Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
Arkadaşlar merhaba..son adet tarihim 23 agustos.12gün geciktim.adet düzensizliği yaşarsım ama ilk defa bu kadar geciktim.16 eylülde bhcg yapmıştım, 0.01 çıkmıştı.cuma günü doktora gittim 1.20 çıktı.adet söktürücü falan verdi.kullanmadm nedense.geç yumurtlamadır belki diye.2 gündür ürtiker başladı.ilk defa böyle birşey yaşıyorum. Yazdığım değerlere göre hamile olmam imkansız değil mi ?

BENİM DE ADETİME 2-3 GÜN VAR FAKAT BI 10 GÜNDÜR SOL KASIĞIMDA ÖZELLİKLE ARA ARA GİRİP ÇIKAN İĞNE BATAR GİBİ OLUP GEÇİO ÇOK ACIO DESEM YALAN OLUR ACIMIO DESEM YALAN OLUR KENDI HİSSTTİRİO YANI ACI
3-4 GÜNDÜR DE SANKİ ADETLİMİŞİM GİBİ BELİM ARA ARA AĞRIO BAZEN GAZ SANCISI OLUYOR BUNLAR BENDE ADET ÖNCESİ OLMAZDI BELİRTİ FALAN ADETLİYKEN OLURDU ŞUAN KASIKLARIMDA DA ARA ARA AĞRI OLUYOR AMA ÇOK DEĞİL
SİZCE ??????????????????????

Valla canim bir test yap hamile olabilirsin

Olabilir. Saydiklarinin hepsi fazlasi bende de var. 3 gun var regle. Test falan yaptin mi?

yine yaptır bnm görümcemdede adet olnası kan testi yaptırdı yok negatif dedi doktor ikinci hafta yaptırdı busefe hamilesin dedi inanamadı doktor bile
Pernille

Arkadaşlar merhaba benim regl günüm üç gün geçti bir haftadan fazla oldu göğüslerim şiş ve karnımın alt kısmı taş gibi sanki.midemde çok gaz var ara ara belim ağrıyor.regl günümden bir gün önce test yaptım negatif çıktı acaba tekrar yapsam çıkar mı yoksa daha beklesem mi

yap bakalım ama kesin sonucu kan testi verir o bile şaşıo bazem bnm görümcem kan testi yaptırdı ama çıkmadı bir hafta daha bekledi ozmn yaptı çıktı yani bir hafta geriden de takip etme olasılığı var canım

Daha önce üst üste çok kan testi yaptırdım ve hep negatifi gördüm çok moralim bozuldu

Daha önce üst üste çok kan testi yaptırdım ve hep negatifi gördüm çok moralim bozuldu
Bu ay inatla bekliycem diyorum ama dayanamıyorum beklemek çok zor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…