Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
valla canım Allah yardımcın olsun ama bilemiyorum ne iyi gelir ada çayını duymuştum ama denemedim inş. uykusu düzene girerde sende rahat edersin
ne olsa deniycek durumdayım yaaa hem ona yazık hem bize gözleri kapanıyo ağzı yırtılıcak esnemekten ama uyumadı bi türlü sonrada resmen sızdı kaldı yanii
iddiaya girmiştik elmiyle hatırlıyor musun sankiii at koşturuyorduk kim önce doğuracak hahaha ne güzel günlerdi beeee.......

bugün senin doğum günün mü ayyy iyi ki doğdunnnn seasterrrrrrr........ :KK19:

evet bugün benim doğum günüm sağol canım yaşlandık gene 1 sene daha

hadi kızlar benden bu kdr görüşürz sonra yinee öpüyorum

seaster doğum günün kutlu olsun yavrunla eşinle nice butlu senelere :))

[sıze=3]seastarrrrrrrrrr
doğum günün kutlu olsun ailenle birlikte daha nice senelere inşallah.
Sağlık huzur ve mutluluk ile...
Iyi ki doğdun[/sıze]
:KK16::KK16:

ne olsa deniycek durumdayım yaaa hem ona yazık hem bize gözleri kapanıyo ağzı yırtılıcak esnemekten ama uyumadı bi türlü sonrada resmen sızdı kaldı yanii

evet bugün benim doğum günüm sağol canım yaşlandık gene 1 sene daha

nice nice senelre canım doğum günün kutlu olsunn

herkese ıyı tatıller ..yarın dişçide randevum var..dolgularım var bana dua edın cok korkuyorum...karı koca yarın mokokoooooo...:KK1:

iyi tatiller tinker korkma bişe olmuyo dolgu kolay ama ince uclu matkabın sesi sesi sinir bozucu
(matkap dediysem öle matkap değil ama yani korkulucak bişey yok...çok gecmıs olsunn

Herkese günaydın kızlar... Bgn sanırım herkes evinde ve dinleniyor.. Bnm gibi bugünde çalışan yok sanırım:KK35:

bayadan beri ojelerimi göstermedim mennn azcıkta facesi olmayanlar sebeplensin bakem :))))))))))))))))))))

bayadan beri ojelerimi göstermedim mennn azcıkta facesi olmayanlar sebeplensin bakem :))))))))))))))))))))

buna inanamıorum bu eller tırnaklar seninmi:KK52: Valla bakımlı kadın ayrı oluo yaa ne diimm.. Ayda bikez anca oje sürerim oda akşamına malum banyo yapmak zorunda kalırım geri çıkar:KK9:

buna inanamıorum bu eller tırnaklar seninmi:KK52: Valla bakımlı kadın ayrı oluo yaa ne diimm.. Ayda bikez anca oje sürerim oda akşamına malum banyo yapmak zorunda kalırım geri çıkar:KK9:

efet efett menimmm tıynaklayımmm ben topigin hem zibidisi hem neşelisi hemde ojeperestiyimmm :))):KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK1::KK1::KK1::KK1: hergün özenle degişir ojelerimmm :KK1::KK1::KK1::KK1: sefişmioz biz kocamla ondan çıkmasına gerek kalmıo:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

özledim ama ....:KK43:

bende özledim kuzucumm:KK43:(eşime ben üzretsiz izne ayrılcam her ay 50 lira bayılmayalım diyen ben eve net alalım deyip duruyorumm..şimdilik dandik biyerden bağlanıyoruzz..(üniversitedenn))
elimden geldiiğince gelmeye çalışıyorumm.bakalımmm...

