Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
hoşbuldum ayşemm :KK16:

iyi olmanıza sevindim..:21: ayşemm hamilemisin:KK49: yoksa benmi yanlış okudum.:44:

bende iyiyim hayatım ne olsun egeyle yarı annemde yarı evde hayat devam ediyor:KK55: iyiyiz cok şükür sadece ege bu aralar üşütmeli öksürük ve burun akıntısı var kuzumun:KK43: o öksürdükce içim gidiyor valla:KK5:.

canım evet bugun adet olmam lazımdı yarını bekleyemedım yaptım test hamısmısım :)

inşallah sorunsuz ilerler bu sefer dua edın :)

çok gecmıs olsun canım havalar bi öle bi böle ben bile üşütüorm valla bebıs napsın

iyileşrir inşallah en kısa zamanda

ayyy kilo demeyin kızlarrrr..:18:

yemek yemiyeyim deiğim zaman fark ettimki daha fazla yiyorum.:KK56:..yemesen sütüm azalıcak zaten yerım satte bir acıkıyorum..:KK53:

yazın tatile gidicez o koca totoyla nasıl mayo giyicem bilmiyorum..:KK50:

bi çaresı bulunur canım ya ama kılo cok dert napcaz ben de bılmıyorum :)

canım evet bugun adet olmam lazımdı yarını bekleyemedım yaptım test hamısmısım :)

inşallah sorunsuz ilerler bu sefer dua edın :)

çok gecmıs olsun canım havalar bi öle bi böle ben bile üşütüorm valla bebıs napsın

iyileşrir inşallah en kısa zamanda

bi çaresı bulunur canım ya ama kılo cok dert napcaz ben de bılmıyorum :)

ayyy hadi hayırlısı olsun canım tebrik ederim...:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:rabbim hayırlı hamilelikler hayırlı doğumlar nasip etsin..:KK49:

inşallah bu defa herşey yolunda gider ve hayırlısıyla bebişini kucağına alırsın:emir_bebek:

sağol hayatım evet havalar cok fena tam hastalık havası..inşallah en kısa zamanda gecer..

kilonun tek caresi boğazı kesmek ama şu durumda boğazdan kesmekte mümkün değil vala:KK1::KK1:

selammmmmm selammmmmmm olsun herkezeeeeeee...

ayyyyy ne özlemişim yazmayı yazışmayı..oğlanı uyuttum bakayım kimler var diye sizleri görünce atladım hemen..

eee nasılsınız görüşmeyeli...
hatıce hosegldın kusummm
evet evet aynen hiçbişekılde azalmadı totom kucukdu accık ama vücudum yanlara doğru gensılıo

ve bir gram eksılmıo ya çok enteresannn ya melojjun kı gitti :KK9: Kız oldu 36 beden ben halen daa

basenelri atıcam ımkansız gibi bişi değişik yollar var tabıı kı de öpücükle yapmıyoalr para lazım eheuehe

canım yeliz su an ıcın gelmeyecek diye bılıyorum ben daha kaşm konustuk tel de :KK31:
neee 36 mı ne yaptı o beeee...ben de sabah baktım 58.3 um 60.9 dan dustum bu aralar kellogs rejımıı yapıyom ama aksamları yıyorum bu sayede accık gıttı ya hedef 55
ayyy kilo demeyin kızlarrrr..:18:

yemek yemiyeyim deiğim zaman fark ettimki daha fazla yiyorum.:KK56:..yemesen sütüm azalıcak zaten yerım satte bir acıkıyorum..:KK53:

yazın tatile gidicez o koca totoyla nasıl mayo giyicem bilmiyorum..:KK50:

amann bosver ılk yıl onemlı degıl ben gecen yıl gırdım vallahı o kılomla salla..bır sonrakı yıl gıdıyor karın benım karnım eskısı gıbı aynı allaha sukur sezeryanda sıs kalır derler ama ben de hıc kalmadı sen de hayet ıyısın hayatım sutu de beslenmeden cok emzırme sıklıgı arttırıryor ben hıc dıkkat etmedım beslnmeme ama ege bey cok emdıgı ıcın hıc bıtmedı...2 yasına kadar da devam edıcez ınsallah

