Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
m.milliyet.com.tr

kızlarr ben çok kötü oldum yaaaaaaaaaa:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5: polis olucakmışşşşş ve kimligindeki fotograftan başka çekilen hiç fotografı yokmuş:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5: sadece göçük altında korkmuş bakarkenki fotografı bideee:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:

ben burdayım canmmm anca bitirdim işleriii off yaa daha öğleden sonrası için izin almadım inşallah bi aksilik çıkmaz yaaa bugunu bi atlatsammm kafam rahatlıcakkk izin almak problem oluyoo o yüzden sıkıntı ediyorum kendimee şu günler geçsede bitse artık şu iş

biter canım işlerde biteer :)

gözde öğretmenin 67 saatlik inadı
kızlar ufak da olsa fotografını buldum...ne hale gelmıs kızcagız..allahım tum gocuk altındakılere bu sevıncı yasat yarabbım...yardımcıları ol

bende tv de izledim şimdi

m.milliyet.com.tr

kızlarr ben çok kötü oldum yaaaaaaaaaa:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5: Polis olucakmışşşşş ve kimligindeki fotograftan başka çekilen hiç fotografı yokmuş:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5: Sadece göçük altında korkmuş bakarkenki fotografı bideee:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:

:KK5: :KK5: :KK5: :KK5:

tinkeerrr gözün aydınnn ohh yaa sonunda kurtulduuu çok şükürrr Allah yardımcısı oldu Alllah enkaz altında bekleyenlere yardım etsin inş.

m.milliyet.com.tr

kızlarr ben çok kötü oldum yaaaaaaaaaa:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5: polis olucakmışşşşş ve kimligindeki fotograftan başka çekilen hiç fotografı yokmuş:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5: sadece göçük altında korkmuş bakarkenki fotografı bideee:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:

sorma yelizim yaa dün akşam ağlamaktan mahvoldum yunusa.
hala daha baktıkça ağlıyorum.
o bakışı mahvetti beni.
mekanı cennet olsun inşallah..

merve çiçekkkk nasılsınız kızlar?

kızlar bahar yeni bir şey öğrendi :KK1: tükürükle balon yapıyo çok hoşuna gidiyo

vanda tekrardan durmus kalbı kızlar dualarımıza ıhtıyacı var donmus ama krıtıkmıs gözde

sorma yelizim yaa dün akşam ağlamaktan mahvoldum yunusa.
hala daha baktıkça ağlıyorum.
o bakışı mahvetti beni.
mekanı cennet olsun inşallah..
amin cnm aminn:KK43:((((((((((((

neslicim en zorunu atlattı o eminim bunuda atlatıcaktır ......... dualarımızz onunla

merve çiçekkkk nasılsınız kızlar?

kızlar bahar yeni bir şey öğrendi :KK1: tükürükle balon yapıyo çok hoşuna gidiyo

sağol tatlımm sen ve kızçen nasıll.
maşallah bahara ne tatlı görünüyodur kimbilir öyle yaparkenn..

neslicim gözde bu kadar saat dayandı evelallah 10 saat daha dayanır Rabbim'in izniyle.
bizleri habersiz bırakma nolurrr

ınsallah canım 10 saat cok onemlıymıs
:KK43:

inşallah canım inşallah bunuda atlatıcakkkk....bende az önce enkaz altından çıkarılan kişilerin sonradan neden saglık sorunu yaşıyabilecekleriyle ilgili bi yazı okudum vücut o heyecanla ve korkuyla bazı hormonlar üretiyomuş bu hormonlarda kalbe zarar veriyomuş dogal olarak ama inan buna o enkazın altından (ki kolay degil 5 katlı bina ve birinci katındaymışş ) çıktıysa sag salim hayatada tutunacaktır allahında izniyle :KK5::KK5:

nesliii üzülme hiçççç bence kurtulacak arkadaşınnn o yığın betonların altından çıktı inşallahhh hayatada tutunacak...ve annenin de dediği gibi yaza düğününü yapacaksınız arkadaşınızın inşallah.....

X