Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
evettt cnm ama trafik kazalarındada bu denli ufak çoocukların kurtulma çansı çok fazla oluyo esnek ya kemikler falan bide ufsacıklarrr tabi aç kaldı kaç saat mucizeee :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

evet canım doğru ama aç kalmıs baya bı sure yavrum yazık
çok şükür bebeğin anneside enkazdan sag kurtarılmıss çok sevındım allahım
annesını bebege bebegı annesıne bagıslamıss

Son düzenleme:
EVET CANIM DEPREM ÇOK ZOR VE ACI

VAY CADI SALMIO SENI HEE :nazar:

sorma az önce bıraktım kendime bişey hazırladım açtı gözleri artık hem onu sallıyorum hemde yiyorum ne yapayım

nasıl kalabiliyo okadar aç idilin 5 dk tahamülü yok açlığa ev de kşmse yoksa mamasını onun yeme saatine yakın hazırlıyorum yoksa katılıyo resmen ağlamaktn

evet canım bende çok sevindim:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:darısı diger bekliyenlerin başına olsun inşallah

bu arada pkk yine yardım eden askere ateş açmış soysuzlarrrr allahı yardım etsin askerlerimizi korusun o pkk soysuzlarından ve yandaşlarından

sorma az önce bıraktım kendime bişey hazırladım açtı gözleri artık hem onu sallıyorum hemde yiyorum ne yapayım

nasıl kalabiliyo okadar aç idilin 5 dk tahamülü yok açlığa ev de kşmse yoksa mamasını onun yeme saatine yakın hazırlıyorum yoksa katılıyo resmen ağlamaktn

afiyet olsun canım...
nasib kısmet

evet canım bende çok sevindim:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:darısı diger bekliyenlerin başına olsun inşallah

bu arada pkk yine yardım eden askere ateş açmış soysuzlarrrr allahı yardım etsin askerlerimizi korusun o pkk soysuzlarından ve yandaşlarından

AMINN CANIM AMINNN

:KK47: :KK47: :KK47:

Son düzenleme:
kızlar nesliyle konmuştum odasının üstü açılmış arkadaşının ama orda diilmiş muhtemelen koridorda diolarmış ama köpekler havlıyomuş dualarımızı esirgemeyelimmm

evet ya bende knştum nesliyle şimdi Allahım inş. sağ salim kavuşmak nasip eder ailesine sevdiklerine :KK43:(

evet ya bende knştum nesliyle şimdi Allahım inş. sağ salim kavuşmak nasip eder ailesine sevdiklerine :KK43:(

amin ve hoşgeldin canımmmm.

burda günaydın yada slm vermeyenlere pek yazılmıyo bişey ama ben yazıyım ddidim elif tontoşu nasılll:nazar::nazar::nazar::nazar:

amin ve hoşgeldin canımmmm.

burda günaydın yada slm vermeyenlere pek yazılmıyo bişey ama ben yazıyım ddidim elif tontoşu nasılll:nazar::nazar::nazar::nazar:

aşk olsun kızz unutmuşum hem facedeki manyakların sayfasından, hemde nesliden hbr alınca kusura bakma şekem :)

elif naapsın şimdi uyandı aldım oturuo yazdıklarını okuo :)

kızlarrr vandaki arkadaş aradııı askerlere pkk çatışma olayı dogruymuşş vedeeee 6,9 yine sallanmışlar 10 dk önce :KK43::KK43::KK43: 4-5 ev daha yıkılmış sanırım dedi allahım yardımcıları olsunnnnnn

Van dramlar şehrine döndü! - Mynet Yurt Haber
Biraz ileride bir başka kadın, ablasıyla iki yeğeninden birinin ölüsünü çıkarmışlar, diğerini beklediğini söylüyor. “Annesinin memesindeydi ağzı çıkardıklarında, kırk günlüktü daha. Ablam gencecikti, lohusa..” diyor. İnsan nasıl teselli edeceğini bilemiyor. Acısına öfkede karışmış. “Dün sesler geliyordu. Akşama kadar bağırdılar yerin altından. Zamanında yetişemediler. Bugün hiç ses yok ama, bekliyoruz işte...” Böyle bir beklemenin de tarifi yok. Yazılır, anlatılır gibi değil.

