Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
Henüz regl günüme 16 günüm var. Yaklaşık 2 gündür göğüslerimde şişkinlik ve elimle kontrol ettiğimde acı, kasıklarıma iğne batması gibi sızı, ara ara gaz sancısı ve tuvalet hissiyetim var. Kendimi tenkin etmeye calışıyorum acaba demek istemiyorum ama kendimide alıkoyamıyorum. Bana yardımcı olabilirmisiniz...???

yumurtlama gununde olmayasın belırtılerı hıssetmek ıcın cok erken bence

Bu şekil hassasiyetim olmamıştı daha önce ki aylarda. Bekleyip görmekten başka çağrem yok sanıyorum. Psikolojikte olabilir. Kendimi fazla kaptırdım sanırım....

Ayyyy ne güzel yaaa :KK31: bebeğim doğduktan sonrasıyla ilgili hayallerim arasında beni en heyecanlandıran konu emzirme konusu biliyo musunuz :KK31: o duyguyu çok merak ediyorum ve en çok onun için sabırsızlanıyorum :KK53:
allahım gercekten super bır duygu da buyudukce azcık sevımsızlesıyor o emzırme resmen lolipop gıbı oynuyor ege benımkını..bazen bayılıyorum yani...bir meme diye bagırması yok mu o kart kalın sesiyle...:)
Bu şekil hassasiyetim olmamıştı daha önce ki aylarda. Bekleyip görmekten başka çağrem yok sanıyorum. Psikolojikte olabilir. Kendimi fazla kaptırdım sanırım....

degısebılır ama her ay aynı olmayabılır ınsan kendını dınledıkce bırseyler hısseder tecrube konusuyor..kendı halıne bırak emın ol hamıle oldugun ay ıcıne dogacak ve ırdelemıyeceksın kendını bu kadar ıcten ıce emın olacaksın cunku...ama bellı olmaz yıne de belkıde yenı yenı tutunmustur sadece bırsey solemk ıcın cok erken dıyorum...azcık sabır ...

Henüz regl günüme 16 günüm var. Yaklaşık 2 gündür göğüslerimde şişkinlik ve elimle kontrol ettiğimde acı, kasıklarıma iğne batması gibi sızı, ara ara gaz sancısı ve tuvalet hissiyetim var. Kendimi tenkin etmeye calışıyorum acaba demek istemiyorum ama kendimide alıkoyamıyorum. Bana yardımcı olabilirmisiniz...???

regline 16 gün varsa muhtemelen yumurtlama günündesindir.. bugünleri değerlendir:KK34: gün aşırı derler ama ben kesinlikle hergün ilişkiyi öneriyorum. umarım en kısa sürede bebeğin sana gelir.

ben yine geldimmmm ,çorba yapıyorum çocuklara,bi bakim size de dedimdi:KK39: ay şu kanal d deki bana herşey yakışırı izliyorum da bi kadın var,amma süslü beee.sanki bana inat çıkmış gibi :) kadının bi giyinme odası var,benim evim kadar :KK1:

ben yine geldimmmm ,çorba yapıyorum çocuklara,bi bakim size de dedimdi:KK39: ay şu kanal d deki bana herşey yakışırı izliyorum da bi kadın var,amma süslü beee.sanki bana inat çıkmış gibi :) kadının bi giyinme odası var,benim evim kadar :KK1:

ölelerine gıık oluyorum kıskanıyorum çok..kendıme dusuncesızce kıyafetler ayakkabılar alamazken mıllet oda yapıyor..ben bı botu ıkı sezon gıyerım mıllet cesıt cesıt alıyor ya...ama bunu da bulamayanlar dıyerekten tesellı edıyoz kendımızı..ah ah bos odam var ama camasır kurutuyom anca:KK70:

Son düzenleyen: Moderatör:
ölelerine gıık oluyorum kıskanıyorum çok..kendıme dusuncesızce kıyafetler ayakkabılar alamazken mıllet oda yapıyor..ben bı botu ıkı sezon gıyerım mıllet cesıt cesıt alıyor ya...

