Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
canım şöyle anlatayım mesela dınımızce adet süresi mininmum 3 maksımum 10 gundur yanı adet 3 günden az 10 gunden fazla sürmez eğer sürüyorsa
o adet değil hastalıktır....aynısı lohusalık ıcınde gecerli lohuslaıgın maksımum suresı 40 gundur ama sneın 20. gun kanaman kesılmsıtır
ağrın kalmamıştır kırkın çıkmsıtır artık anlatabılıyor muyum ve ilişkiyede girilebilir.....bizim halkımız kırk cıkması gun orlk hesaplıyor
fakat dınımızce lohuslaıgınn maksımum suresı 40 tır meslea 45 gun olmus ve hala kanaman varsa bu lohuslaık değildir
baska bır sebepten oluyrodur kanaman anlatabılmsıımdır ınsallahh

yanı senın kanaman bıttıyse ıyı hsısedıyorsan ekşın serbest illa 40 gun gecmesı gerekmıyor halkımzı uydurmalarındna bi denesı :) napcann

hııııı öle dıosn yanı :KK53:

canım yok tabıı ya ama kadın çilek aromalı sevıyosa napğiceksın ısteristemez çilekli ayy çok iğrencım Allah ımmmmmmmmmmmmmmmmmmm :KK9: :KK9: :KK9:

kızım nasıl gerek yok yaaaaaa aaaa ayşe sen yapma barim lütfen o üflemeli çalgılardan çıkan suyu içmek istemeyenler için birebir mesela ben:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

öhöhm öhöm ferah ferah derken :d :d :d

bence o muzlu çilekli çikolatalı fln olanları üflemeli çalgılı fantazileri fazla olan için şaapmışlar :KK9: :KK9: :KK9:
mesela ney çalanlar de mi...yok yok..o değildi :))))
gerek yok ayşem gerek yokkk reçelll varrr bal var çikolata var yaniiii ona gerek yokkk :KK17: :KK17: :KK17:
Denenmiş ve onaylanmışşş hatta çilek demişkennn çilek reçeliyleee denedikk bizzz

neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.....
Vallahi ne surersem sureyım surdugum seyden ıgrenırım ben..hıc ole bır denememız olmadı. Oof kızlar yaaaaa........onu bıle zorla yaparım ben..kı cok nadırdır yani...hele de bır sey surersem hafızamdan sılınmez ya....

ay idillll inanmıyorummm :KK70:

çilek reçelinden soğuycam yaaa dur :KK1: :KK1: :KK1:

şöyle bi kafamda canlndırıyorum da yok ya ahaheheueheu :KK70:

slm canım hoş geldın hadı hayırlı olsun :)

meloş da dun adet oldu kıs ılk kes :KK70:
oyy maşallahhh :)

:KK1::KK1::KK1::KK1: normalde hiç sevmem böyle şeyleri ama doğumdan sonraaa kocacımaaa değişik bişey yapıyım dedim :KK17: :KK17: :KK17:

kızım nasıl gerek yok yaaaaaa aaaa ayşe sen yapma barim lütfen o üflemeli çalgılardan çıkan suyu içmek istemeyenler için birebir mesela ben:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

halızın aslında en temızı ama ne anladı adam bu ısten o zaman....ama o ckan seyı agzınıza bırakmıyorlar degıl mı yapmayın ne olur kusucam ben.....kokusuna bıle tahammulum yok o malzemeye benım

Vallahi ne surersem sureyım surdugum seyden ıgrenırım ben..hıc ole bır denememız olmadı. Oof kızlar yaaaaa........onu bıle zorla yaparım ben..kı cok nadırdır yani...hele de bır sey surersem hafızamdan sılınmez ya....

ayyy utandırmayınnn kızlar yaaa tamam bi kere yaptıkkkkk o da sırf eşimi memnun etmek için..hamileliğimde pek ilgilenemedim diyeee doğumdan sonraaa böyle bir güzellik yapıyım dedimmm reçeli de hiç sevmem zatennnnn hehehehehe

:KK1::KK1::KK1::KK1: normalde hiç sevmem böyle şeyleri ama doğumdan sonraaa kocacımaaa değişik bişey yapıyım dedim :KK17: :KK17: :KK17:

valla tebrık ediyorum idilcim :KK3:

hahahaha aynen nesli psikolojım bozulur benım yaa :KK70: bu arada bak fantazi deince yata bağlıycaktım ben adamı unuttum görüyon mu :KK53:

heee ney çalanalr senin yüzünden gitara terfi ettim nesli sanat hayatımı bitirdinn ahahahaa :KK9: :KK9: :KK9:

canım gerek yok derken şart değil anlamında yaa :KK70: bu işler hayal gücü meselesi yanii sınırı yok

