Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
bende canım inannın hepinizi çok seviyorum

bu arada gelmişken yarın okursunuz yorumlayabilen varsa bi yorumlasın arkadaşım bi rüya görmüş

ben onlara gitmişim yanımda 1 yaşında bi erkek çocukla benim çocugummuş o.arkadaşım mutfaga girmiş ben oglumu masanın üzerine yatırmışım uyumuş oda sandalyeye oturmuşum arkadaşım gelmiş oda yanıma oturmuş anneside bulgur pilavı ve pirinç pilavı yapmış akşam yemegi için neyse anneside gelip yanımıza oturmuş annesi gelince bebek uyanmış oturmuş masaya beni göremedigi için aglamaklı olmuş dudagı düşmüş arkadaşımda beni gösterek bak annen orda demiş bende araz araz araz diye 3 kere seslenmişim adı arazmış sonra beni görünce gülmeye başlamış kucagıma gelmiş kafasını gögsüme koymuş arkadaşıma bakıyomuş arkadaşımda arazı severken uyanmış öyle.
bide araz o kadar güzel bi bebekmişki arkadaşım anlata anlata bitiremedi bembeyaz bi ten kap kara kaş göz sürmeli gibiymiş kocaman badem gibi gözleri varmış.

arazın isim anlamına baktım esenlkik mutluluk demekmiş.anlamıda çok güzel bide hem kıza hem erkege konulabiliyomuş.
allah kısmet ederde bi bebegim olursa adı belli yani araz :) bide bebek dogdugunda kulagına ezanla ismi okunurken 3 kere seslenilir ya bende 3 kere tekrarlamışım adını burasıda çok enteresan geldi bize

erkek çocuğu görmek iyidir derler...pirinçde bildiğim kadarıyla elde edilecek paraya delalettir...kızzz yoksa hem bebiş hem paraa ohhhh ikisi birdennnn :)))
önce bebiş gelsin ama...demekki kızın olacak yelizzz olsun adı belli arazzz çok ilginççç valla Allah hayırlara çıkarsınn.....çok yakında inşşş o günleride görücez....arazımızıda görücez.....

tamam canım bende yatıyorum zatennn yarına bi ton misafir ağırlayacağım yineee:KK53::KK53::KK53:konuyu halletiğimize sevindim...halledemeseydik çok üzgün yatacaktım....iyi geceler tatlı rüyalar...en hayırlı zamanda ayazımıza kavuşmak dileklerimle:KK34:

ewet bende öyle bir ihtimali düşündüm ancak üstüne görme de sanırım normal adet kanaması gibi olmuyormuş. Ama dediğin gibi bir test yapıcam.

bende canım inannın hepinizi çok seviyorum

bu arada gelmişken yarın okursunuz yorumlayabilen varsa bi yorumlasın arkadaşım bi rüya görmüş

ben onlara gitmişim yanımda 1 yaşında bi erkek çocukla benim çocugummuş o.arkadaşım mutfaga girmiş ben oglumu masanın üzerine yatırmışım uyumuş oda sandalyeye oturmuşum arkadaşım gelmiş oda yanıma oturmuş anneside bulgur pilavı ve pirinç pilavı yapmış akşam yemegi için neyse anneside gelip yanımıza oturmuş annesi gelince bebek uyanmış oturmuş masaya beni göremedigi için aglamaklı olmuş dudagı düşmüş arkadaşımda beni gösterek bak annen orda demiş bende araz araz araz diye 3 kere seslenmişim adı arazmış sonra beni görünce gülmeye başlamış kucagıma gelmiş kafasını gögsüme koymuş arkadaşıma bakıyomuş arkadaşımda arazı severken uyanmış öyle.
bide araz o kadar güzel bi bebekmişki arkadaşım anlata anlata bitiremedi bembeyaz bi ten kap kara kaş göz sürmeli gibiymiş kocaman badem gibi gözleri varmış.

arazın isim anlamına baktım esenlkik mutluluk demekmiş.anlamıda çok güzel bide hem kıza hem erkege konulabiliyomuş.
allah kısmet ederde bi bebegim olursa adı belli yani araz :) bide bebek dogdugunda kulagına ezanla ismi okunurken 3 kere seslenilir ya bende 3 kere tekrarlamışım adını burasıda çok enteresan geldi bize
canım hşgeldin problemlerın cozulmesıne sevındım ...sen de toparlamışsındır ınsllah kendını..yelızcım vallahı benım de ıcıme hep senın oğlun olacakmıs gıbı gelıyor ne bıleyım oğlan annesı profılı var sen de ben dekı gıbı:KK70: ruyanda cok guzel fazla manasını dusunme ama huzur verıcı ve guzel hayırlı bır ruya oldugu bellı sadece bıraz sabır ve o ruyanın gerceklestıgı gunu umutla beklemek gerekıyor..bu moda gırmısken hıc bırakmayın tam gaz devam edın derım ..veee araz ısmıne de bayıldım ...hıc duymamıstım harıka bır ısım ....anlamı da cok guzel ..inşallah allahım o gunlerı gostersın..
Kızlar 2 aydır adet oluyorum. bu hamile olmadığım anlamına mı geliyor? Lütfen yardımcı olun
muhtemelen hamıle degılsındır ama regl seklınde ve sıklıgında bır anormallık hıssedıyorsan test yap ıstersen ama hersey eskısı gıbı aynı dıyorsan muhtemelen degılsındır..tam ayrıntılı yazmadıgın ıcın bu kadar acıklayabılıyorum kusura bakma

