Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .

benimki kurttan çok boz ayı gibim olurrr

yaaa...gercı 4-5 ay ugrastın da olmadı tek denemeyle mı olcak dıyom kendı kendıme ya..napalım artık beklıyecegız...
benimki kurttan çok boz ayı gibim olurrr

deliiiiii....:))))

valla kurtken daha yakışıklı buluyom ben jackobu ayy ne mazoyum yauuuu evet kavga ettim hayatımda ilk defa 4 saat agzımı açmadım karşı

valla kurtken daha yakışıklı buluyom ben jackobu ayy ne mazoyum yauuuu evet kavga ettim hayatımda ilk defa 4 saat agzımı açmadım karşı

...bu tartısmalar hıc bıtmez evlılıkte herhalde..ara ara herkeste oluyor...canım...sıkma canını...ınsan bı yerden sonra mucadeleden de sıkılıyor..aslında en guzelı o ..hıc kavgayla ugrasmayacak...sonuc aynı oluyor cunku kendını uzdugunle kalıyorsun...

NESLİCİM ÜŞÜTMÜŞSÜNDÜR BELKİDE YAA ÇÜNKÜ HAVALAR SOĞUDU GAZ TOPLAYINCA FLNDA YANİ
KASIKALRDA BAYA AGRI YAPİYO :) AMA BELLİ DE OLMAZ YANİ İLKİNDE HAMILE KALMAN ZAMAN ALDI DİYE IKINCISINDE DE ÖLE OLCK DİE BİŞİ YOK BILIYOSUN
REGLIN UZUN SÜRMESİ NORMAL YANİ 10 GÜNDEN FAZLA SÜRÜYOSA NROMAL DEĞİL BENIM DE 1 HAFTA SÜRÜYODUR BAYADIR 5 GUNE DÜŞTÜ
5 GÜNDE BİTİO :)

BENIMDE BU AY BI GARIPLIK VAR USTUMDE ANLAYAMADIM BU AY 3 GÜN GEC REGL OLDUM SONRA REGLLIM 3 GUN FLN SÜRDÜ BİTTİ
SONRA ATES BASIO SABAHALRI MDIEM BULANIYO AKŞAM ERKEN UYYORUM UYYAKALIYORUM
FLN HATTA DÜN EŞİME DEDİM Kİ YA BU DEVAM EDERSE VALLAHA BEN TEST
YAPICAM DEDİM AMA O KADAR GICIK OLDUM Kİ DÜN İYİYDİM BUGUN SABAH GENE BULANTIYLA UYANDIM AMA MİDEMİ FLN ÜŞÜTMSUUMDUR
DİYORUM HALA SANMIOM ÖEL BİŞİ OLDUGUNU DA ÖLE İŞTE SALAK SALAK DURUMLAR İÇİNDEYİM BEN :s

bitmez tabi bitmesinde ama dün delirtti artık beni eve geliyorum sürekli yok şurası pis burası pis yok evin haline bak yok cart yok curt zaten deelirtiyodu beni en sonda cumartesi sinemadan eve dönerken iyice fitil etti bende bagırdım çagırdım baya sen çok mükemmel insansın dimi dedim evde görevlerini yapmayan tek kişi benim sanki dedim sen bana kadınlıgımı hissettir o evin ikimizin oldugunu hissettir ondan sonra gel bana laf söyle dedim agır konuştum baya ama haketti yani..çünkü ben kin tutan yada küsen biri degilim en ufacık kavgada bile defol git diyo bana ev sadece kendininmiş gibi hemen babanın evine gönderirim seni oluyo lafı yada kredi kartı azcık fazla gelio sen harcıyosun ben bitaraflarımı yırtıyorum diyo sanki ben çalışmıyomuşum gibi.yada ev dagılıyo falan sen yapıyosun diyo ben hiç dagıtmıyorum diyo ........ bay mükemmel olurda kendileri

bence hamılesın :))hayırlısı

haklısın canım ne dıyeyım..erkek mılletı ıste..

