Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .

kızım nasıl gerek yok yaaaaaa aaaa ayşe sen yapma barim lütfen o üflemeli çalgılardan çıkan suyu içmek istemeyenler için birebir mesela ben

öhöhm öhöm ferah ferah derken :d :d :d

bence o muzlu çilekli çikolatalı fln olanları üflemeli çalgılı fantazileri fazla olan için şaapmışlar
mesela ney çalanlar de mi...yok yok..o değildi :))))
gerek yok ayşem gerek yokkk reçelll varrr bal var çikolata var yaniiii ona gerek yokkk
Denenmiş ve onaylanmışşş hatta çilek demişkennn çilek reçeliyleee denedikk bizzz

neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.....
Vallahi ne surersem sureyım surdugum seyden ıgrenırım ben..hıc ole bır denememız olmadı. Oof kızlar yaaaaa........onu bıle zorla yaparım ben..kı cok nadırdır yani...hele de bır sey surersem hafızamdan sılınmez ya....

normalde hiç sevmem böyle şeyleri ama doğumdan sonraaa kocacımaaa değişik bişey yapıyım dedim

kızım nasıl gerek yok yaaaaaa aaaa ayşe sen yapma barim lütfen o üflemeli çalgılardan çıkan suyu içmek istemeyenler için birebir mesela ben

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

halızın aslında en temızı ama ne anladı adam bu ısten o zaman....ama o ckan seyı agzınıza bırakmıyorlar degıl mı yapmayın ne olur kusucam ben.....kokusuna bıle tahammulum yok o malzemeye benım

ayyy utandırmayınnn kızlar yaaa tamam bi kere yaptıkkkkk o da sırf eşimi memnun etmek için..hamileliğimde pek ilgilenemedim diyeee doğumdan sonraaa böyle bir güzellik yapıyım dedimmm reçeli de hiç sevmem zatennnnn hehehehehe

normalde hiç sevmem böyle şeyleri ama doğumdan sonraaa kocacımaaa değişik bişey yapıyım dedim

valla tebrık ediyorum idilcim

hahahaha aynen nesli psikolojım bozulur benım yaa bu arada bak fantazi deince yata bağlıycaktım ben adamı unuttum görüyon mu

heee ney çalanalr senin yüzünden gitara terfi ettim nesli sanat hayatımı bitirdinn ahahahaa

canım gerek yok derken şart değil anlamında yaa bu işler hayal gücü meselesi yanii sınırı yok

ister kondomla ister kondomsuzz baksana hatunaa reçel dio yaaa bu arada bendensinn bebemm

benım arkadasım şokella surmustu ama kocasını mutlu etmk degıl kendı her almasında kusuyormus ..en azından tadı olur dıye kendını zorluyordu garıbım..kızım yatakodasında kocana yapıyon yabancıyamı ne utancan ....tabularını kıramayanlar utansın just like me....

her caısında ben mı gelıyom aklıma...ay oda cok uzun be ...eşşek şeysi gibi.....hahahahahahahahahaha

Aaaa çok iğrenclestım ben kendı adıma susuyorum bu mevzu hakkındakı yorumlarım beni utandrdı..nerde bu sılme tuŞu yok muuuu

Son düzenleyen: Moderatör:
hayırlı uğurlu olsunnn adetin o zamannnnn
ben doğumdan 3 ay sonra adet oldummm çok erken yaaa

bu arada kızım bugün 11 ayını bitirdi yaaaaaaaaaaaaaa kocaman olduu eşşekkk

bende 28 ağustos 21 kasım işteee......
maşallah senin kızına

sağol canım...

kızlar ne çabul yazdınız bişeyler yaaa...
bu arada banka bana doğum hediyesi gönderdi onu bekliyorum 20 gün omadı meğer kargo çalışanı indiregendi yapmış bizim koliyi içinde bez battaniye yarım altın şampuan fln vardı ya hiç korkusu yok milletin

hahahaha deneyin kızlar valla hemde çilek reçeliiiyle deneyin kıtır kıtır

ya ne bilimmm utandım birdennn neeeeeeee nasıllll filan diyince herkes

şokella mı o dğeilde şokella reçek vs ekşına karısıtırınca aklıma gelıo hep eskıden bi türk filmi
vardı sımdı göstermıolr tabıı cocukalrı etkılıo die bızım zamanımıda çzigifilmin ardından başladıgı icıın izliodk neyse
orda grup şeklınde şokellayla yapioalrdı sansürlü fln o gelıo aklıma görüyon mu ne kalmış aklımda onu hatırladım sımdı

utanma bebemm ne güzel yapmısınn kocişin bayılmıstır vallaha

her caısında ben mı gelıyom aklıma...ay oda cok uzun be ...eşşek şeysi gibi.....hahahahahahahahahaha

evet dun akşam elime alayım dedim ney'i yani yanlış anlama fesatsınız anam

sen geldin aklıma ah nesli dedim başlamadan bitti san'at hayatım

valla ben bi kere izin vermiştimmm tad böööööööööööö kokudan zaten tiksiniorum ama bi kere verdim izin onun dışında aman yapmam yada zorla yaparıom demem her daim yaparım fark yapmaz :)))) ama eger o hazzı yaşamak istiyosa kondomu takar ne kokusunu duyarım nede tadını

hahahaha deneyin kızlar valla hemde çilek reçeliiiyle deneyin kıtır kıtır

ya ne bilimmm utandım birdennn neeeeeeee nasıllll filan diyince herkes

ama sımdı idil olmaz yanı dıyetteyım ben bılıosn kalori bombasıı

Aaaa çok iğrenclestım ben kendı adıma susuyorum bu mevzu hakkındakı yorumlarım beni utandrdı..nerde bu sılme tuŞu yok muuuu

aaaa just like me ye nooldu acebaa

bız genelde banyodan snra o tarz gırısımlerde bulunuruz ...o nedenle kondomsuz koku gelmez zaten kendısı uyarır gelıyo diye:))))))))

hahahahahahah nesliiiiii öldürdün beni burdaaaa

allahım yaaaaaa ne biçim insanlar varrrr

bayıldı bayıldııııııııııııııııııı

ama sımdı idil olmaz yanı dıyetteyım ben bılıosn kalori bombasıı :d :d :d

aaaa just like me ye nooldu acebaa :d

susamıyorum baksana mevzuuu derin.....neyse ben derse kaçayım en azından kafayı dağıtırım ...ders de gorsel sanatlar saksafon calan bır huri çizeyim bariiiii....

ayyyyyyyyy kızlar anlattımmı hatırlamıyom ama bi anımı anlatıyım liseye gderken ben bi tnaıdıgın evine gittik bahçeliii bi ev etrafı duvarla örülmüş işte bende bahçede mandalina topluyorum duvarın ardındada bi keçi var bi baktım keçiye aşşagı dogru incecik bi uzuv inmiş egildim baktım geri yukarı çıkıyo kalkınca ben aşagı iniyo annemleri falan çagırdım öldük gülmekten hayvan beni görünce aşka geldiiiiiiiiiiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…