bende öyleyim.. biz ilerisini,gerisini düşünürken,onlar sadece bugünü yaşıyor.para var,huzur var:KK36:

selam kızlarrr dün akşam kayınvaldemgil yemeğe geldiler saat 11de gittiler..sonrasında eşiem sen eylüle bak ben banyoya gireyim dedim sonrasındada noldu biliyosunuz zaten.çoooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkk sinirlyimmmmmmmmmmmmmmmmmm:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:buz gibi suyla banyo yaptımmm adama bak bağırıp eylülü uyandırdım diyee bana kızdı neymiş zorla uyutmuşş hayır su soğuk akınca mecbur bağırıcam su ısıt diye bende bornozumu giydim kendi suyumu kendim ısttım ama dondum halada donuyorum banyodan çıktım bide nekdar çok kaldın diooo piiisss uyuuuuuuuuuuuzzzzzzzzzzzzzzzzz:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:beyefendi yarın birgün benden bişey ister elbet banyoya giremem su soğur falan dicem kendisineee:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

ve bu akşam yine misafirim varrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr amcamlar kuzenler gelecek.......:KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37:

selam kızlarrr dün akşam kayınvaldemgil yemeğe geldiler saat 11de gittiler..sonrasında eşiem sen eylüle bak ben banyoya gireyim dedim sonrasındada noldu biliyosunuz zaten.çoooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkk sinirlyimmmmmmmmmmmmmmmmmm:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:buz gibi suyla banyo yaptımmm adama bak bağırıp eylülü uyandırdım diyee bana kızdı neymiş zorla uyutmuşş hayır su soğuk akınca mecbur bağırıcam su ısıt diye bende bornozumu giydim kendi suyumu kendim ısttım ama dondum halada donuyorum banyodan çıktım bide nekdar çok kaldın diooo piiisss uyuuuuuuuuuuuzzzzzzzzzzzzzzzzz:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:beyefendi yarın birgün benden bişey ister elbet banyoya giremem su soğur falan dicem kendisineee:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

ve bu akşam yine misafirim varrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr amcamlar kuzenler gelecek.......:KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37:

tatlım sakin ol :KK20: erkek millet işte.. ne kadar uğraşırsan uğraş kanlarında var hödük olmak:KK24:

haticee oğluşun doğmuş Allah analı babalı büyütsün canımmm erkenci davrandı demekk bugün babasıyla buluşacakkk çok mutluyum seninde adına 2 aşkına birden kavuşuyosun.....

seaster üzülme tatlım biliyorum bebeğinden ayrılıp çalışmak kolay değil ama alışırsın sende bebeğinde....biraz daha büyüsün bukadar zor gelmez inş...kayınvaldene gelince hiç takılmaa gül geç bir insanı sinir etmeninn en kolayy yoluuuu

tatlım sakin ol :KK20: erkek millet işte.. ne kadar uğraşırsan uğraş kanlarında var hödük olmak:KK24:

zorla uyutmuşmuşş ben günde kaç defa uyutuyorumm işten gelince öpüp uyandırıyor ben bişey diyormuyum....o banyodayken su soğusa ben ona su ısıtırım ısıttığım su yetmedi zaten dondummmm banyodan çıkınca 2 saat kurutma makinasıyla ısındım sonrada ufo yaktımmm......zaten kışı hiç sevmem.....offf hiç iş güç yapasım yokkk :KK37:

ayyy bende sizin oluyorum böyle şeylere bizim kombide sorun var tamn soyunuyorum gircem duşa kombi sönmüş :)) cemde kalkıp yakana kadar donuyorum tabiki ama allahtan yakıyo ben beceremiyorum çünkü :)))

zorla uyutmuşmuşş ben günde kaç defa uyutuyorumm işten gelince öpüp uyandırıyor ben bişey diyormuyum....o banyodayken su soğusa ben ona su ısıtırım ısıttığım su yetmedi zaten dondummmm banyodan çıkınca 2 saat kurutma makinasıyla ısındım sonrada ufo yaktımmm......zaten kışı hiç sevmem.....offf hiç iş güç yapasım yokkk :KK37:

bu arada şekerim sizin şohbende falan sorunmu varki neden su ısıtıyosunuzzz:26::26::26:

sağol cicim :KK16: Ay nosunu değiştirdi belki de yaa, dün fatoş ulaştı, konuştu çünkü :26:

[/b]

oalbilir canım benim telefonum bozuk bakamıyorum maalesef :KK43: yelizden aldım ben de

boşverrrr o tarz kadınların kocalarında da çok para var...korkularından abartıyorlar işi....

ahahaha evet bence dee :KK9:

Ve bu akşam yine misafirim varrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr amcamlar kuzenler gelecek.......:KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37:

hoşgeldin :)

bebişim o kadar da büyük bi problem gib gelmedi bana tabii yaşarken daha farklı olur ama :)
boşver takma erkjek milleti işte bizim tek elimizle yaptıgımız işi kıçlarını yırtarak zar zor yaptıkalrı
için çok değerli oluyo onlara herbi yapıkalrı :) beceriksizler ondan bu çatlak sesler :))

SONRASINDA DA NOLDU BILIOSNZ ZATEN DEMİŞİN AMA SELİZCİM NOLDU BEN ANLAMADIM BİLMİYOM :KK70:

BANYO FANTAZİSİMİ YAPTINIZ ONU MU DİYONN :KK70:

Son düzenleme:

ay kizlar benim de size bisey anlatmam lazimmm 3 sene once esimin cok samimi bir arkadasi , cocukluk arkadasi koylumuz fransaya geldi...bir kac hafta once bize yakin bi yere tasindi (bi hemserimizin yanina) ve bizden bir seyler bekledi galiba "gel bizde kal elin adaminin evinde niye kaliyorsun' diyecegimizi bekledi....bir hafta kadar bizde kaldi ama ben ondan cok rahatsiz oluyorum....gece saat 4'e kadar internette badoo diye bir site var orada sabaha kadar kizlara filan bakiyo, ve sabah da oglene kadar kalkmiyo...bizim bir misafir odamiz yok o yuzden salonda yatiyor....bahar saatler geri alindigi için uyku duzeni biraz bozuldu erken kalkiyor artik saat 8'de ayaktayiz....ve beyefendi rahatsiz olmasin diye oglene kadarrr odaya kapaniyoruz....her neyse bu sorun degil ama 3 senedir burda hiç calismadi...calismayi sevmiyo...hadi onu da gectim, yemek yapiyorum yemeklerimi begenip yemiyo "pizza soyleyelim" diyo....yani kendini siginti gibi hissedecegi yere, kral saniyor..........ben de dogal olarak alindim yani yemeklerimi filan yememesine...kotu yemek yapmiyorum yani .... gecenlerde onun yuzunden esimle tartistim "suratini niye asiyon" fiye bana kizdi.....yani ben mi cok abartiyorum acaba bilemedim......

Diger bir konu ise, esimin bu arkadasi, evli baska bir arkadasimiza bir kiz tanistirmis ... sevgilisinin kuzzenini teklif etmis arkadasa "istersen sen de bunu al' :KK53: diye.....bunu duyduktan sonra zaten ondan igrendim.......ona bunu teklif eden, yarin bir gun esime de teklif eder.....yani anliycaniz adam bize suluk gibi yapisti...esim de rahatsiz oluyor bazi hareketlerinden, ama ona bisey diyemiyor....
Saglik sorunlari da var,surekli titriyor doktora goturdum gecenlerde...yani vicdanim el vermiyor ya kotu biseyse diye aile hekimine gittik beraber parkinson baslangici olabilirmis....bi yandan tamamen irtibati kesmek istiyorum ama bi yandan da fransizca bilmedigi için, hastaneye benim goturmem gerekiyo muayeneye , vicdan yapiyorum.....yani kafam karisikkkk :26:

bu arada şekerim sizin şohbende falan sorunmu varki neden su ısıtıyosunuzzz:26::26::26:
yok tatlımmm musluk tıkanmışş sıcak su akan kısmı nasıl ooluyor bende anlamadım şohbenli değil zaten kombii herzaman sıcak su akar ama kireç tutmuşşş falan filan neyse sorun bugün halledildi ve beyefendi azönce sıcak su ile banyo yaptıı şeytan dedi sıcak suyu kapattt:KK1:
hoşgeldin :)

