Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
vayyyyyyyyyyyyyyyyyyy cok iyi zayiflamisss meloj yaaaa fistik olmus fistikkkkkkkk saclarinin rengine de bayildim
ama ben bu rejim isini yapamiyorum yaaaaaaaa, ne zaman o psikolojiye girsem bir hafta migrenden yataktan kalkamiyorum :)))

valla benım de başım dönüyo acıkınca ama sabredıom idilcim gidecek bunalar baska yolu yok :)

meloş ii verdi yaa :)

valla benım de başım dönüyo acıkınca ama sabredıom idilcim gidecek bunalar baska yolu yok :)

meloş ii verdi yaa :)

helal olsun meloşa...ben yapamıyorummm ama yavaş yavaş veriyorum yaaa zamanla gidiyo sanki eski kiloma dönüyorum....terleten bir şort almıştımm bundan bir kaç ay önce şortun sayesinde 1,5-2 kilo verdim ama giymeyi bıraktımmm yaa aslında bırakmasaydım iyiydiii amaaa:26:

kızlar içtim ilacı ikisini birden....önce eylülü emzirdim sonra sütümü sağdım sonrada ilaçları içtim....eylüle 2 porsiyon süt çıktı uyanınca onları içer 12 saat emzirmem süt bitince buzluktakileri çıkarırım...

valla aynen öyle ozaman cidden idile gülmüştük nasıl oldu bende anlamadım yaaa..bencede canım doktorlara bakamyım birçok yazı okudum millet 40'ı çıkmdan hamile kalmış...çok var öyle..aslında çevremdede araları 1 yaş olan çok kardeş var demekkiii olabilio...
kardeşimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm sen de bendensinnnnn

bebişimmm olay dün gece başımıza geldi mecburr sabah içmeliyim ki çok geç kalmamak eniyisi oyüzden içtim şimdiii...eylül geceleri 2-3 kez uyanıyor ama bende sağılmış süt varr onlarda içiricem...
buarada ne yüklenmesi kızzz benim deliii eşim gitmiş herzamanki kullandığımız prezervatiften almamış biz herzaman ince olan hissetten alıyrduk o asla yırtılmıyordu..busefer fantezi yapacağı tutmuş gitmiş zirve tırtıklı almış.bunlar kalın hemen patlıyor klasik olanda öyle....hayır yani herzmankinden al yani bişey farketmiyorki hepsi aynı tadı veriyoo bu erkek milleti işteeee böyle...bu ertesi gün hapını reçetesiz vermedikleri için arkadaşının eczanesine gitmiş rezil oldukkk

hahaha alemsinizzzz bundan sonra selize de üstün yetenek diyebilirsiniz kızlar :))) benimle dalga geçiyordunuz ama yalnız değilmişimm heheheh
nasıl yaa reçetesiz veriliyo burdaaaa..... en az 8 saat emzirmemen gerekiyo ona göreeeeeee baktın sağdığın sütler yetmediii mama verirsin bi kerecik nolacakkk

aaa hayır verıyoalrr ben ıkı kere aldım ıkısınde de recetesiz aldımm :)

bu arada tırtıklının diğerlerinden bı farkı yok

evet ben sizin gazınıza gelerek eşime aldırdım tırtıklııı hiççç bir farkı yokkkk en iyisi naneliii ferah ferahh ohhh

evet ben sizin gazınıza gelerek eşime aldırdım tırtıklııı hiççç bir farkı yokkkk en iyisi naneliii ferah ferahh ohhh

öhöhm öhöm ferah ferah derken

bence o muzlu çilekli çikolatalı fln olanları üflemeli çalgılı fantazileri fazla olan için şaapmışlar

yok emzirmem sütümü sağıp yüzüme sürücem ilacın etkisi geçene kadar...evet artık bende üstün bir yetneğim

valla reçetesiz vermiyolar diye bnim kociş hiçbir eczaneye sormadan arkadaşına gitmiş....buarada ayşe sana bişey sorcam 40'ın çıkmadan ilişkiye girmek günahmı harammı?biz 36.günde şettik kayınvaldem 40ımın çıktığı gün artık istediğinizi yapabilrsiniz gibi saçam bi laf tti bu nedemekbazılarıda haram diolda ben hiç duymamıştım..
evet tırtıklıda aynı diğerleride ama engüzeli hissett o yok gibi erkek için eniyisi hemde o asla yırtılmıyor

hrammı diildir yaa benceeeeeeeeeeeeeeeeeeee

canım şöyle anlatayım mesela dınımızce adet süresi mininmum 3 maksımum 10 gundur yanı adet 3 günden az 10 gunden fazla sürmez eğer sürüyorsa
o adet değil hastalıktır....aynısı lohusalık ıcınde gecerli lohuslaıgın maksımum suresı 40 gundur ama sneın 20. gun kanaman kesılmsıtır
ağrın kalmamıştır kırkın çıkmsıtır artık anlatabılıyor muyum ve ilişkiyede girilebilir.....bizim halkımız kırk cıkması gun orlk hesaplıyor
fakat dınımızce lohuslaıgınn maksımum suresı 40 tır meslea 45 gun olmus ve hala kanaman varsa bu lohuslaık değildir
baska bır sebepten oluyrodur kanaman anlatabılmsıımdır ınsallahh

yanı senın kanaman bıttıyse ıyı hsısedıyorsan ekşın serbest illa 40 gun gecmesı gerekmıyor halkımzı uydurmalarındna bi denesı :) napcann

evet yaaa ne gerek var kiiiii...........???? ben ferah ferah derkennn alt taraftan bahsediyordummmm

hııııı öle dıosn yanı

üfelemeli çalgılı fantezilerde o şeye gerek varmi ki???

canım yok tabıı ya ama kadın çilek aromalı sevıyosa napğiceksın ısteristemez çilekli ayy çok iğrencım Allah ımmmmmmmmmmmmmmmmmmm

gerek yok ayşem gerek yokkk reçelll varrr bal var çikolata var yaniiii ona gerek yokkk
denenmiş ve onaylanmışşş hatta çilek demişkennn çilek reçeliyleee denedikk bizzz

Son düzenleme:
slm kızlar .... ne var ne yok
derin konular konuşulmuş burdaaa :))))

bnu arada dün adet oldum ben merak ediyordum ne zaman olucam diye dün oldum...

hayırlı uğurlu olsunnn adetin o zamannnnn
ben doğumdan 3 ay sonra adet oldummm çok erken yaaa

bu arada kızım bugün 11 ayını bitirdi yaaaaaaaaaaaaaa kocaman olduu eşşekkk

gerek yok ayşem gerek yokkk reçelll varrr bal var çikolata var yaniiii ona gerek yokkk
denenmiş ve onaylanmışşş hatta çilek demişkennn çilek reçeliyleee denedikk bizzz

ay idillll inanmıyorummm

çilek reçelinden soğuycam yaaa dur

şöyle bi kafamda canlndırıyorum da yok ya ahaheheueheu

slm canım hoş geldın hadı hayırlı olsun :)

hayırlı uğurlu olsunnn adetin o zamannnnn
ben doğumdan 3 ay sonra adet oldummm çok erken yaaa

bu arada kızım bugün 11 ayını bitirdi yaaaaaaaaaaaaaa kocaman olduu eşşekkk

meloş da dun adet oldu kıs ılk kes
oyy maşallahhh :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…