Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
Kizlar bat 2. Kasiklarim falan degilde karin taraflarinda batmalar var. Mide agrilari gibi. Acaba bu bi belirti mi ? Yoksa gercekten mide agrisi mi ? Kemerimi gevsetiyorum karnimda bi baski bi aci.

Benim gibi olan var mi ? Adete 8 gün onceden kan testi yaptirdim. Hergun idrar testi yapiyorum. Kendime engel olamiyorum ne olacak böyle. :KK43:

Kizla mrb acayip bi sekilde yardiminiza bilgi ve tecrubelerinize ihtiyacim var .ben 24 gun once bebegmn kalbi durdgu icin kurtaj oldum.10 gun fln kanama oldu az az.sanirim 12 ve 15.gun de esimle birlikte olduk.gebelik hormonlarimin gidip gitmedgini ogrenmek icin 2 gun once gebelik testi alip yaptim 2.cizgi cok cok silik cikti golge gibi cikti..hormonlar gitmemistr dedim ama icime kusku dustu tekrar gebelik olur mu diye. bugun yine test alip yaptim 2.cizgi biraz daha belirgin cikti cok az ama.kafayi yicem.mumkun mu bu kadar cabuk gebelk olur mu sizce.yoksa onceki hormonlar mi noluyoo var mi boyle bise yasayan:KK43:(

Merhaba arkadaşlar ben yeni üye oldum. Bi takım merak ettigim seyler var.
Ben geçen ay adet oldum 5 gun surdu 13 gun sonra kahverengi 2 damla geldi sonra bitti bu ay adetim 9gun gecti 2 haftadır kasık agrılarım vardı simdi ara ara oluyo gibi gogus agrilarim vardi simdi biraz azalma oldu.
demem o ki normalde adet olucagim zaman Çamasırm kirlenirdi kirlenme yok test aldim cıkmadı ama yine de bilemedim cevaplarsaniz çok sevinirim :)

Merhaba arkadaşlar ben yeni üye oldum. Bi takım merak ettigim seyler var.
Ben geçen ay adet oldum 5 gun surdu 13 gun sonra kahverengi 2 damla geldi sonra bitti bu ay adetim 9gun gecti 2 haftadır kasık agrılarım vardı simdi ara ara oluyo gibi gogus agrilarim vardi simdi biraz azalma oldu.
demem o ki normalde adet olucagim zaman Çamasırm kirlenirdi kirlenme yok test aldim cıkmadı ama yine de bilemedim cevaplarsaniz çok sevinirim :)
Adetin kac gun surdu canim.

kızlar ayın 1 inde çatlatma iğnesi vurdurdum. dün adetime 5 gün kala kan testi yaptırdım değer 2,62 çıktı sizce yükselir mi? :KK43:

Sık Sık tuvalete çıkıyorum sabah yaptim ama testte cikmadi :KK43: ama Bel agrim karın agrilarim var çok yok ama var 2 haftadır var simdi o kadar yok agrilarim

Merhaba arkadaslar; ben bu ay klomen kullandim 18 mm di yumurtam catlatma iğnesi vuruldum gerisi malum iste. Normalde 15 ekimi bekleyecektik 10 ekimde geldi pıhtı seklinde 2 gün sürdü şuan modem bulanıyor hemen doyuyorum. Göğüs uclarim acayip hassas Dr. Aradım ama ulaşamadım. Ne yapsam ki acaba hamile olabilir yim? Başına boyle birşey gelen var mi?

Merhaba arkadaslar; ben bu ay klomen kullandim 18 mm di yumurtam catlatma iğnesi vuruldum gerisi malum iste. Normalde 15 ekimi bekleyecektik 10 ekimde geldi pıhtı seklinde 2 gün sürdü şuan modem bulanıyor hemen doyuyorum. Göğüs uclarim acayip hassas Dr. Aradım ama ulaşamadım. Ne yapsam ki acaba hamile olabilir yim? Başına boyle birşey gelen var mi?
Birileri benim içinde cevap yazabilir mi? Benim durumunda olup hamile olunabilir mi?

Birileri benim içinde cevap yazabilir mi? Benim durumunda olup hamile olunabilir mi?

Merhaba canım moralini bozmak istemem Bi yerde pıhtı seklinde kanama olursa adet kanamasidir hamilelik yoktur diye yaziyodu ben de çok okudugum için soyledim ama ne olcagi hic Bi zaman belli olmaz Umarim vardir :) moralini sakın bozma ben sade okudugum seyi dile getirdim InşaALLAH ben yaniliyorumdur InşaALLAH hamilesindir :) :) pıhta dedin de aklima takildi Acaba catlama ignesinden kaynakli olabilir mi pıhtı olayı
Ama bunu en iyi Doktorn bilir

X