Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
tınker canım gözün aydın çok sevındım Allah ıma sükürler olsun onu aılesıne bagısladı sımdı haberlerde gördüm ınanamadım mucıze resmen yaaaaaa Allah ım sen nelere kadırsın yarabbım

trt haber verıyor mucıze hem de ole buyuk kı..1. kattan sag cıkması cok buyuk mucıze...allahım hayata tutunsa ....bundan sonra bı sıkıntı cıkmasın nolur allahım...

canım inşallah daha güzel hberleri alırızz çok sevindimm rabbim sevdiklerine bağışlasın onu

çiçek günaydın canm

nasılsın tatlımm :KK16::KK16:

ben akşam şu yunus a çook ağladımm yaaa.
sen o kadar saat enkazın altında kal hastaneye giderken can verr.
canımm benimm ya o son bakısı gitmiyo gözlerimin önünden

tinkeeeerrrrr canım gözümüz aydın olsun inşallah.
dualarımız kabul oldu çok şükür.
inşallah sağlıgınada kısa sürede kavusur...

kızlar dualarınız ,dualarımız ayakta tuttu onu evet bulmuşlar..evetyaşıyormuş.oksijen verılmıs hastaneye gıdıyorlarmıs ama durum ne ıyı mı kotumu bılmıyorum allahım sevıncımızı kursagımızda bırakmasın sukurler olsun allahıma..anacıgına sevdıklerıne bagısladı onu...o kadının hayatı kızıydı..anne baba ayrıydı...yıllarca babadan ayrı buyudu gozde babasından nefret edıyordu..anneye ezıyetı cokmus babanın...sıkıntılı bır hayat ...ama ınsallah son sıkıntısı bu olacak ve o düğün olacak ya.....alllahhhhh söke söke olalı böle bir düğün görmeyecek.....şükürler olsun...

neslicim çok çok çok sevındımmm Allah sevdiklerine bağışladı :)
bir daha da böyle acı bekleyişler yaşatmasın Allah kimseye.....İnşallah hastanede de
kendine gelir ve iyileşir az değil 65 saat enkaz altında kalmak o kadar kolay bişey değil
aç susuz stres altında ve soğukta...

ciceklara+ ParadiesAngel+ tinkerbell09+

Günaydın kızlarr :)

ilk çıktıgında kalbı durmus ..dondurmusler ama ...vana sevk etmısler kızlar dualarınızı eksık etmeyın ne olur

neslicim çok çok çok sevındımmm Allah sevdiklerine bağışladı :)
bir daha da böyle acı bekleyişler yaşatmasın Allah kimseye.....İnşallah hastanede de
kendine gelir ve iyileşir az değil 65 saat enkaz altında kalmak o kadar kolay bişey değil
aç susuz stres altında ve soğukta...

tinkeeeerrrrr canım gözümüz aydın olsun inşallah.
dualarımız kabul oldu çok şükür.
inşallah sağlıgınada kısa sürede kavusur...

sagolun kızlar dualarımızı eksık etmıyoruz bundan sonrası ıcınde hepınızden allah razı olsun

:KK3::KK3::KK3::KK3: napan bacımmmmmm :KK16::KK16:

napam bacı kahvaltımı yaptım şimdi işlere
bakıyodum da haberlere takıldım bı yandan da
sen napıyosun :)

ilk çıktıgında kalbı durmus ..dondurmusler ama ...vana sevk etmısler kızlar dualarınızı eksık etmeyın ne olur

sagolun kızlar dualarımızı eksık etmıyoruz bundan sonrası ıcınde hepınızden allah razı olsun

İnşallah iyileşir ve normal hayatına geri döner canım

kızlar dualarınız ,dualarımız ayakta tuttu onu evet bulmuşlar..evetyaşıyormuş.oksijen verılmıs hastaneye gıdıyorlarmıs ama durum ne ıyı mı kotumu bılmıyorum allahım sevıncımızı kursagımızda bırakmasın sukurler olsun allahıma..anacıgına sevdıklerıne bagısladı onu...o kadının hayatı kızıydı..anne baba ayrıydı...yıllarca babadan ayrı buyudu gozde babasından nefret edıyordu..anneye ezıyetı cokmus babanın...sıkıntılı bır hayat ...ama ınsallah son sıkıntısı bu olacak ve o düğün olacak ya.....alllahhhhh söke söke olalı böle bir düğün görmeyecek.....şükürler olsun...

tinkercım gözünüz aydın

napam bacı kahvaltımı yaptım şimdi işlere
bakıyodum da haberlere takıldım bı yandan da
sen napıyosun :)

