Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .

yavrum çok sağol diğer dusugum de hep yattim ben ama giden gene gitti o yüzden kendimi dinlemi cem hayirlisi olur inşallah pazartesi kan tahlili yaptırmaya gitcem

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

selamlar,
bir süredir bebek için uğraşıyoruz
rahim filmi çektirdim incir-havuç kürü yapıyorum son adetim 27 nisan
22 mayısta lekelenme gibi kanamam oldu hala çok az devam ediyor,nerdeyse 15 gündür bel ağrım var
30 günde bir regl olurum ara kanamam olmaz
sizce ümitlenmeliyim? bilmiyorum kafam cok karıştı

Canım benim inşallah hamilesindir ama hemen heveslenme sabirla bekle canım

Canım benim inşallah hamilesindir ama hemen heveslenme sabirla bekle canım

daha önce hiç ara kanamam,lekelenmem olmadığı için heveslenmiştim ama malesef regl oldum dün teşekkürler
hayırlısı olsun inşallah

daha önce hiç ara kanamam,lekelenmem olmadığı için heveslenmiştim ama malesef regl oldum dün teşekkürler
hayırlısı olsun inşallah

Olsun canım hayirlisi olsun üzülme

Mrb adetime 9 gün var. Yumurtlamadan beri bel agrim ve klasik agrim var. Goguslerim bugün sisti ve aciyor. Bu ay çok iyi valistim ve boyle bel agrim olmaxdi bucak kesiyor gibi. Hamile olabilirmiyim

İnşallah hamilesindir canım ama telaş yapma sakin ol olsun adet bile olsan herşey Allahtan

hamilelik ve adet belirtileri nerdeyse birebir aynı arkadaşlar..karın ağrısı hamile kaldıgım aydan ıtıbaren nerdeyse ıkı ay surdu..sankı her an regl olacak gıbı..surdan takıp etmenızı öneririm .adetten bır hafta once sabah uyandıgınız gıbı vücut ısınızız ölçün.ve not alın adet yaklasmaya basladıkca o ısı düşecektir.eğer vucut ısısı artıyorsa muhtemelen hamilesiniz..diğer belirtilere takılmayın..bu topik bir zamanlar bizimdi:) ..ilk sayfalarından ıtıbaren vardım..hala daha gorusuruz arkadaslarla burda tanıstık ve su an en buyugumuzun cocugu 3-4 yaş.bazıarımızın ıkıncılerı oldu:) cok uzun zaman geçirdik burda o nedenle kendınızı fazla dınlemeyın bırakın akısına ..

Son düzenleme:
Kızlar yerleşme kanaması yaşayan var mı yada bilen duyan? 2gün önce adet olmam gerekiyordu tuvalete çıktığımda peçeteye sadece açık pembe 1 damla kan geldi adet günümde geliyo kırmızılar galiba dedim lakin 3 gündür birdaha kanamam olmadı hiçbirşekilde. Malum ilişki de 20 gün önce oldu. SiZce yerleşme kanaması olabilir mi?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bir sorum olacaktı arkadaslar.. adetime 6 gün var acaba idrar testinde çıkarmı ?? beklemelimiyim ? aslında adetim yaklaşıyor farklı bir belirti yok. göğüslerimde şişkinlik var o kadar. birde üşüyorum ama sanki grip olacagım gibi. yani gebeliğe dair belirtim yok gibi. yinede merak ediyorum işte. çünkü eşimde bende 6 aydır istiyoruz. kısmet bakalım..

tecrubelı bayanlar adetıme 12 gün var ve ıkı gundur sag kasıgımda agrı var belımde ara ara agrıyor sureklı uyku halındeyım ısten donuste dolmusta bıle uyur oldum yemekden sonra hemen uyuyorum bulantı goguste hassasıyet falan yok ara ara sıcak basıyor normal yurudum yolu artık yurumekde zorlanıyorum daha erken dıye testte yapmıyorum hamıle olabılırmıyım(İNŞALLAH)

Hamilelik belirtisi bu kadar erken nüksetmez canım bildiğim kadarıyla benim hiç bir belirtim olmadan hamile olduğumu öğrendim sende kasık ve bel ağrısı büyük bir ihtimal idrar yolları enfeksiyonundan olabilir...

Bende ozamanlarda erken gebelik testiyle öğrenmiştim. Hayirlisi cnm inşallah

Ben regl olmam gereken günden 3gun önce başlayan ve 3 gun boyunca günlük ped yeterli olcak kadar kahverengi akinti gibi bisi olmuştu. Doktora soyledigimde yerlesme kanamasi olmus demisti..

Canim benim de ouleymis simdi 6+3 haftalik hamisim :))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

olabılır dedıgınız de cok mantıklı 3gun gectı uzerınden adet olamadım test alacagım ama ya olmazsa dıye dusunmeden edemıyorum psıkolojık olarak kendımı oylemı sanıyorum kı

olabılır dedıgınız de cok mantıklı 3gun gectı uzerınden adet olamadım test alacagım ama ya olmazsa dıye dusunmeden edemıyorum psıkolojık olarak kendımı oylemı sanıyorum kı

Eczaneden alacağınız 2-3 tl lik testler de bile çıkıyor sonuç isterseniz alıp yapın

Eczaneden alacağınız 2-3 tl lik testler de bile çıkıyor sonuç isterseniz alıp yapın

onlardan aldım sonuc negatıf gosterıyor herkesde cıkmayabılıyormus bugun 7. gün gidip kan verdim sonucu yarın verecekler İnşallah istediğim sonucu alırım dua edın bana

onlardan aldım sonuc negatıf gosterıyor herkesde cıkmayabılıyormus bugun 7. gün gidip kan verdim sonucu yarın verecekler İnşallah istediğim sonucu alırım dua edın bana

Amin inş. hayırlı sonuçlar alırsın canım O testi yaparken 2-3 saat sıvı alımını bırakıp idrarını tutacaksın doğru sonucu almak için ama kan testi daha iyi olmuş...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…