Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
ben geldimmmm yine :))) eşim ve abim geldi yemeğe bize...onlara bişeyler hazırladım....baharı da uyuttum şimdi çay içiyorummm nasılsınız hatunlar
gökce naber yavrummm

herkese ıyı tatıller ..yarın dişçide randevum var..dolgularım var bana dua edın cok korkuyorum...karı koca yarın mokokoooooo...

herkese ıyı tatıller ..yarın dişçide randevum var..dolgularım var bana dua edın cok korkuyorum...karı koca yarın mokokoooooo...

gule gule tinker!!!!!!! kendine dikkat et ! :) korkmaaa sakin hersey saglik içinnnnn

idil kızz kimse yok ortalık bize kaldı gel top koşturalım puhahahah

hakkat yaaa kimsecikler yokkk.....elif napıyo uyuyo muuu???
ay sıkılıyorum yaaaa.....dışarda güneş var ama buzzz gibi istanbul nasıl havalar?????

elif naapsın uyuyodu tele uyandı şimdi kucaamda pc ye bakarken yine uyudu bahar kız nasıl ?

ay burdada güneş var ama soğuk ama yinede geçtiğimiz haftaya göre çok iyi donuyoduk nerdeyseee vvuuuuuuvv

bahar uyuyo odasında.... gece ne uyudu ne bizi uyuttu....yoruldu tabiiii
eeee ne var ne yokk meloşşş nasıl gidiyo annelikkkk? yakında doğum günleri varrr fıstıkların.....sen de zehsel gibi büyük bir parti mi yapıcan? :))
ben eşimle konuştum valla sadece baharın doğum gününü kutlıcaz ama öyleee isimli resimli pasta filan olmaz herhalde....bildiğin normalll pasta kurabiye çörek börekkk gibi şeylerrrrr
kız meloş kızlarımız büyüdü haaaa......ne çabuk geçti yaaa....daha düne kadar beraber gün sayıyorduk :))

Son düzenleme:

geçen gecede elif öle yaptı ne uyudu ne uyuttuu :)

valla şimdiye kdr iyi gtitti çok şükür devamıda güzel gider inş. doğum günü için çok satafatlı deil ama aile arsında büyüklerle ayrı arklarla ayrı düşünüyoruz şimdilik bakalım zor gelmezse ama ablamla renkli kurabiyelerden yapıcaz birde pasta börek çörek felan işte çokta büyük parti olmıcak aklının erdiği zamanlarda öle büyüğünü yaparız inş. :))

valla çok çabuk geçti doğuramıcam galiba dediğim zamanları çok ii hatırlıorm :))

Son düzenleme:
idil hala uyuyor tabi dün gecenin acısını çıakrıyor bende bi yarım saat yattım şimdi iş yapıcam bugün benim doğum günüm akşama eşimin kuzanleri arkadaşlar fln gelicek bi kek börek yapayım bari
umarım akşam gene aynısını yapmaz ve uyur kızım bu arada rezene çayı versem diyorum akşamları uyumasına ii olur ne kadar vermeliyim sizce yada uyuması için yöntem söyşeyin ne olursa denerim saat 3 dü gene ayağımda sallıyordum

valla canım Allah yardımcın olsun ama bilemiyorum ne iyi gelir ada çayını duymuştum ama denemedim inş. uykusu düzene girerde sende rahat edersin

iddiaya girmiştik elmiyle hatırlıyor musun sankiii at koşturuyorduk kim önce doğuracak hahaha ne güzel günlerdi beeee.......

bugün senin doğum günün mü ayyy iyi ki doğdunnnn seasterrrrrrr........

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…