Selam Kızlar

Dün sabah 24 şehitten sonra moral olarak bittim. Acılarını hala yaşıyorum yaşamayada devam edeceğim.
Ben Mustafa Kemal gibi dürüst mert başkan istiyorum. Ulu önder gibi komutan varsa o zmn gerçekten vatan sağolsun derim.
ama böyle pisi pisine verilen şehitler canımı çok yakıyor. Masa başında çözülmeyeceğinde eminim ben ninelerim gibi cepheye yemek taşıyım razıyım kocam cephede savaşsın razıyım ama böyle rezilce şehit vermeyelim.
dünden beri aile olarak çok konuşup kararlar aldık. belki hiç bir çözüm değil ama ben Atatürk'ü sevmeyen insanlarla dostluk yapmayacağım.
bunlar kim olduğunu iyi biliyor. ve ben onları msn face ve hayatımdan siliyorum.
"Bir siyasi hükümet ki ABD ajanlarıyla açılımlar anayasalar yapıyor, bir terör örgütü ki ABD'nin özbeöz evladı askeri gibi çalışıyor, PKK ve AKP aynı ABD projesinin kardeş çocuklarıdır. N.Genç" Ben buna inanıyorum.

Gencecik evlatlar için metanetli olun deyip 80 yaşında ki anasına zırıl zırıl ağlayan zihniyeti kınıyorum !!!

askerlerimiz şehit düştüğünden beri bir sürü şey düşünüp duruyorumm...havan toplarının oraya ya eşekle ya uçakla gidebileceğini duyduğumda başımdan aşağı kaynar sular döküldü...
nasıl yani dedimm..görüpte görmezdenmi geldilerr...
allahım böyle bi olasılığı düşünmek bile delirtici....
elime geçen her gazetede köşe yazarlarının yazılarını okuyorumm...
dün uykusuzluktan öldüğüm halde hala okuyordumm...
çok merak ediyorum mürekkep yalamış insanlar ne düşünüyorlarr..umut varmı bu pisliklerden kurtulmak içinn...
kim yapıyorr..
yaptırıyorr...oğlumu düşünüyorumm..küçük kardeşimiii..her annenin evladını nnekadar sevdiğiniii...onu kaybetmenin nekadar acı olabileceğinii...
birde savaşta şehit düşmek varr.böyle kahpece öldürülmek var diyorummm...yani ufacık bir ihmalin bile olması ihtimali beni kör kuyulara itiyorr...
üzülüyorummm....fevzi bana hesap sorarmı diyorum beni böyle bi dünyaya hangi akla hizmet getirdinn...bana ne zemin hazırladın diye sorarmı diyorumm..
onun için gerçekten endişeleniyorumm..
ve işin siyasi boyutu...
birşeyi samimiyetle itiraf etmeliyimki benim tuttuğum a yada b partisi yokk...
çünkü hiçbirinin dürüst olduğuna inanmıyorumm..maleseff:KK43:((
sanırım kusursuzluk arıyorumm...
dün şuan iktidar olan parti için sahtekarlar diyen biri 'ama şuan onlar iktidar olmasaydı darbe olurdu..iyiki onlar iktidarr..güçlü duruyorlar''dediğinde şaşırdımm...
ülkeyi atatürkçüler ve Allahını sevenler diye ayırmaya çalışıyorlarr..
halbuki gerçek atatürkçüler bilirlerki kurtuluş savaşında atatürk ve askerleri namaz kılarken düşman taarruzuna namazları bitmeden karşılık vermemişlerdirr..bunu kaç kişi biliyorr..
gerçek bir savaşta bunu kaç tane müslüman yaparr....!!!!
herneyse siyaseti sevmem ama iş bizim ve çocuklarımızın geleceği oldumu çook kaygılanıyorumm..
ve senide anlıyorum fatoşcum...ama emin ol herkess üzüldüü..hemde çokkk..çok...çokkk:KK43:((((((((((

elif nerelerdeeee

canımm evdeyim benn.ücretsiz ine ayrıldımm.net sorunlu herzaman giremiyorumm.öptüm senide mertidee:)))
vallahi canım ben yeri geliyo parazdan dahi alıyorum ...penyesı ıyı olduktan sonra..öle ya da böle bı kaç ay gıyıyor ..o nedenle 85 tl bı pijamaya param olsa dahi vermem..:KK19:ege çok pis yiyor bır de hep leke oluyor zaten kıyafetler ne gerek var ki..gezmelıklerı guzel olsun evdekıler cok da onemlı degıl..:KK76:
mertte saka maka buyudu ama ya...dişi niye çıkmadı ki daha...bızım 6. ayda cıkmıstı..:KK53:

aynen bende öyle düşünüyorumm.kumaşı iyi olduktan sonra markalı olmasın önemli değil.belli başlı şeyleri iyi olsun yeterr.gezmelikleri falann...