yelız bır muddet gelmesın ısterse ama gelmemezlık yapmasın ne olur duysun benııı

ayyy hadi hayırlısı olsun canım tebrik ederim...:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:rabbim hayırlı hamilelikler hayırlı doğumlar nasip etsin..:KK49:

inşallah bu defa herşey yolunda gider ve hayırlısıyla bebişini kucağına alırsın:emir_bebek:

sağol hayatım evet havalar cok fena tam hastalık havası..inşallah en kısa zamanda gecer..

kilonun tek caresi boğazı kesmek ama şu durumda boğazdan kesmekte mümkün değil vala:KK1::KK1:

canım ınsallah tek dileğim o bu sefer sorun yasmama ınsallah canım dua edin yaa :26:

ben geldimmm:))
oo hatcemde gelmiş hoşgelmiş :KK16: geçmiş olsun canım ege hastaymış Allah acil şifalar versin tatlım...

ayşem ay inş eşin müdür olur da bırakırsın işi ne güzel olur valla hem rahat bi hamilelik geçirirsin evinde oh mis gibi...eşin vermemişmi test olsun ya haftaya verir inş keseyi görmeye ne zaman gideceksin?

bende kilo vermek istiyorummmm:KK43:( 3 kilo fazlam var geçen 2sini vermiştim yine geri almışım:KK43:(

hatıce gecmıs olsun canım yenı okudum allah acıl sıfa versın kuzuna..oof ben de azcık beden yaptırdım cocuklara canım cıktı be...yaslandım hantallaştım yakında arkadan yırtmaclı kumas etek gıyen koca totolu oğretmenlere benzeyecegım...evladım ay benım varıslerım var oynayamam dıyecegım..ve en kotusu hala bu koyde oacagım...hadı benden bu kadar öpüyorum sizleriiii:KK14::KK14:

hatıce gecmıs olsun canım yenı okudum allah acıl sıfa versın kuzuna..oof ben de azcık beden yaptırdım cocuklara canım cıktı be...yaslandım hantallaştım yakında arkadan yırtmaclı kumas etek gıyen koca totolu oğretmenlere benzeyecegım...evladım ay benım varıslerım var oynayamam dıyecegım..ve en kotusu hala bu koyde oacagım...hadı benden bu kadar öpüyorum sizleriiii:KK14::KK14:

:)))deli kız ya neler geliyo aklına fıstık gibisin hayatım sen o koca totolu kadınlara taş çıkarırsn valla yaşlandıgında bile...
hadi öptüm canım görüşürz varisli kokoşum benim:))

ben geldimmm:))
oo hatcemde gelmiş hoşgelmiş :KK16: geçmiş olsun canım ege hastaymış Allah acil şifalar versin tatlım...

ayşem ay inş eşin müdür olur da bırakırsın işi ne güzel olur valla hem rahat bi hamilelik geçirirsin evinde oh mis gibi...eşin vermemişmi test olsun ya haftaya verir inş keseyi görmeye ne zaman gideceksin?

bende kilo vermek istiyorummmm:KK43:( 3 kilo fazlam var geçen 2sini vermiştim yine geri almışım:KK43:(

ayy ınsallah canım o günü sabırsızlıkla beklıyorumm :KK9:

canım ya sorma esım gıtmsı spemr vermeye demsıler perşembe-cuma gunelrı almıyoruz

pazartesı gelceksınzı dmeısler esımın gunu carsambaydı ıste ama yaramaz ıste adma anam uslu dursaydı

çarşamba vercektı spermı bi rahat durmadı pazar sabah sevişgeni :KK9: :KK9: :KK9:

