Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnn
nasıl mutlu oldum bu sabah geçmişi okuyunca.. tebrik ediyorum ikinizide.hatalarınızı anlayıp,birbirinizden özür dileyip,burayı böyle eksik bırakmadığınız için..
sizi çok seviyorum

gelelim banaaa... bi alerji çıktı bu sene başıma. bi hapşurmaya başlıyorum durup dururken 30 kez falan hapşuruyorum. ne alerjisi evin içinde bilemedim valla. hava ok kapalı burda bugün. yaz güneşine,sıcağına alışmıştık ne güzel,bunalttı iyice kasvetli hava. çocuklarda sıkıldı 2 gündür evde. bana sarıyorlar.sürekli mızmız dolaşıyorlar. elimden tutup,sokak kapısına götürüyorlar. çıkamayız diyince,oturup ağlıyorlar... yaz gelsin artıkkkk

kuzum benim

:KK16::KK16::KK16::KK16::16

canım polene falan karşıdır muhtemelen geçmiş olsun tatlım o bızdıklarında dötünü yirimmm

canım hşgeldin problemlerın cozulmesıne sevındım ...sen de toparlamışsındır ınsllah kendını..yelızcım vallahı benım de ıcıme hep senın oğlun olacakmıs gıbı gelıyor ne bıleyım oğlan annesı profılı var sen de ben dekı gıbı:KK70: ruyanda cok guzel fazla manasını dusunme ama huzur verıcı ve guzel hayırlı bır ruya oldugu bellı sadece bıraz sabır ve o ruyanın gerceklestıgı gunu umutla beklemek gerekıyor..bu moda gırmısken hıc bırakmayın tam gaz devam edın derım ..veee araz ısmıne de bayıldım ...hıc duymamıstım harıka bır ısım ....anlamı da cok guzel ..inşallah allahım o gunlerı gostersın..

muhtemelen hamıle degılsındır ama regl seklınde ve sıklıgında bır anormallık hıssedıyorsan test yap ıstersen ama hersey eskısı gıbı aynı dıyorsan muhtemelen degılsındır..tam ayrıntılı yazmadıgın ıcın bu kadar acıklayabılıyorum kusura bakma

canım çok sagol evet daha iyiyim çok şükürr
bilmiorum canım valla benimde 2 hamileligimdede hep erkek dogmuştu içime bakalım kısmet zaten kızda olsa erkekte olsa aksi iddaa edilene kadar adı araz :) bende çok sevdim bu ismiii

canım mutlu gecirdiğimiz zamanlar ne kadar normalse kırgın küs oldugumuz zamanalrın yasanması da o kadar normal
insanız biz müsbet veya menfi konualrı dile getırıyoruz bu zaman zaman kırgınlıklara sebep olabilir ama mutluyuz
seviyoruz birbirimizi en önemlisi bu estf.
seni anlıyorum hele ki o kürtaj sonrası ilk şok ilk idrak nedir biliyorum yine de toparlan sen kendiniüzme biz iyiyiz zaetn :)

canım ınsallah ben de çok isterdım sperm testınden sonra olmaısnı ama cidden korunmak ıstemedım hep hayırlısı olsun dedım
hayırlısını ıstedım nasip Allah ım bekletmeden gene verdi...İnşallah test sonuclarımız da güzel gelir.

o değilde bi türlü senle beraber hamıle kalamıyoruz
ben düşürüyorum sen hamıle kalıyosun sen düşürüyosun ben hamıle kalıyorum
enteresan bi olay yani :KK53:

:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

evet canım hamıleyım ınsallahh bus efer sağlıkla tamamalrım 9 ayı :) amın amınn ınsallahh sağol canım :)

sanmıyorum canım denemeye devam gelkir inşallah bebısınız en ksıa zaamnda :)

ben de ben de

günaydın :)

:KK16::KK16::KK16::KK16:
aynen valla bi tutturamadık :))

günaydın kepelekleriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmm :KK16: Ay ben burayı ve sizleri çok öslemişim yaaaaaaaa :KK12:
Haççem kolyen çok güzel hayatım bayıldım :KK53: Ayşem geçmişi tamamen okuyamadım ama biyerlerde çift çizgiyi gördüm yazmışsın sanki, inşallah bu sefer sağlıklı olur tatlım yaa dualarımız seninle :KK49:
öpüyorum hepinizi en kocamanından dersteyim şu an girerim arada :KK16:
Bu arada oğluşum dönmeye başladı artık çok tatlı yaa, koca poposunu kaldırıp ilerlemeye çalıştıkça geri geri gidiyo sıpa ay ölüyoruz gülmekten :KK9:

günaydın cnaım :) evet çift çizgiy gördük ama gene de temkınlı kaygılı bekleyısım sürüyo