bu arada FATOŞ bşın sağolsun canımbenimm...Rabbim sabır versinn..SELİZZ geçmiş olsunn..geçmişe ara ara bakabiliyorummm...
bide bi avatar mevzusu olmuş..bende avatarımı değiştirmedimm...hani merak eden varsa söyliyimm..değiştiremiyorumm...internetimizz dandik olduğu için bekletip duruyorr...paylaşımlara bakıp çıkıyorumm.şuraya bile kaç saatte yazdım bi bilsenizz..gerçi avatarla hissedilen acının bi bağlantısı olduğunu düşünmüyorumm.kaç gündür bunalımdayım kaygılıyım üzüntülüyümm meraklıyımm...hiçbişey umrumda değil açıkçasıı...

Kizlar, Bahar çok hasta ya, gece yine ne uyudu ne uyuttu...doktora goturduk esimle ama doktor oksuruk surubu veremem dedi...iki yasindan kuçuklere surup yasaklanmis fransada.....burnunu serumla temizle ve ates dusurucu ver dedi....ama cok kotu oksuruyor, cocugum uyuyamiyor....tam uykuya dalacak oksuruyor ve uyaniyor....gozleri kan canagiii......benim de canim cok sıkılıyor onun bu halini görünce....
ne yemek ne süt hiç bir şey almadı ağzına :KK5: :KK5: :KK5:

kıyamam kuzuma ya...cansu dr ne dedi peki laç verebılıyorlar mı bu kadarlık bebege..zannetmıyorum ama...çok üzüldüm çook...ama geçer annesısen guclu ve metanetlı ol...bundan sonra şahin kesil millete bak nihayetınde sen ve bebeğin çekıyorsunuz..gerekırse babası dahi öğmesin..ben esıme de opturtmesdım egeyı...sadece ben arada gızlı gızlı...ama ben evdeydım kımselerde gelmeyınce mıkrop falan...gecme ıhtımalı olmazedı..esın ınsanlarla cok temas edıyordur ısı gereyı..o nedenle aman haa...allah yardımcınız olsun...
sağol canım doktor hiçbirşey yapamadı ilaçta veremedi buharı bile fazla tutma en fazla 3 dk dedi...valla artık kimseye öptürmeyeceğim ama babanesi ananesi öpüyorlar nasıl deyim onlarada öpmeyin diye kendilerinin akıl etmesi gerekmezmi...benim ablamın çocuklarıda doğdukalrında hiç öpmedim kokladım sadece.ama şuanda bir salgın var herkes hasta ve ben kimseyle biraraya gelmek istemiyorum babasınada öpme diyorum ama öpüyor:KK47:artık ben bile öpmüyorum:KK5:çocuğumun sağlığı için öpmem napim çok üzülüyorum küçücükken hasta ettim kızımı:KK5:
selizcim çok gecmıs olsun annelik işte uyurfken bile onun nefesin dinliyorsun değilmi..hemen düzelir inşallah kuzucuk
sağol teyzesiii aynen öyle sürekli nefesini dinliyorum çok zor nefes alıyor buda beni çok üzüyor 1 hafta oldu hala bir değişiklik yok:KK5:
g