çok üzgünümmm böyle tartışmaların içinde olmak bu topiğin huzurunu kaçırmakta payımın olması böyle şeyler en sevmediğim ve korktuğum şeyler...
yeliz bunları sana yazıyorum hiçbişeye değilde sana bebeğini kaybettikten sonra yazdığımm mesajın içinde seni kendi acından birazcıkta olsun uzaklaştırmak için eylülle yaşadığımız sıkıntılarımı anlatmam ve senin buna sinirlenmen beni çok üzdü bebeğini kaybetmiş bir anneye nasıl teselli verilir bilemedim arayamadım sanada seni arayacağım dediğim halde arayamadım ben çok duygusalım ve şuanda sana göre zor olmasada kendimce zor günler yaşıyorum telefonda seni aradığımda ağlarım diye aramadım hatta sana dedim demi seni yarın arayacağım diye elime aldım teli ama sizlerden kimin sesini duysam ağlıyorum şugünlerde bunu fatoş çok iyi biliyor senin durumun farklı ve ben senin bebeğini kaybettiğini öğrendiğim gün gidip tuvalette 1 sigara yakıp ağladım (bunu duygu sömüsürü olarak asla yazmıyorum)ki sen ne hissettiğimi nerden bileceksin...sonuna kadar haklısın bu konuda neolursa olsun aramam lazımdı beni her zaman ilk arayan kişiler arasındaydın herzaman....ben bu konuda sana mahçubum zaten ama sen tutupta bana benima cım varken yok eylülü anlattın falan fila bunlar kırdı benii hiç kötü niyetim yoktu yelizz belkide ne diyeceğimi bilemedim...ki böyle durumlarda ben herzmaan üzüntümden saçmalarım...ve biliyomusun en yakın arkadaşım ist evleniyor ben ist gittiğimde yelizide görürümün planlarını yapıyordum şimdiden...

idil konusuna gelinceee çok üzüldümmm ismin her neyse biz burda kaç yıldır herşeyimizi paylaşıyoruz ve herkese yeminim olsun ben burda 1 cümle yalan konuşmadım her sözümde samimiydim..yeliz bana en yakın arkadaşın idil desede ben herkesi aynı derecede sevdim burda ki ben idilin sesini 1 kere duymadım burda en çok konuştuğum kişi sendin yeliz...idile kızgınım kırgınım üstelik ben idil için burda bi çabada iken idilin gelip burda bizden sakladığı ismini açıklaması çoook acayibime gitti...bu konudada daha fazla konuşmak istemiyorum...

ve yelizz benimle artık arkadaş olmamak istememeni bile anlayamadım sana hakaret etmedim kötü bir söz söylemedim sizin için birbirimizi silmek bukadar kolaymı arkadaşlar benmi sizi daha çok seviyorum bana bukadar basit gelmiyor...burda nelere neler yaşandı ama dürüst ve gerçekten samimi olan herkes hala burda....ben seni böyle bi konu için asla SİLEMEM YELİZZ...hani sn o msjı ağlayarak yazmıştın ya bende şuan ağlayarak yazıyorum...ben seni gerçekten seviyorum yelizzz gerçekten seninle yakından tanışmak istanbula geldiğim ilk fırsatta seni görmek istiyorum...
VE SENDEN HERKESİN ÖNÜNDE ÖZÜRDİLİYORUM:KK14:..sahte yalan bi arkadaşlığı sana savunmuşum..inan seni daha az sevdiğimden değil TEK AMACIM BU TOPİKTE ESKİSİ GİBİ YİNE HERKES Bİ ARADA OLSUN..kaş yapim derken göz çıkarmak benim en kötü huyummm böyle olduğu zaman kendimden nefret ediyorum.......özürdiliyorum arkadaşım:KK5: ben seninle yine eskisi gibi arkadaş olmak istiyorum...dediğim gibi istanbula geldiğimde ben seni görmek istiyorum...bunları sana yarın telde arayıp sölemek isterdimmm ama herkesin okumasını istedim....ve böyle bir konuşmayıda kimse için yapmazdım...sen beni herzaman aradın doğuam giderken bile seninle konuştum ben...oyüzden sen farklısın...bunları bilmeni isterim..sen bu topiğin neşesisin lütfen gel burayaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hemeeeeeeeeeeeeennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn:KK5:

