum. Bu ay ilk korunmasız ilişkimiz 13 temmuzda oldu ve kullandığım uygulama yumurtlama günü olarak o günü gösteriyor. O günden beri aşırı derecede akıntım var son 1 haftadırda her gün adet olcakmışım gibi sancı çekiyorum ama adet olmuyorum. Uygulamaya göre adet günüme 1. 2 gün kaldı ama daha önce hiç adetime 8 10 gün kala sancı çekmezdim. Çoğu zaman yorulduğumda vs sol kasığımda batmalar rahmimde ağrılar hissediyorum. Şuan hatta sağ kasığımdan bacağıma vuran bir ağrı var adet sancısını andırıyor. Bugün test alıp yaptım ama negatifti. Acaba henüz erken olabilirmi yada geç döllenme vs. Ne bileyçm ilk kez bu şekilde bir durumla karşılaşıyorum. Normalde adet olacağım gün ağrırdı ve peşine kanamam başlardı. Bu durumu yaşayan arkadaşlar varsa öneri veya yaşadığınız tecrübeleri öğrenmek isterim. Şimdiden teşekkürler.

Merhaba. Ben erkek arkadaşımla yumurtlama döneminde sürtünme yoluyla bi ilişki yaşadım, sonrasında olması gereken zamanda normal adet oldum. Ama internetten araştırdığım kadarıyla hamilelikte adet olan varmış. Adet bittikten 1 hafta sonra gebelik testi aldım ve sonuç negatif. Doktora gittim, hamilelikle ilgili değil, kasık ağrımdan dolayı ultrasonla baktı ama hamile olsam görürdü diye düşünüyorum. Ama alt karnım 20 gündür şiş ve şişlik inmediği için ben stres yapmaya devam ediyorum. Alt karnımın şişliği stresten midir? Göğüs uçlarımda dokununca acıyor. Rahatlamaya ihtiyacım var.

sen kesin hamilesin bence

Merhabalar, bu gün ilişkimin 11. Günü kan testi yaptırdım <2.00 acaba erken mi değer yükselir mi ?

Merhaba uzun zamandır takip ediyorum 1 yıllık evliyim çocuk düşünüyoruz bu ay ovulasyon testi aldım 5 li olandan bugün ilkini denedim yorumlar mısınız bu arada yaptıktan sonra yumurta akı gibi akıntım oldu 28 29 gün de bir oluyorum takvime göre 31 i yada 1 ı yumurtlamam ama bilmiyorum yardımcı olabilir misiniz tecrübeli olanlar :dua::110:

IMG_1610.JPG

X