Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
Bu arada Nesliii Bahar bir kaç gündür sehpadan filan tutup ayağa kalkıyor artık,,,,çok mu geç kaldı yaaa sence?

idil :) Elif te bi süredir tutunarak ayaga kalkıyoır bi de yürüyo yan yan koltukalrın kenarında :KK70:

eheh çok tatlı oluyolar yaa birde yakalıycam yakalıycam diye dizleirme vurunca da emekleyerk nası kaçıyo çığlık atıo eheheh :KK70:

cadalozzz :KK53: :KK53: :KK53:

Son düzenleme:
Diğer anneler , hep nesliye soruyorum bu tarz şeyleri Ege topiğin abisi nesli de topiğimizin Annesi ya....o daha tecrübeli diye soruyorum alınmasın kimse :)

sadece satan bir yer ayşemm, ya sipariş üzerine diktirip getirtmek ya daaa stoklamak bilemiyorum yaniii mağazanın genişliğine de bağlıı......hep aklımdaydııı ama hafta sonuuu bi yere gittimmmm ve kafama dank etti ben tekrar bir iş yeri açacamm özledim ya o gıcık müşterileriii......türklerin çok olduğu bir bölgede oturuyoruz zatennn evimin yakınlarında bir yer bulursamm süper olurrr....ay yazarken bile nasıl heyecanlandım :)))

ayy inşallahhhhhhhh

canım valla ben de çok sevındımm ve heyecanlandım :) ne güzell :) zaten tecrüben var daha önce de iş yerin vardı

şimdi gelinlikçi fln düşünsene bissürü insanın gelinliğiyle bulusma anına tanık olcaksın eheheh :KK70: çok heycanlı bişey cidden

belki en başta alım satım yaparsın sonra baktın işler gidiyo yürüyo yani sipariş fln alırsın neden olmasın :)

tabii sermaye gerekiyo ama inşallahh bulursun ve açarsın canım :) güzel bi dekor kremler danteller inciler pudra pembeler fln of of of

selam kızlarrrr:KK24:

hatice ve oğlu nasılmış haberler var mı.. doğumdan sonra sudan çıkmş balık gibidirler kesin. özellikle ege:KK52::nazar::26:

canım valla ben de çok sevındımm ve heyecanlandım :) ne güzell :) zaten tecrüben var daha önce de iş yerin vardı

şimdi gelinlikçi fln düşünsene bissürü insanın gelinliğiyle bulusma anına tanık olcaksın eheheh :KK70: çok heycanlı bişey cidden

belki en başta alım satım yaparsın sonra baktın işler gidiyo yürüyo yani sipariş fln alırsın neden olmasın :)

tabii sermaye gerekiyo ama inşallahh bulursun ve açarsın canım :) güzel bi dekor kremler danteller inciler pudra pembeler fln of of of

evet yaaaa ayşemmmm ne güzel yazdınnnn kremler danteller inciler pudra pembeler offf ki offf valla :))
Kızlar hayat devam ediyoru izlediniz mi çok güzeldi yaaaa,,,hele o gerdek sahnesi var yaaa tüylerim diken diken oldu yaaa çok fenaydı ilk bölüm

Diğer anneler , hep nesliye soruyorum bu tarz şeyleri Ege topiğin abisi nesli de topiğimizin Annesi ya....o daha tecrübeli diye soruyorum alınmasın kimse :)
sağol hayatım evet tecrubelıyız ama daha dun olan olayları hatırlamıyom kızlara soruyom yumurtlama gununde ne oluyordu dıye...ege hakketten tam abi oldu ya..kocaman ayakları var artık 23 numara gıyıyo dalyan gıbım oldu essek...ama hala emiyor..kızlar ya ben artık emzirmek istemiyorum ...psikopata bağladı çok bağımlı memeye...sıkıldıkça bana sarıyor evde tısortumu acıp kafayı daldırıyor ıcıne memeeee hımmm meme dıye bagırıyor...vermeyıncede küsüyor...ama lolipop gıbı oldu memelerım resmen..:KK43:
evet yaaaa ayşemmmm ne güzel yazdınnnn kremler danteller inciler pudra pembeler offf ki offf valla :))
Kızlar hayat devam ediyoru izlediniz mi çok güzeldi yaaaa,,,hele o gerdek sahnesi var yaaa tüylerim diken diken oldu yaaa çok fenaydı ilk bölüm

