Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
selamun aleykum arkadaslar ben aranızda yeniyim bir sorum olucak benimde 1 gun gecikmem var dun olmam gerekiyodu gebelik belirtsi olara uyku hali var ve kirpiklerim cok kasınıyo bi yerde okumustum kirpik kasıntısı sizdede oldumu hic gebe bayanlar yanıtlayın lutfen..

kirpikle gebelık arasında hiç bi ilişki kuramıyorum yani
fular bağlamakla entellektüel olmak arasındakı bağ kadar garip...
2 gebeık gecırdım ıkısındede öle bişe olmadı
regle yakında çok uyku halı oalbilir şunu bılınkı gebelık ve rgel belritileri birbirine çok
benzer bi test yapsanıza sabha ıdrarıyla gununuz gecmıs ınsallah bebıs vardır yoksa da üzülemyın herseyın hayırlısı

merhaba arkadaşlar nasılsınızz geçmişi okudum bıraz gerılşmıişizz sanırımm :KK20:

tınkercımm chıcconun cıdden çok gusel pıjamaları ve yıka yıka yıka hıçbır şey olmuyoorrr kalıtelı kalıtelı yaaa ben hıçpzaradan almadım sanırım almam daa haa bak kendıme alıorum ıstdakı sosyete pazarlarından ama oğluma almam pek kalıtelı ve sağlıklı bulmuuorum pazar mallarını benn :KK42:evet mert baya buyudu ama bılmıorum diş falan yokk şaka gbı guluyoruz artık halıne :KK1:

ayşecımmmmm nasılsınnnn?
çiçekcım geçmiş olsun demişssin saol bıtanemmm teşekkur ederımmmmm
yelizim tabıkısı merak ederız senı sen buranın neşesisin yahuuu
Nagişşş kız ruyamda senı gordummm samsunda bır çocuk mağazası açmışızz onu işletıyorduk ama bı yandan öğretmenlık de yapmaya devam edıoruzzz entresandı cıdden ahava aydınlıktı gunluk guneşlık ve ataturk heykelının olduğu yer var ya samsun da ordaydı mağazamızda :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

şimdıden heyecanlanıorum kızlar mert kağan ın doğum gununeee bu arada aralık sonunda tayın ısteyeceğiz bakalım çıkarsa tabı bu doğum gununu burda yapamayadabılırz hayırlısı olsun ınş. her şeyın başı sağlıkkk gerısı hallolur

testlerını kontrol et mutlaka bu ne testı hersey yolundamı bu degerler nedne böyle diye sor
ref aralıkalrına bak
bilgi sahıbı ol doktorların cogu ılgılenen soran hamışleri sever bazısı gıcık olsa da :)[/QUOTE]

cnm yok bn dayanamıcam.. bnm doktorum 1.5tan sonra gelio.. bi yarım saate arayıp konuşcam sen nie bu testleri yapmadın die.. ittirmeyince olmıcak anlaşılan.. yoksa vakitlice değiştryim doktoru dimi ama.. saolun kızlar aklımı başıma aldınız valla

merhaba arkadaşlar nasılsınızz geçmişi okudum bıraz gerılşmıişizz sanırımm :KK20:

Tınkercımm chıcconun cıdden çok gusel pıjamaları ve yıka yıka yıka hıçbır şey olmuyoorrr kalıtelı kalıtelı yaaa ben hıçpzaradan almadım sanırım almam daa haa bak kendıme alıorum ıstdakı sosyete pazarlarından ama oğluma almam pek kalıtelı ve sağlıklı bulmuuorum pazar mallarını benn :KK42:evet mert baya buyudu ama bılmıorum diş falan yokk şaka gbı guluyoruz artık halıne :KK1:

Ayşecımmmmm nasılsınnnn?
nagişşş kız ruyamda senı gordummm samsunda bır çocuk mağazası açmışızz onu işletıyorduk ama bı yandan öğretmenlık de yapmaya devam edıoruzzz entresandı cıdden ahava aydınlıktı gunluk guneşlık ve ataturk heykelının olduğu yer var ya samsun da ordaydı mağazamızda :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

