Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
Gunaydin nasilsiniz???????bugun canim hiç bir sey yapmak istemiyo, herifle tartistik zatennnn beni opmeden ise gitti HIHHHHHHHHH

Nesli ben de dogurmak istiyommmmmmmmm

Serooo son haftalarin ya normal oyle ruyalar gormenn ben neler goruyordum, bi keresinde kedi dogurdugumu gordum :26:
ama bence de bir doktoruna hastaneye git, bak ben de 22 aralikta dogum yaptim 21'inde sabahtan aksama kadar hep camasirimda bir islaklik hissettigim için aksam hastaneye gittim, meger suyum gelmisss yaniiii su filan olabilir.......bence sen bugun bi git doktorunaaa ya da hastaneye.....

Of yaaaa offffffffffffffffffff hiç böyle hayal etmemiştim ama beeeeeeeeeeennnnnn :84:

kızlar haticenin numarası hanginizde varsa bana özelden yazabilir misiniz???

msj attm canım ama kapalı telı ben dun akşamdan berı ulaşamıom

günaydın idilcimmm :) ammannn erkek mılletı :d

hadı hayırlısı bakalım canım :)

Of yaaaa offffffffffffffffffff hiç böyle hayal etmemiştim ama beeeeeeeeeeennnnnn :84:

Neyi boyle hayal etmemistin Serommmm???
bak sana bisey soyliyim mi, dogumla ilgili fazla hayal kurma, yani nasil diyim kafanda tasarlama....boyle olacak ben boyle yapacam soyle edecem diye....eger hayal ettigin gibi olmazsa ne biliyim normal istersin sezeryan olur, sezeryan istersin normal olur falan hayal kirikligina ugrarsin canim............bende hep sey hayal ediyordum iste sancim olacak evde bayagi bi beklicem dakka tutacam, sonra hastaneye gidicez esimle falan da filan....hemen dogurucammmmm ama gel gor ki oyle olmadiiii suyum mu geldiii acaba diye gittim test yaptilar sonra pozitif cikinca suni sanci verdiler, sancilarimi hep hastanede cektimmm......istedigim gibi olmadiiii
canimin içi sen bir gittttt hastaneyeee icin rahat etsin, bazi hamilelerin su gibi akintisi olurmusss o da olabilir....ben bu su meselesinden kac kere gittim hastaneye :)) tecrubeliyim yaniiiii

Son düzenleme:

benim de dr un verdıgı gunden once olunca aynı seylerı hıssetmıstım...hafıf sancı cıkınca nst de ki hıssedılır bırsey degıldı..ama nst de cıkıyo yani..sen adet sancısı gıbı hafıf belım agrıyo gıbı hıssedıyon en basında ama meger yavastan baslamıs..dr yarına ne gerek var gel bugun alalım demez mi...ha bır gun once ha bır gun sonra ama ben kendımı ona hazırladıgımdan sok oldum gıkım cıkmıyordu korkudan...hemen eve gelıp banyo yaptım ..hastaneye ....ayyyy ...planlı bır dogumda bıle beklenen olmuyor hayatım.....hayırlısı de hep...erken merken ama her bebek 36. haftadan sonra doguma hazırdır...sadece kılo alımı olmaz..ama zaten o sure zarfındadısarıdan beslenerek yıne aynı kıloyu yakalar...merak etme sen...

doğur hayatım başla çalışmalara o zaman bak listemiz de ne zamandır boş...ama ben istesem de yapamam su an...maddi manevi hazır değilim..bir de kendıme hedef koydum il dısı tayınım cıksın baska bır yerde dogurcam dıye....ege tokatlı oldu ıkıncı de olmasın lütfen... :))AMA OLAKI HAMILE KALIRSAM MEMLEKETIMDE DOGURAYIM DIYOM BU SEFER

ben de once su fazlalik kilolarimdan kurtulmam lazim neslii, ama ben seneye dusunuyorummmm.....bahar 2 yasindayken o zaman baslarimmm dogum olana kadar bahar okula gitmis olurr o zaman rahat ederim evde bebisle diye dusunuyorum ama once KILOOOOOOOOOOOlarimi vermem lazim.yapisti kaldi yaaaaaaa veremiyorummmmmm

insallahhh neslimmm insallah ikinci bebegini memleketinde dogurursun :)