ister kondomla ister kondomsuzz :KK70: baksana hatunaa reçel dio yaaa bu arada bendensinn bebemm :KK70:

ayyy utandırmayınnn kızlar yaaa tamam bi kere yaptıkkkkk o da sırf eşimi memnun etmek için..hamileliğimde pek ilgilenemedim diyeee doğumdan sonraaa böyle bir güzellik yapıyım dedimmm reçeli de hiç sevmem zatennnnn hehehehehe

benım arkadasım şokella surmustu ama kocasını mutlu etmk degıl kendı her almasında kusuyormus ..en azından tadı olur dıye kendını zorluyordu garıbım..kızım yatakodasında kocana yapıyon yabancıyamı ne utancan ....tabularını kıramayanlar utansın just like me....

Hahahaha aynen nesli psikolojım bozulur benım yaa :d bu arada bak fantazi deince yata bağlıycaktım ben adamı unuttum görüyon mu :KK53:

Heee ney çalanalr senin yüzünden gitara terfi ettim nesli sanat hayatımı bitirdinn ahahahaa :KK9: :KK9: :KK9:

Canım gerek yok derken şart değil anlamında yaa :d bu işler hayal gücü meselesi yanii sınırı yok

ister kondomla ister kondomsuzz :d baksana hatunaa reçel dio yaaa bu arada bendensinn bebemm :d

her caısında ben mı gelıyom aklıma...ay oda cok uzun be ...eşşek şeysi gibi.....hahahahahahahahahaha

Aaaa çok iğrenclestım ben kendı adıma susuyorum bu mevzu hakkındakı yorumlarım beni utandrdı..nerde bu sılme tuŞu yok muuuu

Son düzenleyen: Moderatör:
hayırlı uğurlu olsunnn adetin o zamannnnn En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE
ben doğumdan 3 ay sonra adet oldummm çok erken yaaa

bu arada kızım bugün 11 ayını bitirdi yaaaaaaaaaaaaaa kocaman olduu eşşekkk :KK53:

bende 28 ağustos 21 kasım işteee......
maşallah senin kızına

ay idillll inanmıyorummm :KK70:

çilek reçelinden soğuycam yaaa dur :KK1: :KK1: :KK1:

şöyle bi kafamda canlndırıyorum da yok ya ahaheheueheu :KK70:

slm canım hoş geldın hadı hayırlı olsun :)

meloş da dun adet oldu kıs ılk kes :KK70:
oyy maşallahhh :)

sağol canım...

kızlar ne çabul yazdınız bişeyler yaaa...
bu arada banka bana doğum hediyesi gönderdi onu bekliyorum 20 gün omadı meğer kargo çalışanı indiregendi yapmış bizim koliyi içinde bez battaniye yarım altın şampuan fln vardı ya hiç korkusu yok milletin

hahahaha aynen nesli psikolojım bozulur benım yaa :KK70: bu arada bak fantazi deince yata bağlıycaktım ben adamı unuttum görüyon mu :KK53:

heee ney çalanalr senin yüzünden gitara terfi ettim nesli sanat hayatımı bitirdinn ahahahaa :KK9: :KK9: :KK9:

canım gerek yok derken şart değil anlamında yaa :KK70: bu işler hayal gücü meselesi yanii sınırı yok

ister kondomla ister kondomsuzz :KK70: baksana hatunaa reçel dio yaaa bu arada bendensinn bebemm :KK70:

hahahaha deneyin kızlar valla hemde çilek reçeliiiyle deneyin kıtır kıtır :KK1::KK1:

benım arkadasım şokella surmustu ama kocasını mutlu etmk degıl kendı her almasında kusuyormus ..en azından tadı olur dıye kendını zorluyordu garıbım..kızım yatakodasında kocana yapıyon yabancıyamı ne utancan ....tabularını kıramayanlar utansın just like me....

ya ne bilimmm utandım birdennn neeeeeeee nasıllll filan diyince herkes :KK70:

şokella mı :KK70: o dğeilde şokella reçek vs ekşına karısıtırınca aklıma gelıo hep eskıden bi türk filmi
vardı sımdı göstermıolr tabıı cocukalrı etkılıo die :KK70: bızım zamanımıda çzigifilmin ardından başladıgı icıın izliodk neyse
orda grup şeklınde şokellayla yapioalrdı sansürlü fln o gelıo aklıma görüyon mu ne kalmış aklımda onu hatırladım sımdı :KK9: :KK9: :KK9:

utanma bebemm ne güzel yapmısınn kocişin bayılmıstır vallaha :KK70: :KK70: :KK70:

her caısında ben mı gelıyom aklıma...ay oda cok uzun be ...eşşek şeysi gibi.....hahahahahahahahahaha

evet dun akşam elime alayım dedim :KK70: ney'i yani yanlış anlama fesatsınız anam :KK70: :KK70: :KK70:

sen geldin aklıma ah nesli dedim başlamadan bitti san'at hayatım :KK9: :KK9: :KK9:

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

halızın aslında en temızı ama ne anladı adam bu ısten o zaman....ama o ckan seyı agzınıza bırakmıyorlar degıl mı yapmayın ne olur kusucam ben.....kokusuna bıle tahammulum yok o malzemeye benım

valla ben bi kere izin vermiştimmm tad böööööööööööö kokudan zaten tiksiniorum ama bi kere verdim izin onun dışında aman yapmam yada zorla yaparıom demem her daim yaparım fark yapmaz :)))) ama eger o hazzı yaşamak istiyosa kondomu takar ne kokusunu duyarım nede tadını:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

şokella mı :KK70: o dğeilde şokella reçek vs ekşına karısıtırınca aklıma gelıo hep eskıden bi türk filmi
vardı sımdı göstermıolr tabıı cocukalrı etkılıo die :KK70: bızım zamanımıda çzigifilmin ardından başladıgı icıın izliodk neyse
orda grup şeklınde şokellayla yapioalrdı sansürlü fln o gelıo aklıma görüyon mu ne kalmış aklımda onu hatırladım sımdı :KK9: :KK9: :KK9:

utanma bebemm ne güzel yapmısınn kocişin bayılmıstır vallaha :KK70: :KK70: :KK70:

evet dun akşam elime alayım dedim :KK70: ney'i yani yanlış anlama fesatsınız anam :KK70: :KK70: :KK70:

sen geldin aklıma ah nesli dedim başlamadan bitti san'at hayatım :KK9: :KK9: :KK9:[/QUOT
HAY ALLAH YA ÇOK ÜZÜLDÜM ŞİMDİ...:)))

hahahaha deneyin kızlar valla hemde çilek reçeliiiyle deneyin kıtır kıtır :KK1::KK1:

ya ne bilimmm utandım birdennn neeeeeeee nasıllll filan diyince herkes :KK70:

ama sımdı idil olmaz yanı dıyetteyım ben bılıosn kalori bombasıı :KK70: :KK70: :KK70:

Aaaa çok iğrenclestım ben kendı adıma susuyorum bu mevzu hakkındakı yorumlarım beni utandrdı..nerde bu sılme tuŞu yok muuuu

aaaa just like me ye nooldu acebaa :KK70:

valla ben bi kere izin vermiştimmm tad böööööööööööö kokudan zaten tiksiniorum ama bi kere verdim izin onun dışında aman yapmam yada zorla yaparıom demem her daim yaparım fark yapmaz :)))) ama eger o hazzı yaşamak istiyosa kondomu takar ne kokusunu duyarım nede tadını:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

bız genelde banyodan snra o tarz gırısımlerde bulunuruz ...o nedenle kondomsuz koku gelmez zaten kendısı uyarır gelıyo diye:))))))))

hahahahahahah nesliiiiii öldürdün beni burdaaaa

bende 28 ağustos 21 kasım işteee......
maşallah senin kızına

sağol canım...

kızlar ne çabul yazdınız bişeyler yaaa...
bu arada banka bana doğum hediyesi gönderdi onu bekliyorum 20 gün omadı meğer kargo çalışanı indiregendi yapmış bizim koliyi içinde bez battaniye yarım altın şampuan fln vardı ya hiç korkusu yok milletin

allahım yaaaaaa ne biçim insanlar varrrr

vet dun akşam elime alayım dedim :KK70: ney'i yani yanlış anlama fesatsınız anam :KK70: :KK70: :KK70:
sen geldin aklıma ah nesli dedim başlamadan bitti san'at hayatım :KK9: :KK9: :KK9:

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
bayıldı bayıldııııııııııııııııııı

:KK52::KK52:

ama sımdı idil olmaz yanı dıyetteyım ben bılıosn kalori bombasıı :d :d :d

aaaa just like me ye nooldu acebaa :d

susamıyorum baksana mevzuuu derin.....neyse ben derse kaçayım en azından kafayı dağıtırım ...ders de gorsel sanatlar saksafon calan bır huri çizeyim bariiiii....

ayyyyyyyyy kızlar anlattımmı hatırlamıyom ama bi anımı anlatıyım liseye gderken ben bi tnaıdıgın evine gittik bahçeliii bi ev etrafı duvarla örülmüş işte bende bahçede mandalina topluyorum duvarın ardındada bi keçi var bi baktım keçiye aşşagı dogru incecik bi uzuv inmiş egildim baktım geri yukarı çıkıyo kalkınca ben aşagı iniyo annemleri falan çagırdım öldük gülmekten hayvan beni görünce aşka geldiiiiiiiiiiii:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

X