Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .

ben yazıyordumda bana cvp gelmiyoç günaydınn

Merhaba, cok sevindim, inshallah inshallah hamishsinizdir :)

inşallahh bakalım ama içimden bi his değilsin kızım ya bırka bu işleri dio

ben yazıyordumda bana cvp gelmiyoç günaydınn

ya ben göremedım ne yazmıstın canım baktım gerıye ama bişi görmedım tekrar yazabırlı msn ne dmeıstın ???

GÜNAYDIN İNŞLAH HAMİLESİNDİRRRR

hayırlısı olsun canım :)

kızlar slm yaa geçmişisi okuyamadım ne var ne yok nasılsınız yaa özledim ben sizlerle sohbet etmeyi bana ek gıda önersi olan var mı ?neler veriyorsunuz ben çorba veriyorum yoğurt veriyorum sabhalrı kahvaltılar başladık işte öyle dönüyoruz laf atıyoruz çığlık atıyoruz kucağımzıda hafif hafif oturuyoruz

hoşgelduın canım ıyıyz hamdolsn sen naıslsın :)

maşallah maşallah büyüdü tabıı :)

günaydınnn kıslarrrrrr yeni gelen arkadaşlar hoşgeldinizzzz

ayşeemmm yaa demek kahve akıntı oldu kıs test yapsan çıkarmı ki acaba pazar a kadar vakit geçer mi yaaaa inşallah yerleşmiştir güzelceeee allahım hadi inşallahhh yaaa ya bi test yapsaydın yaaa daha 4 gün var diyosun ama kimisinde öncede beli oluyodu dimi

Merhaba aayşecim inşallah yerleşme kanamasıdır, bendede aynısı olmuştu pazara kadar bekleme bence hemencecik çıkar kız hadi çatlatma bizxzi

kız valla ben geliyom gidiyom kimse yok tek başıma nasıl sahip çıkam
hemişomu özledim bir gitti pir gitti cadı
hheeee bu arada asya bu gecede hiç uyumadı yarım saatlik uykuyla duruyorum bakıcısı gündüzleri sürekli uyuttuğu için geceleri resmen oyun istiyo yumurcak

valla demin yeliz hadı test yap die tutturdu ben de yarına kadar regl gelmezse yarın yapayım dedim
hadi bakalım yarın sabah test yapaım dıyorum bakayım ama içimden bi ses boşa heveslenıosn dıo

yarın sabah yapcam ınss canım bakalım ne cıkcak :)

valla ben de çatlarım pazara kadar beklersem hemde beklentiyi buyutmemek sıtıyorum kendı adıma yoksa

negatıf cıkarsa daha cok üzülmeyim die

zaten bebekler büyüdükçe oyun delisi oluyo yaa elifi görsen var ya hep oynıcaksın hep oyun :) balonla atti oynıcaksın

telefonla aloo veya bebege nınnı söletcen oyuncakalrını şıngırdatrıcan bi de peşinden emekleyince çok hoşuna gidio

valla demin yeliz hadı test yap die tutturdu ben de yarına kadar regl gelmezse yarın yapayım dedim
hadi bakalım yarın sabah test yapaım dıyorum bakayım ama içimden bi ses boşa heveslenıosn dıo

tutdurcak tabiiii ayşee yap hadi yaaaa varsa silikte olsa çıkar beeeeeee hadi yap yap yap yapppppp

EVET BEKLEDİKÇE BEKLENTİ BÜYÜYO
YARIN O ZAMAN BÜYÜK GÜN
O KADAR ÇOK İSTİYORUMKİ BU DUYGUYU TATMANI
HİÇ BİŞEYE BENZEMİYOR
BÜYÜDÜKÇE DAHADA TATLILAŞIYORLAR

tutdurcak tabiiii ayşee yap hadi yaaaa varsa silikte olsa çıkar beeeeeee hadi yap yap yap yapppppp

CANIM NASIL GİDİYOR HAMİLELİK YARI OLMUŞ MAŞALLAH

iyiiym canm nolsunnn yarıladık evet dün kontrolüm vardı aşımıı yaptırdımm ,buarada 7 kilo almışımmm:)) inşallah çok fazla almam

sennapıyosun bebişin nasıl

günaydın kızlarrr..
naberr..
anneydeydim bende.düngece geldik evee..
ayşeeeee hamişmisin yoksaa hadi hayırlısıyla sağlıcakla gelsin kuzucukk:)))
biz iyiyz ek gıdalara geçtikk...evdeyimm.temizlik neyim bitmiyo..
bi dünya ütü yapıcam şimdide...

ya ben de çok çok tadmak istiyorum ama ruh halımı bılemssın hem jhamıleysem die korkuyorum hem hamıle değilsem die
korkuyorum o derece manyak durumdayım

inşallah bebek ısteyen herkese nasib olurr inşallah

günaydın elif
valla bilmiyom ki bi bilsemm :)

heycanlandırmayın kızım beniii

hoşgeldin elifimmm biziyiyiz çok şükür ayşeye heycan yapıyoz azcık inşallah vardır bebiş

hoşgelduın canım ıyıyz hamdolsn sen naıslsın :)

maşallah maşallah büyüdü tabıı :)

sağol canım banka işte çok ama çok yoğun çalışıyorum ama eve gidince idil tüm yorgunluğunu alıyor :)

yaa neden güzndüz uyuyuro bu kadra peki ?? uyutmasın yaa oyun oynasın gece uykusu çokm öenmliymiş doktorlar öyle söylüyor çok şükür idil düzene girdi engeç 22.30 yatıyor gecede 1 kere uyanıyor sonra sabah bizimle beraber 7.30 -8 gibi kalkıyor sonradı kayınvaldem bakıyor işte o yüzden rahatım aklım da evde değil idil uyumak istediği zaman yalancı memesini ağzına verince zaten uyuyor gündüzleri pek bişey yapmıyorz biz alışşın kendi uyusun diye

ne ler veriyorsun canım ek gıda

Olsa da cıkmaz diye diye yaptım testı negatıff :)

Olsa da cıkmaz diye diye yaptım testı negatıff :)

Kızlar yaa ben internetten baktım adetim 25 günde bir oluyormuş, buna göre dün olmam gerekiyordu, ama adetlerim önceden düzensizdi. dün test yaptım negatif çıktı. Sizce bekleyim mi biraz daha, yoksa kan testi yaptırayım mı?

eğer öyleyse çıkması laızm canım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…