Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .

hehheeh evet cnm:) yaa dayanabilirsem 1 hafta sonra 16 hafta dolsun ki tam olarak görsün dr yani daha bi belli olur diye düşünüyom

Ayşem günaydın.
O gün sordum da bilmiyorum gördün mü ben de kalamadım fazla. Spor dışında neler yapıyorsun? Nasıl verdin bu 4 kiloyu?

ablacım diyet ve spor başka bişey yapmıyorum :)
aslında 78,8 ile başladım şimdi 71,7 im
bazen makarna oluyo evde akşam çorba ekmek ve yoğurt yemem gerekıyo ben makarna yiyorum su içiyorum
o kadar herseye göre ayarlıyorum kendımı listem var listelerime göre devam ediyorum öğünlerim

sabah 9 kahvaltı
11 ara
12,30 öğle yemeği
15 ara
18 ara
19,00 akşam yemeği
21,45 ara

genelde 21,45 aralarını yapmıyorum :) yaparsamda tarcınlı süt içiyorum hem tatlı krizimide bastırıyo :)
günde toplamda 6 dilim ekmeğim var ama yavas kg verdıgım ıcın 4 e düşrüdüm ben :)
bol tahıllı çorba oldugu zamnada keşkek gibi mesela ekmeği hiç yemıyorum :)
aralarda fındık ceviz badem veya meyve tüketıyorum
sebze yiyorum bol bol öyle yanı normal yemek yıyorum aslında ama öğünlerimi atlamıyorum hiç :)

Gecmıs olsun ayşaaaa...ıhlamur ıc bol bol

sağol canım iş yerind eıhlamurum yok yeşilçayım var beşibiyerdem varr limonla içiyom ama etki etmedi :26:

günaydınnn kıslarrrr ayşecim geçmiş olsun canımmm dikkat etsene birazz

sağol canım ediom da gene de hasta oluyom

gunaydın ayse ne guzel spor yapıyon bende sozde baslıyacaktım bu yıl..burdada cok guzel salonlar var:44:
:

her akşam her sabah yapmaya çalışıyorum ya güzel oluyo :) evde pc karşısında :)
sonra duş alıp yatıyorum öylee işte :) salona gitmiyorum ben evde leslie ile yürüyorum :)

kızz hissettin mi ilk hareketleriii

Ayşem günaydın.
O gün sordum da bilmiyorum gördün mü ben de kalamadım fazla. Spor dışında neler yapıyorsun? Nasıl verdin bu 4 kiloyu?

ablacım diyet ve spor başka bişey yapmıyorum :)
aslında 78,8 ile başladım şimdi 71,7 im
çok özel bişey yapmıyorum ama hiçbişekıdle dıyetı bırakmıyrum bana özel bi yemek olması gerekmıo yanı
bazen makarna oluyo evde akşam çorba ekmek ve yoğurt yemem gerekıyo ben makarna yiyorum su içiyorum
o kadar herseye göre ayarlıyorum kendımı listem var listelerime göre devam ediyorum öğünlerim

sabah 9 kahvaltı
11 ara
12,30 öğle yemeği
15 ara
18 ara
19,00 akşam yemeği
21,45 ara

genelde 21,45 aralarını yapmıyorum :) yaparsamda tarcınlı süt içiyorum hem tatlı krizimide bastırıyo :)
günde toplamda 6 dilim ekmeğim var ama yavas kg verdıgım ıcın 4 e düşrüdüm ben :)
bol tahıllı çorba oldugu zamnada keşkek gibi mesela ekmeği hiç yemıyorum :)
aralarda fındık ceviz badem veya meyve tüketıyorum
sebze yiyorum bol bol öyle yanı normal yemek yıyorum aslında ama öğünlerimi atlamıyorum hiç :)

Gecmıs olsun ayşaaaa...ıhlamur ıc bol bol

sağol canım iş yerind eıhlamurum yok yeşilçayım var beşibiyerdem varr limonla içiyom ama etki etmedi :26:

günaydınnn kıslarrrr ayşecim geçmiş olsun canımmm dikkat etsene birazz

sağol canım ediom da gene de hasta oluyom

gunaydın ayse ne guzel spor yapıyon bende sozde baslıyacaktım bu yıl..burdada cok guzel salonlar var:44:
:

her akşam her sabah yapmaya çalışıyorum ya güzel oluyo :) evde pc karşısında :)
sonra duş alıp yatıyorum öylee işte :) salona gitmiyorum ben evde leslie ile yürüyorum :)

Son düzenleme:

Elifin eşi ankarada diye biliyordum. Karıştırdım galiba. Zaman çabuk geçiyor biz de 19. Aya girdik.büyüdü bıcır bıcır oldu..evettt ikinci hem çok istiyorum hem istemiyorum. Kardeşi olmalı diyorum.sonra çok zor diyorum. Başaktan sonra 5 yaşında gibi rahatladık derken sil baştan başlamayı gözüm yemiyor. Bir de ben özelde çalışıyorum ya daha da zor geliyor. Yaşım sizden büyük.25 lerde olsaydım kesin düşünürdüm ama şimdi 31 olunca birkaç senem kaldı verimli doğurganlık için o da çok hızlı olur.
Hayırdır sen ikinci denemelerde misin?

evet kısss böyle bi kımıldayışı vardıı yerim ben onuuu yerimmmm Rabbim en kısa zamanda sizede yaşatsın

idillllllllll bu ne güzlelik böylee bahar ne tatlı olmuş bayadır görmemiştik koca kız olmuş annesi bu yaaa maşallahhh

evet kısss böyle bi kımıldayışı vardıı yerim ben onuuu yerimmmm Rabbim en kısa zamanda sizede yaşatsın

amiin canım :) gercekten hamileliğin belkide en güzel taraflarından biri bu :)
benim ki tekmüğüyle karnımın üstüne koyduğum tabağı iteliyodu süper baldır yapioalr içerde ehehe :)

