Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
tavsiyelerin için teşekkürler abalcım ama lahana maydanoz dereotu suyu fln
toksin attırıyo yanı detosk etkısı gosterıyo daha çok kilo vemreye etkısının olmadıgı kanıtlanmıs :)
sirkeli su işe yarıomsu meltem içiyo kardeşim :) bayada fayadasını gördü ama ben sirkeli su içince
hiçbişey yıyemedıgım ıcın ztaen zayıflıorm :KK70: o kadar cok mıdem bulanıokı sirkeli suyla :KK70:

sabahları ılık su ıcıyorum ben hem tuvalet sorunalrına ii gelıo hemde çok fazla yemeyı engellıo :)

benim göbe bölgemde kg yok hatat hiç yok gibi bazen şiş oluyo oda şilşlik ödem attıkca o da gecıo :)
benım sorunum kalça -basen :KK43: :KK43: :KK43: üst tarafım baya ince :)

Bu tezi bilmiyordum valla. Ben geçen sene lahana suyuyla ve sadece yediklerime dikkat ederek 10 kilo verdim. Sirkeye yeni başladım 1 ay falan oluyor. Sadece kilo değil bi sürü soruna iyi geliyor wc sorunun varsa ki doğumdan sonra sıkça oluyor nedense. Sirkeli suyu baya baya seyreltip içersen daha az hissedersin sanki… bebek çalışmaları nasıl gidiyor? Şero nerde doğurdu mu yoksa?

Yelizcimmmm canım nasılsın???
1. Ayşe tırnaklarını görmüş ama ben de çok merak ediyorum kaç saat uğraşıyorsun
2. Sadist patronun nasıl?
3. Kocişin nasıl?

iiyim canımmm saolll :))

evet ayşe canlı halini gördü tırnaklarımın :))) kaç saat ugraştıgıma gelirsem bakım için herhangi bir süre harcamıyorum aklıma geldikçe yaglar falan sürüyorum sadece.onun dışında eger düz bi oje sürüyosam 5 dk mı alıyor.düz bir desen yapıyosam 15 dk falan ama karakter çiziyorsam ortalama 1 buçuk 2 saatimi alıyo :))

patronum hala uyuzzz yaaa sinir etmeye devam beni 10 tane işi aynı anda söyleyip karışık karışık soruyoo ee dogal olarak içlerinde unuttuklarım oluncada laf ediyo bende bagırıyorum artık bin tane işi karışık olarak veriyosunuz yeter artık die bigün iyi oluyo 2. gün yine sil baştan :)) allahtan şimdi ofise benim yaşlarımda bi maden mühendisi aldılar onunla muhabbet gırgır falan daha az geriliyorum :))

kocamda iyi napsın aynı işte :) az düzelme var gibi ama

sen nasılsınn bebişinde kocaman olmuşş:nazar::nazar::nazar::nazar:

Kızlar ya bu ara dızılerı hıc begenmıyorum ben oyle bır gecer zamankı falan baydı artık saçmaladılar ...şu an favorım hayat devam edıyor ....tek zevkle ızledıgım o ha bırde arada su iffete bakıyom:KK1::KK1:dıgerlerı sacmaladı..ha bır de hurrem aynı guzellıkte...kabak tadı verdı kuzey guney sacmaladı ..siz ne dusunuyorsunuz...tv dede yapcak bırsey kalmayınca sıkılıyom ıyıce...su alacakaranlık efsanesı kıtaplarım gelsın de azcık onlarla oyalanırım bari...:KK53:

