Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
geçen regl 17 ekimde idi, her ay günü gününe tutmuyor o nedenle netteki şu her ayı not edin, ortalama alın muhabbetini yapmıştım, en uzun 30, en kısa 23 gün sürüyor.son iki aydır 26 günde sabitti.( yumurtlama düzenleyen ot çayları filan içiyorum bayağıdır ) buna göre 20-21'i gibi bitince biz de çalıştık, tam günü bilemiyorum :) ayrıca 25-26 gibide bişiler oldu ama kavga ettiğimiz için yarım kaldı, walla ne aşamadaydık eşim adına bilmiyorum, sinir harbinde kopmuşum o ara :KK43: ...

ayın 30'u kaza yaptım trafikte, emniyet kemeri bölgeleri bayağı hasar aldı ( kasık vb ) hala daha ağrılarım tam anlamıyla bitik değil ( ilaç kullanmadım çünkü ne olur ne olmaz diye ) bu arada ağrı mağrı demedik usul usul takıldık eşimle yine ( bu çocuk isteği nelere kadir walla ) ...

şimdi bende, 30'undan evvel bende bayağı renkli tek seferlik bir akıntı oldu ( kırmızı desem diil,i turuncu desem abartırım öyle bişi )...ben de kazadan sonra hastaneye gittiğimde söyledim, jinekolojik muayene ve kan testi oldu.yumurta burda ve muhtemelen çatlamamış dedi dr ( orası neresiydi desem, rahim mi yumurtalık mı bu genital ultrasonda gördüğü ve çatlamadığını söylediği yumurta nerededir ki ya, internete bakıyorum, tüplerden atılır follow tüpü yakalar, kanalda yakalanırsa döllenir vb diyo...buna göre dr o aparatı yumurtalığa mı soktu ki çatlamamış dedi yaaa, saf beni :KK43: bu konudaki bilgisizliğim komik seviyeleri mi buluyor ?) , geçen dönemden bebek yok ama son dönem için birşey diyemem, genital ultrasonda bile görünmez dedi. ( ki bişi görünmedi zaten ) kaza sonrası göğüs tomografisini filan çelik korse ile çektiler, her ihtimale karşı...

kazadan evvel birkaç gün belim ve ara ara da kasıklarım ağrıdı.ovulasyon takibi yaptım sanırım testlerde bişi var, onlara kalsa ikinci çizgi ya hiç yok ya çok silik...iyi de kardeşim ben her ay regl olan biriyim ( sanırım netten 30luk ovulasyon testi almayın demeliyim burda ) ben de mukus takibini yaptım, rahim ağzı hep beyaz kıvamlı bir akıntı ile doluydu, hiç değişmedi desem yeri...bişi anlamadım ben yaaa...bu ay 2 kez ıslaklık hissi yaşadım , aslında yumurtlama zamanı olmaz mı bu ayda bi kere, hadi 2 yumurtlama oldu diyelim, mukus niye buna ters idi hep....bana bişiler oluyo :KK43:( 6-7 gün evvel göğüslerimde dolgunluk hissi vardı 2 gün kaldı gitti, şimdi yine başladı adet öncesi , saçmalık !!! yani dicem o ki, gebe kalıcam deyince metabolizma seninle matrak geçiyo bence...

al işte, yukarda yazdım mantık bulan oldu mu içinde ???

maşallah eylüle mevlüt yaptınız mı yaa resmini buraya koysana eylülün ben çok merak ediyorum

yok canım yapmadık daha beşik yapmaya karar verdik kayınvaldem bir liste yaptı 100 kişi daha bizim akrabalar eş dost var bende bukadar insanı ben evde ağırlayamam çocuğumu sakin sakin büyütmek istiyorum dedim bir salon tutp yemek vermeye karar verdik 1 aya kadar beşik yapıcaz...

kızlar herkese merhaba, umarım hepiniz iyisinizdir :)
oğluşla 6. ayımızı devirdik ve ek gıdalara geçiş yaptık:KK8: ne zormuş bu ek gıdalar. keşke hep emzirseydim diyorum:KK14:
her kafadan bir ses çıkıyor. kimi "blendar den geçirme alışamaz pütürlüye" diyor. kimi; "blendar'dan geçir boğazına takılır korkar yiyemez" diyor:KK53:
hergün bir çeşit yap onca emek.. zor valla zor:KK50: tek yesinde saatlerce yapmaya razıyım.. benden haberler böyle canlar...

