Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
selamm kızlarrr...

bugün güne cok kötü başladıkk 26 tane şehit gözyaşlarımı tutamadımm rabbim bütün askerlerimizi korusunn...
koçişimde bu meslekte olduğu için cok fena oluyorum şehit haberi duyunca allaha emanet hepside...

şeromm yatağınızı güle güle kullanın hayatımmm cok güzell...

kız sende mi burdasın şimdi geçmişi okuyom da birsürü kişi kaybolmuş ben bayramdan önce gittim bayram sonrası da eğitim vardı11 gün,1 aya yakın giremedim nete,epey bi kişi kaybolmuş o orada,sen nasılsın canım

selam kızlar çok yorgunum uykusuzum eylül gece hiç uyumadı.babası akşam geç geldi geldiğinde ikimzide uyuyorduk hem kızını hem beni uayndırdı:KK47:ve eylül birdaha uyumadı ta kiii sabah 4te uyudu ve şuan yine ağlıyorrr:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:

selamm kızlarrr...

bugün güne cok kötü başladıkk 26 tane şehit gözyaşlarımı tutamadımm rabbim bütün askerlerimizi korusunn...
koçişimde bu meslekte olduğu için cok fena oluyorum şehit haberi duyunca allaha emanet hepside...

benim eşimde komando uzman çavuştu istifa etti güvenlik sertifikası aldı iş bekliyo 1 yıldır bu haberleri görünce geç olsun güç olmasın yanımda olsun yeterki diyom

Hoşgelmişsin şeroocum :)

ayse elıne saglık hayatım sen bence bu ıslerden acayıp anlıyorsun ve de zevk alıyorsun..bana kalırsa bu tarz bı ıs kur home ofıs gıbı..ınternet uzerınden siparısler al...ne guzel ıste eve destek olur bı yandan da ev hanımı olursun...bence çok guzel olmus...bıleydım yaptıgını tıcarı olarak egenın d.gunune bende alırdım...:emir_bebek:

sağol canım ya :) sadece ben değil meltemınde emeği çok beraber yaptık öğrendi o da :)
yetişmicek diye çok stres yaptı gerildi ama yetiştridik :) ince yerler zaman alıyo bide yeni yeni ısınıyoruz
bakalım inşallah intrenette tükanım var zaten yenı basladık canım kısmet bakarsın ıkıncı yasına
yaparız :)allah ömür versin teşekkürler

guzel olmus vallahiiiii helal olsun kiz :)

tesekkurler idilcim :)

su1983...
hergün burdasın nerdeyse canım ama bı selam bıle vermıyorsun halbuki bu topik sana yabancı değil...merak ettım hem bızlerı merak edıyorsun hem de bi selam bıle vermıyorsun...alınıyoz artık ama....:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

bende goruyopm sabahtan beride bişide yazmadı :26:

folik bi ara kullandım sonra bıraktım ama başlamam lazım tekrardan.yok ben üstüne regl görüyorum normal olarak.zaten sonradan kanamam oluyor benim adet dışında doktora gttiğimde gebelik çıkıyor işte.3-4 gün içindede gebelik kendi kendine o kanla son buluyor.

analdım canım yenı baslamıssınız denemeye devam bıde stres yapma asla
iyi olucagına ınan genelde sebepsiz oluyo ama sneın reglden sonra kana oluyo ve
hala bthcg oluyo o enteresan ıste folike devam 1 gün ara vererk ıcıyorum ben

kızlar 26 şehit yaaa:KK43::KK43::KK43:

:KK43: :KK43: :KK43: :KK43: :KK43:

kız sende mi burdasın şimdi geçmişi okuyom da birsürü kişi kaybolmuş ben bayramdan önce gittim bayram sonrası da eğitim vardı11 gün,1 aya yakın giremedim nete,epey bi kişi kaybolmuş o orada,sen nasılsın canım
evet canımm bende burdayımm şeroyla biz kac yıldır bu topikteyiz..
ben iyiyim canım cok şükür bir yaramazlık yok hazırlık yapıyoruz bebişlere..
sen nasılsın kıscen nasıl..