YOK CANIM YA ÖLE BIR SUPHEMIZ VARDI AMA TESTLE KANITLANDI YOK YANI..BEN ISTIYORUM AMA DEDIGIN GIBI SU AN ERKEN TAM RAHATIM DIYORUM KENDI KENDINE VAKIT GECIRIYOR YEMEGINI YIYOR ...BUYUK SIKINTILAR KALMADI HALA EMIYOR EGE O NEDELE IKINCI SU AN OLMAZ EN AZ 3 YIL DIYORUM BEN DE 27 BITECEK CANIM...30 UMDA YAPARIM DIYOM IKINCIYI...AMA BURDA YAPAYALNIZ COK ZOR ELIN MEMLEKETI BAKICI ELINDE COK ZOR EGE KRESE BASLADIGI GIBI OLABILIR YANI...KONUSUYORMU BAŞAK HANIM...EGE BAYA BI KELIME CIKARIYO 10 11 TANE AMA DAHA CUMLE HALINE GELEMIYOR....EN SON BIR IKI UC DIYORDU...Bİ Dİ DÜÜÜÜÜ:KK1:

BEN GÖREMEDIM KALDIRDIN MI:44:

SAGOL TEYZOŞŞŞ YAKIŞIKLIDIR OĞLUM YA....:KK12:ANASINA ÇEKMİŞ:KK1:

EVET BAK EGEDE ADET BITTIGI GIBI BASLAYIP KOCA AY HER GUN YAPMISTIM BÖÖÖÖ GELMISTI DUSUN HANGI ARA TUTTU BILMIYOM AMA BENCEDE EN MANTIKLISI O BITTIGI GIBI BASLAYIP GUN ASIRI YAPMAK ...AMA GEZENTISIN KIZIM ...UMARIM YAPTIGIN GUNLER TUTAR...:nazar::emir_bebek:

kesinlikle anasına çekmişş :21::21::21::21::21:

bu tezi bilmiyordum valla. Ben geçen sene lahana suyuyla ve sadece yediklerime dikkat ederek 10 kilo verdim. Sirkeye yeni başladım 1 ay falan oluyor. Sadece kilo değil bi sürü soruna iyi geliyor wc sorunun varsa ki doğumdan sonra sıkça oluyor nedense. Sirkeli suyu baya baya seyreltip içersen daha az hissedersin sanki… bebek çalışmaları nasıl gidiyor? şero nerde doğurdu mu yoksa?

yok doğurmadı daha kapı kapı gezip aşure yiyip göbek büyütüyo:KK1::KK1::KK1::KK1:facebookun var mı kız ...bak bızım ordada grubuplarımız var...varsa eklese kendını

günaydınn kızlarrrrrr :)))

ayşecim geçmiş olsun tatlım rejimdesin ama ballı çay çok iyi gelio bogazaaa

merve gözün aydın ilk hareketini hissetmişsinn:nazar::nazar::nazar:

mother maşallah egeye kocaman olduu ve çok yakışıklıı:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

idilll baharrrrrrr koca kız olmuş yaaaaaaaaaaaaaa:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

benipekkk hoşşgeldinnnn tekrardannn:KK19::KK19:

hoşgeldin canımmmm darısı sizlere inşallah en kısa zamanda

yeliz sagolasin :))) hani pepeee pepeee :KK43:

kizlarrrrrrr bende bir psikolojik rahatsızlık varmış hiperfaji diye! sıkıldıkca yemek yiyorummmm aç olsam da olmasam da yiyorummm 3 gündürrr direniyorummm bişey yememek için.....kriz gibiiii geliyooo mutfakta volta atıyorumm

ayy canım vallaa gecikti birazcık ama başlıcam yavaştannn tekrarrr pepede içlerindee:))

Tinkerim başak konuşuyo bazılarını sadece biz anlıyoruz bazıları genel..
Mesela su: fu fu fu..
Bi ayısı var adını ali koyduk: gece uyanır ağlar ai ai ai terlemesin diye alıyorum o uyuduktan sonra.
Cümle için seninki erken zaten başak 19. Ayda sadece anne gel baba gel
Baba git diyo. İki kelimeli bildiği tek cümle.neler yapıyorsun bebişinle onun için zaman yönetimin nasıl yanı bahsetsene biraz. Sen daha esnek olabilirsin okul erken biter falan ama kaliteli zaman geçirme deyimini nasıl uyguluyorsun?

