Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
Kızlar merhaba ben de aranıza yeni katıldım.önceden hep takip ediyordum ama üye olmak aklıma gelmemişti.şimdi size bir sorum olacak normalde adetlerim düzenlidir ve geçen ay 30unda kahverengi lekeler geldi heralde hasta oluyorum dedim 31 inde pembemsi akıntı oldu hiç böyle olmamıştı ve normal adet akıntımdan cok farklıydı ve 2gün sürdü bitti acaba yerleşme kanamasımıydı?henüz test yapmadım acaba hamilemiyim?test yapsam çıkar mı acaba bebiş istiyoruz Allahım inşallah hepimize nasip etsin❤️

Kızlar merhaba ben de aranıza yeni katıldım.önceden hep takip ediyordum ama üye olmak aklıma gelmemişti.şimdi size bir sorum olacak normalde adetlerim düzenlidir ve geçen ay 30unda kahverengi lekeler geldi heralde hasta oluyorum dedim 31 inde pembemsi akıntı oldu hiç böyle olmamıştı ve normal adet akıntımdan cok farklıydı ve 2gün sürdü bitti acaba yerleşme kanamasımıydı?henüz test yapmadım acaba hamilemiyim?test yapsam çıkar mı acaba bebiş istiyoruz Allahım inşallah hepimize nasip etsin❤️
Bende de bir kaç ay önce böyle durumlar olmuştu ama bir kaç gün sonra regl i oldum .Biraz daha bekle istersen umarım beklediğin gibi bir sonuç alırsın canım.....

Ben değil ama kardeşim öyle hamile kalmış...Ve bir çok kişiden de duymuştum hamile kalınabileceğini.......
Arkadaslar merhaba gecen ay ella kullandim adetim duzensizlesti. Onceden 1 haftaydi simdi 4 gun oluyor. Benim size bir sorum olcak erkek arkadasim ile surtunme yoluyla iliskiye girdik fakat bosalma olmadi adetime 6 gun kala oldu bn 4 gun onceden regl oldum normade pazar olmam lazimdi bu reglim yogun oldu ama halsizim yemek yiyemiyorum nedeni nedir . Ayni zamanda bende kansizlik ve idrar yolu enfeksiyonu var bunlrdan olabilir mi

Arkadaslar merhaba gecen ay ella kullandim adetim duzensizlesti. Onceden 1 haftaydi simdi 4 gun oluyor. Benim size bir sorum olcak erkek arkadasim ile surtunme yoluyla iliskiye girdik fakat bosalma olmadi adetime 6 gun kala oldu bn 4 gun onceden regl oldum normade pazar olmam lazimdi bu reglim yogun oldu ama halsizim yemek yiyemiyorum nedeni nedir . Ayni zamanda bende kansizlik ve idrar yolu enfeksiyonu var bunlrdan olabilir mi
Kullandığın ilaçtan dolayı düzensiz olmuş olabilir ve kansızlık ve idrar yolu enfeksiyonu da bu durumu tetikler bende de enfeksiyon var bulantım hiç bitmez ordan biliyorum....Şöyle bir örnek vereyim; Biz eşimle balayına gittiğimizde adet geciktirici almıştım ve benim adetim gününü hiç şaşmazdı şimdi bir kaç gün öteliyor o yüzden kullandığımız ilaçlar bünyeyi alt üst ediyor ....

Kullandığın ilaçtan dolayı düzensiz olmuş olabilir ve kansızlık ve idrar yolu enfeksiyonu da bu durumu tetikler bende de enfeksiyon var bulantım hiç bitmez ordan biliyorum....Şöyle bir örnek vereyim; Biz eşimle balayına gittiğimizde adet geciktirici almıştım ve benim adetim gününü hiç şaşmazdı şimdi bir kaç gün öteliyor o yüzden kullandığımız ilaçlar bünyeyi alt üst ediyor ....
Korktum bende acikcasi yanaklarim patlicak gibi yaniyor. Sonra sanki kuscak gibi oluyorum tansiyonumu olctum 11_7 cikti.

KKızlar adet olsam bugun 3.gun olacaktı ama olmadım dunle evel gun test yaptim negatif yıne de gebelik olabilir mi sizce

Cnm pzt bugün. Naaaaptın
Canım şöyle oldu geçen perşemde komşum uğradı bendeki gecikmeye ben dayanamıcam sana test alıcam dedi aldık evde yaptık test 2. Çizgi çıktı :) inanamadım:KK6: ertesi gün kan verdim beta hcg 108 çıktı yani 2 haftalık hamilemiyin bugün 2. Kanı verdim sonucu bekliyorum inşallah yükselmiştir

iyi gunler kizlar bi sorum var
dün çok fena yürümekte zorluk cıkarıcak kadar sağ kasığımda ağrı oldu.aksam basladi gece arttı ağrı.uyumakta da zorlandım.
büyük ihtimalle yumurtlama ağrısıydı.akıntim da vardı cünkü uzayan beyaz seffaf karisimi bi akintiydi.
ama sorum şu : böyle yumurtlama agrisinu ilk kez yasiyorum bugun bile agriyor ama dunku kadar degil tabi.yani bu kasar togun agri belki de hamileligin bekirtisi olabilir mi.çünkü iki gun once iliksi olmustu

Merhaba arkadaşlar. Benim adetim geceli 10 gün oldu. Gecikmenin 3.günü ve 9.günü idrarda test yaptım negatifi gördüm. İlk defa bu kadar çok gecikti. İdrarda negatifi görünce kanda baktırmaya gitmedim.
:KK43: Herhangi bir belirtim de yok. Sadece ara ara kasikta batmalarım oluyor. Sizce ne yapmaliyim ?

X