Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
canım nasılsın sana bir şey soracaktım sen tarlusalı bıraktıktan sonra kendi kendine adet oldun mu yoksa tarlusalı bıraktğın gibi hamile mi kaldın?

Son düzenleme:
canım sana bir şey sormak istiyorum sen tarlusalı ne kadar kullandın? bi de tarlusalı bıraktıktan sonra kendi kendine adet oldun mu?

günde 2 kere kullandım 6 günlük tedavi ... tarlusal bitti 10 gün geçti hala adet olmadım gebelik testi yaptım pozitifti... son gittiğim doktor tarlusalin gebelik oluşumuna yardımcı oluduğunu içinde progestan olduğunu söyledi. yani tarlusal içmesem belkide gebe kalamazdım...

Ben 2 aya yakın kullandım sonra bıraktım ilaca göre 12sinde adet olmam lazımdı hala olmadım ama çok sancım var karnım ağrıyor 9unda test yaptım evde negatif çıktı çok karışığım ;(

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

tarlusala rağmen başlamayan adette gebelik ilk şüphedir dedi doktorum. bak benim 15 şubat son adet tarihim. 24 martta test yaptım negatif çıktı. 24 martta başladım tarlusale. tarlusal bitti 31 martta test yaptım negatif çıktı. ama bu deidklerim kan testi düşün. halbuki ben o sırada hamileymişim. en son 6 nisanda yaptırdım pozitif ve 694 çıktı bhcg değeri. yani negatif çıktı diye hemen sorun etme. biraz daha bekle özellikle belirtilerin varsa 4 güne bir yap test...

belirtilerin var mı , her zaman olmayan şeyler mesela...
benim adet zamanları göğüslerimde hiçbir belirti olmazdı. ama son zamanlarda göğüs uçlarım hassastı acıyordu...

belirtilerin var mı , her zaman olmayan şeyler mesela...
benim adet zamanları göğüslerimde hiçbir belirti olmazdı. ama son zamanlarda göğüs uçlarım hassastı acıyordu...

Canım şu an acayip şekilde karın ağrım var ve bı sabah çok hafif bulantı ile kalktım dün sağ göğsüm de bir sızlanma oldu sadece.. Şimdi tarlusal 1 ay içmedim ya acaba ilaç yüzünden mi adet olmadım diye de düşünüyorum ama karnımın alt tarafında da şişlil var hafif

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

inşallah hamilesindir canım

canm merhaba sana bişey sorabilir miyim şimdi bende tarlusal kullanarak adet görenlerdenim pco var bende ve adet düzensizliği tabikide geçen ay aşılama oldum ve tutmadı adet gördüm bu ay kür falan yaptım ovulasyon dönemimi hesapladım düzenli ilişki falan işte sonrasında bende batmalar seyirmeler kasığımda şişlik gerginlik baş dönmesi falan başladı BAT 17 nisandı adet görmedim hala test yapmadan da tarlusal içsem mi tarlusal düşüğe sebep olur diye duymuştum sence ne yapmalıyım hamile olabilir miyim ki ?

vallahi canım doktora sormadan içme tabi banada pco lusun demişti tarlusal vermişti hatta daha sonrasında klomen tedavisine başlayacaktı doktor. ama hamileymişim. neyse son gittiğim doktorda (gebeliğimi takip eden) bana tarlusal içtiğimi söylediğimde o kolaylaştırmıştır içinde progestan var dedi. ama ben sana iç yada içme diyemem inşallah hamilesindir. ben adet olmam gereken tarihten 20 gün sonra gebe olduğumu öğrendim. 20 güne kadar hep negatif çıkıyordu...

ben adet düzensizliği olanlarda geç döllenme olurmuş ve ondan geç sonuç belli olurmuş diye duymuştum canm o sebeple bende cesaret edemiyorum iyice beklicem baktin geçmesini en azından bi hafta daga geçsin istiyorum Allah bebeğine sağ salim kavuşmayı nasip etsin darısı başımıza inşşş

kızlar sizlere bişiy sorcam :) hamilelik hesabımız son adetten 7 gün sonra oluyo fakat benım 22 nisan son adetim ama eşimle ilişkiye girdiğim tarih 3 mayıs sizce bebeğim inş olursa 3 mayıs mı baz alınır?

Son adet esas alınıyor benimde son adet 21 nisan ilişki 3 4 mayıs inşallah tutmuştur

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son adet esas alınıyor benimde son adet 21 nisan ilişki 3 4 mayıs inşallah tutmuştur

aa aynıyız senınle ben bu arada mantar tedavisi görüyodum gyno-lomexın kullandım doktorum sakıncası yok dedi ama onla alaka olmayacagını düşünüyorum çünkü durmadan akıntım var bı garıp yani

Hayırlısı canım bende düşünmeye başladığımda doktora gittim muayene oldum sorun yok dedi bu üçüncü ayimiz tutar inşallah sabredemiyorum ya

benim daha ilk ayım 2 ay öncede doğum kontrol hapını bıraktım..bu ay ilk defa o fitili kullanarak denedim olurmu olmaz mı bilemiyorum..doktor ayrıca bana folıc plus verdi bebek gelişimiyle ilgiliymiş sen kullanıyomusun?

Bana da verdi kullanıyorum bitti hamile kalmayınca üzüldüm almadım tekrar ya

Bana da verdi kullanıyorum bitti hamile kalmayınca üzüldüm almadım tekrar ya

Almalisin en az 3 ay önceden kullanmak çok yararliymis bebegin gelişiminde sakin aksatma..sence ben hamile kalirmiyim ilacin etkisi bitmismidir

Almalisin en az 3 ay önceden kullanmak çok yararliymis bebegin gelişiminde sakin aksatma..sence ben hamile kalirmiyim ilacin etkisi bitmismidir

Kalabilirsin tabiki benim bi arkadaşım bıraktıktan bi ay sonra hamile kaldı ben hap kullanmadım üçüncü ay tık yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…