hatıce hosegldın kusummm

neee 36 mı ne yaptı o beeee...ben de sabah baktım 58.3 um 60.9 dan dustum bu aralar kellogs rejımıı yapıyom ama aksamları yıyorum bu sayede accık gıttı ya hedef 55

amann bosver ılk yıl onemlı degıl ben gecen yıl gırdım vallahı o kılomla salla..bır sonrakı yıl gıdıyor karın benım karnım eskısı gıbı aynı allaha sukur sezeryanda sıs kalır derler ama ben de hıc kalmadı sen de hayet ıyısın hayatım sutu de beslenmeden cok emzırme sıklıgı arttırıryor ben hıc dıkkat etmedım beslnmeme ama ege bey cok emdıgı ıcın hıc bıtmedı...2 yasına kadar da devam edıcez ınsallah

yelız bır muddet gelmesın ısterse ama gelmemezlık yapmasın ne olur duysun benııı

canım çok teşekkür ederim. benim için buranın ne kadar önemli oldugunu biliyorsunuz zaten ekstra söylememe gerek yok.inşallah toparlaqndıktan sonra dönücem aranıza bu belki 2 gün belki daha uzun sürecek bilemiyorum inan.
yeliz burayı bizi bırakmaz biraz toparlansın gelir yine bence canım merak etme :KK34:
canım hoşgeldin. sayfaları okuyamadım.facedede yoksun sanırım.ama mutlaka arıycam seni şimdi daha iyisin sanırım
çok üzgünümmm böyle tartışmaların içinde olmak bu topiğin huzurunu kaçırmakta payımın olması böyle şeyler en sevmediğim ve korktuğum şeyler...
yeliz bunları sana yazıyorum hiçbişeye değilde sana bebeğini kaybettikten sonra yazdığımm mesajın içinde seni kendi acından birazcıkta olsun uzaklaştırmak için eylülle yaşadığımız sıkıntılarımı anlatmam ve senin buna sinirlenmen beni çok üzdü bebeğini kaybetmiş bir anneye nasıl teselli verilir bilemedim arayamadım sanada seni arayacağım dediğim halde arayamadım ben çok duygusalım ve şuanda sana göre zor olmasada kendimce zor günler yaşıyorum telefonda seni aradığımda ağlarım diye aramadım hatta sana dedim demi seni yarın arayacağım diye elime aldım teli ama sizlerden kimin sesini duysam ağlıyorum şugünlerde bunu fatoş çok iyi biliyor senin durumun farklı ve ben senin bebeğini kaybettiğini öğrendiğim gün gidip tuvalette 1 sigara yakıp ağladım (bunu duygu sömüsürü olarak asla yazmıyorum)ki sen ne hissettiğimi nerden bileceksin...sonuna kadar haklısın bu konuda neolursa olsun aramam lazımdı beni her zaman ilk arayan kişiler arasındaydın herzaman....ben bu konuda sana mahçubum zaten ama sen tutupta bana benima cım varken yok eylülü anlattın falan fila bunlar kırdı benii hiç kötü niyetim yoktu yelizz belkide ne diyeceğimi bilemedim...ki böyle durumlarda ben herzmaan üzüntümden saçmalarım...ve biliyomusun en yakın arkadaşım ist evleniyor ben ist gittiğimde yelizide görürümün planlarını yapıyordum şimdiden...

idil konusuna gelinceee çok üzüldümmm ismin her neyse biz burda kaç yıldır herşeyimizi paylaşıyoruz ve herkese yeminim olsun ben burda 1 cümle yalan konuşmadım her sözümde samimiydim..yeliz bana en yakın arkadaşın idil desede ben herkesi aynı derecede sevdim burda ki ben idilin sesini 1 kere duymadım burda en çok konuştuğum kişi sendin yeliz...idile kızgınım kırgınım üstelik ben idil için burda bi çabada iken idilin gelip burda bizden sakladığı ismini açıklaması çoook acayibime gitti...bu konudada daha fazla konuşmak istemiyorum...

