Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .

aa iyiyimiş cidden orjinal fikir denemeye deger yani :)

olur guzel olur da cocuklarda takma tırnak olmaz anca buukler ıcın olabılır...ama sana bır sey soleyımmı anaokullarıyla anlaşabılırsın mesela kreslerle yuz makyajları ve bu tırnak işi..niye olmasın..

olur guzel olur da cocuklarda takma tırnak olmaz anca buukler ıcın olabılır...ama sana bır sey soleyımmı anaokullarıyla anlaşabılırsın mesela kreslerle yuz makyajları ve bu tırnak işi..niye olmasın..

zaten büyükler için diorummm adam sadece öyle dedi :)) baya bi ragbet var yaaa deniycem akrilik boya ve fırça seti sipariş edicem şimdi :)))

heeeyy kıslarrrr nabersiniiiizzzzzz ticker ımıda yeniledimmmm geldimmmmm

kzılarrrrr iş girişimlerine başlıosunuz demekk

idiillll kızzz çok güzel gelinlik işi inş istediğin gibi olur parayıda halledersinde açarın :)

yelizz dediğin evet güzel ama neslinin dediği gibi anaokullarında çocukların yüzlerinde daha iyi olurrr güsellll :)

Son düzenleme:
zaten büyükler için diorummm adam sadece öyle dedi :)) baya bi ragbet var yaaa deniycem akrilik boya ve fırça seti sipariş edicem şimdi :)))

güzelmiş...hayırlı lsun canım ek gelır ıste kabılıyetını kazanca dokmek guzel bırsey umarım iş yapar....

bugün yeni adet olmuş genç kızlarr gibiyimm ehehe 1.5 yıldırr daha ilk defa oldummmm özlemişimm beaaaa :)))

canım benim öyle ahım bi çizim yetenegim yokkii anca tırnaga çizebiliom bakarak :)))

selam kızlarr..sabahtan beri giriyorum giriyorum yazamıyorumm..fevzi gündüzleri rahat vermiyorr peekk...
depresyon modundayım bugün...
eşime kızgınımm..kavga edicem ama oralı olmmuyorr.. biliyo haklıyımm..
yelizcim sende kavga etmişinn..nedir bu heriflerden çektiğimizzz behh...

Günaydın cicişleeeeeeeeeeeeerrrr dün kontroldeydik, tahmin ettiğim gibi çatı muayenesini yaptı, okadar komikti ki, parmaklarını soktu falan, karnıma bastırdı biraz üstten, ama hiç acımadı :26: ben hala canımı acıtacak bişey yapacak diye beklerken tamam dedi çıkardı aaaa bukadarcık mıydı dedim işte bukadar dedi, hiç acımadı kiiii dedim nasıl gülüyo ama seni fena korkutmuşlar anlaşıldı dedi çatır çatır doğuracan hiç kurtuluşun yok dedi 10 gün sonra tekrar kontrol, ve doğum tarihi de 12 Aralık görünüyo, tabi oğlum erken gelmeye karar vermezse ya da belki de daha fazla bekletecek belli mi olur izne de ayrıldım ooooooooooooooohhhhh

oh ohhh evdesin yani artık ..ay ne güzel son gunlerını evde gecırmek....hayırlısıyla bunu da basaracaksın ben sana cok guvenıyorum normal dogum konusunda canım...

anaa....adam artık sallamıyo desene...bıkmıs senın kaprıslerınden..ay o hallerı benı de gıcık eder...esımde cok yapar dalga gecer guler benım sınırlenmeme..ne zaman aglarsam o zaman anlarkı gercekten kızmısım...

günaydın bayanlar ...bende bu smılelar hala gorunmuyor ya..kaç mesajda gelcek acaba...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…