selam kızlar çok yorgunum uykusuzum eylül gece hiç uyumadı.babası akşam geç geldi geldiğinde ikimzide uyuyorduk hem kızını hem beni uayndırdı:KK47:ve eylül birdaha uyumadı ta kiii sabah 4te uyudu ve şuan yine ağlıyorrr:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:
ahh kıyamam ben sizeeee...
benim eşimde komando uzman çavuştu istifa etti güvenlik sertifikası aldı iş bekliyo 1 yıldır bu haberleri görünce geç olsun güç olmasın yanımda olsun yeterki diyom

benimkiside elazığda şuan ben gidemedim işte memlekette kalıyorum..aslında eşimde istifa etmek istiyor ama sonrası nasıl olur düşünüyor şuan 12 yıl oldu mesleğe başlayalı hiç olmassa 20 yılı doldurup emeklilik hakkını kazanmak istiyor bakalım nasip kısmet rabbim korusun hepsini..

evet canımm bende burdayımm şeroyla biz kac yıldır bu topikteyiz..
ben iyiyim canım cok şükür bir yaramazlık yok hazırlık yapıyoruz bebişlere..
sen nasılsın kıscen nasıl..

iyi diyelim, nolsun tipik ağrılarla boğuşuyoz işte karın,bel,kasık ağrısı,ara ara baş dönmesi,gece uykuların bölünmesi,çatı kemikleri ağrısı vs.
dr.hşyere yolunda vücut kendini doğuma hazırlıyo diyo,önceleir panik yapıyodm şimdi alıştım,sen nasılsn canm

Eklentiler

• $quinny-zapp-xtra-travel-sistem-bebek-arabasi-puset-cabriofix-2011.jpg
    $quinny-zapp-xtra-travel-sistem-bebek-arabasi-puset-cabriofix-2011.jpg
    65 KB · Görüntüleme: 20
  • $chicco-lullaby-lx-top-oyun-parki.jpg
    $chicco-lullaby-lx-top-oyun-parki.jpg
    62,3 KB · Görüntüleme: 15
iyi diyelim, nolsun tipik ağrılarla boğuşuyoz işte karın,bel,kasık ağrısı,ara ara baş dönmesi,gece uykuların bölünmesi,çatı kemikleri ağrısı vs.
dr.hşyere yolunda vücut kendini doğuma hazırlıyo diyo,önceleir panik yapıyodm şimdi alıştım,sen nasılsn canm

oo ağrıların olması normalmiş stres yapma birde kafaya cok takma üstüne düştükce sanki dahada ağrıyomuş gibi geliyor..

bende iyiyim canım cok şükür bir yaramzlık yok bizdede..gecen pazartesi dr. kontrolümüz vardı herşey yolundaymış 3 hafta sonra tekrar cağırdı öyle iştee...allahım bütün hamişlerimize sağlıklı doğumlar nasip etsin...

hoşbulduk kızlar..ohh uyudu ama az sonra ağlıcak yine....burnu tıkanıyor serum damaltıyorum ama yarım saate yine tıkanıyor ve uyanıyor oyüzden...

hatice bu sabah şehit haberlerini duyunca bende çok üzüldümmm:KK5::KK5::KK5::KK5:söyleyecek söz bile bulamıyorummm:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

ayşeeeeee kurabiyelerine bayıldımm cok güzel olmuş ellerine sağlıkk...
sonra bizim bebişlerimizede yaparsın artıkın..