Eki Görüntüle 302661

bu da kuzumun son hali teyzoşlar

oy maşallahh sana ayy çok tatlı bu kız idil koccaman da olmuş maşallahh :)
ayy ben de elifi ösledim bu akşam giderim belki :) eşim dio dün senin yeğen sevesin gelmiş dio

ayyyy süper yaaa o günleride görürürz inşallahhhh

sagolun kizlar :)

günaydınn kızlarrrrrr :)))

ayşecim geçmiş olsun tatlım rejimdesin ama ballı çay çok iyi gelio bogazaaa

merve gözün aydın ilk hareketini hissetmişsinn

mother maşallah egeye kocaman olduu ve çok yakışıklıı

idilll baharrrrrrr koca kız olmuş yaaaaaaaaaaaaaa

benipekkk hoşşgeldinnnn tekrardannn

neslii deneme yaparsak bu ay kociş yapalım artık yaa tmm yeter artık dio

senin yöntemi denicem kıs reglden hemen sonraa ama önce regl olmam laızm

bi de bu ay adamı göremıcem gene sanırırm önce ümraniye sonra da eskişehir yapcm

sonra kocişin nöbeti var :S baya yoğunuz bu ay :S neyse bakcaz bakalmm

ayyyy süper yaaa o günleride görürürz inşallahhhh

inşallahhh :) inşallah tekrar yaşamak nasib olr bize de

Son düzenleme:

Ayşem sana birkaç tavsiye;
Eğer dayanabilirsen lahana suyu tavsiye ediyorum. sabahları iş yerinde kahvaltı yapıyorsan eğer evden çıkmadan ılık sirkeli su içmeni öneririm.sirke göbeğe baya fayda sağlıyor tabi başka güzel etkileri de var. Lahana zamanla zor oluyor içmesi ama yine de denemeye değer bence.tecrübeyle sabittir canım.

Yelizcimmmm canım nasılsın???
1. Ayşe tırnaklarını görmüş ama ben de çok merak ediyorum kaç saat uğraşıyorsun
2. Sadist patronun nasıl?
3. Kocişin nasıl?

tavsiyelerin için teşekkürler abalcım ama lahana maydanoz dereotu suyu fln
toksin attırıyo yanı detosk etkısı gosterıyo daha çok kilo vemreye etkısının olmadıgı kanıtlanmıs :)
sirkeli su işe yarıomsu meltem içiyo kardeşim :) bayada fayadasını gördü ama ben sirkeli su içince
hiçbişey yıyemedıgım ıcın ztaen zayıflıorm o kadar cok mıdem bulanıokı sirkeli suyla

sabahları ılık su ıcıyorum ben hem tuvalet sorunalrına ii gelıo hemde çok fazla yemeyı engellıo :)

benim göbe bölgemde kg yok hatat hiç yok gibi bazen şiş oluyo oda şilşlik ödem attıkca o da gecıo :)
benım sorunum kalça -basen üst tarafım baya ince :)

yeliz sagolasin :))) hani pepeee pepeee

kizlarrrrrrr bende bir psikolojik rahatsızlık varmış hiperfaji diye! sıkıldıkca yemek yiyorummmm aç olsam da olmasam da yiyorummm 3 gündürrr direniyorummm bişey yememek için.....kriz gibiiii geliyooo mutfakta volta atıyorumm

YOK CANIM YA ÖLE BIR SUPHEMIZ VARDI AMA TESTLE KANITLANDI YOK YANI..BEN ISTIYORUM AMA DEDIGIN GIBI SU AN ERKEN TAM RAHATIM DIYORUM KENDI KENDINE VAKIT GECIRIYOR YEMEGINI YIYOR ...BUYUK SIKINTILAR KALMADI HALA EMIYOR EGE O NEDELE IKINCI SU AN OLMAZ EN AZ 3 YIL DIYORUM BEN DE 27 BITECEK CANIM...30 UMDA YAPARIM DIYOM IKINCIYI...AMA BURDA YAPAYALNIZ COK ZOR ELIN MEMLEKETI BAKICI ELINDE COK ZOR EGE KRESE BASLADIGI GIBI OLABILIR YANI...KONUSUYORMU BAŞAK HANIM...EGE BAYA BI KELIME CIKARIYO 10 11 TANE AMA DAHA CUMLE HALINE GELEMIYOR....EN SON BIR IKI UC DIYORDU...Bİ Dİ DÜÜÜÜÜ
bu da kuzumun son hali teyzoşlar
BEN GÖREMEDIM KALDIRDIN MI:44:
SAGOL TEYZOŞŞŞ YAKIŞIKLIDIR OĞLUM YA....ANASINA ÇEKMİŞ

EVET BAK EGEDE ADET BITTIGI GIBI BASLAYIP KOCA AY HER GUN YAPMISTIM BÖÖÖÖ GELMISTI DUSUN HANGI ARA TUTTU BILMIYOM AMA BENCEDE EN MANTIKLISI O BITTIGI GIBI BASLAYIP GUN ASIRI YAPMAK ...AMA GEZENTISIN KIZIM ...UMARIM YAPTIGIN GUNLER TUTAR...

tipik türk kadını armut vücut...just like meee

evettt sildimmmmm seliz bişey yazmıştı google'a niklerimizi yazınca fotolarımız çıkıyo diyeee ama senin için bir daha ekliyim :)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…