evet ızledım ama eksık buldugum bazı yerlerı var..yınede mahsun krosu baya baya ısı ılerlettı ya...eksık yerlere gelınce mesela benım aklım almadı anası babadan gızlısılahı verdı abıye yolladı bunları sonrada aglıyo salak karı ya nasıl bır anne bole olur en azından baba bılsın demı hukmu onlar versın kendı baslarına ıs yapıyorlar...o geceye gelıncede cok ıgrenctı mıgdem bulandı resmen belkı vermek ıstedıgı mesaj cok guzel ama asabım kaldırmıyor bole dızılerı bu ara..ben o ses turkıyeyı sevıyom..dızılerden de hurrem ve oyle bır gecer zamankı ..fatmagul...bır de favorım iffet bu ara..çok alaturka belkı ama iffetı kaçırmıyoz karı koca...:KK70:

k.k da okuyorum da adetlıykenkı bırlesmede bıle hamıle kalanlar var ya...kızlarrr.tırsmaya basladım hee...adet bıttıgı gıbı yumurtlama olabılıyormus hatta adetlıyken bıle olabılıyormus..eger oleyse cok buyuk rısk altındayım...hayırlısı ...inşallah usutmususmdur ya

:) ayy ya ben ızleyemedım bu aksam ızleırm ınss cok mrk edıomm :)

k.k da okuyorum da adetlıykenkı bırlesmede bıle hamıle kalanlar var ya...kızlarrr.tırsmaya basladım hee...adet bıttıgı gıbı yumurtlama olabılıyormus hatta adetlıyken bıle olabılıyormus..eger oleyse cok buyuk rısk altındayım...hayırlısı ...inşallah usutmususmdur ya

diyoosuunnnnnnnn :)

neyse bu konuyu kapıyorum burada dusunmeyecegım...o kadar kolay mı de mi ayse..degıldır degıl....ege abılıye hazır degıl daha :KK70: o memeler nasıl paylaşılır yaaaa

şimdi bana şu yönden imkansız gelıo :) reglın peşinden hemen yumurtlama nasıl oluo
o zmana onların regllerımı uzun sürmüş bide tesadüf o ay erkenn yumustlamışalr ve hamıle kalmışlarmıdır acaba diye dusunuyorum hanı ancak öle olr die

hayırlısı neslicim de e eger varsa bebıs bunu ne zmn öğrenceksın yanı bir de hadi döllenme oldu diyelım kı ama nromal bı hamılleıkte

döllenmeden bi hafta sonra cıkmaz ki belirtielr belriti hıssetmeye en az bir dahakı regl gunun yaklaşınca başalrsın yanı bu acıdan mantıksız gelıo bana

reglın yaklaşmış ve belirti hıssedıo olsaydın hmmmss derdim amaa

şimdi bana şu yönden imkansız gelıo :) reglın peşinden hemen yumurtlama nasıl oluo
o zmana onların regllerımı uzun sürmüş bide tesadüf o ay erkenn yumustlamışalr ve hamıle kalmışlarmıdır acaba diye dusunuyorum hanı ancak öle olr die

hayırlısı neslicim de e eger varsa bebıs bunu ne zmn öğrenceksın yanı bir de hadi döllenme oldu diyelım kı ama nromal bı hamılleıkte

döllenmeden bi hafta sonra cıkmaz ki belirtielr belriti hıssetmeye en az bir dahakı regl gunun yaklaşınca başalrsın yanı bu acıdan mantıksız gelıo bana

reglın yaklaşmış ve belirti hıssedıo olsaydın hmmmss derdim amaa

zaten hamıleyım demıyom belırtı falan yok ..sadece yumurtladımmı o gun dıyorum ...tutarsa dıye..okudugum bazı yazılarda..yıllarca gebe kalamayan bayanlar adet gunu dr a gıttıklerınde catlamıs yumurtalarının oldugunun fark etmesı...adette ılıskıye gırıp hamıle kalanları da okudum..ben de anlayamadım...tabı konusmak ıcın cooook eken de takıldım yıne de...ama sana bır sey soleyımmı 4-5 ay boyunca hep ınternettekı yumurtlama gunume baktım o gun basladım ılıskıye..ama egey hamıle kaldıgım ay adet bıttıgı gıbı basladım:KK70: ve kaldım..tabi bılemeyız allah bılır...neyse fazla dıllandırmeyeyımde olmasın:)))40 kere solersen olurmus ya....