ve yelizz benimle artık arkadaş olmamak istememeni bile anlayamadım sana hakaret etmedim kötü bir söz söylemedim sizin için birbirimizi silmek bukadar kolaymı arkadaşlar benmi sizi daha çok seviyorum bana bukadar basit gelmiyor...burda nelere neler yaşandı ama dürüst ve gerçekten samimi olan herkes hala burda....ben seni böyle bi konu için asla SİLEMEM YELİZZ...hani sn o msjı ağlayarak yazmıştın ya bende şuan ağlayarak yazıyorum...ben seni gerçekten seviyorum yelizzz gerçekten seninle yakından tanışmak istanbula geldiğim ilk fırsatta seni görmek istiyorum...
VE SENDEN HERKESİN ÖNÜNDE ÖZÜRDİLİYORUM:KK14:..sahte yalan bi arkadaşlığı sana savunmuşum..inan seni daha az sevdiğimden değil TEK AMACIM BU TOPİKTE ESKİSİ GİBİ YİNE HERKES Bİ ARADA OLSUN..kaş yapim derken göz çıkarmak benim en kötü huyummm böyle olduğu zaman kendimden nefret ediyorum.......özürdiliyorum arkadaşım:KK5: ben seninle yine eskisi gibi arkadaş olmak istiyorum...dediğim gibi istanbula geldiğimde ben seni görmek istiyorum...bunları sana yarın telde arayıp sölemek isterdimmm ama herkesin okumasını istedim....ve böyle bir konuşmayıda kimse için yapmazdım...sen beni herzaman aradın doğuam giderken bile seninle konuştum ben...oyüzden sen farklısın...bunları bilmeni isterim..sen bu topiğin neşesisin lütfen gel burayaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hemeeeeeeeeeeeeennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn:KK5:

cansucum eger gelip faceden msj atmasaydın buraya gelip bunu okumuycaktım bunu bilmeni istedigim için özellikle belirtiyorum.

ilk olarak ben sana facedeki msjın yüzünden kızmadım bunu bil lütfen üzüldüm sadece ki yazdıgımda belirttim zaten keşke benimde bi bebegim olsada aynı sorunları yaşasam dedim düşündügüm şey buydu.kızgınlık degil kendimle alakalı birşey sadece

idil konusuna hiç deginmiyorum çünkü aylardır girmeyip buraya birileri onun hakkında bişiler yazdı diye gelip yazabilecek birisinden ben zaten hiç birşey beklemem heleki insanların ismiyle alakalı yaptıgı yorumlara ufacık bi yalan diyebilen birisinin hayatı yalandır bence.
çünkü bu topik sanal degil biz hepimiz birbirine kalpten baglı insanlarız.ve idil bunu kavrayamamış daha keşke bu itirafı daha önceden yapsaydı ama malesef o kadar inanıp güvenmemiş demekki bize.

sen tarafına gelirsem eger burdaki herkezi aynı derecede sevebilir deger verebilirsin mutlakakide öyledir aksini asla iddaa edemem.ama senin bana savundugun kişi idildiki bunu beni kırmak pahasına yaptın belki o anki psikolojinle düşünemedin inan bilemiyorum bilememde zaten.
hayatım boyunca kimseden bi karşılık beklemeden yaşadım cebimde ne kadar para varsa arkadaşlarım dostlarım için harcamaktan çekinmedim mesela yada bi derdi oldugunda artık beynimi zorlayacak derecede konuştum arkadaşlarımla dostlarımlaki bunu en iyi siz bilirsiniz zaten sonuçta benimde bebegim olmuyodu ama ben burda hamile kalamayan herkezi teselli ediyodum kendimi bırakıp.
bir tek şeyin karşılıgını beklerim ben oda degerin birisine deger veriyorsam eger karşılıgını beklerim sevilmek deger görmek isterim sadece sen bana idili savunma pahasına buradan herkez gidebilir dediginde degersiz oldugumu hissettim.hisettigim tek şeyde buydu.
o mesajı yazarken ben tekrar ediyorum senin idil kırılgan birisi demene karşılık yazdım herkez kendince kırılgandır bişeylere kırılır üzülür kimisi söyler kimisi söylemez kaçar kimiside söylemeden hayatına devam eder.ben söylemeden hayatına devam edenlerdenim.
sadece bunu sana anlatmak için yazdım ben o mesajı içinde bulundugum durumun üzerine bu olay gelince yaşanan bi patlamaydı yani.

