Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
searchbau

hoşgeldin şekerimm sag salim al kucagına bebegini ama zeytin tanesi falan deme heee ayıp oluo köpişime

ayyy pardonn çok özür dilerim doğruya zeytin ve peynirin var zeytinin.. ikiside çok tatlılar cnm.. bnmde vardı bir zamanlar bir kedim.. ama evlenmeden önce.. kaçtı ama hain:)

benim satta 24 ağustos.. sen benden hızlı çıkmışın yemekten yana dertliyim bnde.. işyerinde poğaça simit kahvaltım, gündüz çıkan her yemeği yemeye çalışıorum fastfood almayım uzak duruyum diorum ama yemekler hep yarım kalıo, akşam yemiorum.. böle bebek nası sağlıklı olcakki çok korkuorum:18: allahım yardımcımız olsun cnm amin

maşallah yaaa keşke ben de emzirseydim de eşşek istemediii düşündükce canım sıkılıyooo........
kiloları aynııı bahar da 10 kilo......ay ne güzel tutunup ayağa kalkabiliyo demekkk....bizimki şimdiye kadar bir iki kalkabildi.....hep kalkmak istiyo ama beceremiyo ya.......bahar da çok dillendi telefonu alıp alo diyor.....bye bye yapıyor.....baba anne..... awa diyor fransızca aurevoir gorusuruz demek heheh fransızca da biliyo bizim kız göz kırpıyo

haklısın canım şimdi doktoru aradım ısrar edince yarına randevu verdi....şimdi burnu da akmaya başladı....off tinker cocugun mu var derdin var yaa
ihlamurrr yok bizde yaaa akşam eşime aldırayım bari türk bakkalından : ........ canım yazdıklarını hep okudum

Hepinizin yazılarını okudum kızlar

yanlız şöyle bir şey var olay tamamen saptırıldı. Öncelikle idilcim ben adana dogumluyum ve 14 yaşına kadar adanada yaşadım. benim çocukluk arkadaslarımın %90 ı kürt.
aranızda belki en çok ben yaşamışımdır türk kürt kavgasını kaçınızın evinin önüne monotof kokteyl leri atıldı. kaçınızın nevruzlarda bahçelerinde lastikler yakıldı.
Biz buna ragmen Kürt diye ayırdıgınız dostlarımızla kenetlenirdik. Hepsiylede görüşüyorum hepsinide çok seviyorum. Benim insan ayırmak din dil ırk ayırmak gibi bir niyetim olmadı olamaz.
evet ayrım derseniz bende arnavutum ama bir kere duydunuzmu çünkü ben TÜRKİYE CUMHURİYETİ vatandaşıyım Ben BU ÜLKENİN evladıyım!!!

Evet Şehit polislerden birisi akrabamızdı. ama sanmayınki bunun için bu kadar fevriyim. Hedefim ayşede değildi bunu kişisel olarak üstüne alınmasın. Evet ayşeyle siyas, görüşlerimiz farklı. ama ben örtülü oldugu için ona yasadıgı sıkıntıları paylaştıgımı belirtmiştim.bu konudada konuşmuştuk.

hepiniz bana cephe alabilirsiniz ama ben kızgınım kırgınım fevriyim agrasifim 3 gündür ben psikopatım. o yuzden umrumdada olmaz.

İster yargısız infaz deyin ister ayrım deyin. ben 6 yıllık dostumu sildim bu yuzden hiçte pişman değilim.

canım bende mümkün olduugnca dikkat etmeye çalışıyorumm etmediğim zamanda eşim kızıyo vitamin kullanıyormusun dr vermiştir ama günlük sütünü pekmezini cevizini muzunu yemeye çalış çok fyadalıymışş

dr bişey vermedi cnm.. bi kutu süt mutlaka içiyorum. ama oda sölemesi ayıp çok gaz yapıo bende mahvoluorum çok zorlanıorum..folic asit onuda kullanıorum. mutlaka meyve tüketiorum. muz ayva mandalina elma armut ne bulursam bi tanede olsa meyvesiz gün geçirmiorum.. birde ceviz yiorum.. yanima hergün yoğurt getiriorum şu meyveli olanlardan ama her akşamda geri götürüorum yiemiorum umarım ilerki aylarda düzelirde bolca vitamin alabilirz..

fatoşcum öncelikle başın sagolsun bilirim ...........sabır versin hepinizzeee. kendi adıma konuşuyum ben böyle bir olay yüzünden cephe almam kimseye.fikrimi belirttim sadece.
herkes herkezin fikrine özeline saygı duymak zorundadır zaten ..

