Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
benim adetimde 3 gün gecikti sonra idrar testi yaptım pozitif çıktı.yaptığım gün akşamı hasta oldum..ama adetimde sürekli kahverengi parçalar geldi..adetim normal sürdü bitti şuanda kanama yok ama kahverengi lekeler bitmedi..tekrar test yaptım yine pozitif çıktı ama çook çook silik..ne bi agrı var ne gögüslerimde bi şişlik yani hiç bi gebelik belirtisi yok..kan testi için gittim pazartesi diyor ama ben bekleyemiyorum.sizce hamilemiyim?

üstüne görme olabilir...ama kanama olması senı endıselendırmedı mı9 dr a gıtseydın keske progestan falan verırdı belkı eger dr un varsa ara bır sor mutlaka

arkadaslar bi sorum olacak ben 5 aylik evliyim bebek cok istiyorm ama daha olmadi bende idrar yolu enfeksiyonu var ilac icmeme ragmen tekrarliyo acaba bunun bi engeli varmidir bilen ve tecrube sahibi olanlar cvp veririse cok sevinirim :18::18:

arkadaslar bi sorum olacak ben 5 aylik evliyim bebek cok istiyorm ama daha olmadi bende idrar yolu enfeksiyonu var ilac icmeme ragmen tekrarliyo acaba bunun bi engeli varmidir bilen ve tecrube sahibi olanlar cvp veririse cok sevinirim :18::18:

engel olabilir nasıl ki vajinit gibi enfeksiyonlu hastalıklar hamılelıge engel teskıl edıyorsa bu da edebılır..spermin yapısını enfeksıyon bozabılır..ama halledılmeyece problem degıl...ama enfeksıyon durumlarında bol su ıcılmesı tavsıye edılıyor...geçmiş olsun

Günaydın güzel forumumun güzel topiğinin güzel kadınları

Günaydın Tinker

Günaydın bilgisayar

Günaydın başlat çubuğu ehehe

günaydın bayanlarrrr..........
günaydınnn
Günaydın güzel forumumun güzel topiğinin güzel kadınları

Günaydın Tinker

Günaydın bilgisayar

Günaydın başlat çubuğu ehehe

günaydın ayşe pek bi sevgi pıtırı gördüm seni canımmm :)))))

bu arada ayiec,m s,inemaya g,tmed,ysen git mutlaka alacakaranlık şafak vaktine ben kitabını okudugum için biliodum nerde ne olacagını ona ragmen ayılıp bayıldım filmdeee :))))
zaten edwarda aşıgımmm ama normal haline diil vampir halineee

vampir hali pek seksi de mi...ay ben de merak edıyorum ama ınternete duser yakında ordan ızlerız esımle...buraya daha gelmedı

günaydınnn........

:)

günaydın canım :) evvet çok zinde hisseidyrum kendimi :) sabah da sporumu fln yaptım geldim :) evim temiz dün akşam dikiş

diktim iyiym yani hamdolsuun :)

ayyy ben de okudum kitabı evet hemde midnight sun u da okudum yani düşün :) edward ın ağzından hikaye

gitmedim daha hafta içi inş g,ideyım dıyorum yaa :) zaten kıl oldum face de herkes gittiğiniz yamzış gıcık oldumm

vampir hali pek seksi de mi...ay ben de merak edıyorum ama ınternete duser yakında ordan ızlerız esımle...buraya daha gelmedı
aynen yaaa normalde o kadar yakışıklı degil adama ama bu filmdeee off diyorum ben heleki son filmde balayında gece denize giriyolar yakamozun altında sevişiyolarrr eridim eridimmmm
ohhh maşallaaahhh aaa o kitap çıktımı yaaaaa ben netten bir bölümünü okumuştum kitap çalınmış yazardan oda yayınlamıştı bir kısmını bu olay unutulana kadarda yazmıycagını açıklamıştı falannn :))

yeliz o sahne zaten en muhteşem yeri sanırırm :)

fragmanından anladıgım kadarıyla ben kitap okurken kafamda canlandırdıgıma çok yakın olmuş pek çok şey

bi tek düğünü daha farklı bır yerde tasavvur etmiştim ben olsun zaten romanalrda fln en sevdiğim şeydir örneğin ağaçlı bir yol dan bahsediyorsa

keyfime göre bi agaçlıyol çizerim kafamda onun için sonradan kitabın filmi çıkınca görmek için sabırsızlanıyorum

evet ya cıktı hatta kıtapcıdada gördum ben ama e book unu okudum :)

sahaftan fiyat ucuzlayınca set seklınde alırırm didim oz aman çok pahalıydı da tanesi 30 tl di kitabın yuhh

hepsini e book okduum ben :)

