Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
bende çok üzüldüm cnmmm :KK43:((

benim yok bebegim 2 dene hayvanım var kedim peynir ve köpegim zeytin ::))))))))

işte benim ailemmm bide kocam var ama küsüm şimcik :)

yeliiiizzzz kediii çok tatlı yaaaa hiç sokak kedileri gibi deillll kedileri hiç ısınamadım ama bu çok şekerrrr :)))

zeytin de abla mı olmuş eheheh

ayyy kıslarr ne meraklıymışınızz hamilee kadını çalıştırmayaaa taamam tamam sizimi kırcam ben hem işimi yaparım hemde yemeğimi tamam mıı:)))))))) işyeirnde ufak tefek yemek pişirme düzenim var arasıra evden geitriyom yada patronlar alıp getiriyo bişiler yapıyorummm

hoşgeldin aramıza konuyu çok güzel yorumlamışsın:KK9::KK9:

benide alın aranıza benide:KK16: burdaki arkadaşlıklara hep imrendim.. inşallah hep böyle devam eder.. bende henüz 2 aylık anneyim.. bebeğim daha zeytin tanesi kadar.. inşallah allahım kucağıma aldığımıda görmemi nasip eder.. sizlerede keyifli ve sorunsuz günler diliyorum:21:

allah şehadetini kabul etsin ailesine sabır versin :KK43:

hamdoslun meloş bildiğin gibi

fransaya gidiosan beni de götür yaa pasta malzemesi fln alırıs :p

gezentiler baharla elifi atceksınız arabaya şanzelizeden vurdurcaksınız öle mi

abla sende vardın zatenn ehehe bide bi eve taşınmışız idil yanımza gelmiş dioz ki idile geldik geleli hiç dışları çıkmadık bizi gezdir biraz dioz senin arabanda var dioz :KK70: :KK70: :KK70:

korkma bendennn aaa zarar vermicemmm ehueheueh :KK70:

meloş elif nasıll?? hala emziriyor musun ? neler yapabiliyo elifcikk boyu kilosu filan nasılll kızzz aynı zamanlarda doğdukları içinnn bir kıyaslamak istiyorummm neler yapıyoo...bizim kız tembel çıktı yaaa....bazen bişeylerden tutunup ayağa kalkmak istiyo ama beceremiyo..

benide alın aranıza benide:KK16: burdaki arkadaşlıklara hep imrendim.. inşallah hep böyle devam eder.. bende henüz 2 aylık anneyim.. bebeğim daha zeytin tanesi kadar.. inşallah allahım kucağıma aldığımıda görmemi nasip eder.. sizlerede keyifli ve sorunsuz günler diliyorum:21:

hoşgeldin aramızaaa bebeğin hayırlı olsun Allah sağlıkla kucağına almanı nasip etsin inş.

ayyyyy kendimeeee hamile arkadaş buldummm bende 2 aylık hamileyim canmmm allah kucağına almayı nasip etsinnn:))) nasıl gidiyo bi sıkıntın varmıı

HOŞGELDİN CANIM GEL TABİİ ACCIK SIKŞIRIZ YER AÇILRI SANADA

ALLAH IM SAĞLIKLA KUCAKLAMAK NASİB EDER İNŞALLAHH PARADIESANGELLE AYNISINZI O ZAMAN HEMEN HEMEN

abla sende vardın zatenn ehehe bide bi eve taşınmışız idil yanımza gelmiş dioz ki idile geldik geleli hiç dışları çıkmadık bizi gezdir biraz dioz senin arabanda var dioz :KK70: :KK70: :KK70:

HA BİDE FRANSAYA TASINMISIZ YANİ HANİ GEZMELİK FLN DEĞİL KOCALARI NAPTIK ACEBA o_O

yeliiiizzzz kediii çok tatlı yaaaa hiç sokak kedileri gibi deillll kedileri hiç ısınamadım ama bu çok şekerrrr :)))

zeytin de abla mı olmuş eheheh

kıssssss niye küstünn kocanaa

meloşş evet çok tatlıı ama bi yaramazki sorma gitsinnnn evde yaşamayda aşırı alışkın sanırım atmışlar onu dışarııı :KK43:( heleki onu sevince o yumoş patilerini kaldırıp yüzüne dokundurup onunda seni sevmesi varki ölürsün :))))))

kıs yeni anne adayı o kadar şey yazdım kocama küstügümümü okudun biii.vır vır eden erkeklerle işm olmuyo anacım benim :44::44::44::44:

hoşgeldin aramızaaa bebeğin hayırlı olsun Allah sağlıkla kucağına almanı nasip etsin inş.

saol cnm amin inş.. burda okudukça sizleri daha çooook çalaışmam gerek çoookkk diyorum.. hamile olabilcekmiyim endişesini atlatıp, kesem görüncekmiye, ordan bebeğim görüncekmi derken kalbi atcakmı, ya düşerse korkusu...daha nelere endişelenirken sizlerin bebekleri hasta öksürüyo nefes alamıyo vs.. annelik ne kadar güzel ama bi o kadarda zor.. okudukça beni nelerin beklediğini vede annemi şimdi daha iyi anlıyorum...:KK30:

ayyyyyyyyy kendime hamile arkadaş buldummm bende 2 aylık hamileyimm allah kucağına almayı nasip etsin.. nasıl gdiiyo bi sıkıntın varmıı???

searchbau

hoşgeldin şekerimm sag salim al kucagına bebegini ama zeytin tanesi falan deme heee ayıp oluo köpişime:KK1::KK1:

allah şehadetini kabul etsin ailesine sabır versin :KK43:

hamdoslun meloş bildiğin gibi

fransaya gidiosan beni de götür yaa pasta malzemesi fln alırıs :p

gezentiler baharla elifi atceksınız arabaya şanzelizeden vurdurcaksınız öle mi

hahaha ayşenin aklı fikri pasta malzemesinde :KK1::KK1::KK1::KK1:

vayyy demek öyle haa arabası da var hahaha çok güldürdün beni

hoşgeldinm searchbau!! tebrik ederim bu arada :)

meloşş evet çok tatlıı ama bi yaramazki sorma gitsinnnn evde yaşamayda aşırı alışkın sanırım atmışlar onu dışarııı :KK43:( heleki onu sevince o yumoş patilerini kaldırıp yüzüne dokundurup onunda seni sevmesi varki ölürsün :))))))

kıs yeni anne adayı o kadar şey yazdım kocama küstügümümü okudun biii.vır vır eden erkeklerle işm olmuyo anacım benim :44::44::44::44:

hahhahahahahhahahahhahahha ayy koptummmm hakkat yaaa neden orayı çekip almışımmmm

fatoşcum banada tinker msn den söyledi şehitlrden biri akrabanmış sanırım allahım sabır versin geride kalanlarınaaaa........:KK5::KK5::KK5::KK5::KK14::KK14::KK14:

meloş elif nasıll?? hala emziriyor musun ? neler yapabiliyo elifcikk boyu kilosu filan nasılll kızzz aynı zamanlarda doğdukları içinnn bir kıyaslamak istiyorummm neler yapıyoo...bizim kız tembel çıktı yaaa....bazen bişeylerden tutunup ayağa kalkmak istiyo ama beceremiyo..

elif iyi canım evet emziriyorum hala bizim boyu 69.5 tu geçen ay bu ay 68 çıkardılar yanlışlık var sanırım 10 kilo bay bay yapıo öpücük atıo cic yapıo elini sürüyo alkıış yapıo baba,dede,gel,ver dio al dediğinde alıo ver dediğinde verio tutunup ayağa kalkabilio beşiğinde uyandığında çok tehlikeli ayağa kalkıo ileri geri kendini sallıyo :KK70: ellerinden tutunca düzgün adım atıyo ama emeklemio kıçnın üstünde sürtünüo baharın buyunu yazmışında maşallah sevi boylu kızçen :)) başkada bişe aklıma gelmio ama çok dillendi bıdır bıdır bişileer sölüo hep net deil :)