seliz, hayırlı olsun canım 40 ı uçurmuşsunuz:KK24:

kötükedi, gamzelikız doğumlar yaklaşmış. sizin adınıza çok seviniyorum. allah sağ salim yavrularınıza kavuşmayı nasip etsin.

kötükedi, ben de analfissür-hemoroidim ve normal doğum yaptım canım

tinkerbell, başın sağolsun canım. haberlerde arkadaşını izledim. çok üzüldüm cidden. mekanı cennet olsun

yelizcem, deden vefa etmiş. başın sağolsun. bayramın ilk gününde hayırlı günde... allah geridekilere uzun ömürler versin

oğluşla 6. ayımızı devirdik ve ek gıdalara geçiş yaptık:KK8: ne zormuş bu ek gıdalar. keşke hep emzirseydim diyorum:KK14:
her kafadan bir ses çıkıyor. kimi "blendar den geçirme alışamaz pütürlüye" diyor. kimi; "blendar'dan geçir boğazına takılır korkar yiyemez" diyor:KK53:
hergün bir çeşit yap onca emek.. zor valla zor:KK50: tek yesinde saatlerce yapmaya razıyım.. benden haberler böyle canlar...

kötükedi, gamzelikız doğumlar yaklaşmış. sizin adınıza çok seviniyorum. allah sağ salim yavrularınıza kavuşmayı nasip etsin.

tinkerbell, başın sağolsun canım. haberlerde arkadaşını izledim. çok üzüldüm cidden. mekanı cennet olsun

yelizcem, deden vefa etmiş. başın sağolsun. bayramın ilk gününde hayırlı günde... allah geridekilere uzun ömürler versin

hoşgeldinn canımm maşallahhh yavrunaaa:nazar::nazar::nazar::nazar:allah razı olsun amin inşallahhh.

tinker kendi istemiş zaten üyeliğimi iptal et diye..google görsellerde arama yapınca buraya kızların eklediği resimlerin hepsi çıkıyor egenin falanda resmi çıkmış neslide sinirlenmiş resmi sil diye rica etmiş kazen herzamanki gibi sinirlenmiş..

kızlar birdaha buraya resim koymayın hemen hemen hepinizin resimleri görsellerde çıkıyor...burda nicklerimizle yazışıyoruz tanınmayalım diye ama resimler çıkıyor anlamadık gitti..ben hiç koymamıştım.ayşenin,yelizin,şeronun,baharın,tinkerle egenin,seasterla idilin,gökçenin oğlunun,yelizin tırnakları hatta kocasını bile gördüm..birileri rastlar tanınırsınız valla burda her çeşit konuları konuşuyoruz sonra rezil olmayalımmm:KK1:

tinker kendi istemiş zaten üyeliğimi iptal et diye..google görsellerde arama yapınca buraya kızların eklediği resimlerin hepsi çıkıyor egenin falanda resmi çıkmış neslide sinirlenmiş resmi sil diye rica etmiş kazen herzamanki gibi sinirlenmiş..

kızlar birdaha buraya resim koymayın hemen hemen hepinizin resimleri görsellerde çıkıyor...burda nicklerimizle yazışıyoruz tanınmayalım diye ama resimler çıkıyor anlamadık gitti..ben hiç koymamıştım.ayşenin,yelizin,şeronun,baharın,tinkerle egenin,seasterla idilin,gökçenin oğlunun,yelizin tırnakları hatta kocasını bile gördüm..birileri rastlar tanınırsınız valla burda her çeşit konuları konuşuyoruz sonra rezil olmayalımmm:KK1:

hımmm ilginçççç...

yok canım yapmadık daha beşik yapmaya karar verdik kayınvaldem bir liste yaptı 100 kişi daha bizim akrabalar eş dost var bende bukadar insanı ben evde ağırlayamam çocuğumu sakin sakin büyütmek istiyorum dedim bir salon tutp yemek vermeye karar verdik 1 aya kadar beşik yapıcaz...
anladım canım Allah koyaylık versin size zor işiniz sizin o kadar kalabalıkda

canım normalde 4. aydan itibaren geçilmiyor mu ek gıdalara biraz geç mi kaldınız siz bide bizim bir yakının oğlu 4 yaşında çocuk hala püre şeklinde yiyor yemekleri

hadi yaaa çok kötü olmuş bu şimdi yaaa bende istemem gözükmesini yaa benim için çok büyük sorun olur bu???

evet yaaa çok rezil bi durum olur aslında çıkmaması lazım yada paylaşmamak lazımm ben hiç resim olarak bakmamıştımm insan zor durumda kalabilir

X