cansucum çok geçmiş olsunnn
sağol canım benimmm
Selizz
canım eylül nasıl oldu çok ama çok geçmiş olsunn hayatım.
Tinker ında dediği gibi kimseyle temas ettirme kuzucugu.
öpmesin hiç kimseler...
canım benim çok sağolll eylül hala hasta bukadar erkenden hasta ettiğim için kendime çok kızıyorum b...vardı milleti odaya soktuk herkes öptü sevdii hasta ettik kuzumuuu keşke grip olmamam için elimden geleni yapsaydım...şimdi kızım uzun süre ememiyor ve ben çok üzülüyorummm:KK5:
yaa seliz sana dedim anne sütünden hastalık geçer mi hiç? anne sütü ilaç gibi ilaççççççç
moralini bozma...bol bol emzir eylül daha küçük yapıcak bişey yok burnunu sürekli temizle.....yatağını kafa kısmını biraz yüksek tut canım
evet canım haklısın bol bol emziriyiroum ama genzi tıkalı nekadar serumu versemde burnunu temizlesemde ta içerden var bir tıkanıklık ve eylül biraz emiyor sonra ağlıyor bırakıyor...:KK5:bu sabah kalkar kalkmaz banyo yaptırdım belki banyo açar diye düşünüdüm şuan uyuyuor ama azsonra yine tıkanacak ve yine az emecek:KK5:1 hafta oldu ilaç alamadığımız için ikimzide iyileşemedik ve işin kötüsü babamızda girp olduuu:KK5::KK5::KK5::KK5:
Kizlar, Bahar çok hasta ya, gece yine ne uyudu ne uyuttu...doktora goturduk esimle ama doktor oksuruk surubu veremem dedi...iki yasindan kuçuklere surup yasaklanmis fransada.....burnunu serumla temizle ve ates dusurucu ver dedi....ama cok kotu oksuruyor, cocugum uyuyamiyor....tam uykuya dalacak oksuruyor ve uyaniyor....gozleri kan canagiii......benim de canim cok sıkılıyor onun bu halini görünce....
ne yemek ne süt hiç bir şey almadı ağzına :KK5: :KK5: :KK5:
ayyy canım benimm annelik ne zormuşşş bebişler hastalnınca elimiz ayağımız tutmuyor ilaç verememk kötüü.bizim burda veriyolar sanırım şurup...ablam kızına veriyor..eylül bile öksürüyor arada yaa daha 1 aylık bile değilll:KK5:offf hemen iyileşirler inş çok geçmiş olsun baharcığımada...

kızlar 1 haftadır eylülüm hastalandı geceleri uyuyamıyor nesef almakta güçlük çekiyor doğrudüzgün ememiyor diye kendimi yedim bitirdim:KK5::KK5::KK5:
dün gece düşündümde 24 asker şehit verdik sadece 24mü? yüzlerce askerimiz şehit oldu..son yıllarda pisi pisine ölen şehitlerimizin annelerini düşündümde biran o ann ölecek gibi oldum...binbir emekle büyüyor bu evlatlar ve pisi pisine şehit veriliyor:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:
bi hastalnınca canından can gidiyor iyileşsin diye dualar ediyorsun...ben o anneler için ne deyim şimdiiii utanıyorummm:KK14: söyleyecek tek kelime yokkk çok zor ağlıyorum elden bişey gelmiyor...buna sebep olan tüm kişilerin Allah belasını versinnn:KK14:

merhaba arkadaşlar benim sizlere bi sorum olacak geçen ay 22 eylülde adet olmuştum adetlerim genelde düzenlidir bu sebeple ayın 19 u gibi tekrar olmam gerekirdi ama hala olmadım çok şükür bugüne kadar sabırla bekleyip bugun sabah test yaptım ilk bir dk içinde ikinci çizgi silik çıktı biraz umudum kırılmıştı beklemedim bıraktım testi ardan yaklaşık bir saat geçtikten sonra ikinci çizgi oldukça belirginleşmişti testte ilk 10 dk sonraki sonuçları dikkate almayın yazıyor malum bende keşke 10 dk içinde tekrar baksaydım diye pişman oldum ama geçti artık neyse yarın hastaneye kan testi için gidicem daha eşime bişey söylemedim sorup duruyor adetin geldi mi diye ama ümitlendirmek istemedim bu arada dün belim çok ağrıdı göğüslerimde dokununca acıyor bunun dışında çok da bi belirtim yok sayılır sizce hamile olma ihtimalim nedir silik çizgide hamile olanlar var olmayanlarda var tabi bu yüzden kafam çok karışık

X