tinker bahar cok oksuruyor bacimmm ne yapabilirim bir akil fikir ver...viks suruyorum biraz ama bi faydasi yok sanki

yaaa:18:korkutmak istemem ama bebek öksürdü mü dr a gidecen anacım ben bunu öğrendim son yasadıgımda..ege de öhö öhöyle bır basladı..ilaç yukluyorlar dıye dr a goturmedım ...burun akıntısı oksuruge..öksürük de bır gecede bronşite cevırdı ates yoktu allahtan ama nefes darlıgı basladı bırden..ne oldugumu anlamadan acıl acıl gezdık ...bronsıt olmus dedıler sok oldum yanı....sen dr a gotur mutlaka dınlesın onlar daha ıyı anlıyorlar...en azından bronsıte cevırmeden mudahele edılır bı durum varsa...senın yapacagın sey ıse..bal ve ıhlamur..ben egeye hergun ıhlamur vermeye calısıyorum kucukken ıcmezdıde sımdı bayılıyor..onu da kaynatmadan demleyerek yap...sıcakken bı bardaga koy..içine seker yerıne bal veya pekmez koy..varsa kecıboynuzu pekmezı daha ıyı derler oksuruge...her gun içir canım hasta veya degıl..en zından dırenclı olur..sen benım gecmıste yazdıgımı okudun mu bakemmm:KK31:

ayyyyy kendimeeee hamile arkadaş buldummm bende 2 aylık hamileyim canmmm allah kucağına almayı nasip etsinnn:))) nasıl gidiyo bi sıkıntın varmıı

melojjjcum çok saol cnm.. aminn
paradisemeleği valla bnde çok sevindim benle aynı birini bulduğuma.. amin cnm allahım seninde yavrunu kucağın aalmanı nasip etsin.. şuan için bi sıkıntım yok.. öyle baş dönmelerim mide bulantılarım yok. çok şükür rahat geçiriorum.. yani sabah mide bulantım yok.. akşam yemek kokularını alınca oluo ama kusmadım henüz.. iştahım çok kapandı.. herkes kilo alırken ben veriyorum..tam 8+2yim şuan. salı günü bebeğimi gördüm kalp atışını izledim.. mutluyum ve 3.ayıda atlatıp rahatlamak istiyorum.. sende ne var ne yok cnm? ne durumdasın sen? bu arada ben ankadaran:KK54:

HOŞGELDİN CANIM GEL TABİİ ACCIK SIKŞIRIZ YER AÇILRI SANADA

ALLAH IM SAĞLIKLA KUCAKLAMAK NASİB EDER İNŞALLAHH PARADIESANGELLE AYNISINZI O ZAMAN HEMEN HEMEN

HA BİDE FRANSAYA TASINMISIZ YANİ HANİ GEZMELİK FLN DEĞİL KOCALARI NAPTIK ACEBA o_O

kız koca moca yok elif te yok eheheh bekarlık yılları :)))

melojjjcum çok saol cnm.. aminn
paradisemeleği valla bnde çok sevindim benle aynı birini bulduğuma.. amin cnm allahım seninde yavrunu kucağın aalmanı nasip etsin.. şuan için bi sıkıntım yok.. öyle baş dönmelerim mide bulantılarım yok. çok şükür rahat geçiriorum.. yani sabah mide bulantım yok.. akşam yemek kokularını alınca oluo ama kusmadım henüz.. iştahım çok kapandı.. herkes kilo alırken ben veriyorum..tam 8+2yim şuan. salı günü bebeğimi gördüm kalp atışını izledim.. mutluyum ve 3.ayıda atlatıp rahatlamak istiyorum.. sende ne var ne yok cnm? ne durumdasın sen? bu arada ben ankadaran:KK54:

çok sevindim canm walla aynıyız hehralde benimde pek bi sıkıntım yok sadece acıktıgım zamanlar biraz bulantım oluyo ama oda geçiyoo benim satım 21 ağustos aynı zamnada iş görmüşüzz:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: bende duydum kalp atışını rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin...bende antalyadanım canm

X