:)) aynen bende kitabı okurken kafamda çizerim zaten kitabın en güzel yanıda buu :)) ben dügünde dahil hemen hemen bütün sahneler istedigim gibiydi yani hayal ettigim gibi :))
ki olaganüstüydü yaaaaaaaaaaaa bende bi arkadaştan almıştım bütün seriyi :)) 4 kitabı bir haftada bitirmiştim evde sürekli edward gel benide vampir yap gözününü çapagını yiyim die dolaştım kaç gün

Evet yaa bayılıyorum kitplara şimdi bi kitap okuyorum madam bovary

kadnın elbiselere kadar çiziom hea eski zamanalrı anlatan kitapları bu yüzden sevıyorum çok detay var :)

ben de edwarda yandım amaa cidden vampir olmayı mantıksız bulsam da sevdiğinin hatrına çiğ tavuk yenir kan ne ki den yola çıkarak

hak verdim bellaya arkasında durdum gacının yalnız jackob da fena diil be yavrum kaslar kollar göğüs falan of of of kardeşim olsun

ben de Maeve Binchy romanarını sevıyrm..ama alacakaranlığı da okumak isterdim..ama şu anda elif şafak aşkı okuyacağım da elime ulaşmadı henüz..çok merak ediyorum...

ya sorma jackobda süperrrrr ama bi önceki filmde daha çok begenmiştim azcık çikin olmuş bu filmdee :)))))) zatennnnnnnnnn öyle bi gıcıgımki bellayaaaa amannn karının aşk hayatına bak biri kurt adam biri vampirrr banada anca düşe düşe cem düştüüüüüüü seviorum arkadaş yinede demicem çok kızgınım çünküüü

kızlar ya...benim dünden beri acayip kasıklarım ve belim ağrıyor reglım yeni bıttı...ama dun degıl ondan oncekı gun korunmasız ılıskımız oldu..ben yumurtlama donemı degıl bır sey olmaz dedım ama ertesı gunu bı bel agrısıyla kasık agrısı basladı bende hala daha da var ve karnım şiş nıyeyse hafıfte agrı var...reglım normalde 5 gun falan surer ama bu aralar bır hafta sururyor ya.ama az az..acaba ben bırsey olmaz dedıgım gun yumurtluyo olabılırmıyım...ya hamıle kalırsam ...tuttu da ondan mı bu bel agrısı kasık agrısı....kızlar eskıye nazaran hıc bırsey hatırlamıyom hamıle kaldıgım ay nasıldı dıye...sankı sıl bastan oldu ya...bır de benım yumurtlamam ole herkestekı gıbı regl olduktan ıkı hafta sonra olmuyor bıttıgı gıbı gelıyordu o seffaf akıntı onceden....ılıskıden bır gun sonra da baktım gelmeye basladı..acaba tuttu da ondan mı oluyor yoksa yumurtlama dıye mı...ayyy ben yıne basladım belırtılara takılmaya ama tırsıyorum yani...

Son düzenleyen: Moderatör:

noldu kız ....napcan kurt adammı ıstıyon...cok zor degıl kostumculerden alıver bı kostum gıydır kocana....hanı şu cikletlerden cıkan vampir dişler var ya plastik..alıversın bı gece takar ıcınde kalmaz ıste

vallahi benimde geçen gün oldu ilişkideb sonraki gün acaip belim kasıklarım agrıdı ve karnım şişti üşütünce falanda olabilio yada zorlayınca falan .ama benim bi arkadaşım hap kullanıyodu reglisi bittigi gün ilişkiye girmişler hamile kaldı

ben de maeve binchy romanarını sevıyrm..ama alacakaranlığı da okumak isterdim..ama şu anda elif şafak aşkı okuyacağım da elime ulaşmadı henüz..çok merak ediyorum...

:) tinkercımm ya aşk bende var kociş aldıydı hediye olrk ilk çıktıgı zaman başladım başladım bıraktım

hiiç sarmadı beni nedense yaa :s

ama bak firarperest ve bitpalas hatta ve hatta bitpalas süpper bi kitap okumadıysan eğer acilen şiddetle tavsiye ederim

o dili kullanış şekli hikayeleri bağlaması fln hayran kaldım yani elif şafak a ama aşk ı beğenmedim çok bayaa geldi bana

tabii kişiden kişiye değişir. :) bi kitabını daha aldım sahaftan ama daha başlamadım :)

sen çirkin diyosan o dosya kapanır bebemm :d

jackob adam olaydıda kendını begendırewydı sana suc onda :d :d :d

noldu kavga mı ettınıs tocişinlee :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…