DAYANAMIYORUM..KIZLAR YERMDE DURAMIYORUM BEN BIRSEYLER YAPMALIYIM AMA NE...DUN KENDI IMKANLARIMIZ DOGRULTUSUNDA APATMANDAKI KOMSULARADA DUYURARAK MNG KARGOYU CAGIRDIK..EVE KADAR GELDILER PAKETLERI ALMAK ICIN..NE GELDIYSE ELIME PAKETLEMISIM..KADIN PEDIBEBEK BEZİ.MUM.MAMA.BIBERON.SABUN.ISLAK MENDIL.KIYAFET .BATTANIYE.YASTIK.MINDER..TAM HATIRLAYAMIYORUM..KOMSULARDAN DA KURU ERZAKLAR GELDI...AMA DAHA FAZLASINI YAPMALIYIM..ORAYA GITMEYI COK ISTIYORUM AMA EGE NE OLACAK...OLAKI CENAZE CIKARSA MEMLEKETE GITMEM GEREKECEK...EGEYI NE YAPICAAM..ÇIKMAZDAYIM
tinker elinden geleni yapmışsınn ben onlar adına teşekkür ediyorum sana.bende birkaçç birşey yollamak isterim kargoya kendim götürmeyi düşünüyordum çağırırsam gelirlermi??
buarada şimdilik cenaze falan düşünme lütfen bak kaç saat oldu şuan hala kurtarılanlar oluyor canlı yayından gösteriyorlar..sakın ümidini kaybetme..olası kötü bir durumda anneni çağırırsın..ama şuan bunu aklına bile getirmeee:KK5:
NE KADAR MİNİK KIZLAR NASIL SAĞ ÇIKMIŞ AMA ORDAN
ALLAH NASİB EDİNCE İŞTE OLUYO

15_215.jpg

ayyy ayyşeee bugünden beri ağlıyorum o minicik elleriylee tuttu ekiplerin elini,o minicik sesiyle duyurdu ağlayarakkk...ve saatlerce aç kaldıııı ama dayandı..annesi ve babasıda kurtulsun diye çok dua ettim annesini ve babanesini kurtarmışlar çok şükür ama babasına daha ulaşılamamış inş oda kurtulurr

bu çok acı gerçekten bır edebıyat öğretmenıyım ama ne yazacağımı bılmıorum .. benım ve kelımelerımın bıttıği hatta tükendiği yerdeyimm .... ben çok kötüyümm çok üzgünüm oradakı göçük altındakı herkese allahım sabır versın allahım kurtarsınn bekleyen için de o olayı yaşayan için de ne acı .... :KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5: oğlumun geleceğinden şüphelıyım onu bızı herkesı ne beklıo , bunlar neyı beklıo artık bşeyleri bitirmek için.26şehıt...bunların içinde benım oğlumda olabılır gelecekte...üzülmem ağlamam vatan için öldü derim ama ben bır anayım anaaaaaaaaa şimdı bunları düşünüyorsam yaa o ölen mehmetçiklerimizin anaları napsınn :KK5::KK5::KK5::KK5: yuce rabbım herkesi doğru yola getirsin .. allahım afetlerınden kötülüklerınden herbırımızı korusunn :KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::5

bu çok acı gerçekten bır edebıyat öğretmenıyım ama ne yazacağımı bılmıorum .. benım ve kelımelerımın bıttıği hatta tükendiği yerdeyimm .... ben çok kötüyümm çok üzgünüm oradakı göçük altındakı herkese allahım sabır versın allahım kurtarsınn bekleyen için de o olayı yaşayan için de ne acı .... :KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5: oğlumun geleceğinden şüphelıyım onu bızı herkesı ne beklıo , bunlar neyı beklıo artık bşeyleri bitirmek için.26şehıt...bunların içinde benım oğlumda olabılır gelecekte...üzülmem ağlamam vatan için öldü derim ama ben bır anayım anaaaaaaaaa şimdı bunları düşünüyorsam yaa o ölen mehmetçiklerimizin anaları napsınn :KK5::KK5::KK5::KK5: yuce rabbım herkesi doğru yola getirsin .. allahım afetlerınden kötülüklerınden herbırımızı korusunn :KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::5

amın amınnn canım benım kolay mı aslan gibi evlatları büyüttükleri göğüslerinde yatırdıkalrı nazladıkalrı yavruları
çok zor Allah ım kımseye yasatmasın.... :KK43: :KK43: :KK43:

tinker elinden geleni yapmışsınn ben onlar adına teşekkür ediyorum sana.bende birkaçç birşey yollamak isterim kargoya kendim götürmeyi düşünüyordum çağırırsam gelirlermi??
buarada şimdilik cenaze falan düşünme lütfen bak kaç saat oldu şuan hala kurtarılanlar oluyor canlı yayından gösteriyorlar..sakın ümidini kaybetme..olası kötü bir durumda anneni çağırırsın..ama şuan bunu aklına bile getirmeee:KK5:

ayyy ayyşeee bugünden beri ağlıyorum o minicik elleriylee tuttu ekiplerin elini,o minicik sesiyle duyurdu ağlayarakkk...ve saatlerce aç kaldıııı ama dayandı..annesi ve babasıda kurtulsun diye çok dua ettim annesini ve babanesini kurtarmışlar çok şükür ama babasına daha ulaşılamamış inş oda kurtulurr

evet bence de sağ salim kurtulucak inşallah gözde içimden bi ses yaşıyo diyo bilmiyorum öyle hissediyorumm
inşallah sağsalim kurtulur annesini nişanlsıını ve arkadaşlarını sevındırır ınsallahh Allah ım sevdıklerine bağışla onu

canım muhafaza melekleri kanatlarıyla sarmışlar bellki ki onu
tutmuşlar ellerinden biz aç suzu diyoruz belliki cennet nımetlerıyle
beslemısler onu ki tutunmus hayata
Rabbim acizlerin çaresizlerin ve gücsüzlern yanında her zaman...

kızlar nesliyle konmuştum odasının üstü açılmış arkadaşının ama orda diilmiş muhtemelen koridorda diolarmış ama köpekler havlıyomuş dualarımızı esirgemeyelimmm

kızlar bende gogle kişi buldan okudum sımdı şöyel yamzıs biri

"Gozde abla odasinda degilmis. Koridordaymis Oradada yasam alani olusmus hava alayiyomus hadi gozdr abla hadi"

inşallah sağsalim kurtulurrr

Son düzenleme:
selam kızlarrr....
nasılsınız diycemm..hepimizz üzgünüz dimii...hemde çokk...:KK43:((
bu ara kara bulutlar dolaşıyor tepemizdee...
benim için önce eşimin gencecik arkadaşının kötü hastalıktan vefat etmesiyle başladıı kötü günlerr....
sonra 26 gencecikk askerimizz...
sonra depremm....
haberleri izlememeye çalışıyorum ama izliyorumm..izlememem lazımm..
çünkü mevsim geçişlerinde depresif oluyorumm..
ölüm geliyor sık sık aklımaa...bide üstüne bu haberler..
kötü oluyorum..uzak durmaya çalışıyorumm...
herkesten önce oğlumu düşnmek zorundayımm...
üzülürsem sütüm kesilir rızkına engel olurum diyorumm...
çok etkileniyorum çok..herkes gibi....
neslinin arkadaşını düşünüyorumm..
Allahım diyorumm.beton yığınının altında naparlarr...ne hissederler..
çok korkarlarmı...offf:KK43:(((
kuş olup gitsek yardım etsek diyorummm....
neyse çok uzatmıyımm..
Rabbim hepsine hepimize yardm etsinnnn....
hiç kimseye evlat acısı vermesinn...
hepsine dayanma gücü versinn...ruhsal ve fiziksel dayanıklı olsunlar inşallahhh....
ve Rabbim hepimize hayırlı ölümler versinnn....iyi geceler kızlarr..öptüm sizi...

günaydın kıslarrrr

nesli arakdaşın enkazdan çıkarılmış galibaaa googleden baktım az önce doğrumuu inşallah sağlığına kavuşur

amın amınnn canım benım kolay mı aslan gibi evlatları büyüttükleri göğüslerinde yatırdıkalrı nazladıkalrı yavruları
çok zor Allah ım kımseye yasatmasın.... :KK43: :KK43: :KK43:

evet bence de sağ salim kurtulucak inşallah gözde içimden bi ses yaşıyo diyo bilmiyorum öyle hissediyorumm
inşallah sağsalim kurtulur annesini nişanlsıını ve arkadaşlarını sevındırır ınsallahh Allah ım sevdıklerine bağışla onu

canım muhafaza melekleri kanatlarıyla sarmışlar bellki ki onu
tutmuşlar ellerinden biz aç suzu diyoruz belliki cennet nımetlerıyle
beslemısler onu ki tutunmus hayata
Rabbim acizlerin çaresizlerin ve gücsüzlern yanında her zaman...