İnşallah iyileşir ve normal hayatına geri döner canım

napim canım bende kahvaltımı yaptım haberleri okudum burda takılıyorum işte :)))
ben daha başlayamdım işee..,
fyonum patlamdı henüzzz :KK1:

yelizcim günaydın hoşgeldinn

napim canım bende kahvaltımı yaptım haberleri okudum burda takılıyorum işte :)))
ben daha başlayamdım işee..,
fyonum patlamdı henüzzz :KK1:

yelizcim günaydın hoşgeldinn

ay bende tam anlamıyla baslayamadım işe
esneyıp duruyom yaa dün akşam çok yoruldum
mutfakta mesaim vardı :)
Önce çorba yaptım ve fasulyeyı ısttıım salata yaptım yemeğimizi yedık ama
yemekler bitti e bunun ertesi günü var malum çalışan hatunuz
bende gene çorba yaptım sonra yarın için
-sulu köfte-kıymalı su böreği-kurabiye yaptım ve sonraaında
bulaşıkalrı yıkadım yerleri sildim süpürdüm saate bi baktım 22,30 ene dedim daha 12 olmamıs o arada da
pc basında takıldım sonra yattım ama halen sırtım agrıo ayakta durmaktann

bu akşamda çamaşır katlıcamm :S

ay bende tam anlamıyla baslayamadım işe
esneyıp duruyom yaa dün akşam çok yoruldum
mutfakta mesaim vardı :)
Önce çorba yaptım ve fasulyeyı ısttıım salata yaptım yemeğimizi yedık ama
yemekler bitti e bunun ertesi günü var malum çalışan hatunuz
bende gene çorba yaptım sonra yarın için
-sulu köfte-kıymalı su böreği-kurabiye yaptım ve sonraaında
bulaşıkalrı yıkadım yerleri sildim süpürdüm saate bi baktım 22,30 ene dedim daha 12 olmamıs o arada da
pc basında takıldım sonra yattım ama halen sırtım agrıo ayakta durmaktann

bu akşamda çamaşır katlıcamm :S

hep öyle hayatımm evde iş hiç bitmiyo Rabbim bitirtmesinde.
çalışıncada çook zor oluyo böyle.
hem ev hem iş.
Allah'tan benim yemek problemim yok anacıım sağolsun onda yiyip içip kızımı alıp evimize çıkıyoruz hemen.
ama evde bi gün süpürge bi gün toz al çamaşır yıka topla katla derken afedersin kçım yer görmüyo..

Rabbim yardımcısı olsun inşallahhh yaaa:KK43:((
bunca saat direnmiş artık pes etmek olmazzzzzz....aman gözde aman:KK43:(((((

günaydın herkese..
sabah sabah bilmem kaçıncı kere Azra bebeğin haberini izlediimm...
hüngür hüngür ağladımm...
annesi sütü olmayınca tükürüğünü vermişş..
allahım bu annelikk nasıl bişey yaaa..
ne yüce ne muhteşem bişeyyy.....Rabbimmmm kimseyi anasız babasız bırakma..
kimseye evlat acısı vermee....

hep öyle hayatımm evde iş hiç bitmiyo Rabbim bitirtmesinde.
çalışıncada çook zor oluyo böyle.
hem ev hem iş.
Allah'tan benim yemek problemim yok anacıım sağolsun onda yiyip içip kızımı alıp evimize çıkıyoruz hemen.
ama evde bi gün süpürge bi gün toz al çamaşır yıka topla katla derken afedersin kçım yer görmüyo..

ohh ya yemeklerın yapılıosa gene ıyı normalde mutfagı cok sevıom ama
zorunda olmak canımı sıkıo ıstedııgmı yapamıorm yenı tarıf deneyemıorm aceleden
elime ne gelırse onu yapıyorum o zmaan da sıkıcı oluyo e temzılıgı silmesi süprümeside var bunun
bitmıo ya bıtmıo vvalla bak kışlıkalrda ayırılıcak cıakrtılcak sımdı aklıma geldı
benımde toto yer görmeyecek gene desenee :) ama tabı cocukla zordur zaten canım
Allah hepımızın yardımcısı olsunn

günaydın kızlarrr

günaydın canım :)

dayısı haberlere cıkmıs kızlar ..helıkopterle vana gıtmısler..ordakı dr lar durumunun ıyı oldugunu slemıs..ıyıleşecek canım arkadasım ..:KK43:

BEBISIM Yavyum+ tinkerbell09+ ciceklara+ yelizcem+ ParadiesAngel+

NERDE BU MİLLET YAA

dayısı haberlere cıkmıs kızlar ..helıkopterle vana gıtmısler..ordakı dr lar durumunun ıyı oldugunu slemıs..ıyıleşecek canım arkadasım ..:KK43:

İNŞALLAH CANIM İYİLEŞİCEK TABİİ :)

ben burdayım canmmm anca bitirdim işleriii off yaa daha öğleden sonrası için izin almadım inşallah bi aksilik çıkmaz yaaa bugunu bi atlatsammm kafam rahatlıcakkk izin almak problem oluyoo o yüzden sıkıntı ediyorum kendimee şu günler geçsede bitse artık şu iş

X