9 ay boyunca (ilerlese inşalalh) diken üstünde olucam sanırrım hayırlısı olsun en önemlisi :)

maşallah canım büyümesını gelsımesını ızlemek muthıs bişeydır emınım :)

nasıl mutlu oldum bu sabah geçmişi okuyunca.. Tebrik ediyorum ikinizide.hatalarınızı anlayıp,birbirinizden özür dileyip,burayı böyle eksik bırakmadığınız için..
Sizi çok seviyorum

gelelim banaaa... Bi alerji çıktı bu sene başıma. Bi hapşurmaya başlıyorum durup dururken 30 kez falan hapşuruyorum. Ne alerjisi evin içinde bilemedim valla. Hava ok kapalı burda bugün. Yaz güneşine,sıcağına alışmıştık ne güzel,bunalttı iyice kasvetli hava. çocuklarda sıkıldı 2 gündür evde. Bana sarıyorlar.sürekli mızmız dolaşıyorlar. Elimden tutup,sokak kapısına götürüyorlar. çıkamayız diyince,oturup ağlıyorlar... Yaz gelsin artıkkkk

çok gecmıs olsun canım bende de var o burnum kasınıomsu gibi oluo hapsırmıyorum ama

hazırana kadar gecmıs olur ınsallah bahar ayları artıo zaten

günaydın kızlar nasılsınız.

Adasım işallah senden güzel haberler alırız. Saglıklıca ilerler hamileligin. Senin için dua edicem canımcım.

Haticem.. Esinin aldıgı hediye ye bayıldım. Bakalım benim koca :)) ne alacak. Aslında hiç bu konularda ince degil ama. Insan genede bekliyor ya...

Topuklucum nasılsın. Senin yaramazlar nasıl. Allah kolaylık versin. Bizim oglana akülü araba aldık. Hep dısarıya çıkmak istiyo. Ama havalar soguk gidiyo. Bizimkide ağlıyo cıkarmazsak . Bide küsmeyi ögrendi bizimki . Istemedigi olunca yüz üstü yere yatıyo.

Nagiscim nasılsın balım. Demek oglun dönmeye basladı. Maşallah ona .. Hele yürümeye baslasın. Sen görecek açılmadık cekmece karılımıyan dolap kalmıcak haberin ola ...:)))

canım amın ınsallah allah razı oslun dualarınıza cok ıhtıyacım var sağlıkal gelrı ınsallah busefer :)

bende geçmişi yeni okudum ne güzel ya. cansu ve yelizin yazdıkları beni çok duygulandırdı. sizleri çok seviyorum. inan burdaki dosluk cok süper. sizleri seviyorum..
:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

cansucum ve yelizcim simdi okudum gecmişi. aranızda gecen yanlıs anlasılmanın bitmesişne çok sevindim. cansu canım kendini çok iyi ifade etmissin.
bu topikteki dostlugumuz her daim sürsün.... sizleri çok seviyorummmmmmmmmmmmm:KK16::KK16:

herkes burda bunu gormek çok ama çok gusel
sızlerı de çok ozledımm
ama o kadar anlatacak şeyım varkı kımsenın başını ağrıtmaya nıyetım yok...

aranızdakı buzların erımesıne sevındım kımse kımseyle kırgın olmasın bu topiğe yakışmıyor bu cıdden

ayşecım yazmıştım grmedın okuyamadın sanırım hayırlı olsun hamıleymışsın allahım analı babalı buyutmeyı nasıp etsın ınş.
yelizim allahım sabırlık versın ne dıyım diğer arkadaşlarımın da dediği gıbı sen bu topiğin neşe kaynağısın
nesli naber nasılsın? bu okullar bı kapansa artık bı aılemın yanına gtsem dıorum yaa, emınım sen de bu düşünceler içindesindir...
hatıce ve diğer arkadaşlarımmm herkesler ıyıdır umarmmm
bu arada hatıce eşinın aldığı kolye çok gusel gule gule kullan canım :KK3:

ben ılk anneler gununde eşimden hurrem yuzuğu kupesi ve yuzuğu takımını almışltım çok guseller gerçekten:KK17: bu anneler gunun de bılmıorum ama bşey almasa da olur :KK12:

