Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
Bence hamile olma ihtimalin Yok denilecek kadar az yani göğsüne gelmiş yukanırken rahmine nasıl gelsin ayrıca hap içmişsin falan bence Yok ama saha uzun yıllar evli olan deneyimli planlar daha iyi bilir tabi
Psikolojik mide bulantim ve bas donmemmis dun bunu fark ettim aslinda butum gun film izledm bi kez bile olmadi kendimi cok dinliyorum sanirim adet gunum yakin sivilcelerim cikmaya basladi

Selam kızlar bi sorum olucak geçen ay Doğum kontrol hapı kullandım bıraktıktan 3 gün sonra regl oldum. Bu ay eşimle ayrı geçti iş gereği ben de bu yüzden ilaçsız bir ay geçirmek istedim ve ilaçları almadım. adetim gecikti. 1 gün gecikti ama hiç bi adet öncesi belirtisi Yok :/ sizce hamile miyim?

bu ayin 15 i son yumurtlma gunumdu takivime gore . o gun sag kasigimda hafif agrim vardi.ardindan iki gun sol belime agri giriyordu inceden igne batmasi seklinde.ben ustuttugumu dusunuyorum cunku o siralar adetime 12 gun falan vardi
bugunse hic bi agrim yok.sadece yogun kivamli bi akintim var rengi ne beyaz ne sari.kirli beyaz gibi
bugunden itibaremse adetime 9 gun var
bana bi akil verin kizlar bu belirtiler ne demek oluyo cok mu erken

bu ayin 15 i son yumurtlma gunumdu takivime gore . o gun sag kasigimda hafif agrim vardi.ardindan iki gun sol belime agri giriyordu inceden igne batmasi seklinde.ben ustuttugumu dusunuyorum cunku o siralar adetime 12 gun falan vardi
bugunse hic bi agrim yok.sadece yogun kivamli bi akintim var rengi ne beyaz ne sari.kirli beyaz gibi
bugunden itibaremse adetime 9 gun var
bana bi akil verin kizlar bu belirtiler ne demek oluyo cok mu erken

yok iki uc aydir hic bi ilac kullanmadim hamilelik icin
fakat bu ay cok duzensiz ama topu topu 2 3 kere icmisimdir hormon bozuklugundam dolayi testere disli aslan oencesi cayi iciyordum baska da yok
Bu agrilar sol yumurta genelde hamilelik belirtisi diye okumustum ama bende ella kullandim bu bel agrisi vs agrilar yarattı sonuc olarak adet oldum 2 gun once ama tam net bilmiyorum

Bu agrilar sol yumurta genelde hamilelik belirtisi diye okumustum ama bende ella kullandim bu bel agrisi vs agrilar yarattı sonuc olarak adet oldum 2 gun once ama tam net bilmiyorum
cok degisik bi agriydi belim agriyordu ama sanki kalcama da vuruyordu ve oyle normal agri degil biri igne batiripcikariyordu sanki ama
bugun yok o bel agrisi anlamadim

cok degisik bi agriydi belim agriyordu ama sanki kalcama da vuruyordu ve oyle normal agri degil biri igne batiripcikariyordu sanki ama
bugun yok o bel agrisi anlamadim
Birliktelik yasadiysaniz bunla alakali olabilir. Ama herhangi bi sey yoksa genelde bende yani adet gunumden 1 hafta once baslardi göğüslerim siser sonra bel agrilarim duygusal olurum bide akintim olurdu bende iltihaplanma var cunku ama cok net bilmiyorum bence bi doktora gorunun

Birliktelik yasadiysaniz bunla alakali olabilir. Ama herhangi bi sey yoksa genelde bende yani adet gunumden 1 hafta once baslardi göğüslerim siser sonra bel agrilarim duygusal olurum bide akintim olurdu bende iltihaplanma var cunku ama cok net bilmiyorum bence bi doktora gorunun
bel agrimdan bi gun sonra birliktelik oldu bel agrimin oldugu gun birliktelik olmadi
bende de idrar yolumda enfeksiyon sık sık olur bende ona bagladim ama ayaklarim usurdu benim hep ordan anlardim idrar yollarimi usuttugumu fakat bu sefernoyle olmadi bende sasirdim ama bel agrimin oldugu gun adetime 12 11 gun mu ne vardi bugunse daha 9 gun var yani adetime vi hafta kala bile degil bana cok erken geldi bu belirtiler acaba diyorum gec mi yumurtladim bu ay ondam olabilir mi . bilemedim boyle adete 12 gun kala belirtiler yasamak normal mi acaba
goguslerimde siskinlik agri da yok zaten erken daha benim adet olmama bi hafta kala gogus agrim basliyo cunku
cok trsekkurler cevaplariniz icin bu arada hayirli geceler dilerim

