Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
ii canımmmm senden nbrrr bakimmm herifle atışmışsınnn noluyoo kısımmm sizeee iki günlük dünyadayızzz küs kallmayın

iyidir ya nolsun, herifleee atistim evetttt amannnnnn her zamanki halimizzzzz.......arada oluyor oyleeeeee tuzu biberiiiii
nasil gidiyo hamileligin canim kontrollerine gidiyorsun degilmi???? beslenmene dikkat ediyor musun? sut iç her sabah ben hiç sevmem sutu ama her sabah bir bardak iciyordum valla

hee aman olsun okadarrr ama uzatmayınn emiii:)))

bende iyi canm en son işte 2 hafta önce gittiydim birz daha bbekleyip hem cinsiyet öğrenmeye hemde 3 lü test yaptırmak için gitmeyi düşünüyorumm sütü sabahları bazen içiyorum ama akşamları mutlaka içiyorumm şuann bile tıkınıyorum canım avakado çekti onu yiyiorumm ımm çok güzel şiddetle tavsiye ederimm

oooo avokado mu cekti caninnnn kizzzz milletin caniii erik ceker bilmem ne ceker :)))) ben de enginar yedim hep hahaha ne biçimmm hatunlarizzz biri enginar yer biri avokadoo
sutunu iç mutlakaa, mercimek yeee meyve yeee fazla yeme ama kilo alma :))

Bahar tukurukle balon yapip duruyo yaa, yapma diyorum hala devam ediyo MAAAAA MAAAAAAAAAA diyip duruyo allahim yaaaa

msj attm canım ama kapalı telı ben dun akşamdan berı ulaşamıom :)

Sağol cicim ay nosunu değiştirdi belki de yaa, dün fatoş ulaştı, konuştu çünkü :26:

Ya ne biliyim işte, evde olacaktım, bütün hazırlıklarım tamam olacaktı, hafiften sancım başlayacaktı, rahat rahat duşumu alıp, kişisel temizliğimi yapıp hastaneye gidecektim, epidural iğnemi olup sakin sakin açılmamı beklicektim, hiç böyle suyumun gelmesi, kanama olması falan yoktu aklımdaaaaa :18:

Hayırlısı artık ne diyim, sağlıklı olsun da erken olsun

değişime tickerdan başladımmm
teşekkürler anneeeeeeee

Hayırlı olsun yeni tickerın çirkin bööööcük

hehehheheh tuhaf hatunlarızz vesselammm ekşiye yada tatlıya bi karşı bi ilgim yok kimisi diyo tatlıyı çok yersen erkek eşkiyi yersen kız olur ama benim ikisinede karşı aşırı bi zaafım yok yanii .....yemek konusundada aşırı yemiyom tbaii ama çocugum yeterki beslensin ha bi de geçende rüyamda ne gördümm sormaa ben doğumyapmış oluyomm (bu rüyalar biraz erken ama) bebeği ölçüyolar boyu normal kilosu 5 kilooo yengemm ooo diyooo maşallahhh bende kilolarım hep çocuğuma yaramış diyomm anamm millet 3 doğururken ben 5 ayyyyy diyorummm tombiş olduu felannn rüya işteee kilo derken aklıma geldi şimdi:)))

O yuzden planlama diyorum yaaa, istedigin gibi olmazsa uzulursun senin için soyluyorum

oyyyyy ne guzel bir ruya kizzzzzz 5 kilo dogsun ne olacakkkk :) bakalim kac kilo dogacakkk

hehehehehhe nene mi ayyyy egeye baksennn hatları karıştırdıı kız öyle deyince kendni kötü hissetmedin demi nede olsa çocukkk

yok kzı ne bozulcam...sadece bunu derken emıyo olması kötuydu..cunku her ne-ne hecesınde agzını acıp kapadıgından arada sıkısan benım memem oluyordu........

yok kzı ne bozulcam...sadece bunu derken emıyo olması kötuydu..cunku her ne-ne hecesınde agzını acıp kapadıgından arada sıkısan benım memem oluyordu........

Ayyyy ne güzel yaaa bebeğim doğduktan sonrasıyla ilgili hayallerim arasında beni en heyecanlandıran konu emzirme konusu biliyo musunuz o duyguyu çok merak ediyorum ve en çok onun için sabırsızlanıyorum

Henüz regl günüme 16 günüm var. Yaklaşık 2 gündür göğüslerimde şişkinlik ve elimle kontrol ettiğimde acı, kasıklarıma iğne batması gibi sızı, ara ara gaz sancısı ve tuvalet hissiyetim var. Kendimi tenkin etmeye calışıyorum acaba demek istemiyorum ama kendimide alıkoyamıyorum. Bana yardımcı olabilirmisiniz...???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…