Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
bugün tam 15 ayımız doldu

maşallah nesli yaaa ne çabuk geçtiii ne çabuk büyüdü egee inanamıyorumm ya yakında baharın doğum gününü kutlıcazz ayın 22'si ama biz ayın 25'inde kutlayacazzz ben 24'ü diye düşünüyordum ama salak bi akrabamızzzın nişanı varr

iiyiym canm sen nasılsınn sanırım biraz özledin aileni allah kolaylık versin.gurbet elde zor yaa...

idil nbrsin canm naptın tel sapığı aradımı bi daha

sağol canımmm nasıl gidiyo hamilelikkk??
yok ya sonra aramadı ama çok tırstımmm, genelde akrikadan arıyorlarmış zatennn :)))

y

Günaydın millett :)

benim de bugün adet olmam lazım ama 10 Aralık a da kayabilir
bu ara biraz düzensizz :S

bi de üstüne gribim ööf ööfff

sanırırm spordan sonra üşütüyorum ya direk duşa giriyorum ama gene de üşütmüşüm iştee

bugün tam 15 ayımız doldu

maşallahhh

Son düzenleme:
İdilim napıyosun günaydın canım.
Hiç karışalamıyoruz.
Ne var ne yok topic te?
Baharın nasıl?

Ayşem günaydın.
O gün sordum da bilmiyorum gördün mü ben de kalamadım fazla. Spor dışında neler yapıyorsun? Nasıl verdin bu 4 kiloyu?

iyilik canm dün hissettim biraz bebişimi:)) dün yemek yerken içimde bişiler kıpırdadı ayyy çok tatlıydııı Rabbimm herkese yaşatsınnn haftaya inşallah dr gidicem görmek için can atıyorum şu 16 haftam tam dolsun diye bekliyorummmm

iiyiym canm sen nasılsınn sanırım biraz özledin aileni allah kolaylık versin.gurbet elde zor yaa...

Idil nbrsin canm naptın tel sapığı aradımı bi daha
evet merve bunaldım çok 5 yıldır burda bı okadarda üniversite aileme doyamıyorum ya....ömür geçiyor...
aboooo adet günün bugün haa hayırlısı olsun canımmm ne diyim kiii
bende adet oldum yaaa offff hiç sevmiyorum adet olmayı :)
evet canım bende sevmıyorum ama ınsan rahatlıyor ya gelmese daha kotu ya....

gunaydın ayse ne guzel spor yapıyon bende sozde baslıyacaktım bu yıl..burdada cok guzel salonlar var:44:
idilim napıyosun günaydın canım.
Hiç karışalamıyoruz.
Ne var ne yok topic te?
Baharın nasıl?

selammmm beni tanıdın mı namıdeğer tinkerbell

Hiç karışalamıyoruz.
Ne var ne yok topic te?
Baharın nasıl?

günaydınnn kıslarrrr ayşecim geçmiş olsun canımmm dikkat etsene birazz

İLK AN ÇOK GUZEL YA BENDEDE 3 KERE PIT PIT PIT DIYE OLMUSTU SEYIRME GIBI BI ANDA NASIL HEYCANLANDIM MASALLAH YA...

Anam isim değiştirmiş bizim tinkerrrr..
Napıosun canım.. bebişin 15. Ayına girmiş maşallah.. elif napıo tinker hiç rastlamadım. Ankarada mı?

Hiç karışalamıyoruz.
Ne var ne yok topic te?
Baharın nasıl?

napıyımmm baharımla uğraşıyorummm erken uyandııı tekrar uyuduu şimdiii sen napıyorsun? başak hanım nasıl? ya prensesini göremedikk haaa

maşallah kızzzz çok erken hissetmişsinnn :) cinsiyetini ne zaman öğrenecen kızzzz çatlıyommm valla meraktannn

Ayşe geçmiş olsun ya

anam isim değiştirmiş bizim tinkerrrr..
Napıosun canım.. Bebişin 15. Ayına girmiş maşallah.. Elif napıo tinker hiç rastlamadım. Ankarada mı?

ıyı canım ne olsun kosusturuyoruz.15 bıttı 16 ya gırdı ...elıf napsın kocasının yanında mutlu mesut bahtıyar....oğluşuyla...ankarada degıldı o zaten ...su an ucretsız ızınde...ılk bır yıl bole kullanacak..sen nasılsın kızımız nasıl kocaman olmuştur emınım..ıkıncı dusunuyormusun ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…