şimdıden heyecanlanıorum kızlar mert kağan ın doğum gununeee bu arada aralık sonunda tayın ısteyeceğiz bakalım çıkarsa tabı bu doğum gununu burda yapamayadabılırz hayırlısı olsun ınş. Her şeyın başı sağlıkkk gerısı hallolur

hoşgeldın canım hamdoslun ıyıyım sen nasılsın :)
tayın ınsallah ıstedıgınız bıyere cıkar :) dişleri gec cıksın nolck gec cıkan diş daha ii dioalr ama bılemıcem :)

cnm yok bn dayanamıcam.. Bnm doktorum 1.5tan sonra gelio.. Bi yarım saate arayıp konuşcam sen nie bu testleri yapmadın die.. Ittirmeyince olmıcak anlaşılan.. Yoksa vakitlice değiştryim doktoru dimi ama.. Saolun kızlar aklımı başıma aldınız valla

ilk ay yapılan testlerden en önemlileri troid , toksoplazma ve demir ayrıca idrar testı alınıp
iltihap varmı diye bakılması faydalı olucaktır sende belki sorun olmayadabilir ama
varsa ufak ilaçlarla ve önlemelrle giderilebilicek sorunlar bunlar onun ıcın en basta dıkkat etmekte fayda var
sonra telafisi zor sonuçları olmasın diye
r,ca ederiz cnaım daha neler öğrenırsın burda ben ilk zamanalr gebelık belirtisi flnda bılmıodm
nası olo nası edio ılk gebelıgımı reglm 11 gun gecıp ben adet olmamısım ya du test yapim diince öğrendım
düşün yanı :)

Son düzenleme:
ayy çok gaza geldim ve bi kaç bişey yazıcam muhtemelen banlanırım ama napalım

Fatoş ve ayşe bu yazım sizle alakalı degil sadece dün eşimle aramızda geçen bi konuşmadan ve bugünkü yazılanlarla alakalı o yüzden ikinizde kırılmayın yada kızmayın olurmu...
ve diger arkadaşlarrrr sizde olayı büyütmeye çalıştıgımı falan sanıp bu konuda herhangi bişey söylemeyin öyle bir derdim yok çünkü.

şimdi 2 gündür verdigimiz şehitler adına yürüyüşler facede ve bi çok yerde tartışmalar paylaşımlar görüyorum hoş o paylaşımları bende yapıyorum ama konu bu degil biz ne yaparsak yapalım ne kadar yürürsek yürüyelim vatan birdir bölünmez şehitler ölmez dersek diyelim bu ölen gencecik pırıl pırıl daha 20 sinde ölen çocuklar hayat arkadaşını evladını kaybeden analar babalar kadınlar kimseye baba diyemeyecek olan onu sadece fotograflardan hatırlıycak olan çocuklar varken nasıl derimki ben şehitler ölmez diye nasıl yediririm bu lafı kendime.öldüler işte ne için öldüler acaba vatan içinmi öldüler bu bir savaşmıki çanakkaledeki gibi üzerlerinde kıyafet yokken silahları yokken yardım çagırabilecekleri kimseleri yokken ölüp gittiler 3-5 ş...sizin kurşunuyla hayır böyle bişey olmadı tabiki.ne oldu ben anlatayım bi çogunuz farkında zaten son donanımlı silahları varken tankları varken tok karnına güçlü ve etrafta yardım çagırdıkları halde 5 dk yolu 3 saatte gelen helikopterler varken öldüler boşu boşuna öldülerrr.ben bu durumda devleti suçlayamam ( te den en çok nefret edenlerden biriyim ben ) ben bu durumda o helikopterle 5 dk lık yolu 3 saatte gelenleri suçlarım çünkü biliyorumki orduya ne devlet nede başka kimse hükmedebilir.istesek biter terör isteseler bitiririler................................
ben 1993 yılında hakkaride 3 sene yaşadım blogumada yazdım küçük bi kızdım belki ama hatırlıyorum herşeyi polis çocuguyum diye dayak yedigimi babam gece görevdeyken annemin gözlerindeki korkuyu o ahırdan bozma evimizde çatışma çıkınca annemin battaniyeneleri ıslatıp lambaları söndürüp bizi yere yatırdıgını.o askerlerin polislerin ailelerine bişey olacak diye nasıl korktuklarını hepsini hatırlıyorum ki terör şimdi inanın çok az safhada bilenler bilir 93 senesi en pörtledigi dönemdir.
şimdi herkeze soruyorum ben ya profilinde bişeyler paylaşanlar yürüyenler aglayanlar sızlayanların kaçı olası bir savaş anında askerinin yanında olur eline ne geçirdiyse hangi silahı bulabildiyse koşar gider ??????????? cevap vereyim emin olun 74 milyonun yarısından azı olur bu sayı malesef gerçek olan bu başka hiçbişey degil .asker polis eşleri bile dogu görevine gitmiyo artık eşinin tayinini bekliyo .(hatçem sözüm sana degilll )bırakın onu bi kenara ben ilkokulda 8 tane ögretmen degiştirdim daha ilk dönemde hemde korkup kaçıyolardı ve emin olun bu profilinde paylaşan yürüyüş yapan kişilerden bi kaçtaneside o korkup kaçan kürtlere egitim vermektense onları cahillige iten kişilerdir.
Dünyayı degiştirmek istiyorsan önce kendinden başlamalısın diyede boşuna dememişler...........
2 gün önceki manikürümü biliyorsunuz bayragımı çizdim tırnagıma tepkimi öyle dile getirmek istedim öyle dolaşmak istedim ama eşim tek birşey söyledi fotolarını çek ve sil ş.... biri görür bişey der yapar dedi bende keşke dese gözlerini kendi elimle oyarım dedim.işte bizim halkımızın bazı kesimi bu kadar korkarken kim ne yapabilirkiiii........................................