insanları kolay silen bi yapım yok benim inanaki yok bana çok büyük hemde çok büyük kötülük yapan insanlarla bile küs durabildigim zaman dilimi en fazla 3 aydır düüşün artık yani.senide hemen silmedim zaten faceden en son msjını yazdıgın zaman sildim ki bekledim kırıcı degilde yapıcı şeyler yazmanı bekledim sadece ama bunu göremeyince sildim.hayatımdan tamamen çıkarmış olsaydım eger şu anda sen çagırdıgında gelmezdim umarım farkedersin bunu.
ayşe çok güzel bişey yazmıştı

düşmanın attığı taş değil dostun saçtıgı gül yaralar misali

şimdi daha iyi anlıyabiliyorum bu sözü.

özrünü kabul ediyorum cansu. ikimizinde içinde bulundugu durumu şimdi daha iyi anlıyabiliyorum biraz toparlandıgım için belkide.herkezin derdi kendine büyüktür.ve sanırım ikimizde dertlerimizin sıkıntılarımızın verdigi fevrilikle davranaarak birbirimize kırıcı şeyler yazdık.bende kırdıysam eger seni özür dilerim.en büyük hikmet büyüklüktür....

ayşem sanada bi kaç şey yazmak istiyorum senide kırdım farkındayım ama lütfen anla beni telefonda konuştuk ama içim rahat etmedi.içinde bulundugum durumu kırgınlıklrımı üzgünlüklerimi size hiç bi zaman yansıtmadıgım için beni hep mutlu mesut sandınız bunun farkındayım.bi kaç gündür bebegimin acısı yüzünden iyi degildim gerçekten ve onun verdigi ve biriken kırgınlıklarımla bi patlama yaşadım malesef.
bebegin hayırlı olsun allahım inşallah bu sefer sag salim tamamına erdirsin gerçi ben hala keşke az bekleseydinde ööle yapsaydın şu veledi diyorum korkularımdan dolayı ama olsun yinede çok mutluyum adına :)

sen çok olgun bir insansın beni anlayabileceğini umuyordum zaten....bu konu bidaha açılmamak üzere kapansın olur mu???

benim yapım bu malesef ben herkesi biraraya getiricem diye çatlarım herşey eskisi gibi olsun kimse eksik olmasın yada eskisinden bişey kaybetmesin..umarım beni anlayabiliyosundur ki sende böylesin bence..ne yazdığıma tekrar döndüm baktımda hata yaptığımın farkındayım şuaralar cidden çok sinirliyim agresifim ve kırıcıyım...sen şuanda çok hassas bir dönemden geçiyorsuuunnnn senin üzerine gitmek asla istemezdim yelizcimm.....lütfen o msj hakkındada öle düşünme tamammı bebeğini kaybeden birisine sölenecek son şeyleri söylemişsin yazmışsın açıp face msjı bidaha okudum sandığın gibi kötü hiçbirşey yazmamışım kendimce seni kendi acından uzaklaştırmak istemişim...ha bide bak ben şuan nekadar sıkıntı çekiyorum bebek büyütmek çok zor diye seni teselli etmeye çalışmışım güyaa aklımca yeliz daha az üzülsün demişim..ama yanlış anlaşılmışımmm:KK5:her neyse sen benim kalbimi biliyosun zaten dahada konuşmaya gerek yokkk....