bebişim o kadar da büyük bi problem gib gelmedi bana tabii yaşarken daha farklı olur ama :)
boşver takma erkjek milleti işte bizim tek elimizle yaptıgımız işi kıçlarını yırtarak zar zor yaptıkalrı
için çok değerli oluyo onlara herbi yapıkalrı :) beceriksizler ondan bu çatlak sesler :))

SONRASINDA DA NOLDU BILIOSNZ ZATEN DEMİŞİN AMA SELİZCİM NOLDU BEN ANLAMADIM BİLMİYOM :KK70:

BANYO FANTAZİSİMİ YAPTINIZ ONU MU DİYONN :KK70:
yok be yavrum beaaa ne fantazisi donduktan sonra bide onla fantazimi yapacaktım....:KK47:kavga ettik işte döndü kıçını yattı....zorla uyuttuğu bebeği uyartmışım yaaa lafa bakkk uyrattıysan sonra ben bakacam sana noluyo bak yine sinirlendim gerçekten anlatınca ortada bişey yok gibi ama yaşarken sinir oluyor insan...o banyoda donmak ve yardım alamamak:KK47:dün misafirim vardı bugün dolu misafirim vardı daha azönce yolladım ayşeee geçmiş olsunlar bitti hediyeli, gelmeye başladılar yoruluyorummm hemen sinirlerim geriliyor...
ay kizlar benim de size bisey anlatmam lazimmm 3 sene once esimin cok samimi bir arkadasi , cocukluk arkadasi koylumuz fransaya geldi...bir kac hafta once bize yakin bi yere tasindi (bi hemserimizin yanina) ve bizden bir seyler bekledi galiba "gel bizde kal elin adaminin evinde niye kaliyorsun' diyecegimizi bekledi....bir hafta kadar bizde kaldi ama ben ondan cok rahatsiz oluyorum....gece saat 4'e kadar internette badoo diye bir site var orada sabaha kadar kizlara filan bakiyo, ve sabah da oglene kadar kalkmiyo...bizim bir misafir odamiz yok o yuzden salonda yatiyor....bahar saatler geri alindigi için uyku duzeni biraz bozuldu erken kalkiyor artik saat 8'de ayaktayiz....ve beyefendi rahatsiz olmasin diye oglene kadarrr odaya kapaniyoruz....her neyse bu sorun degil ama 3 senedir burda hiç calismadi...calismayi sevmiyo...hadi onu da gectim, yemek yapiyorum yemeklerimi begenip yemiyo "pizza soyleyelim" diyo....yani kendini siginti gibi hissedecegi yere, kral saniyor..........ben de dogal olarak alindim yani yemeklerimi filan yememesine...kotu yemek yapmiyorum yani .... gecenlerde onun yuzunden esimle tartistim "suratini niye asiyon" fiye bana kizdi.....yani ben mi cok abartiyorum acaba bilemedim......

Diger bir konu ise, esimin bu arkadasi, evli baska bir arkadasimiza bir kiz tanistirmis ... sevgilisinin kuzzenini teklif etmis arkadasa "istersen sen de bunu al' :KK53: diye.....bunu duyduktan sonra zaten ondan igrendim.......ona bunu teklif eden, yarin bir gun esime de teklif eder.....yani anliycaniz adam bize suluk gibi yapisti...esim de rahatsiz oluyor bazi hareketlerinden, ama ona bisey diyemiyor....
Saglik sorunlari da var,surekli titriyor doktora goturdum gecenlerde...yani vicdanim el vermiyor ya kotu biseyse diye aile hekimine gittik beraber parkinson baslangici olabilirmis....bi yandan tamamen irtibati kesmek istiyorum ama bi yandan da fransizca bilmedigi için, hastaneye benim goturmem gerekiyo muayeneye , vicdan yapiyorum.....yani kafam karisikkkk :26:

