Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
iyiiym canm nolsunnn yarıladık evet dün kontrolüm vardı aşımıı yaptırdımm ,buarada 7 kilo almışımmm:)) inşallah çok fazla almam

sennapıyosun bebişin nasıl
bizde napalım canım iyiyz asya yen,i yeni şeyler öğreniyor dün gece babası horluyodu onun taklidini yaptı çok güldüm yine sabahladık bu sefer babamız nöbetçiydi sabah dört gibi acıktı diye yanıma getirdi

7 kilo fazla değil bence al boş ver veriliyor sonra koşturmacada
ben şimdi doğumdan önceki kiloma döndüm 62 den 79 a çıkmıştım şimdi 61,5 oldum
günaydın kızlarrr.. :KK16:
naberr..
anneydeydim bende.düngece geldik evee..
ayşeeeee hamişmisin yoksaa :KK52: :KK52:hadi hayırlısıyla sağlıcakla gelsin kuzucukk:)))
biz iyiyz ek gıdalara geçtikk...evdeyimm.temizlik neyim bitmiyo..
bi dünya ütü yapıcam şimdide... :KK37:
günaydın canımcım işe başladınmı sen
ek gıdalar derken ne veriyorsun mesela

ya ben de çok çok tadmak istiyorum ama ruh halımı bılemssın hem jhamıleysem die korkuyorum hem hamıle değilsem die
korkuyorum o derece manyak durumdayım

inşallah bebek ısteyen herkese nasib olurr inşallah

günaydın elif
valla bilmiyom ki bi bilsemm :)

heycanlandırmayın kızım beniii :KK70:
ayşecim hayırlısı
sana hiç bişi diyemem çünkü sen zaten neyin ne olduğunun farkındasın bana kalırsada erken olduğu için negatif çıktı o akıntı yerleşmeydi
yaa neden güzndüz uyuyuro bu kadra peki ?? uyutmasın yaa oyun oynasın gece uykusu çokm öenmliymiş doktorlar öyle söylüyor çok şükür idil düzene girdi engeç 22.30 yatıyor gecede 1 kere uyanıyor sonra sabah bizimle beraber 7.30 -8 gibi kalkıyor sonradı kayınvaldem bakıyor işte o yüzden rahatım aklım da evde değil idil uyumak istediği zaman yalancı memesini ağzına verince zaten uyuyor gündüzleri pek bişey yapmıyorz biz alışşın kendi uyusun diye

ne ler veriyorsun canım ek gıda
canım ya sorma bakıcıya uyutma diyorum uykusunu almazsa büyümez diyo
Gercekten yaptin mi testi? Negatif mi cikti? Ben cok umutlanmishdim ama senin icin. Ama yine de daha belli olmaz, degil mi?

ayşecim hayırlısı
sana hiç bişi diyemem çünkü sen zaten neyin ne olduğunun farkındasın bana kalırsada erken olduğu için negatif çıktı o akıntı yerleşmeydi
canım ya sorma bakıcıya uyutma diyorum uykusunu almazsa büyümez diyo

valal hiç bilmiyom ki şimdi vc koştum ahanda regl geldi bişi yok beyaz akıntı gelıo hala :S
ama kasıgım çok fena batıyo

ama vücudumdakı hsısıyatım regl olcagım yonunde nedense öle hıssedıyorum aynı o zamankı kırıklık var
vücudumda bılmıyorsum hayırlısı olsun canım ne deyım ya pazara kadar regl gelmezse yaparım test
pazar gunu tam 29 gun oluyo benım genelde 26-28 gunde bi olr
napalım bı dahakı ay denerıss kaçmıyo ya :KK1: :KK1: :KK1:
yalnzı kasıgım öle batıo kı of of of bıcak saplıolar sankı en son düşük tehlıkesı yasadıgımda böle olmustu

Gercekten yaptin mi testi? Negatif mi cikti? Ben cok umutlanmishdim ama senin icin. Ama yine de daha belli olmaz, degil mi?