hoşgeldın canım hamdoslun ıyıyım sen nasılsın :)
tayın ınsallah ıstedıgınız bıyere cıkar :) dişleri gec cıksın nolck gec cıkan diş daha ii dioalr ama bılemıcem :)

ilk ay yapılan testlerden en önemlileri troid , toksoplazma ve demir ayrıca idrar testı alınıp
iltihap varmı diye bakılması faydalı olucaktır sende belki sorun olmayadabilir ama
varsa ufak ilaçlarla ve önlemelrle giderilebilicek sorunlar bunlar onun ıcın en basta dıkkat etmekte fayda var
sonra telafisi zor sonuçları olmasın diye
r,ca ederiz cnaım daha neler öğrenırsın burda ben ilk zamanalr gebelık belirtisi flnda bılmıodm
nası olo nası edio ılk gebelıgımı reglm 11 gun gecıp ben adet olmamısım ya du test yapim diince öğrendım
düşün yanı :)

ahh ahhhh ınşallah ayşecımmmm her şeyın hayırlısı dualarına benı de ekleee canmmm :KK19: valla bılmıorumkı geç çıkacak dişler sanırım bakalım hayırlısı olsun paşamız bıraz nazlı ondan dişler de nazlı sanırımmm :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

tınkercımm chıcconun cıdden çok gusel pıjamaları ve yıka yıka yıka hıçbır şey olmuyoorrr kalıtelı kalıtelı yaaa ben hıçpzaradan almadım sanırım almam daa haa bak kendıme alıorum ıstdakı sosyete pazarlarından ama oğluma almam pek kalıtelı ve sağlıklı bulmuuorum pazar mallarını benn :KK42:evet mert baya buyudu ama bılmıorum diş falan yokk şaka gbı guluyoruz artık halıne :KK1:

ayşecımmmmm nasılsınnnn?
Nagişşş kız ruyamda senı gordummm samsunda bır çocuk mağazası açmışızz onu işletıyorduk ama bı yandan öğretmenlık de yapmaya devam edıoruzzz entresandı cıdden ahava aydınlıktı gunluk guneşlık ve ataturk heykelının olduğu yer var ya samsun da ordaydı mağazamızda :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

şimdıden heyecanlanıorum kızlar mert kağan ın doğum gununeee bu arada aralık sonunda tayın ısteyeceğiz bakalım çıkarsa tabı bu doğum gununu burda yapamayadabılırz hayırlısı olsun ınş. her şeyın başı sağlıkkk gerısı hallolur

:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19: mucakkk sanaaaa :)) kuuzmm istanbulmu isticeksiniz tayini buraya isteyin yaaaaaaaaaaa:KK52::KK52::KK52::KK52: mertkaganada maşallahhh sıpaya bak adammı oldu şimdik buu:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19: mucakkk sanaaaa :)) kuuzmm istanbulmu isticeksiniz tayini buraya isteyin yaaaaaaaaaaa:KK52::KK52::KK52::KK52: mertkaganada maşallahhh sıpaya bak adammı oldu şimdik buu:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

ayyyy ayyyy ıst olsa super olurr tabıkı ama ıst puanları bıraz yuksek çorlu düzce yalova körfez vs yazacağız bakalım hakkımızdan hayırlısı ne zamansa hangısıyse o zaman çıksın ınş. :nazar:

ayy evet mert paşam buyudu teyzoşuuuuuu hem de ne buyumee şuan ayağımda sallıorum dişlerıyle buyuk sıkıntısı var yavrumun ama çıkan bşey yok hahahahhahahahahah yavrucuğummm çırpınıo yahuuuu :KK4: bu arada 70 kıloya düştüm kızlarr bıraz az verıorum metblzma baya yavaşmış benımmm :KK47: tabı otrmaktan yavaşladı burdaaa az kaldı 63 e 63 olsam kafı bana boyum 1.68 63 normal hatta dr 65 bıle nrmal dedı

ayyyy ayyyy ıst olsa super olurr tabıkı ama ıst puanları bıraz yuksek çorlu düzce yalova körfez vs yazacağız bakalım hakkımızdan hayırlısı ne zamansa hangısıyse o zaman çıksın ınş. :nazar:

ayy evet mert paşam buyudu teyzoşuuuuuu hem de ne buyumee şuan ayağımda sallıorum dişlerıyle buyuk sıkıntısı var yavrumun ama çıkan bşey yok hahahahhahahahahah yavrucuğummm çırpınıo yahuuuu :KK4: bu arada 70 kıloya düştüm kızlarr bıraz az verıorum metblzma baya yavaşmış benımmm :KK47: tabı otrmaktan yavaşladı burdaaa az kaldı 63 e 63 olsam kafı bana boyum 1.68 63 normal hatta dr 65 bıle nrmal dedı

oyy sıpacıkkk inşallah çıkar biranönce:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: ayy hadi hayırlısı canımmm

$23092011186.jpg $200920111401.jpg $13092011161.jpg $DSC01569.jpg

ramazan bayramı 2011 mertkoşummmmm daha var makınede atacağım kızlarrrr :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: bu salıncak dedesi aldı babammmm ıst hep onda uyuduu :KK1::KK1::KK1:

merhabalar...

ya ben bu ay bir tuhafim....reglim gec gelmisti..regl oldum ve herzaman ne kadar devam ediyorsa o kadar devam etti ama oncekilere gore cok az regl oldum..agri sizi hicbiseyimde olmadi.ama reglim bittikten sonra karin agrisi,bel agrisi,bas agrisi ve ara ara goguslerde sizi oldu ve halende devam ediyor...bugun mide bulantim biraz var onun haicinde saydigim agri turleride...hamile oldugumu duyunmuyorum..beni sadece dusunduren adetim biter bitmez neden boyle agrilar ceker oldum..benzer bi durum yasayi ya da ikri olna varsa soyleyebilirmi?acikcasi bu belirtilere gore test yapmak istiyorum ama daha onceleride cok hayal kirikligi yasadigim icin ,regl gunumu bekleyecegim...

maşallah çok tattlı yaaaa

off kızlar idil uyumuyor gündüzde gecede dün gene saa
t 3 dü uyuduğunda sabahda 11.30 uyandı şimdi uykusu var uyutuyorum 5 dk sonra ağlayarak uyanıyo offf ağlıycam şiömdi yaaa

:nazar::nazar::nazar::nazar: saol cnm

offf acaba gazı mı var yaaaa bır sıkıntısı varkı uyumuyrrrr:KK43:

:nazar::nazar::nazar::nazar: saol cnm

offf acaba gazı mı var yaaaa bır sıkıntısı varkı uyumuyrrrr:KK43:
bilmşyorum ki gazı var gibi de dedğil,aç değil altı temiz nedensizce ağlayark uyanuyo anlamadım pazartesi doktora gidicez böyle devam ederse
gözlerim nkapanıyo çok uykum var kim bilir o ne kadar yorgundur ama uyumuyo şimdi ayağımda sallıyorum resmen uyuyor tam yatırıyım diyorum açıyo gözleri

bilmşyorum ki gazı var gibi de dedğil,aç değil altı temiz nedensizce ağlayark uyanuyo anlamadım pazartesi doktora gidicez böyle devam ederse
gözlerim nkapanıyo çok uykum var kim bilir o ne kadar yorgundur ama uyumuyo şimdi ayağımda sallıyorum resmen uyuyor tam yatırıyım diyorum açıyo gözleri

ahh cnm yaa alışma evresı her şey duzelecek emın ol mert kağan hala oyle ayağımda sallıorum uyuyor beşiğe koyuyorum uyanıorrr değişmedı huyu :emir_bebek:

X