SELAMMMM GÜZEL HATUNLARRR NASILSINIZZZZ bakıyorumda belirti felan aramaya başlamışızzzzzzz tinker daha geçen diyordun ikinci bebek diyeee kıs yoksa yoksaaa ayşceikkk sendemi kıssss hadi hayırlısıııı yaa inşallah olurrrr en kısa zamandaaaa yelizzz canmmm takma kafayaaa artık huyusuyu belli demi sende ona göre davran bu arada lafıda iyi koymuşsunnn bu lafın üstüne alınganlık felan yapmadımııı :26: ama bişe söylim bu tartışmalar her evde oluyo dünde ben taktım eşimee sırtım belim ağrıdı temizlik yapcam diye oda geçmiş kitap okuyoo bende sinirlendimm kendi kendime bıdırdandımm sonra geldi yardım etti artık insan ucundan tutar demi ben dedikten sonra napim yardımı:)

Son düzenleme:
Selammmmmmmmmmm Kizlar nasilsiniz?
gnaydın canım ne olsun aynı sen nasılsın...

kız benımkı su an sadce hıpotez...çürütmeye daha çok varrr

Ben geldim herkes gitti, yoksa beni sevmiyor musunuz

Ben yeni bir is yeri acma karari aldim kizlar, yillardir kafamdaki projemi gerceklestirmek istiyorum yaaaa
Bahar Gelinlik Nasillllllllll? cok heyecanliyimmmmm

Ben yeni bir is yeri acma karari aldim kizlar, yillardir kafamdaki projemi gerceklestirmek istiyorum yaaaa

yyaaaa hayırlı olsun canım...ne üzel bir alan...çok da heycanlı....tebrıkler umarım ıstedıgın gıbı olur hersey...

bence hamılesın :))hayırlısı

aa yok daha neler sanmıyorum ya arada olur ööle bence ama ben gene de test yapıcam
bi ihtimal eğer öyle bişey varsa üstüne fln gördüysem önlemini alayım iğneme başlayım diye yoksa öbür adetimi beklerdim valla
tabii hayırlısı zamanı ne zamnsa o zaman hayırlısıyla :)

günaydın canım :) yok yeaa sanmıyorum sadece böle şeler oluo ıste nedir değildir bılmıom :)

Günaydınn :)

canım benim işlere daldım unuttum yaa topiğ de acık brıakmısım :) muhabbetını özlüoz eskısı kadar gırömıson :)

aa iş yerımı açcan e ne güzell :) gelinlikçi derken naısl yapıp satan bi yer mı yoksa sadece satan bi yer mi ayy ne güzeell :)

hoşgeldin canımmmm walla süper olurrr ismide yakışır yaaani hayırlısıyla olur inşallah

yyaaaa hayırlı olsun canım...ne üzel bir alan...çok da heycanlı....tebrıkler umarım ıstedıgın gıbı olur hersey...

simdilik sadece bir projeee turkiyedeki magazalarla fikir alisverisinde bulunuyorum, insallah gerceklestiririm cok istiyorum esimle de konustum, o da destek veriyor bana yani.....tek eksigimmm su annn paraaaaa :) cok buyuk bir sermayee lazimm baslamak icin kolay olmayacak ama insallahhh olacakk ha bir sene sonra ha 5 sene sonra.....ben bu işi yapıcammmmm

Bu arada Nesliii Bahar bir kaç gündür sehpadan filan tutup ayağa kalkıyor artık,,,,çok mu geç kaldı yaaa sence?

hayırr normall...ege 11..ayda yurudu ama hepsı aynı olcak dıye bırsey yok normal endıselenme...

sadece satan bir yer ayşemm, ya sipariş üzerine diktirip getirtmek ya daaa stoklamak bilemiyorum yaniii mağazanın genişliğine de bağlıı......hep aklımdaydııı ama hafta sonuuu bi yere gittimmmm ve kafama dank etti ben tekrar bir iş yeri açacamm özledim ya o gıcık müşterileriii......türklerin çok olduğu bir bölgede oturuyoruz zatennn evimin yakınlarında bir yer bulursamm süper olurrr....ay yazarken bile nasıl heyecanlandım :)))

hoşgeldin canımmmm walla süper olurrr ismide yakışır yaaani hayırlısıyla olur inşallah

ayy inşallahhhhhhhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…