gün içi idrarıyla yaptım :) evet negatıf cıktı ben bas bas bagırdım negatıf cıkck dıe ama dınlemedılerkı anacım :)

valal hiç bilmiyom ki şimdi vc koştum ahanda regl geldi bişi yok beyaz akıntı gelıo hala :S
ama kasıgım çok fena batıyo

ama vücudumdakı hsısıyatım regl olcagım yonunde nedense öle hıssedıyorum aynı o zamankı kırıklık var
vücudumda bılmıyorsum hayırlısı olsun canım ne deyım ya pazara kadar regl gelmezse yaparım test
pazar gunu tam 29 gun oluyo benım genelde 26-28 gunde bi olr
napalım bı dahakı ay denerıss kaçmıyo ya :KK1: :KK1: :KK1:
yalnzı kasıgım öle batıo kı of of of bıcak saplıolar sankı en son düşük tehlıkesı yasadıgımda böle olmustu

gün içi idrarıyla yaptım :) evet negatıf cıktı ben bas bas bagırdım negatıf cıkck dıe ama dınlemedılerkı anacım :)

Ay_she benimde 2 gün geçti 4 ocaktı normalde 25 gün aralığım.Kan testinde 0 çıktı... Ama doktor dedi ki 30 günü tamamlamadan kanda bile çıkmayabilir 1 hafta sonra tekrar yapalım testi dedi..

Ay_she benimde 2 gün geçti 4 ocaktı normalde 25 gün aralığım.Kan testinde 0 çıktı... Ama doktor dedi ki 30 günü tamamlamadan kanda bile çıkmayabilir 1 hafta sonra tekrar yapalım testi dedi..

canım bence olsa kanda cıkardı yaa

sen gene 30 gunu doldur ıstersen sonra idrar tetsı yap pozitifse pozitif ne gusel ama değilse kan tetsıen gerek yok

25. gunde bebıs olssa rahat rahat cıkar yanı bhcg

canım bence olsa kanda cıkardı yaa

sen gene 30 gunu doldur ıstersen sonra idrar tetsı yap pozitifse pozitif ne gusel ama değilse kan tetsıen gerek yok

25. gunde bebıs olssa rahat rahat cıkar yanı bhcg

Doğru söylüyosn cnm bende öyle düşünüyorum ama hala adet olmadım, bi umut bekliyorum işte :)) Bir de geçen ay benim adetim 4 gün uzun sürdü... Belki onunla alakalıdır diye kendi kendime neden uyduruyorum işte :KK66:))

Merhaba kızlar cuma akşamı geldı benım kırmısılarr :)

önümüzdeki maçlara bakcaz artık :) ama hala feci kasık batmam var niçin oluo çözemedım

beklenen reglım 3 şubat hadı bahalımm :)

Doğru söylüyosn cnm bende öyle düşünüyorum ama hala adet olmadım, bi umut bekliyorum işte :)) Bir de geçen ay benim adetim 4 gün uzun sürdü... Belki onunla alakalıdır diye kendi kendime neden uyduruyorum işte :KK66:))

analdım canım reglın uzun sürmesi etkılemez başladığı gün etkıler :)

merhabalr hasthneden eşi,mın ynındn gırıyporum
okudum benım kanda da negatif çıkmıştı 10 gun sonra takrar kan tahlılı ve pozıtıftı yanı kand da negtıf çıkbılır dr un dediğine kulak verın derım ben

ayşecımmmmmmm umarım hmılesındır En Büyük TÜRKİYE

Arkadaşlar merhaba adetime daha 7 gün var ben 2 gün arayla kan testi yaptrdım 2,36 çıktı.? sizce erkenmi davrandım yoksa daha beklemelimiyim?
Cevap verirseniz çok sevinrim

okudum benım kanda da negatif çıkmıştı 10 gun sonra takrar kan tahlılı ve pozıtıftı yanı kand da negtıf çıkbılır dr un dediğine kulak verın derım ben

cnm hoşgeldinnn hayırdır evde yokmu artık net nasılsın fındıgın nasılll .
ayşe regl oldu cnm bu ay inşallah birlikte kalıcaz hamişş