Günaydın kepelekleriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmm :KK16: ay ben burayı ve sizleri çok öslemişim yaaaaaaaa :KK12:
Haççem kolyen çok güzel hayatım bayıldım :KK53: Ayşem geçmişi tamamen okuyamadım ama biyerlerde çift çizgiyi gördüm yazmışsın sanki, inşallah bu sefer sağlıklı olur tatlım yaa dualarımız seninle :KK49:
Öpüyorum hepinizi en kocamanından dersteyim şu an girerim arada :KK16:
Bu arada oğluşum dönmeye başladı artık çok tatlı yaa, koca poposunu kaldırıp ilerlemeye çalıştıkça geri geri gidiyo sıpa ay ölüyoruz gülmekten :KK9:
hoşgeldin nağişimmmmm.....:KK3:

kolyemi beğenmene sevndim canım daha iyileri sizlerin olsun..:KK34:

bizim oğlanda dönemeye başladı ama tam anlamıyla dönemiyor dönse bile eli altında kalıyor...cok tatlılar yaaaa kocaman adam oldu zıbıdıklar allahım nazarlardan korusun bütün kuzucukları..:emir_bebek::nazar:

bu arada cok mutluyum yine yeniden hepbir arada.:KK16:

nasıl mutlu oldum bu sabah geçmişi okuyunca.. tebrik ediyorum ikinizide.hatalarınızı anlayıp,birbirinizden özür dileyip,burayı böyle eksik bırakmadığınız için..
sizi çok seviyorum

gelelim banaaa... bi alerji çıktı bu sene başıma. bi hapşurmaya başlıyorum durup dururken 30 kez falan hapşuruyorum. ne alerjisi evin içinde bilemedim valla. hava ok kapalı burda bugün. yaz güneşine,sıcağına alışmıştık ne güzel,bunalttı iyice kasvetli hava. çocuklarda sıkıldı 2 gündür evde. bana sarıyorlar.sürekli mızmız dolaşıyorlar. elimden tutup,sokak kapısına götürüyorlar. çıkamayız diyince,oturup ağlıyorlar... yaz gelsin artıkkkk
baş sen şu 3 bıcırığa sokağı öğrenmişlerde kapı gösterirlermiş...neyseki önümüz yaz canım bol bol cıkarsınız inşallah..:KK55::KK55:
günaydın kızlar nasılsınız.

haticem.. esinin aldıgı hediye ye bayıldım. bakalım benim koca :)) ne alacak. aslında hiç bu konularda ince degil ama. insan genede bekliyor ya...
hoşgeldin hayatımmm...:KK16:

teşekkür ederim canımmm eşin inşallah sana daha iyisini ve daha güzel alır..:nazar:
ben hiç beklemiyordum daha doğrusu bu şekilde bir hediye beklemiyordum cicek alır diye düşünüyordum ama cok şaşırdım sağolsun.:98:. inşallah senin kocacında en iyisinde bir hediye alıp seni şaşırtır..:KK53:

canım kolyen çok güzelmiş güle güle kullannn

teşekkür ederim balımmmm cok sağol..:KK9:

bu arada çiğdemcım benım oğlan da oğrendı dışarıyı offfffff bı aglamaya başlıyorr bır daha susmuyorr eğitim bılgılerım okuduğum pedogog kıtapları bahaneeee hıçbırı fayda etmıyor yahuu bazen delırıcek gbı oluyorumm :18:

sızlerı de çok ozledımm

ben ılk anneler gununde eşimden hurrem yuzuğu kupesi ve yuzuğu takımını almışltım çok guseller gerçekten:KK17: bu anneler gunun de bılmıorum ama bşey almasa da olur :KK12:

hoşgeldin gökcemmm...

bende herkezi cok özledim burası herşeyiyle başka yaa neler geldi gecti...

teşekkür ederim canım sağolsun eşim düşünmüş sağolsun...

senin takılarını hatırlıyorum cok güzel gercekten...bakalım bu anneler gününde ne alıcak sana eşin..

hoşgeldin gökcemmm...

senin takılarını hatırlıyorum cok güzel gercekten...bakalım bu anneler gününde ne alıcak sana eşin..

bakalım goreceğizz
bız gerçi ev aldık kredı baya yuklu kısa vadelı aldık kredıyı o bakımdan yuksek meblağ oduyoruz ama hayırlısı benım eşim düşüncelıdır yapar yıne bir şeylerr bı kart alsa içine yazı yazsa o bıle bana yeter söz uçar yazı kalır ....