şerooo ben hem ev anakucağı aldım hem oto koltuğu anakucağını(daha doğrusu bunu ablamdan aldım)ikisi farklı şeyler arabayla seyahat edeceksen evdede anakucağı kullanacaksan ikisinide al..ama ben 1 yaşına kadar arabayla işim yok dersen o anakucağı oto koltuğunu hiç alma..sadece 9 aya kadar kullanabiliyor...ama ben hastaneye falan götürürken o anakucağını kullanıyorum çok rahat oluyor çünkü battaniyeye sarıp götürsen çok zor oluyor o diğer portbebeler benim hiç hoşuma gitmiyor..bide haticeyle benim aldığım pusetler aynı..bizim anakucağımız maxi cosi aldığım pusete uygun istersen onuda takabiliyosun...
buarada parkyatağa karar vermişsin...güle güle kullanın canım iyi yapmışsın bence..:KK34:

ayşeee kurabiyeler bayıldım.biliyosun bende istemiştim bunlardan ama hem şekere hem kurabiyeye gerek yok diye vazgeçmiştik...ama doğum gününde kesin istiyorum harika olmuşlar:KK52:...ellerine sağlık...zehselcim sizde afiyatle dağıtın kurabiyeleri:KK1:

topukklluuummmmm kıyamam ben sana :KK5:gece eylülü uyutmak için çabalar sarfederken hep aklıma sen geliyosunnn Allah sana güç kuvvet versin bacımmm nesliye katılıyorum enerji içeceği falan iç....kendine dikkat et kuzum bukadar yorgunluğa bayılırsın falan...yaa keşke annenden kayınvaldenden destek alsan..ben senin yerinde olsam kesinlikle bakıcı tutarım hem evini temizleyecek hem çocuklara birlikte bakabileceğin....kendini bukadar yorma...:KK37:

oo ağrıların olması normalmiş stres yapma birde kafaya cok takma üstüne düştükce sanki dahada ağrıyomuş gibi geliyor..

bende iyiyim canım cok şükür bir yaramzlık yok bizdede..gecen pazartesi dr. kontrolümüz vardı herşey yolundaymış 3 hafta sonra tekrar cağırdı öyle iştee...allahım bütün hamişlerimize sağlıklı doğumlar nasip etsin...

ik başlarda korktum 3-4 gün gecegündüz bel ağrısı yaşadım,uyuyamıudoym bile,ishal yaşadım,yaklaşık 1 aydır yürürrken topalıyom resmen sağ ayağımın üstüne durupta çamaşırımı giyemiyom,10 dk otursam kiltleniyorum sanki,şiddetli olmasa korkmazdım dr. kontrol etti ultrasonda hepsi normal dedi

ayşeeeeee kurabiyelerine bayıldımm cok güzel olmuş ellerine sağlıkk...
Sonra bizim bebişlerimizede yaparsın artıkın..

canım benım çk tesekkurler :) inşallah doğsun doğum kurabıyesı yaparız olmadı bır yaş :)
allah ım sağlık sıhhat versın :)

ayşeee kurabiyeler bayıldım.biliyosun bende istemiştim bunlardan ama hem şekere hem kurabiyeye gerek yok diye vazgeçmiştik...ama doğum gününde kesin istiyorum harika olmuşlar:KK52:...ellerine sağlık...zehselcim sizde afiyatle dağıtın kurabiyeleri:KK1:
:

çok sağol selizcim
evet ıstemıstın kısmet olmadı ama :) inşallah yaparız tabii ki :)

sanırım uyku sorunu hep var bizim yaramaz kızmızda saat 3 den önce uyumuyor ve uyutmuyor ne yapcaz bilmiyorum böyle gündüzde çok uyumuyor aslında ama bilmiyorum işte
bu arada ben o kraftın sallanan ana kucağını aldım çok başarılı en azından biz yemek yerken fln onda oyalanıyor ii oluyor.
selizcim izme kendini sen devam et serum vermeye o dayı nemlerdir olmazsa burnu tıkanmaz o zaman.

su1983...
hergün burdasın nerdeyse canım ama bı selam bıle vermıyorsun halbuki bu topik sana yabancı değil...merak ettım hem bızlerı merak edıyorsun hem de bi selam bıle vermıyorsun...alınıyoz artık ama....:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

merhaba canım evet ben bu topiğin eskilerindenim sizleri merak ediyorum ve her gün takip ediyorum.....neden selam vermediğime gelirsem çok güzel bi arkadaşlık kurmuşsunuz, dostluğunuza bayıldım bunu bozmak istemedim belkide dışlanmaktan (böyle bişey olmayacağını biliyorum ama)çekindim o yüzden yazmadım.

selamm kızlarrr...

allah korusun hepsini...