Arkadaşlar testim 2,36 çıktı adet olmama 8 gün varken sizce hamile olabilirmiyim? ne olur cvp verin:S
:18:

Arkadaşlar testim 2,36 çıktı adet olmama 8 gün varken sizce hamile olabilirmiyim? ne olur cvp verin:S
:18:

bu kadar erken kanda gebelik testini nasıl yaptılar ki sana normalde dr lar yapmaz gününü bekle derim ben ozaman test yaptır çünkü daha kesin bi sonuç alabilirsin.. anlıyorum günleri geçiremiyorsun ama sabırlı olmak lazım dimi biraz sabır bak gerisi gelir hayırlısıylaa:)

selam kıslarrrr özleidm ben hepicinizii :26:

bu kadar erken kanda gebelik testini nasıl yaptılar ki sana normalde dr lar yapmaz gününü bekle derim ben ozaman test yaptır çünkü daha kesin bi sonuç alabilirsin.. anlıyorum günleri geçiremiyorsun ama sabırlı olmak lazım dimi biraz sabır bak gerisi gelir hayırlısıylaa:)

selam kıslarrrr özleidm ben hepicinizii :26:

çok uzakta çalışıyorum ve eve gelmem akşam 7'yi bulduğu için özel bir hastanede sadece gebelik testi yaptırdm. doktora bile gösteremedim çünkü o saatte doktor yokmuş:S Evet beklemem lazım ama olmuyor canım seninde dedğin gibi:KK43: bakalım bir 6 gün daha beklim :KK43: umarm hamileyimdr:KK16: Sağol teşekkür ederim :)

merhaba cnaım hoşgeldın özletme kendını gel sık sık :)

canım bu ay olmadı bı dahakı ay ınsallahhh yelzıle beraber büyütcezz inş.

göbüşlerii :KK49: :KK49: :KK49:

çok uzakta çalışıyorum ve eve gelmem akşam 7'yi bulduğu için özel bir hastanede sadece gebelik testi yaptırdm. Doktora bile gösteremedim çünkü o saatte doktor yokmuş:s evet beklemem lazım ama olmuyor canım seninde dedğin gibi:KK43: bakalım bir 6 gün daha beklim :KK43: umarm hamileyimdr:KK16: Sağol teşekkür ederim :)

inşlah hamilesindir

ovulasyın döneminden 5 gün önce felan girince nasıl oluyo kızlar hamilelik ? risk varmı

şimdi ovulasyon yumurtlamak demek yumurtlama olmadan bi gebelıkten bahsedilemez spermler içerde 2-3 gun
yaşayabiliyorlar fakat 5 gun dayanacakalrını sanmam ayrıca taze spermle döllenmiş yumurta daha sorunsuz bi
gebelık başlangıcı olur diye düşünüyorum...
yine de ovulasyon tarhini tam belirleyemeyenler adetten hemen sonra çalışmalara başlşayıp hamile kalanalr da var
yalnız su bı gercek kı yumurta yoksa bebek yok onun ıcın ovulasyon oncesı gebelık diye bişey olmaz

he siz çalışmlara erken başalrsınız periyodunuz süresince çalışmaları devam ettirirsiniz ok neden olmasın...

kızlar yaa ben sizi çok özledim yaaa
hiç bu kadar yoğun olabilceğimi dşünmemiştirm
iş yoğun ev yoğun herşey yoğun hiç fırsat bulamıyorum buraya bakıcak
çok şükür yolunda ama herşey idil de i büyüyor cadım benim
sizlerde en var ne yok yeni hamişlerimiz var mı?

X