teşekkür ederim yelizcim umarım bir daha yaşanmaz
fikirlerimiz farklı olabilir ben saygı duyarım şekerim ama olay saptırıldı ben sadece ayşeye cephe almadım yada ayşenin örtüsüne

soğuk süt bende karın ağrısı yapıyoo walla bugun ısıtttımda içtim içine bide bi kaşık bal ımmmmm yarasın bebişime günlükmeyve yemen güzel ben folic asit demir hapı ve elevit diye vitamin içiyorum tahlillerde demir biraz düşük çıktı benim o yüzden sanırım dr verdi vitamini öylee işteee

süt gaz yapıyrosa farlı sıcaklıklarda içmeyi dene mesela sıcak ve soğuk süt bana da afedersın gaz yaapr
ama ılık içindce yapmaz.....send eöyle deneyıp bulabılrıısn ama 8-9-10 haftalarda sen gazlı bıse yemesen
içmeen dahi gazın olur maalesef onunda payı vardır hatta akrnın kocamna olur gazdan :)

allah şehadetini kabul etsin allah sabır versin

evet iş mevzusunda böyle bi konusmamız olmustu....ya yazmka istyemıyorum aslında içimde kalmaısnıda istemıyorum
avatarını değiştirmeyen hatta duvarına bısey yazmayyan baskalarıda varken en azındna bızım topikten tanıdıgım neden
sadece benı sıldın ? Bunu anlayamıyorum yanlış anlama saygı duyyorum tamam ama bunu merak edıyorum

selam sarılale.. fatoş arkadaşım sensin galiba.. öncelikle başın sağolsun.. bizler bu kadar üzülmüşken senin acını tahmin bile edemiorum. allahım sabır versin sana ve tüm ailene ve herkese..ben kendi adıma konuşayım yazdıklarımı okursan asla seni dışlama gibi yada cephe alma gibi bi tavır içine girmedim.. ne haddime daha doğrusu.. senide ayşeyide tanımorum bi geçmiş arkadaşlığımızda yok o yüzden bn rahatlıkla tarafsz fikrimi dile getrdim.. beraber olmamız gereken zamanda birbirimize sırt çevirmenin bana göre doğru olmadığını söyledim.. herkesin kendi doğruları vardır ve elbetteki kimse kimsenin doğrularını kabul edip yaşamak zorunda deildir.. amacım ne sana kendi doğrumu kabullendirmeye çalışmak nede ayşeye yandaşlık.. yok böle bişe yaa.. ayrıca ben kürt türk buna değinmedim, yanlış anlaşılmalarda arkadaşlığınızı zedelemeyin dedim.. insan acılarıyla yüzleştikçe yara alır yara aldıkça olgunlaşır olgunlaştıkça büyür.. umarım bu tahrip sende yıkım yapmaz.. birbirimize herzaman muhtacız.. 200 pkk bi araya gelince neler yapıo ortada.. bizde anca birbirimizi kıralım sonucunda bizmde neyi başarabildiğimz ortada.. hala çanakkalenin sofrasıyla doyuıyoruz, böle olmaya devam ettikçe aç kalmayada mahkum oluruz.. acına saygıyla yürekten katılıorum, ama acıda olsa yanlış gördüğümü belirtmek istedim.. kırdıysam yanlışım varsa affolaa...............

fikirlerimiz farklı olabilir ben saygı duyarım şekerim ama olay saptırıldı ben sadece ayşeye cephe almadım yada ayşenin örtüsüne

umarım canım.... örtüsüne olmadıgını biliyorum...yada sadece ayşeye olmadıgını ......ayşeye karşı şahsi bi durumunda yok bunuda biliyorum almış oldugun bi karar sadece ama üzüldüm ikiniz içinde ayşede çok üzüldü bunuda biliyorum ama dedigim gibi senin kararın saygı duymaktan başka bişey gelmez elimizden (

fatoş örtü konusunda sana bişey dmeıyorum demınde bahsttıgım gibi o sadece örnekti
sen bayrak koymayanları sılmıssın ya ben öyle yapıp örtüsüzleri silmiyorum yani
bayrak koymus koymamış ona buna oy vermıs ayırmıyorum düz nmantık
bunu söylemeye calsıtım yanlış anlaşılmasın

