Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
Merhaba arkadaslar adet gunum dündü dün sabah kahverengi leke geldi sonra hic bir leke yok bugun ikinci gunu hala yok sizce hamile olma sansim yuksek mi?

Demetdmmr çok teşekkür ederim cevap için bu akşamda belim ve Kasiklarim agriyor gelen kanama siyah kandı bildiğin Dr çok yoğun olduğu için ulaşamadım en sonunda randevu almam gerekecek galiba.

Melisa1995 umarim bu yerleşme kanamasidir. 4-5 gün geçtikten sonra en iyi ve en doğru sonuç kan tahlilidir yaptirki meleğin seninle mi değil mi öğrenelim :) inşallah hamilesindir canım zor süreçlerden gecen bir kadın olarak allah tüm hepimize sabir versin. Tez zamanda bebislerimize kavustursun bizi.

merhabalar bizde 7 aydır bebek düşünüyoruz ..
bugün soğan suyuna başladım ama bazı belirtilerim var korkuyorum o yüzden bişey olur diye ..
bikaç gündür .. baş dönmesi, bel ağrısı bıçak gibi batıyo arada , iştahım açıldı ama bişey yediğimdede bi tiksinti oluyo ,
akıntım arttı veağır koku var hiç yoktu önceden, sol kasığımda bir sıkışma var , bugünde adetim olucakmış gibi sancı var kasığımda ve bacaklarımda..
size sormak istediğim adetim biteli 10 gün oldu test yapsam çıkarmı acaba şimdiden sizce o_O

Melisa1995 umarim bu yerleşme kanamasidir. 4-5 gün geçtikten sonra en iyi ve en doğru sonuç kan tahlilidir yaptirki meleğin seninle mi değil mi öğrenelim :) inşallah hamilesindir canım zor süreçlerden gecen bir kadın olarak allah tüm hepimize sabir versin. Tez zamanda bebislerimize kavustursun bizi.
Amin insallah ablacimm :)yarin kan testi yaptircam bakalim hayirlisi ara ara hafif leke oluyo ama adet gibi degil

Hüzünlükalp arkadaşım başlamadan önce bir kan tahlilimi yaptirsaydin acaba. Günün ne zamandı?

kızlar acil yardımınıza ihtiyacım var bugün adet günüm dün akşam kahverengi br leke geldi sabah kaktığımda bişey yoktu yerleşme kanaması olurmu? bugünü nasıl geçircem bilemiyorum inşallah bu mubarek günde hayırlı haberleri alırız.

kızlar acil yardımınıza ihtiyacım var bugün adet günüm dün akşam kahverengi br leke geldi sabah kaktığımda bişey yoktu yerleşme kanaması olurmu? bugünü nasıl geçircem bilemiyorum inşallah bu mubarek günde hayırlı haberleri alırız.
Suan benimle ayni durumdasin 5 gun oldu bekliyorum bakalim

Arkadaşlar ben 23 günde bi adet goruyodum bu ay 27. Günüm ama hala olmadim dun test yaptim negatif cikti sizce hamile olabilirmiyim

Benimde gelen lekeden sonra 5.gunum bugun adet olmam gereken gun geldi pembe ve kahverengi leke.bugun test yaptm negatif

Ben adetimin 7.gunu kan testi yapip bekleyisibitirmek istiyorm artik bence sende kan testi yaptir bir an once

X