Son düzenleme:
ayşem sanada bi kaç şey yazmak istiyorum senide kırdım farkındayım ama lütfen anla beni telefonda konuştuk ama içim rahat etmedi.içinde bulundugum durumu kırgınlıklrımı üzgünlüklerimi size hiç bi zaman yansıtmadıgım için beni hep mutlu mesut sandınız bunun farkındayım.bi kaç gündür bebegimin acısı yüzünden iyi degildim gerçekten ve onun verdigi ve biriken kırgınlıklarımla bi patlama yaşadım malesef.
bebegin hayırlı olsun allahım inşallah bu sefer sag salim tamamına erdirsin gerçi ben hala keşke az bekleseydinde ööle yapsaydın şu veledi diyorum korkularımdan dolayı ama olsun yinede çok mutluyum adına :)

canım mutlu gecirdiğimiz zamanlar ne kadar normalse kırgın küs oldugumuz zamanalrın yasanması da o kadar normal
insanız biz müsbet veya menfi konualrı dile getırıyoruz bu zaman zaman kırgınlıklara sebep olabilir ama mutluyuz
seviyoruz birbirimizi en önemlisi bu estf.
seni anlıyorum hele ki o kürtaj sonrası ilk şok ilk idrak nedir biliyorum yine de toparlan sen kendiniüzme biz iyiyiz zaetn :)

canım ınsallah ben de çok isterdım sperm testınden sonra olmaısnı ama cidden korunmak ıstemedım hep hayırlısı olsun dedım
hayırlısını ıstedım nasip Allah ım bekletmeden gene verdi...İnşallah test sonuclarımız da güzel gelir.

o değilde bi türlü senle beraber hamıle kalamıyoruz
ben düşürüyorum sen hamıle kalıyosun sen düşürüyosun ben hamıle kalıyorum
enteresan bi olay yani :KK53:

ayşeeeeeeeeeeeee hamilemiii yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

ayşe ben kaçırmışımmmm canım tebrik ederiiimmmm Allahım hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin.....

evet canım hamıleyım ınsallahh bus efer sağlıkla tamamalrım 9 ayı :) amın amınn ınsallahh sağol canım :)

Kızlar 2 aydır adet oluyorum. bu hamile olmadığım anlamına mı geliyor? Lütfen yardımcı olun

sanmıyorum canım denemeye devam gelkir inşallah bebısınız en ksıa zaamnda :)

günaydın kızlar geçmişi okuyunca çok sevindim...:KK16::KK16::KK16:

ben de ben de

günaydın :)

günaydın hayırlı sabahlar kızlarrrr...:KK9:

dün acil cıkmam gerekti kusura bakmayın cevap yazamadım...:KK17:

bu arada yelizle cansunun barışmasına cok mutlu oldum...:KK16:

yaaa birde benim gözümden kacmış galiba şu idil meselesi ney..:44:

eşim dün bana anneler günü için paket yollamış ayyy nasıl mutlu oldum anlatamam ve cokta şaşırdım...:KK52:

bu benim ilk anneler günüm olucak cok şaşkın ve cok mutluyum unutamıcam bir anneler günü hediyesi..:21:

Prlanta Kolye : ZEN PIRLANTA

nasıl sizce..:KK8:

eşim dün bana anneler günü için paket yollamış ayyy nasıl mutlu oldum anlatamam ve cokta şaşırdım...:KK52:

bu benim ilk anneler günüm olucak cok şaşkın ve cok mutluyum unutamıcam bir anneler günü hediyesi..:21:

Prlanta Kolye : ZEN PIRLANTA

nasıl sizce..:KK8:

günaydın canım :)

eşine kocaman bi alkışş :KK9: :KK9: :KK9: böle olcan ıste :KK70:

çok güzel canım güle güle kullan :)