kızlar bende gogle kişi buldan okudum sımdı şöyel yamzıs biri

"Gozde abla odasinda degilmis. Koridordaymis Oradada yasam alani olusmus hava alayiyomus hadi gozdr abla hadi"

inşallah sağsalim kurtulurrr

selam kızlarrr....
nasılsınız diycemm..hepimizz üzgünüz dimii...hemde çokk...:KK43:((
bu ara kara bulutlar dolaşıyor tepemizdee...
benim için önce eşimin gencecik arkadaşının kötü hastalıktan vefat etmesiyle başladıı kötü günlerr....
sonra 26 gencecikk askerimizz...
sonra depremm....
haberleri izlememeye çalışıyorum ama izliyorumm..izlememem lazımm..
çünkü mevsim geçişlerinde depresif oluyorumm..
ölüm geliyor sık sık aklımaa...bide üstüne bu haberler..
kötü oluyorum..uzak durmaya çalışıyorumm...
herkesten önce oğlumu düşnmek zorundayımm...
üzülürsem sütüm kesilir rızkına engel olurum diyorumm...
çok etkileniyorum çok..herkes gibi....
neslinin arkadaşını düşünüyorumm..
Allahım diyorumm.beton yığınının altında naparlarr...ne hissederler..
çok korkarlarmı...offf:KK43:(((
kuş olup gitsek yardım etsek diyorummm....
neyse çok uzatmıyımm..
Rabbim hepsine hepimize yardm etsinnnn....
hiç kimseye evlat acısı vermesinn...
hepsine dayanma gücü versinn...ruhsal ve fiziksel dayanıklı olsunlar inşallahhh....
ve Rabbim hepimize hayırlı ölümler versinnn....iyi geceler kızlarr..öptüm sizi...

günaydın kıslarrrr

nesli arakdaşın enkazdan çıkarılmış galibaaa googleden baktım az önce doğrumuu inşallah sağlığına kavuşur

kızlar dualarınız ,dualarımız ayakta tuttu onu evet bulmuşlar..evetyaşıyormuş.oksijen verılmıs hastaneye gıdıyorlarmıs ama durum ne ıyı mı kotumu bılmıyorum allahım sevıncımızı kursagımızda bırakmasın sukurler olsun allahıma..anacıgına sevdıklerıne bagısladı onu...o kadının hayatı kızıydı..anne baba ayrıydı...yıllarca babadan ayrı buyudu gozde babasından nefret edıyordu..anneye ezıyetı cokmus babanın...sıkıntılı bır hayat ...ama ınsallah son sıkıntısı bu olacak ve o düğün olacak ya.....alllahhhhh söke söke olalı böle bir düğün görmeyecek.....şükürler olsun...

kızlar dualarınız ,dualarımız ayakta tuttu onu evet bulmuşlar..evetyaşıyormuş.oksijen verılmıs hastaneye gıdıyorlarmıs ama durum ne ıyı mı kotumu bılmıyorum allahım sevıncımızı kursagımızda bırakmasın sukurler olsun allahıma..anacıgına sevdıklerıne bagısladı onu...o kadının hayatı kızıydı..anne baba ayrıydı...yıllarca babadan ayrı buyudu gozde babasından nefret edıyordu..anneye ezıyetı cokmus babanın...sıkıntılı bır hayat ...ama ınsallah son sıkıntısı bu olacak ve o düğün olacak ya.....alllahhhhh söke söke olalı böle bir düğün görmeyecek.....şükürler olsun...

tinkeeeerrrrr canım gözümüz aydın olsun inşallah.
dualarımız kabul oldu çok şükür.
inşallah sağlıgınada kısa sürede kavusur...

günaydın kızlaaarr

tınker canım gözün aydın çok sevındım Allah ıma sükürler olsun onu aılesıne bagısladı sımdı haberlerde gördüm ınanamadım mucıze resmen yaaaaaa Allah ım sen nelere kadırsın yarabbım

X