Kızlar ya bu ara dızılerı hıc begenmıyorum ben oyle bır gecer zamankı falan baydı artık saçmaladılar ...şu an favorım hayat devam edıyor ....tek zevkle ızledıgım o ha bırde arada su iffete bakıyom:KK1::KK1:dıgerlerı sacmaladı..ha bır de hurrem aynı guzellıkte...kabak tadı verdı kuzey guney sacmaladı ..siz ne dusunuyorsunuz...tv dede yapcak bırsey kalmayınca sıkılıyom ıyıce...su alacakaranlık efsanesı kıtaplarım gelsın de azcık onlarla oyalanırım bari...:KK53:

kızzz istanbulun altınlarını izleee leyla ile mecnunu izleeee çok komiklerrr:KK1::KK1::KK1::KK1:

bende hayat devam ediyoru iple çekiyorum ya hem iğreniyorummm diziden hem de heyecanla bekliyorum....abbas'tan o kadar iğreniyorum ki eşimle bir süre ilişkiye giremiyorum....o da beni korkutuyo yavrimmmmmmmmmm diyerekk :KK1::KK1::KK1:
kuzey güney bence fena değil ya biz kuzey güneye transfer olduk muhteşem yüzyılı izlemiyoruz artık....
leyla ile mecnun hala izliyoruz
fatmagül de çok iyi bu son bölümlerde bence
öyle bir geçer zamanki pek izlemiyorum başka bi şey yok diye izliyoruz

KIZ MAŞALLAHH BEEE:nazar::nazar::nazar::nazar:AYNI SEN ÇOK TATLI BİR KIZ OLMUŞ AT KUYRUGU NASIL DA YAKISMIS YA....ÇOK BEGENDIM KIZINI ALLAHIN EMRIYLE OĞLUMA ISTIYORUM :21:

teşekkür edeirm canımmmmm verdim gittiiiiiiiiii :)))

kesinlikle anasına çekmişş :21::21::21::21::21:

:KK12::KK12::KK12::KK12:megolomanlıkta sınır tanımıyorum oğlum mevzusunda..gerçi kaynanam herseyını babaya benzetıyor ama ..gecen dogum vıdeosunu ızlıyorum...ben egeyı ılk goruyorum ıncelıyorum falan anneme anne hıc kası kırpıgı yok bunun dıyorum...kaynanamda araya gırıp uzar daha babası gıbı kalem kaşlı olur diyo...:KK53::KK53::KK53::KK53:ben ne kaşlıyım acaba...kadın beni beğenmıyor mu ne...sarısınlıgı baba....bakısı kaşları kırpıklerı baba...babası gıbı akıllı..ooo daha ne laflar duymustum ya....:KK1::KK1::KK1:

:KK12::KK12::KK12::KK12:megolomanlıkta sınır tanımıyorum oğlum mevzusunda..gerçi kaynanam herseyını babaya benzetıyor ama ..gecen dogum vıdeosunu ızlıyorum...ben egeyı ılk goruyorum ıncelıyorum falan anneme anne hıc kası kırpıgı yok bunun dıyorum...kaynanamda araya gırıp uzar daha babası gıbı kalem kaşlı olur diyo...:KK53::KK53::KK53::KK53:ben ne kaşlıyım acaba...kadın beni beğenmıyor mu ne...sarısınlıgı baba....bakısı kaşları kırpıklerı baba...babası gıbı akıllı..ooo daha ne laflar duymustum ya....:KK1::KK1::KK1:

dün akşam istanbulun altınlarındaaaa saadet var reşatın annesi o ogluna diyoki anneler yeri gelir viyadük yeri gelir köprü olur evlatları evlenincede gerilim hattı olurlarrr :KK1::KK1::KK1::KK1:ben bayıldım bu lafaaaaaaaaa