Günaydın kepelekleriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmm :KK16: ay ben burayı ve sizleri çok öslemişim yaaaaaaaa :KK12:
Haççem kolyen çok güzel hayatım bayıldım :KK53: Ayşem geçmişi tamamen okuyamadım ama biyerlerde çift çizgiyi gördüm yazmışsın sanki, inşallah bu sefer sağlıklı olur tatlım yaa dualarımız seninle :KK49:
Öpüyorum hepinizi en kocamanından dersteyim şu an girerim arada :KK16:
Bu arada oğluşum dönmeye başladı artık çok tatlı yaa, koca poposunu kaldırıp ilerlemeye çalıştıkça geri geri gidiyo sıpa ay ölüyoruz gülmekten :KK9:

günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnn
nasıl mutlu oldum bu sabah geçmişi okuyunca.. tebrik ediyorum ikinizide.hatalarınızı anlayıp,birbirinizden özür dileyip,burayı böyle eksik bırakmadığınız için..
sizi çok seviyorum

gelelim banaaa... bi alerji çıktı bu sene başıma. bi hapşurmaya başlıyorum durup dururken 30 kez falan hapşuruyorum. ne alerjisi evin içinde bilemedim valla. hava ok kapalı burda bugün. yaz güneşine,sıcağına alışmıştık ne güzel,bunalttı iyice kasvetli hava. çocuklarda sıkıldı 2 gündür evde. bana sarıyorlar.sürekli mızmız dolaşıyorlar. elimden tutup,sokak kapısına götürüyorlar. çıkamayız diyince,oturup ağlıyorlar... yaz gelsin artıkkkk

günaydın kızlar nasılsınız.

adasım işallah senden güzel haberler alırız. saglıklıca ilerler hamileligin. senin için dua edicem canımcım.

haticem.. esinin aldıgı hediye ye bayıldım. bakalım benim koca :)) ne alacak. aslında hiç bu konularda ince degil ama. insan genede bekliyor ya...

topuklucum nasılsın. senin yaramazlar nasıl. allah kolaylık versin. bizim oglana akülü araba aldık. hep dısarıya çıkmak istiyo. ama havalar soguk gidiyo. bizimkide ağlıyo cıkarmazsak . bide küsmeyi ögrendi bizimki . istemedigi olunca yüz üstü yere yatıyo.

nagiscim nasılsın balım. demek oglun dönmeye basladı. maşallah ona .. hele yürümeye baslasın. sen görecek açılmadık cekmece karılımıyan dolap kalmıcak haberin ola ...:)))

günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnn
nasıl mutlu oldum bu sabah geçmişi okuyunca.. tebrik ediyorum ikinizide.hatalarınızı anlayıp,birbirinizden özür dileyip,burayı böyle eksik bırakmadığınız için..
sizi çok seviyorum

gelelim banaaa... bi alerji çıktı bu sene başıma. bi hapşurmaya başlıyorum durup dururken 30 kez falan hapşuruyorum. ne alerjisi evin içinde bilemedim valla. hava ok kapalı burda bugün. yaz güneşine,sıcağına alışmıştık ne güzel,bunalttı iyice kasvetli hava. çocuklarda sıkıldı 2 gündür evde. bana sarıyorlar.sürekli mızmız dolaşıyorlar. elimden tutup,sokak kapısına götürüyorlar. çıkamayız diyince,oturup ağlıyorlar... yaz gelsin artıkkkk

Tatlım sende saman allerjisi olmasın bende de var, bahar aylarında başlıyo kışa kadar kurtulamıyorum:KK43: polenler, çiçek kokuları, toz, ev akarları, parfümler, halı tüyleri, peluş oyuncaklar, hepsinden uzak durmam gerekiyo çok kötü bişey:KK43:(

günaydın kızlar nasılsınız.

adasım işallah senden güzel haberler alırız. saglıklıca ilerler hamileligin. senin için dua edicem canımcım.

haticem.. esinin aldıgı hediye ye bayıldım. bakalım benim koca :)) ne alacak. aslında hiç bu konularda ince degil ama. insan genede bekliyor ya...

topuklucum nasılsın. senin yaramazlar nasıl. allah kolaylık versin. bizim oglana akülü araba aldık. hep dısarıya çıkmak istiyo. ama havalar soguk gidiyo. bizimkide ağlıyo cıkarmazsak . bide küsmeyi ögrendi bizimki . istemedigi olunca yüz üstü yere yatıyo.

nagiscim nasılsın balım. demek oglun dönmeye basladı. maşallah ona .. hele yürümeye baslasın. sen görecek açılmadık cekmece karılımıyan dolap kalmıcak haberin ola ...:)))
Ayyyyyyy çok heyecanlanıyorum yaaaaaaaaa :KK52:

Kocişko bana geçen anneler gününde ucunda N & H harfleri olan kolye yaptırmıştı, bu anneler günü hediyem de E harfinde küpe olacak, takımı tamamlicaz inşallah öyle anlaştık :KK12: ama bu ay alamıyor, çünkü annesinin ameliyat ve hastane masraflarını yine benim enayi kocişkom ödediği için sıfırı tükettik bu ay :KK5: toparlanınca yapacaz inşallah acelemiz yok napalım :KK34:

X