ayşecim ısıtıp deneyim bide bak hiç aklıma gelmemişti saol valla..
paradiseangel cnm zaten doktorumu değiştrmeyi düşünüorum.. 2. ayında herkes tam kan idrar testleri yaptığını duydum doktrların. bnmki hiçbişi yapmadı. bi 5 haftalıkken kesem göründüğünde 2 tüp kan alındı oda ne testi hiç bilmiom.. bak iice gıcık olmaya başladım bu doktora yaaaaaaaa

selamun aleykum arkadaslar ben aranızda yeniyim bir sorum olucak benimde 1 gun gecikmem var dun olmam gerekiyodu gebelik belirtsi olara uyku hali var ve kirpiklerim cok kasınıyo bi yerde okumustum kirpik kasıntısı sizdede oldumu hic gebe bayanlar yanıtlayın lutfen..

ayşe dün telefondan yaptım ben bunu gözümden kaçmış olabilir ama sana sölüyorum şahsına birşey değil bu.
şehit yakınım diye değil. beni anlamadın olay çok çarpıtıldı.

merhaba hoşgeldin aramıza
bende tabiki birlik olmaktan yanayım birlik olunmadıkçada bu işin çözülmeyecegini biliyorum.
zaten amacım bu bunun için bu sinirliliğim...
herkes tek yürek olmuşken dışarıda kalanlar tepkisini göstermeyenler bagırmayanlar sessiz kalanlara kızgınlıgım.
ben akp mhp chp umrumda değil kim kime oy veriyo umrumda değil ama böyle bir zamanda tek yürek olunmalı
buda benim görüşüm

tamam o 2 tüp kanda normal tahlilerin yapılmıştır benimde 5 haftalıkken sağlıkocağına gitmiştim onlarda 2 tüp kanla test yaptılar bide kalp atışı için gittiğimde 4 tüp verdimm idrar verdim ayrıca bu dr bana amomali taraması için ultrasona gün verdi haftaya ona gidicem...dr konusunda benimde pek dikiş tutturduğum bi dr yok bu tam gün yasasından dolayı durumlar karışık daha düzene girmedi özel muaayene gitsem tahlil için hastaneye gitmem lazım bi düzene girsede kurtulsam artıkk

selam canm uyku hali gebelik belirtisi olabilir ama kirpiklerin kaşınması bende olmadı bu bence kişiden kişiye değişebilir ayrıca bu belirtileri kafaya takmaa 1 gün daha bekle gelmezse test yap varsa silikte olsa çıkar hayırlısıyla allah gönlüne göre versin

ayşe dün telefondan yaptım ben bunu gözümden kaçmış olabilir ama sana sölüyorum şahsına birşey değil bu.
şehit yakınım diye değil. Beni anlamadın olay çok çarpıtıldı.

şimdi fatoş ben senı anladım anlaşılmıycak bişey yok
tepksiz kalanları rt sempatizanı olanalrı silicem diye sen duyrudun dün bunalrı sen yazdın
benım tabırlerım değil sileceğini söyledin sonra bi baktım beni silmişsin demekkı beni bunalrdan görüyosun
bayrak koymayanalrı sıldıgını söyledın sonrada
sonra hayır onunla alakası yok baskalarıda var bayrak koymayan deyınce
sebebını sorunca da telden yaptım dıkkat etmedım dıyorsun ben çelişki görüyorum burada
ben şahsi bişey var demıyorum zaten
rt oy verdıgım ıcın sılıyosan sıl ben chp ye mhp ye oy verenleri silmıyorum insnaları kategorize etmıyorum
ama şehıtlere üzülmemiş tepkı gostermemıssın dıyorsan bana bunuda kabnuyl etmıyorum

testlerını kontrol et mutlaka bu ne testı hersey yolundamı bu degerler nedne böyle diye sor
ref aralıkalrına bak
bilgi sahıbı ol doktorların cogu ılgılenen soran hamışleri sever bazısı gıcık olsa da :)

cnm aynı şeyi savunuyoruz.. sadece dile getirme şeklimiz farklı oldu.. inş böyle acılarla birdaha karşılaşmayız buna inanmak istiyorum..
ayrıca aranızda olmak gerçekten güzel.. insan evlenince çevresi çok değişio. ne arkadaşlarımla görüşebildim ne akraba eş dost.. 6 aylık evliyim.. böylesi bi sahbete uzun zamandır çok ihtiyacım vardı.. buranın samimiyetine gerçekten inanıyorum saolun kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…