tinkerim başak konuşuyo bazılarını sadece biz anlıyoruz bazıları genel..
Mesela su: Fu fu fu..
Bi ayısı var adını ali koyduk: Gece uyanır ağlar ai ai ai terlemesin diye alıyorum o uyuduktan sonra.
Cümle için seninki erken zaten başak 19. Ayda sadece anne gel baba gel
baba git diyo. Iki kelimeli bildiği tek cümle.neler yapıyorsun bebişinle onun için zaman yönetimin nasıl yanı bahsetsene biraz. Sen daha esnek olabilirsin okul erken biter falan ama kaliteli zaman geçirme deyimini nasıl uyguluyorsun?

ay ne bıleyım ya ben cok acelecıyım herhalde...ama ege seslerı cok kolay taklit ediyo..bizimkı suya faaaaaaa diyo ne alakaysa:KK1:
Vakıt gecırmeye gelınce..eve geldıgım gıbı emzırıyorum ılk basta..emzırırken baya bır vakıt gecırıyoruz aslında emmek degılde o daha cok hasret gıderme oluyor yuzumu sevıyor opuyor sakalasıyoruz falan...eve geldıgımde ılk bır saat mutlaka onunla ılgılenıyorum..ben d baba da....daha sonra yemektı etrafı toplamaydı derken baya bı vakıt gecıyor aksam yemegınden sonra bırlıkte oyun oynuyoruz...tethys diye kartları var onlarla oynamayı cok sevıyor..playschooldan geometrık sekıllerı almıstım ıcınden gecırme var ya...onları yapıyoruz bırlıkte...hayvanları var plastık at esek kopek ınek seslerını cıkararak oynuyoruz bayılıyor...saklanbac futbol derken sıramı babay salıyorum o da baya bı kosturuyor egeyle gures falan tutuyorlar...cok hareketlı..aksamları cok ılgı ıstıyor ozledıgınden...uyuyana kadar pesındeyız yanı..bazen bu kadar kalıtelı zaman gecıremıyorum o zaman da hep aglak aglak gezıyo erafta anlıyorum ama herseye yetısemıyor ınsn..evım hep dagınık bıktım yayıntıdan ama ege sagolsun...heryer heryerde...canım cıkıyor acıkcası

kızzz istanbulun altınlarını izleee leyla ile mecnunu izleeee çok komiklerrr:KK1::KK1::KK1::KK1:
hımmm bakmadım hıc
bende hayat devam ediyoru iple çekiyorum ya hem iğreniyorummm diziden hem de heyecanla bekliyorum....abbas'tan o kadar iğreniyorum ki eşimle bir süre ilişkiye giremiyorum....o da beni korkutuyo yavrimmmmmmmmmm diyerekk :KK1::KK1::KK1:
Kuzey güney bence fena değil ya biz kuzey güneye transfer olduk muhteşem yüzyılı izlemiyoruz artık....
Leyla ile mecnun hala izliyoruz
fatmagül de çok iyi bu son bölümlerde bence
öyle bir geçer zamanki pek izlemiyorum başka bi şey yok diye izliyoruz

teşekkür edeirm canımmmmm verdim gittiiiiiiiiii :)))
ay ya evet gecende uyumusum koltukta.esım arkamdan geldı dayandı..yavriiiim diyo titreyerek aynı abbas gıbı nasıl kalktıgımı bılmedım ya ıgrenç bencede o kelıme bıle ıgrenc....:KK37::KK37:
dün akşam istanbulun altınlarındaaaa saadet var reşatın annesi o ogluna diyoki anneler yeri gelir viyadük yeri gelir köprü olur evlatları evlenincede gerilim hattı olurlarrr :KK1::KK1::KK1::KK1:ben bayıldım bu lafaaaaaaaaa
ben de tuttum:KK1::KK1:

X