idişkommmm senin yerinde bende olsam heralde çok sinirlenrdim..böyle bir durumda benim eşim yabancı bir erkeğin evde kalmasına izin vermezdii.yani bizim evde sadece benim erkek kardeşim ve eşimin erkek kardeşleri kalır..birkaç defada 17 yaşındaki kuzeni kalmıştı...öyle arkadaşı falan gelip kalamaz...yani bencede sizdede kalmamalı eşin acıdığı için yardım etmek istediği için kabul etmiş tamam anladım ama yemeklerini beğenmemek nedemek sende ozaman biz bu yemekleri yiyoruz sen kendine dışardan söyle de..ne kadar arsızz tamam hastaymışş yardım etmeniz çok güzel hastaneye götür getir sevap olurr ama nebilim sonuçta kan bağı olmayan bir erkek sinirlenmekte haklısınn bence tedavisini başka bir şekilde halledin...

diğer konuya gelince evli bir adama kız tavsiye ttiyse yarın birgün senin eşienede böyle ahlaksız bir teklifte bulunması çok normal olur onun için.bence dikkat et idilimmm kaş yapıyorum derken göz çıkarmaaa iyilik yaparsın yaranamazsınnn arada şeytan var nolacağıda belli olamz erkek milletiinede güven olmaz.eşini böyle insanlardan uzak tutmalısın....

Günaydın kepelekleriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmm :KK16: bikaç gecedir hep rüyalarımda doğum zamanının geldiğini görüyorum, ya sancılanıyorum, ya kanamam oluyo, ya suyum geliyo falan offfffff :KK37: bu gece de kanamam olduğunu gördüm, ama şaşılacak şey rüyalarımda hep bu durumları sakin karşılıyorum, hiç panik yok, gerçekte başıma gelse o kadar sakin karşılayacağımı hiç sanmıyorum yani :KK53: rüyadan uyanınca bi zaman uyku tutmadı, sabah da bi kalktım ishal olmuşum afedersiniz :KK17: :KK25: biyerde doğum öncesi son günler ishal olabilir, vücut bağırsakları boşaltarak doğuma hazırlanır diye okumuştum, iyice telaşlanmaya başladım :18: kalktığımdan beri de iç çamaşırımda bi ıslaklık hissediyorum sürekli, öyle bariz bi akıntı hissetmiyorum ama ıslaklık hissediyorum, yaklıştı mı gerçekten acaba yaaa :18: pazartesi kontrolümüz vardı, o güne kadar dayansın bari yaa :KK25: yarın akşam yemeğimiz var, herkes şakayla karışık yemekte sancın tutarsa bi de bütün okul hastaneye taşınırız diyo kaç gündür :KK37: şaka gerçek mi olacak neeeeeeee :KK37: :KK37: :KK37:

canım ıslaklık suyun olabilir belki sızıntısı vardır ya da idrar yolu enfeksiyonun olabilir. ya da altına kaçırıyor olabilirsin :) son aylarda çok oluyor çünkü.. ben hiç bir belirti olmadan doğuma gittim desem :KK70:
korkma canım benim...nıye off dıyon...eee dogum bu hele de normal dogum her an hazırlıklı olcak ..ne guzel ıste oğlusuna kavuscan..ay dun egenın ılk vıdeosuna baktım...dogumdan cıktıgı gıbı cekmısler...nasıl cırkın nasıl cırkınnn...çok guldum o saskın bakıslarına .....dudaklar ve burun kocaman ...erkek bebeklerı dogunca genelde çirkin oluyor....eşim diyor ki gördüm egeyi duygulandım ağladım ama içimden de allahım bumuydu yani bizden çıkacak ne çirkin demiş....ooof duyunca çok gülmüştüm ya...ama o ilk zaman gecınce pamuk gıbı olmaya baslıyorlar....ooof dogurmak ıstıyom ya....

ben de oğlum ilk doğduğunda dünyalar güzeli sanıyordum. geçen eski fotolara baktım ilk doğduğu zamanlara ne çirkinmiş benim cücüğümmmm:KK33:

X