Kızlar çıkıcam hemen, kontrolümüz var bugün, çatı muayenesini de yapacak büyük ihtimal :KK17: doğum şekli kesinleşecek, dua edin bizim için olur mu :KK25: öptük hepinizi mucu mucuuuuuuuuuuuuuuuu :KK16:

zaten hamıleyım demıyom belırtı falan yok ..sadece yumurtladımmı o gun dıyorum ...tutarsa dıye..okudugum bazı yazılarda..yıllarca gebe kalamayan bayanlar adet gunu dr a gıttıklerınde catlamıs yumurtalarının oldugunun fark etmesı...adette ılıskıye gırıp hamıle kalanları da okudum..ben de anlayamadım...tabı konusmak ıcın cooook eken de takıldım yıne de...ama sana bır sey soleyımmı 4-5 ay boyunca hep ınternettekı yumurtlama gunume baktım o gun basladım ılıskıye..ama egey hamıle kaldıgım ay adet bıttıgı gıbı basladım:KK70: ve kaldım..tabi bılemeyız allah bılır...neyse fazla dıllandırmeyeyımde olmasın:)))40 kere solersen olurmus ya....

anladımm canımmm :) ama öyle dıyosan bebıs gelıo olmasın yaa valla işkillendim şidmi ben de :KK53: :KK53: :KK53: şimdi lafı açılmışken sölim

ben yumurtlama gunumde deneyınce hamıle kalmadım yumurtlama gunudne korunup diğer günlerde free takılınca

aa naıs hamıle kaldım diye şaşırıdm demekki sanırım bu yüzden di görüyo musunnn olaya bak

Kızlar çıkıcam hemen, kontrolümüz var bugün, çatı muayenesini de yapacak büyük ihtimal :KK17: doğum şekli kesinleşecek, dua edin bizim için olur mu :KK25: öptük hepinizi mucu mucuuuuuuuuuuuuuuuu :KK16:

güzel haberle gel inşallah canım :) ne şekil doğum istiyor ve haqzır hısedıyorsan o şekılolrr ınss :)

allah gönlüne göre versin canım benim...hersey nasıl güzel olacaksa öle olsun inşallahhhh bize haber ver

anladımm canımmm :) ama öyle dıyosan bebıs gelıo olmasın yaa valla işkillendim şidmi ben de :KK53: :KK53: :KK53: şimdi lafı açılmışken sölim

ben yumurtlama gunumde deneyınce hamıle kalmadım yumurtlama gunudne korunup diğer günlerde free takılınca

aa naıs hamıle kaldım diye şaşırıdm demekki sanırım bu yüzden di görüyo musunnn olaya bak

güzel haberle gel inşallah canım :) ne şekil doğum istiyor ve haqzır hısedıyorsan o şekılolrr ınss :)

evet ve ben bunu yeni öğreniyorum....ayşaaa ....bu yöntem hiç ama hiç kullanışlı değilmiş..yaşayarak öğrenmek istemiyorum....????hayırlısı

şerooo...heycanlı gıbısın canım benım rahat ol catı muayenesı cok rahat bırsey ..anlamıyorsun bıle...

15 ziyeretçi mi o haaaa...gizliden izleyenlerr girin suraya yaaa...hele ki bizden seniz çok ayıp edıyonuz ha kızacam şimdi....

kızlarrr sizede danışıyım bu çizgi film karakterlerine acaip ilgi var bugün bile adamın teki gelip tırnaklarınızı nereye yaptırıyosunuz bende kızıma yaptırmak istiyorum falan dedi daha öncede soranlar oluyodu hep bende kaliteli bi takma tırnak seti alıp gg de faalan satmaya kalksam nasıl olur acabbbaaa :)

X