Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .

Cevap icin cok cok tesekkur ederim ama ben 11. Gunde yumurtladim takibini de yaptim ve o gunlerde iliaki girdim. Üstünden de bir hafta gecti

Kızlar adetin 11.gününde yumurtlamam oldu o günleri degerlendirip iliskiye de girdik. Adete 9 gun kala yani bugün böyle bildigimiz yumurtlama akintisi geldi. Ikinci yumurtlama galiba
Yasayan var mi bunu ? Bugün 18. Gün bat 19 Şubat. Yumurtlama olalı da 1 hafta oldu

Cevap icin cok cok tesekkur ederim ama ben 11. Gunde yumurtladim takibini de yaptim ve o gunlerde iliaki girdim. Üstünden de bir hafta gecti

Adet günün gelene kadar bekle istersen bir gün sonra gebelik testi alıp bak bende burda öğrenmiştim yazilanlardan ovulasyon testinden hamile olduğunu öğrenen birkaç arkadaş olmuş en iyisi sanırım adet gününü beklemek inşallah hamilesindir haberdar edersin hayırlı haberlerini bekliyoruz :)

Tesekkur ederim cok sagolun. :) haber ederim iyiyi de kötüyü de mutlaka

Insallah canim :) sen bi gun oncesin hayirli haberler alalim

Inşallah canım tek duam bu inanki ama kafama da takılmadı değil biliyomusun bilen birisi yanıtlasa keşke bende ovulasyon günlerimi değerlendirdim şimdi alıp yapsam ovulasyon testi acaba nası bi sonuç çıkar yani çift çizgiyi görürsem ne anlamam gerekiyo herseyi sormuşumdur doktora ama bu aklıma gelmedi daha önce bikaç arkadaşında başına gelmiş ovulasyon testinden hamile olduklarını anlamışlar acaba yarın alıp baksam mı kafam karıştı şimdi ama hayırlısı olsun bakalım neler olucak :)

Canim ben 20 ovulasyon 4 gebelik testini 35 tlye aldim kapida odeme. Ucuza geldi diye yapabiliyorum :) eczaneden alma pahali. Ozelden atayim siteyi oradan al. Hem gelene kadar vakitte geçer cikacaksa da çıkar daha net şekilde:)

Canim ben 20 ovulasyon 4 gebelik testini 35 tlye aldim kapida odeme. Ucuza geldi diye yapabiliyorum :) eczaneden alma pahali. Ozelden atayim siteyi oradan al. Hem gelene kadar vakitte geçer cikacaksa da çıkar daha net şekilde:)

Çok sevinirim canım bekliyorum mesajını allah razı olsun teşekkür ederim ince düşüncen için

Kuzum psikolojik doktorum bu yüzden artık gelme dedi kızdı hep kendine yükleniyorsun bide esin gitsin doktora kendini strese sokuyorsun 5 ay içinde olmazsa öyle gel ve kafandan çıkar artık dedi bu yüzden eşimle bile atıştık benimle isteyerek birlikte olmuyorsun yapalım çocuk olsun diye birlikté oluyorsun o yüzden olmuyor çok kızıyorum çıkar artık kafandan düşünme dedi bu ay çıkardım birazda olsa onun böyle konuşmasından dolayı birde bir macun aldım aldığım sayfada bebek mesajları yağıyor onu kullandım bu ay bakalım artık benimde sağ kasigimda acı var canımı yakıyor bakalım nasip aetik aşağı yukarı aynı günlerde olucaz rabbim ikimizede güzle haberler versin inşallah

Canım burdan rengi sarı duruyor ama eğer seffaf ve uzuyorsa yumurtlamadir bazı bayanlar 1 ayda 2 kere yumurtlayabiliyorlarmis benimde beyaz krem gibi akıntım var göğüslerim acıyor sızlıyor birde sağ yumurtaligimda bi acı var inşallah adet değildir 7 günüm kaldı benimde

Amin canım tek isteğim belirtilerin adet değilde hamilelik belirtisi olması bide macun demişsin ne macunu bu biraz anlatırmısın rica etsem ilaç tarzı bişey mi yoksa doğal kür gibi bişey mi

Merhaba ben erkek arkadasimla surtunme yoluyla birlikte olduk erkej arkdsm gogsume bosaldi 2 gun sonra ella aldim korktum bnyo yaparken kacmasindan ellayi kullanali 10 gun olmuştur sanırım bazen sol yumurtaligim agriyo iltihabım vardi onceden simdide gelio bazen midem bulaniyor gibi stresten oldunu düşünüyorum dun erken gebelik testi aldim negatif cikti 7 gun sonra regl olcm ama yinede korkuyorum sonuç olarak ara kanamam olmadi ilac ictikten sonra sizce hamile olabilir miyim

Biraz sarı gibi hatta açık sari canim

Arkadaşlar iç çamaşırıma bir gündür kahverengimsi lekelenmeler geliyor pkoyum en son adetimin üzerinden 50 gün geçti göğüslerim aşırı hassaslaştı dokununca bile deli gibi canım acıyor Ve iki gündür kahverengi akıntı geliyor Bebek cok istiyorum 2 yıla yakın oldu neredeyse hamile kalamadım çalıştığım yer cok küçük ücra bir yer doktor seçeceğim cok yok tedaviye de başlayamıyorum sizce bu göğüs ağrısı Ve akıntı nedendir arkadaşlar bu arada 5 gün önce falan eşimle ilişkiye girdik ama eşim tam ben hazıroldmadan girdi dolayısıyla canım yanmıştı hatta ilişkiden sorma bir iki gün rahmimde baskı acı hissettim sonra geçti geçtikten bir kaç gün sonra ilişki oldu hiç aacı hissetmedim ama ilişkiden sonra da bu kahverengi lekelenmeler başladı korkuyorum yorum yaparmısınız

Bence hamile olma ihtimalin Yok denilecek kadar az yani göğsüne gelmiş yukanırken rahmine nasıl gelsin ayrıca hap içmişsin falan bence Yok ama saha uzun yıllar evli olan deneyimli planlar daha iyi bilir tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…