Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .

sağol yelüsüm :) iş yerıdne bal olsa şaapcam da yok evde şapiom ben de :)

hadi bakalımm ınsallahh tutaar deniiciğizzz :)

evet sirkeli suyu bende içiyorum her sabah ama elma sirkesi demi??????

elma sirkesi evett :)

tipik türk kadını armut vücut...just like meee

piff maaleseff :)

bebek çalışmasına daha yenı başlicaz ınss
aslında bu ay şaapcaktık ama vaktı gecırmısız hıc unutmusum ben zaten o günler
ankara-sekısehır-konya yaptı kociş ondna unttum sanıorm :)
yanı bı kaç girişimimiz oldu ama snamıom o günlerde değildi şero daha doğrumadıı :)

dün akşam istanbulun altınlarındaaaa saadet var reşatın annesi o ogluna diyoki anneler yeri gelir viyadük yeri gelir köprü olur evlatları evlenincede gerilim hattı olurlarrr ben bayıldım bu lafaaaaaaaaa

ayy leyla mecnun çok güzeldi bu haftaa

kızlar ben kaçtımmmmmmmm baharımla yengemlere gidicez...bahar defneyi dövsün biraz :))))

Hay allah bazı kaynanalar oğluna dünya güzelini yakıştıramaz. Oğluna aşık kadınlar..
Ama oğulları başkasına aşık. Bu gerçeği sanırım ikinci çocukta kabul ediyorlar yavaştan…
İyi bir şey oldu mu oğullarından, kötü gelinlerden..
Allah’tan uzaktasın şekerim.

allahım yaaaa benim annem niye böyle bir kaynana değil....gerçektennn ya annem yengemi bizi sevdiği kadar sever...böyle kaynanalığını hiç görmedim kimsenin işine karışmazzz

şükür ki evet uzaız tatlım kızının doğum tarihini sölede ticker yapayım yenı egeden kucuk duruyor şimdi

güle güle canım :)

ayy cok tatlı olmuss :)

de mi orjinali de böle cimcime mi acaba...kızım olursa şu lcw de balon mini etekler var ya bayılıyorum onlara onladan alıcam mutlaka..altına da tayt...babet falan ...amanınnnn kız doğurasım varrr...

ayy kızlarrrrr ben kesinlikleeee bu takma tırnaga şekil yapıp satışına başlama işini yapıcam zaten bu işe ilk başladıgımdn beri hep ama hep aklımdaydııı ama bir türlü fırsat bulup yapamadım ama şimdi kesinleşti bugün hemen gidip kaliteli takma tırnaklar alıyorum ve başlıyorum bugünden itibarennn sponsorlarım bilem var ojemrujumrimelim diye bi internet sitesi var mutlaka duymuşsunuzdur onun sahibiyle konuştumm çok tatlı birisi zaten o tamamen arkamda oldugunu ve bu konuda sitesinden duyurular yapacagını söyleyip beni çok mutlu etti ve desteklediiiii canum arkadaşım ayşede blogundan duyurucak bende blogumdannn kıyısından köşesinden giriyorum bu işeeeeee.istekleride degerlendiricem isstediginiz çizim yapılır yanüüü ayyy hadi hayırlısıııı

de mi orjinali de böle cimcime mi acaba...kızım olursa şu lcw de balon mini etekler var ya bayılıyorum onlara onladan alıcam mutlaka..altına da tayt...babet falan ...amanınnnn kız doğurasım varrr...

cimcime olmayan kız var mı yaa :) inşallah bı de kız olur canım

cidden de kzılar daha mı böle işveli nazlı :)

gecen msiaifr gelmsı bebekleride var kucagıma alıyorum elifin bakısı gorsen

böyle yan yan anlatamıyorum tarıf edemıyorum

hayırlısı olsun canım...bol kazançlarr......

kıskanmıştır teyzesini....

aay ızlar az once öğrencim geldi kız...hıçkıra hıçkıra ağlıyor...annesi evde yasin okutuyormus da yemek ıstemıs koymamıs cocugun onune açmıs...nasıl sınır oldum ya...sözüm ona evınde yasın okutup sevap kazanıyor..ama okula gıden çocugunu doyurmaktan aciz böle kadın demıyecegım karılara gıcık oluyorum resmen ulu orta cocuk yetıstırıyorlar..bu ara o kadar arttı kı bu olay...ben cocukları doyuruyorum yanımda ne varsa..benden cesaretle hepsı anlatmaya basladı ben de yemedım bıze de koymadılar dıye...allahım cezaları sonra cocugun kafa calısmıyo demeyı bılıyorlar ama..aç çocuk ne ders dınler ne de anlat yazık vallahı ya...

hiç ama hiçç bişi demiyorummmmmmmmmmmmmmmm

şşşttt kızlarrrr nabrsiiğiizzz bakalımmmm

anam okuyorum da bayadır yazamıyorum okuyup çıkıyorummm

ablaa bencede artık başlayın çalışmaya elifle yaş arası pek açılmasınn demi ama kaadeş kaadeş olsunlar

nesli kızz sende de kız özlemi almış balını gidio yap bi tane belki kız tutar oğum olmadıı için bilemicem onun duygusunu ama kızlar dediğin gibi çok cimcime oluoalr
ablamın dediği gibi bi bebek alalım kucaamız pis pis bakıo yandan yandan bide kıskanma gülüşü atıo ortaya hıhıhıh die gülüo kıskanınca çok komik eheheh

elif bu aralar acayip hareketli bi tek uyuduğu zaman rahatımmm çekmöeceleri açıp dağıtıyo
oyuncakları ben kaldırıom o atıyoo akşamları evi toplayım öle yatayım diorm topluyorum ama sabah uyanınca herşeyi yine dağınıkkk

3 haftadır düzenli spor yapıyorum bi tek annemlerin geldii hafta 3 gün yapamadım o kdr

sabahları 45-50 dk leslie ile yürüyüş akşamlarıda 45 dk plates
insan spor yapınca gerçekten çok zinde oluo

günümde öle hızla geçio ztn ne olduunu anlamıorm akşamları yemekti bulaşıktı derken saat 10 oluo o saatten sonra evi toplayıp düzenleyip 11 e kadar elifi uyutuyorum
saat 11:30 da platese başlıyorum 00:15 gibi bitiyo sonra yatmam 1 i buluo sabahlarıda 8.30 da kalkıorm ki tekrar spor yapmam lasım

idill şekerimm platesi şiddetle tavsiye ederim sen karnından şikayetçiydin çok güzel toparlıyo ben daha önmce ölçmemiştim vücudumu ama cuma günü annemlerde ölçmüştüm
dün tekrar ölççtüm cumadan düne kadar 5-6 cm belden 5 cm de göbekten gitmiş çatlakllarımda azaldı vallahi sadece biraz büzüşüklük duruo oda zamanla gidicek inş. ama
çatlaklar gitti gerçektennn

cuma günüde tartı günüm 2 haftadır 61.4 te takıldım kaldım gitmio arttık kilo azaldıkça inat ediyo
bu hafta çok umutluyum bakalım vermil olurum inş. ayy 60 küsürlerde olsam sonraki haftada 59 u görürüm inş. ppööff

benden bu kdr ksklarrr öptüümm mucuc mucu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…