Nasilsin AaAaAaAaAYSeeeeemmmm :)

iyiyimmmm idiliimmmMmMMMm ne olsun koşmacaaa :) az biraz meraktayım dün gece saat 3 de biri aradı

ama telefonumun ekranı bozuk bısı gostermıo ben de uyku sersemı telefon calıo ben telefona bakıom açmadım çaldı çaldı kapandı sonra

tuttu beni bi merak ay bu kım ay bu kım hala da öğrenebılmsı değilim :S :S :S gece o satte meltemı aradım sen mı aradın die meltemde apla noolüöö yeaa

dio uykulu uykulu öle iştee

???? ( ya ben nasıl seslencemi karıştırdım şu nıke naısl bi kısaltma bulsam acebaa )

mmm mi desem kısaca migros şeysi gibi oldu ama neyse sen daha dün dmeıyo muydun ay doğrumuycam ben yeaa die

hı hı hı

günaydınnnnnnnnnnnnnnnn
çirkin böcüğünüz geldiiiiii

günaydınn :)

bak halaa çirkin dio yaa

nanemm özlettin walla kendini ama zor günler geçirmişsin ( sen kalbini temiz tut iftira eden mutlaka bulur cezasını Allah bildiği gibi yapsın onları sen üzülme...
bende çok iyiyim bi sorun yok canm sıpamızda büyüyooo

günaydın canımmmm allah kolaylık versin sanaaa kızlarında dediği gibi dr u ihmal etme bi görün belki suyundurr o ıslaklık

günaydınnn canımmm doğurmak mı istiyorsunnn ne duruyorsunnnnn yap ikinci ozaman

günaydın ayşemmmm günaydınnnn mathırrrrrrımmm yeliz geldimi görmedimmm ama sanada günaydınnnn veee diğer arkadaşlarrr mucuk hepinize

düşüncelerm de ruh halım gıbı dengesız su an...kısaltmaya gelınce...hakketten hıc bırsey olmuyo yaaa

delirmeeeeeeeeeeeeeee günaydın sen söle bakayım ne renk ıstıyon saclarını ..gozlerın renklı ya cıgdem sana bakır ve kızıl yada karamel tonları cok yakısır ......

ay ben açık kumral istiyorum.. kızıl tonunu denedim ben. aslında yakışıyor ama tenim beyaz olsa daha güzel olur.. eşimde açık kumral istiyor.aslında ikimizin gönlünde de sarı yatıyor ama benim röflem sabahtan akşama kadar sürüyor.. e çocuklar var,o kadar bırakamam onları. aslında şu köpük boyaları merak ediyorum.evde becerebilirmiyim acaba..ya olmazsa..birde kuaföre git,yaksın saçımı.. karar veremedim aslında..saçlarımı d kestirmek istiyorum.çok sıkıldım uzun saçtan.. saçlarım birde tüy tüy oldu benim son boyadan sonra.bakım yapmak istiyorum ama ne maskesi yapıcam bilmiyorum.. üfff... öle işte.

kestir o zaman en ıyı bakım o saca..bır de zeytınyagı derler ...hıc yapmadım benım de hamılelıkten bu yana cok saglıksız saclarım dokuluyor hep..uzun bende kestırcem ama yakısmaz dıye cekınıyorum...bence kestır sacını kuafor boyasın ama rofle yapma modası pek kalmadı onun...duz renkler daha moda...acık kumral da olur bugday tenlısın ..latın havası katar sana....vuuuu...bu arada ozel mesaj attım ama yolladıgım lınk cıkmadı..herhalde onu da yasakladılar....hayret yaaa.....yenı imaj için çizelge yapmıstım sana....
http://lauf.lilypie.com/DkO4p2.png....imaj degısıklıgı heryerde ıyıdır....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…