bı ara oğluşumun fotolarını koyacağım allahım çok tatlı ama çok ama çok yaramazzz

ben eskı kıloma dondum dıyet spor devam ettım şuan 63falanım tabı bıraz daha versem ıyı ama bu aralar azcık kaçıoruyorumm az az da olsa napayımmm

hoşgeldin gökcemmm...

bakalım goreceğizz
bız gerçi ev aldık kredı baya yuklu kısa vadelı aldık kredıyı o bakımdan yuksek meblağ oduyoruz ama hayırlısı benım eşim düşüncelıdır yapar yıne bir şeylerr bı kart alsa içine yazı yazsa o bıle bana yeter söz uçar yazı kalır ....

bı ara oğluşumun fotolarını koyacağım allahım çok tatlı ama çok ama çok yaramazzz

ben eskı kıloma dondum dıyet spor devam ettım şuan 63falanım tabı bıraz daha versem ıyı ama bu aralar azcık kaçıoruyorumm az az da olsa napayımmm

slm kızlar sabahtan beri giremedim ne kadar yogundum anlatamam işten çıkmadan fırsatını bulup bakayım dedim geçmişe... okuyunca o kadar sevindimki yeliz ve selizcim ikinizide tebrik ediyorum büyük bir olgunluk örneğisiniz gerçekten...
hepinize iyi haftasonları canlarım...öpüyorum kocaman...

hatcemm eşinin aldıgı kolyeye bayıldımmmm güle güle kullan tatlım:)

gökçem senide burda görmek çok güzel pztesi gelirsen konusurz bol bol...

şerommm çiğdoşummm ayşemm neslimm hepiniz gelmişsiniz bugün ne güzel kaçırmışım ben:KK43:

haftaya inş yine toplaşırız böyle :KK16: :KK16:
hoşçakalın... :KK16:

slm kızlar sabahtan beri giremedim ne kadar yogundum anlatamam işten çıkmadan fırsatını bulup bakayım dedim geçmişe... okuyunca o kadar sevindimki yeliz ve selizcim ikinizide tebrik ediyorum büyük bir olgunluk örneğisiniz gerçekten...

şerommm çiğdoşummm ayşemm neslimm hepiniz gelmişsiniz bugün ne güzel kaçırmışım ben:KK43:

hoşgeldin gökcemmm...

bakalım goreceğizz

inş. canm burda olmayı çok ısıtıyorumm hıç bırakmamıştım gece de olsa hep takıpçinizdim ama yazamıordum yogunluk yorgunluk vs vs vs
şimdı fırsatım oldukça uğrar dertleşir sohbetleşiriz allahın ıznıyleee :nazar::21: tmm pzts goruşuruzzz

kızlar slm reglim 9 mayıstı 7 mayısta kan testim negatif çıktı.reglim hala gelmedi göğüslerim şiş.dr 7sinde rahim kalınlaşmış demişti tebi bu regl belirtisi de olabilir.off beklemek çok zor...reglim pek gecikmezdi ama...test sonucumu tel de öğrendim değer falan bilmiyorum.sadece hamilelik yok kan değerlerin normal dediler.bi fikriniz var mı?

sızlerı de çok ozledımm

aranızdakı buzların erımesıne sevındım kımse kımseyle kırgın olmasın bu topiğe yakışmıyor bu cıdden

ayşecım yazmıştım grmedın okuyamadın sanırım hayırlı olsun hamıleymışsın allahım analı babalı buyutmeyı nasıp etsın ınş.
yelizim allahım sabırlık versın ne dıyım diğer arkadaşlarımın da dediği gıbı sen bu topiğin neşe kaynağısın
nesli naber nasılsın? bu okullar bı kapansa artık bı aılemın yanına gtsem dıorum yaa, emınım sen de bu düşünceler içindesindir...

canım hoşgeldın aa görmedım ya valla tesekkur edeırmmm:) amınn ınsallahhh :)

canım osln burdayız artık bugun yarın heep toplaşırızzz :)

kızlar slm reglim 9 mayıstı 7 mayısta kan testim negatif çıktı.reglim hala gelmedi göğüslerim şiş.dr 7sinde rahim kalınlaşmış demişti tebi bu regl belirtisi de olabilir.off beklemek çok zor...reglim pek gecikmezdi ama...test sonucumu tel de öğrendim değer falan bilmiyorum.sadece hamilelik yok kan değerlerin normal dediler.bi fikriniz var mı?

canım pek bi fikrimyokyanı belirleyici olan kan testıudır kan tetsıde negatıfse negatıftır yanı

regl gununden önde vermıssın ama cok once değil gebelık varsa gozukurdu :26:

X