Kizlar benim de sol ve sag kasigimda agri oluyor boyle bir anda baskı gibi oluyor sol bacagimda da agri oluyor... Goguslerim sisti ve dokundugumda hep sicak. Sabah da acik sari akintim oldu ardindan beyaz akinti gelmeye devam ediyor kist mi var bebek mi bilmyrm bata 6 gunum var :KK43:

rkadaşlar mrb bugün dr gittik bebeğim 5+1 günlük kese 12.7 mm ikiz olabilir mi acaba normal mi yardımcı olun lütfen

Canim ben 20 ovulasyon 4 gebelik testini 35 tlye aldim kapida odeme. Ucuza geldi diye yapabiliyorum :) eczaneden alma pahali. Ozelden atayim siteyi oradan al. Hem gelene kadar vakitte geçer cikacaksa da çıkar daha net şekilde:)

Üründen memnunsunuz sanırım banada özelden msj atar mısınız acaba?

Canım banada göndermiştin allah razı olsun bende memnun kaldım üründen takipteyim şimdi almak isteyen olursa diye söylüyorum yani reklamını falan yapmıyosun :)

Ay sagol tatlım :KK9: vallahi korkuyorum burayi hic bilmiyorum daha. Ben aldim kullandim memnunum herkes ugrasmasin diye düşündüm. Çünkü bosuna para dökülüyor o testlere. Kendimize gazi verip verip yapıyoruz:)) birisi de benim. Sende durum ne koyulasma basladi mi

Bugün yaptım hafiften koyulasma var kullandığım takvimde Mart 1 ovulasyongünü diye gösteriyor ama bakalım canım beklemedeyim. Gerçekten eczanelerde ovulasyon testleri pahalı böyle toplu almak maddi açıdan daha kârlı oluyo inşallah bu ay olur da gerek kalmaz ikincisini siparis etmeye. Sende durumlar ne. Allah isteyen herkese bu ay nasip etsin inşallah :)

Ay sagol tatlım :KK9: vallahi korkuyorum burayi hic bilmiyorum daha. Ben aldim kullandim memnunum herkes ugrasmasin diye düşündüm. Çünkü bosuna para dökülüyor o testlere. Kendimize gazi verip verip yapıyoruz:)) birisi de benim. Sende durum ne koyulasma basladi mi

Bugün yaptım hafiften koyulasma var kullandığım takvimde Mart 1 ovulasyongünü diye gösteriyor ama bakalım canım beklemedeyim. Gerçekten eczanelerde ovulasyon testleri pahalı böyle toplu almak maddi açıdan daha kârlı oluyo inşallah bu ay olur da gerek kalmaz ikincisini siparis etmeye. Sende durumlar ne. Allah isteyen herkese bu ay nasip etsin inşallah :)

Amin hayatim insallahhh :) bugun adet bitti pelvik usg randevum da bugundu . Yumurtaikllarim cok guzelmis rahim duvarim 3mm mis . Hersey normal yani. Birde 12. Gununde gel yumurtaya bakayim dedi bayan kendiliginden. Icinden geldi :) cok tatli bir bayandi. Yarin gidip yumurtlama gunume randevu alacagim bakalim

Amin hayatim insallahhh :) bugun adet bitti pelvik usg randevum da bugundu . Yumurtaikllarim cok guzelmis rahim duvarim 3mm mis . Hersey normal yani. Birde 12. Gununde gel yumurtaya bakayim dedi bayan kendiliginden. Icinden geldi :) cok tatli bir bayandi. Yarin gidip yumurtlama gunume randevu alacagim bakalim

Sevindim canım inşallah bu ay iyi haberlerini bekliyorum benimde takvimde yarın ovulasyon gösteriyor eğer bu ay da olmazsa bende tekrar gidicem doktora bakalım

X