bura sensiz olmaz ben yine eksisi gibi senin neşenii görüp neşelenmek acını paylaşmak bundan sonraki yaşayacağın mutluluklarınıda paylaşmak istiyorum ben değil sadece herkes...

yeliiiiiiiiiiiiiiiiiiizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz seni seviyoruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

bende canım inannın hepinizi çok seviyorum

bu arada gelmişken yarın okursunuz yorumlayabilen varsa bi yorumlasın arkadaşım bi rüya görmüş

ben onlara gitmişim yanımda 1 yaşında bi erkek çocukla benim çocugummuş o.arkadaşım mutfaga girmiş ben oglumu masanın üzerine yatırmışım uyumuş oda sandalyeye oturmuşum arkadaşım gelmiş oda yanıma oturmuş anneside bulgur pilavı ve pirinç pilavı yapmış akşam yemegi için neyse anneside gelip yanımıza oturmuş annesi gelince bebek uyanmış oturmuş masaya beni göremedigi için aglamaklı olmuş dudagı düşmüş arkadaşımda beni gösterek bak annen orda demiş bende araz araz araz diye 3 kere seslenmişim adı arazmış sonra beni görünce gülmeye başlamış kucagıma gelmiş kafasını gögsüme koymuş arkadaşıma bakıyomuş arkadaşımda arazı severken uyanmış öyle.
bide araz o kadar güzel bi bebekmişki arkadaşım anlata anlata bitiremedi bembeyaz bi ten kap kara kaş göz sürmeli gibiymiş kocaman badem gibi gözleri varmış.

arazın isim anlamına baktım esenlkik mutluluk demekmiş.anlamıda çok güzel bide hem kıza hem erkege konulabiliyomuş.
allah kısmet ederde bi bebegim olursa adı belli yani araz :) bide bebek dogdugunda kulagına ezanla ismi okunurken 3 kere seslenilir ya bende 3 kere tekrarlamışım adını burasıda çok enteresan geldi bize

sen çok olgun bir insansın beni anlayabileceğini umuyordum zaten....bu konu bidaha açılmamak üzere kapansın olur mu???

benim yapım bu malesef ben herkesi biraraya getiricem diye çatlarım herşey eskisi gibi olsun kimse eksik olmasın yada eskisinden bişey kaybetmesin..umarım beni anlayabiliyosundur ki sende böylesin bence..ne yazdığıma tekrar döndüm baktımda hata yaptığımın farkındayım şuaralar cidden çok sinirliyim agresifim ve kırıcıyım...sen şuanda çok hassas bir dönemden geçiyorsuuunnnn senin üzerine gitmek asla istemezdim yelizcimm.....lütfen o msj hakkındada öle düşünme tamammı bebeğini kaybeden birisine sölenecek son şeyleri söylemişsin yazmışsın açıp face msjı bidaha okudum sandığın gibi kötü hiçbirşey yazmamışım kendimce seni kendi acından uzaklaştırmak istemişim...ha bide bak ben şuan nekadar sıkıntı çekiyorum bebek büyütmek çok zor diye seni teselli etmeye çalışmışım güyaa aklımca yeliz daha az üzülsün demişim..ama yanlış anlaşılmışımmm:KK5:her neyse sen benim kalbimi biliyosun zaten dahada konuşmaya gerek yokkk....

bura sensiz olmaz ben yine eksisi gibi senin neşenii görüp neşelenmek acını paylaşmak bundan sonraki yaşayacağın mutluluklarınıda paylaşmak istiyorum ben değil sadece herkes...

canım tekrar ediyorum kötü bişey yazdın demedim zaten o an bana hissettridigi şeyi söyledim sadece..
neyse konu açılmamak üzere kapanmıştır. ve ben gider yatarım yoksa bayılıcam şimdi şuralardaa :):KK54:

hadin iyi uykularrr :KK54:

X