Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .

hee ok o zaman :)
o zaman tekrar tekrar deneyip gözükmen en iyisi :)

Günaydın canım iyi yıllar :)

yeni yılın bu ilk sabahından herkese kocamn günaydın
yeni yıl yeni umutlar sağlık mutluluk aşk para bebiş isteyenlere bebiş nasip etsinnnn hepinizi öpüyorum tüm dilekleriniz olsunnn

ee ne var ne çok nasıl geçti yeni yıl kutlamalarınız :)

günaydın canım :) amin inşallah hepimize iyilikler güzellikler getirsin 2012

ne olsun aynı biz evımızde film izliyorduk o ara girmişiz 2012'ye :)

timam cnmmm sanada iyi mutlu huzurlu saglıklı yıllaraaaa

günaydınnn kızlarrrr

hepinizin yeni yılı saglıklı huzurlu mutlu ve sevdiklerinizle geçsin inşallahhhh ..

Bi kaç ay deneyip ona göre tekrar tahlillerimi yaptırcam cnm, 2 ay oldu korunmayı bırakalı, bu aydan ümitliyim ama inşallah hepimize hayırlı evlatlar nasip eder Rabbim....

Bi kaç ay deneyip ona göre tekrar tahlillerimi yaptırcam cnm, 2 ay oldu korunmayı bırakalı, bu aydan ümitliyim ama inşallah hepimize hayırlı evlatlar nasip eder Rabbim....

anladım canım hayırlısı olsun :)

inşallah hadi bakalım regllerım duzensız demıssın ama ne zmn reglın bgu aydan umnıtlıysen bı gerı syaım yapalım he :)

günaydınnn kızlarrrr

hepinizin yeni yılı saglıklı huzurlu mutlu ve sevdiklerinizle geçsin inşallahhhh ..

günaydın aminn bebem aminn :)

anladım canım hayırlısı olsun :)

inşallah hadi bakalım regllerım duzensız demıssın ama ne zmn reglın bgu aydan umnıtlıysen bı gerı syaım yapalım he :)

En son 10 Aralıktı.. Normal şartlarda bi hafta var yani.. 1 haftadır belim ağrıyor, bu aralar baş dönmesi oluyor arada, bi de dünden beri kasıklarımda arada iğne batar gibi oluyor.. Belki de adet olcam bilemiyorum ama :)) Daha yeni başladığımız için olmamasını sorun yapmıyorum zaten ama sanki olmuş gibi hissediyorum :))) hayırlısı hepimiz için...

timam cnmmm sanada iyi mutlu huzurlu saglıklı yıllaraaaa
inşallah canım amin
günaydınnn kızlarrrr

günaydın tatlım

Günaydın canım iyi yıllar :)
yeni yıla bo ekşınlı girdinmi

sanada canım ami,nnnn

heuum doğum gunumde idi yanı son reglın eheheh

hayırlısı bakalım beklıyces ve görcez çok kalmmaış 30 gunu doldurmasını beklesen bıle 8 guncuk var

inşallah canım amin
günaydın tatlım

yeni yıla bol ekşınlı girdinmi

sanada canım ami,nnnn

yok yau giremedım erkek kardeşim ve arkadaşı vardı kaçamdık yani yatak odamıza eheheh

jonguil, Yildiz10+, Yavyum+, Mariec

okumakla kalmayın milleet :)

herkesin yeni yılını kutlarım.benim sizlere bi sorum olacak regl olmama 3 gün var hamilelik belirtileri hiç yok,ovulasyon günlerini değerlendirdim elimde bi tane gebelik testi var şimdi test yapsam erken mi olur

yok yau giremedım erkek kardeşim ve arkadaşı vardı kaçamdık yani yatak odamıza eheheh
bir gün arayla telafi etseydiniz bari
bizdede hem benim ailem hem eşiminkiler derken yorgun düştük gecenin sonuda eşim küstü başka zamn çağırsan olmuyomuydu başbaşa girseydik
amacı bellide neyseeeeeeeeeeee
jonguil, Yildiz10+, Yavyum+, Mariec

okumakla kalmayın milleet :)
yemeğe gidecem bide başıma ikide bir şef geliyo

Hanimlar merhaba. Ben gecen de yazmishtim test yaptim regle 10 gun kala ama bir shey cikmamishti. Size yazip sordum, daha erken oldugunu ve cikmamasinin normal oldugunu soylemishtiniz. O gunden sonra bir umut var icimde. Ihtimalin cok dushuk oldugunu bildigim halde yine de adete 5-6 gun kaldi diye heyecanlaniyorum :) Bu ay bayagi bir kasintilar filan hiss ettim. Acaba yarin filan yine test alip yapsam mi? Beklemek o kadar zor geliyor ki ((

herkesin yeni yılını kutlarım.benim sizlere bi sorum olacak regl olmama 3 gün var hamilelik belirtileri hiç yok,ovulasyon günlerini değerlendirdim elimde bi tane gebelik testi var şimdi test yapsam erken mi olur

canım hala erken idrar tetsı yapman ıcın reglının gecmesını beklemen gerekıyor 1 gun gecse bile yeterli az sabır :)
bak ben de beklıyorum :) hem senınkınden daha cok zamanım var :)

yok canım telafi ettik tabıı kı de eşim dio gaz agetiriyosun benı dio sen beni gaz agtrıdın dıyorum hayır sen ben fln derken
sonrada yataktan aşağı atmaca oynadık eheheh

canım hala erkennn beraber beklıyelım geriye sayalım olmaz mı :)
6 gun kaldı değilmi hadi son 6 gün son ıkı gun olsa gene yap dicem ama 6 gun cok ya hu bekliycen çaresizz
yaz buraya konusalım ne kadarlık evliydin sen :) kaç yasındasın :)

benimde regl olamama 3 gün var erken gebelik testi yaptım demin negatif çıktı.bence regl gününü bekle çünkü idrar testleri regl gününden önce sonuç vermiyor anladığım kadarıyla

senin hamilelik belirtilerin var mı bende yok galiba hamile değilim:-( bi tek bel ağrım çok oluyor

benım ıkı gundur sabah bulantım oluyo dün banyo yaparken şampuan iğrenç koktu istifra edıyordum nerdeyse

kasıklarım sızlıo ama bunu belirtiden saymıyorum ben regl olcam zamanda sızlar batar hep

karnım acıkıyo bunu da belirtiden saymıyorum dıyet yapıyorum cunku

başka da belirtim yok :) bu bulantı koku fln da gene kesin gebelık değil yanı regl öncesi de koku hassasiyeti

ve bulantı olabiliyo onun için yok diyorum ben yok benım belirtim beklıyorum günümü :)

aynen bende senin durumundayım ne kadar zamandır çocuk düşünüyorsunuz kaçıncı ayındasın yani çocuk olması için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…