Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
Merhaba arkadaşlar iyisinizdir inşallah size bir sorum olacak geç yumurtlama yaşayıp hamile kalan var mı .

Evet benim de öyleydi hatta test yapana kadar akıntı nın geldiğini her hissettiğimde kesin şimdi adet oldum diyodum bi bakıyorum beyaz krem gibi bi akıntı gelmiş
Belim yani tam poponun üstünde bi ağrı var belim kopacak ağrıdan sağ kasigimda da ağrı var daha 8 günün var adete belimde ağrı olmaz normalde benim

Belim yani tam poponun üstünde bi ağrı var belim kopacak ağrıdan sağ kasigimda da ağrı var daha 8 günün var adete belimde ağrı olmaz normalde benim
Yaa benim de aynı öyle oluyor kızıma hamileyken de öyle olmuştu. Tam kuyruk sokumu işte sanki orası düşecekmiş gibi bi ağrı oluyor. Benim de 4 gün kaldı test yapmamak için zor tutuyorum kendimi

Kızlar adetime 8 gün kaldı fakat bugün tuhaf bişey hissettim rahmin içine kramp girdi sanki bikaç saniye bi durdum söyle geçmesini bekledim aradan zaman geçti yine tekrarladı adet gününden önce böyle hafif sızlamalar normaldir ama bu farklı bişeydi yumurtalık ağrısına falan benzemiyodu şuan akıntım da var sağ gögsüm koltuğumun alt hizasından itibaren ağrıyo sizce bunlar belirti olabilir mi artık testlerde tek çizgi görmek istemiyorum çok büyük hayal kırıklığı allah isteyen herkese nasip etsin insallah

Bugun test alıp yarın uygulayacağım, kısmet artık

Yaa benim de aynı öyle oluyor kızıma hamileyken de öyle olmuştu. Tam kuyruk sokumu işte sanki orası düşecekmiş gibi bi ağrı oluyor. Benim de 4 gün kaldı test yapmamak için zor tutuyorum kendimi
Yapma canım yapma sabret insan sabirsizlaniyor ama gününü bekle herkesin çıkmıyor çünkü mesela ilkinde benim test günümde bile çok silikti ışık altında zor görünüyordu kanda çıktı o yüzden ben yapmıyorum

Evet beklicem günümü acele etmicem. Senin de ikinci hamileliğin mi olacak canım?

Evet beklicem günümü acele etmicem. Senin de ikinci hamileliğin mi olacak canım?
İlki gelişimi durduğu ve kalp atışı olmadıgi için 10.haftada kürtaj oldum canım karnımda görunmuyordu rahimde kalmış bir daha olursa 2.olacak rabbim inşallah banada nasip eder ve bu kez kavuşuruz

İlki gelişimi durduğu ve kalp atışı olmadıgi için 10.haftada kürtaj oldum canım karnımda görunmuyordu rahimde kalmış bir daha olursa 2.olacak rabbim inşallah banada nasip eder ve bu kez kavuşuruz
İnşallah canım benim hayırlısıyla hamile olduğunu öğrenir sağlıkla kucağınıza alırsınız

İnşallah canım benim hayırlısıyla hamile olduğunu öğrenir sağlıkla kucağınıza alırsınız
Amin canım rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah bakalım var mı yok mu işte zaman geçmiyor pek umudum yok artık umudum kalmadi ama acikcasi

Daha önce yazmıştım canım buraya şimdi adetime 8 gün var son adet günüm 17 ocaktı normalde günüm hiç şaşmaz adetim bittikten sonra eşimle birlikteliğimiz oldu şimdi ufak belirtiler hissediyorum tabi belirtiyse eğer tam bilmiyorum geçen gün tuhaf bi ağrım oldu böyle rahim içinde adet öncesi insanın yumurtalıklari sızlar ya hani öyle bişey değildi bi ağrı sık idrara da çıkmaya başladım bazen yemeklerden sonra hafif bulantı gibi bişey oluyo psikolojikmidir artık bilmiyorum kendimi yorgun hissediyorum o gebelik testlerindeki tek çizgi hayal kırıklığını yaşamak istemiyorum yine

Kızlar selam yardım edin banada lütfeeeennnn adetim 2gün geçti2senedir bebiş istiyoruz bizde sadece göğüs uçlarım acıyo bildiğin dokunamıyırum böyle bişy yaşayan oldumu yada bilgisi olan test yapmaya cok korkuyorum

Senin sıkıntın ne canım

Daha önce yazmıştım canım buraya şimdi adetime 8 gün var son adet günüm 17 ocaktı normalde günüm hiç şaşmaz adetim bittikten sonra eşimle birlikteliğimiz oldu şimdi ufak belirtiler hissediyorum tabi belirtiyse eğer tam bilmiyorum geçen gün tuhaf bi ağrım oldu böyle rahim içinde adet öncesi insanın yumurtalıklari sızlar ya hani öyle bişey değildi bi ağrı sık idrara da çıkmaya başladım bazen yemeklerden sonra hafif bulantı gibi bişey oluyo psikolojikmidir artık bilmiyorum kendimi yorgun hissediyorum o gebelik testlerindeki tek çizgi hayal kırıklığını yaşamak istemiyorum yine

Anladım canım kaç günde bir adet oluyorsun sen benim 22 ocak adet oldum bn benimde 8 günüm kaldı söyle söyleyeyim canim benim 1 kürtajım oldu ve adet gününe kadar belirtim yoktu hiç sadece normalde adet olacak ağrılar oldu mesela iki ay öncede bildiğin tüm belirtileri yaşadım baş dönemlerine kadar yaşadım hatta ama 4 gün gecikmeli adet oldum psikolojik olarak belirtileri kendimiz oluşturuyoruz benimde bu ay sağ kasığımda ve belimde ağrı var adet belirtileri ile birebir oluyor ayırt etmesi çok zor günün geçmeden sakin test yapma çok büyük hayal kırıklığı oluyor inşallah hamilesindir aynı gün hasta olucaz aşağı yukarı inşallah güzl haberini alırız

32 günde bir oluyorum canım hiç şaşmaz benim adetim çok şükür doktor da kist miyom vb sorunun yok dedi ama hamile kalamıyorum içime doğuyo ki bu ayda olmadı galiba psikolojik mi yapıyorum napıyorum çünkü istek fazla olunca bilinç altı oyunlar oynuyo böyle 8 gün sonra eğer olmazsam bir gün sonra yaparım test bugün sanada dua edicem inşallah seninde güzel haberlerini alırız en yakın zamanda Rabbim nasip eder inşallah

Adete 9 gun var ovulasyon testleri pozitife yakin derecede koyu çıkıyor. Birde krem gibi akıntı var bembeyaz nedir bu ?

Adete 9 gun var ovulasyon testleri pozitife yakin derecede koyu çıkıyor. Birde krem gibi akıntı var bembeyaz nedir bu ?

Bende aynı soruyu geçen ay doktoruma sormuştum evde yaptığım ovulasyon testlerimle günümü belirliyorum ama beyaz akıntım geliyo diye doktorum normal olduğunu akıntının yumurtlama günlerinde olduğunun belirtisi diye söylemişti zaten testinizde belirgin çıktıysa yumurtlama günlerinizdesiniz demektir inşallah yardımcı olabilmişimdir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…