Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
Merhaba güzeller.

Kaç gündür sorayım diye düşünüyordum ama ha oldu ha olacak diye diye bugüne kadar geldi.

Bugün âdet gecikmemin 8. günü de bitmiş oldu ve çok şaşkınım. Ayın 2sinden 7sine kadar âdet olmam gerekiyordu ama olmadım. Tüm ay bir yakınlaşma yaşamadım ama âdet gecikmemin 3. günü yani 1 hafta önce afedersiniz eşimle bir yakınlaşma oldu.

Âdet gecikmemden hamile kalabileceğimi düşünmüyorum açıkçası ama 8 gündür bekliyorum tık yok. 1 hafta önce göğüs uçlarım ağrımaya başlamıştı ve 1 kilo almıştım âdet olacakmış gibi ama ağrı geçti gitti. 3 gündür de göğüslerim şiş idi âdet belirtisi gibi ama şişlik de iniyor bugün. Dün gece âdet olacakmışım gibi ağrılarım da vardı alt karın bölgemde ama hâlâ tertemizim. Ne leke var ne de belirti, sadece o fazla 1 kilo duruyor.

Biliyorum biraz saçma bir soru oldu kızlar ama şüphelenmemek elde değil. Neredeyse tüm ay akıntım oldu bu ay ve 1 haftadır gribim. İyileşiyorum ama bir bakıyorum ertesi sabah boğazım şişmiş durduk yere. 1 haftadır gözlerimin önleri de mosmor.

Âdet olmam gereken günler içerisinde hamile kalamam değil mi?

Merhaba güzeller.

Kaç gündür sorayım diye düşünüyordum ama ha oldu ha olacak diye diye bugüne kadar geldi.

Bugün âdet gecikmemin 8. günü de bitmiş oldu ve çok şaşkınım. Ayın 2sinden 7sine kadar âdet olmam gerekiyordu ama olmadım. Tüm ay bir yakınlaşma yaşamadım ama âdet gecikmemin 3. günü yani 1 hafta önce afedersiniz eşimle bir yakınlaşma oldu.

Âdet gecikmemden hamile kalabileceğimi düşünmüyorum açıkçası ama 8 gündür bekliyorum tık yok. 1 hafta önce göğüş uçlarım ağrımaya başlamıştı ve 1 kilo almıştım âdet olacakmış gibi ama ağrı geçti gitti. 3 gündür de göğüslerim şiş idi âdet belirtisi gibi ama şişlikte iniyor bugün. Dün gece âdet olacakmışım gibi ağrılarım da vardı alt karın bölgemde ama hâlâ tertemizim. Ne leke var ne de belirti, sadece o fazla 1 kilo duruyor.

Biliyorum biraz saçma bir soru oldu kızlar ama şüphelenmemek elde değil. Tüm ay akıntım oldu bu ay ilk kez ve 1 haftadır gribim. İyileşiyorum ama bir bakıyorum ertesi sabah boğazım şişmiş durduk yere. 1 haftadır gözlerimin önleri de mosmor.

Âdet olmam gereken günler içerisinde hamile kalamam değil mi?
Kalınabilir canım test al :)

Kızlarrr hala adet olmadım yarın 4 gün olacak çok heyecanlıyımmm :KK66: ama ara sıra adet sancım geliyor şüpheliyim 5.10 saniyeye geçiyor

Kızlarrr hala adet olmadım yarın 4 gün olacak çok heyecanlıyımmm :KK66: ama ara sıra adet sancım geliyor şüpheliyim 5.10 saniyeye geçiyor

Benimde 11. Gün olacak canım daha olmadım :) Benimde sancılarım vardı bugün hâlâ da var ama tık yok.

Kızlarrrr benim 15 şi adet gunum ama dun geceden baslayan bi lekelenmem var ilk koyu kahve sıyah gıbydı bugun baya acık renkte kırmızımı pembemı anlayamadım ped kullanyom ama pede bile bulaşmıyo lavobaya her gıttıgımde selpaga geliyo bu ne sizceee

Kızlar selam.
19 Şubat sat
Adetim 6 gün sürüyor
24 Şubat adet bitişi
27 Şubat ovu testi başlangıcı
Bugün 17.gun bir bakarmisiniz
Tekli olan ovu testi de bir saat önceki 18.20 de yaptım
Yorumlarınızı bekliyorum..
Birde kız bebekleri olan arkadaşlar denediginiz yöntemler var mıydı?
Allah'ım herkese sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin

Eklentiler

• _20170313_162550.jpg
    _20170313_162550.jpg
    58 KB · Görüntüleme: 62
  • _20170313_185304.jpg
    _20170313_185304.jpg
    30,1 KB · Görüntüleme: 66
Doğum Kontrol Hapı Bırakıldıktan Sonra Hamile Kalma Süreci

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Ebru ALPER, en çok merak edilen; Doğum Kontrol Hapı Bırakıldıktan Sonra Hamile Kalma Süreci Nedir? sorusunun cevabını Kadınlar Kulübü Tv için yanıtladı.
Sevgili Kadınlar Kulübü üyeleri sizler için açtığımız Kadınlar Kulübü TV'ye video izleme desteklerinizi bekliyoruz.
Diğer videolar için: https://www.kadinlarkulubu.tv/

Merhaba kızlar ella kullandim gecen ay regl tarihimden 2 gun once oldm ve 4 gun surdu bu ay yine oldum 2 gun once suan 2. Gun eski kadar gelmiyor. Ilaci kullanmadan once 7 gun olurdum ve ilk iki gun 1 paket bitirirdim benim.gibi duzensizlik yasayan varmi?

Kızlarrrr benim 15 şi adet gunum ama dun geceden baslayan bi lekelenmem var ilk koyu kahve sıyah gıbydı bugun baya acık renkte kırmızımı pembemı anlayamadım ped kullanyom ama pede bile bulaşmıyo lavobaya her gıttıgımde selpaga geliyo bu ne sizceee
Dogum kontrol yada ertesi gun ilaci içtiniz mi

Banada yorum yaparmisin iz normalde 26 günde adet oluyorum hiç birseyim yok hiç gecikme yaşamadım bu güne kadar ne ilaç kullandim ne başka birşey ve tam 5 gün gecikti sat 16 geri çekilme yöntemi ile ilişki oldu hamile kalmış olabilirmiyim idrar testlerim negatif ve hiç adet olacak gibi değilim sadece kasiklarimda batma var belimde yatınca ağrıyor uyuyup uyananınca geçmiş oluyor akıntı oluyor sürekli oldum sanıp bakıyorum yok ne yapacağımı bilemedim

merhaba arkadaslar bende araniza yeni katildim iki ay adetim düzene girdi martin 4 adet oldum normalde adetim 5 ve 6 gun sürer.ama adetim 2 gun surdu ilk defa arada bir kasiklarimda batma ve kabizligim oldu bir hafta boyunca aşırı gazim oldu sizce ustune görmüş olabilirmiyim sizce test yaptim negatif çıktı kan testini gormeden teste guvenmedim cumartesi gunu doktora gidecem insallh hamileyimdir allh isteyen herkese evlat nasip etsin insallh:dua:

:skandal:Arkadaşlar geri çekme yöntemiyle hamile kalanlar var mi aranız da?o_O

X