Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
Aslinfa kan testi yaptirdim. Hcg degeri 501.9 cikti. Yarin tekrar kan testi yapilcak. Sonuc guzel cikarsa artis varsa kadin doguma gidicem. Orada doktorun tavsiyesine gore alicam folin asit artik.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Tesekkur ederim eliferdem. Ben de beklemeye karar verdim. O zamana kadar da gidalarla folik asit takviyesi yapmaya calisicam. Hayirlisi olsun bakalim..

Hayirlisi şekerim ne zaman doktora gidiçeksin çok merak ettim sonucunu kan tahlili yaptırdın mi hiç

Sonuç çok güzel çıkmış inşallah hiç bir sorun çıkmaz. Bana da 2 gün sonra gel dediler artış var mi filan diye bakcaz dediler şimdiki aklım olsa gitmezdim evde oturup sabirla 1ay beklerdim

Canım çok erken daha bende senin gibi hemen yaptirmak istedim doktora gittim doktor çıkacagi varsa da çıkmaz dedi bekle yavrum daha çok sabretmen lazım adetin geçmesini bekle yavrum

Evet tatlım bekledim ve adet oldum maalesef. Ama ilginç şekilde 3. Günümde şak diye kesildi. Normalde 4. Gün azalır 5. Gün de biterdi. Neyse hayırlısı artık. Sen de mi bekleme aşamasındasın? İnşallah hayırlı güzel haberi alırsın canım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Hamile degilsin canım benim üzülme boşver kafana taktigin için geçikmistir . Bazen böyle bozulabilir. Ama kafana takmadan bekle içme sokturucuyu .inşallah hamile olursun yavrum

Eliferdem niye pisman oldun gittigine? Yarin gidicem bakalim. Ikinci kan testini yapicaklar. Cumartesi gitmistim ilkinde de.

Eliferdem niye pisman oldun gittigine? Yarin gidicem bakalim. Ikinci kan testini yapicaklar. Cumartesi gitmistim ilkinde de.

Ya daha küçüktü alttan muayne etti hep o yüzden hep icimi karistirdilar sonra özele gideyim dedim o da çok içini karistirmislar bu çocuk olsa da sagliksiz olur dedi. Durmadan kan verdim ya şimdiki aklım olsa doktor bana hamile sin dediği andan itibaren sabirla beklerim boşu boşuna kan vermem. Arkadaşım eğer gebeysen ve kan filan gelmiyorsa ye iç yat çok da doktora gitme

Olsun canım benim bi dahaki ay olur ben şimdi yarın en iyisin den gebelik testi alcam yarın sana haber veririm şu an yemek yiyorum gebe olsam sabaha kadar yerim galiba )

Eliferdem vajinal ultasondan bahsediyosan eger onun gebelige herhangi bir zarari olmadigini biliyorum. Sen icini ferah tut bence.

Eliferdem vajinal ultasondan bahsediyosan eger onun gebelige herhangi bir zarari olmadigini biliyorum. Sen icini ferah tut bence.

yok ben cok strest yaptm simdiki aklim olsa otururdum evde pskolojim bozulmustu durmadan hastanye gdiyodum senin icn hakknda hayrlsni vrsn rabbim

Ayyy inşallaaahhh canıımmm hadi güzel haberlerini bekliyorum canımm ☺️☺️

Ayyy inşallaaahhh canıımmm hadi güzel haberlerini bekliyorum canımm ☺️☺️

hamileyim canim )

aaayyyy süüppeeerrr çookkk sevindiimm canıımm allahım sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin inşallaaahhh

sagol bebegim rabbim insallah sanada versin rabbim isteyen herkese versin

eliferdem dr a ne zaman gideceksin burdan bilgilendir beni olur mu ☺️😉

eliferdem dr a ne zaman gideceksin burdan bilgilendir beni olur mu ☺️😉

canım bende bilmiyorum ne zaman giderim ama kanamam olmadıgi sürece acele etmek istemiyorum çünkü küçük olur gozukmez filan o yüzden biraz buyusun

Doğru söylüyorsun tatlım. 4-5 haftalıkken görünüyomuş bildiğim kadarıyla ☺️

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…