şerooo ben hem ev anakucağı aldım hem oto koltuğu anakucağını(daha doğrusu bunu ablamdan aldım)ikisi farklı şeyler arabayla seyahat edeceksen evdede anakucağı kullanacaksan ikisinide al..ama ben 1 yaşına kadar arabayla işim yok dersen o anakucağı oto koltuğunu hiç alma..sadece 9 aya kadar kullanabiliyor...ama ben hastaneye falan götürürken o anakucağını kullanıyorum çok rahat oluyor çünkü battaniyeye sarıp götürsen çok zor oluyor o diğer portbebeler benim hiç hoşuma gitmiyor..bide haticeyle benim aldığım pusetler aynı..bizim anakucağımız maxi cosi aldığım pusete uygun istersen onuda takabiliyosun...
buarada parkyatağa karar vermişsin...güle güle kullanın canım iyi yapmışsın bence..:KK34:

topukklluuummmmm kıyamam ben sana :KK5:gece eylülü uyutmak için çabalar sarfederken hep aklıma sen geliyosunnn Allah sana güç kuvvet versin bacımmm nesliye katılıyorum enerji içeceği falan iç....kendine dikkat et kuzum bukadar yorgunluğa bayılırsın falan...yaa keşke annenden kayınvaldenden destek alsan..ben senin yerinde olsam kesinlikle bakıcı tutarım hem evini temizleyecek hem çocuklara birlikte bakabileceğin....kendini bukadar yorma...:KK37:
topuklu çalışmıyor bebeklerden sonra eşi çalışıyorsadece....sen düşünsene bır bebeğin masrafı nasılken onda çarpı 3...bezi maması ...kıyafeti..kozmetiği...ıslak mendıller bıle en aşağı 2 tl...vallahı bakıcıyı tutması kolay değildir herhalde hayatım..bir de çalışsa 3 bebeği hangi bakıcıya emanet edılır...1 tanesıne adam gıbı bakmıyorlar bakıcı mılletı...
kımselere emanet edemez en ıyı annesı bakar bebege....temızlık ve bebeklere bakacak bır bakıcıda en asagı 400-500 alır...mesela bızımkı kendı evınde bakıyor...poklu kıyafetlerını arıtmadan poşete koyuyor ..yanı yaptıgı bı halt yokken 350 alıyor..eve gelenı dusun..yanı cansucum kolay degıl bakıcı tutmak.yoksa kım sıtemez ay evde yardımcı..şahsen ben ısterım ama gundelıkcıye bıle yerı gelıyo para ayıramıyoruz...allah ona guc kuvvet versın sadece...ay ben de topuklu adına konusmus gıbı oldum da ne bıleyım kendımden baya dertlımısım de :KK1:çiğdemın yerıne koydum bırden kendımı..1 bebeğin masrafına yetısemıyor ınsan...veren allahım kısmetını bereketını de verır gerçi...:KK34:
merhaba canım evet ben bu topiğin eskilerindenim sizleri merak ediyorum ve her gün takip ediyorum.....neden selam vermediğime gelirsem çok güzel bi arkadaşlık kurmuşsunuz, dostluğunuza bayıldım bunu bozmak istemedim belkide dışlanmaktan (böyle bişey olmayacağını biliyorum ama)çekindim o yüzden yazmadım.

saçmalama:KK57::KK57::KK57:olur mu öle sey...muhabbetı koyulaştırmak bızım elımızde:21:

Son düzenleme:
X