Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
SELAMMMM KISLARR NASILSINIZZZZ BEN İŞTEN GÜÇTEN ANCA BAKABİLDİMM

İDİLL BAHARIMIZ ÇOK TATLI OLMUŞŞŞ MAŞALLAH SAÇLARINAAAA YAAAA :)

SELİZ GEÇMİŞ OLSUN CNAMMM İNŞALLAH ÇABUK ATLATIRISNIZ BU ARADA ELBİSEDE ÇOK HOŞŞ SANADA YAKIŞIR BENCE:)

NESLİ NERENE DİYET YAPARSIN BİLMEMM GAYET DÜZGÜN FİZİĞİN VARRR HİÇ UĞRAŞMAA BENCE.. SADECE BÖREKLERİ AZ YEEE:)))

AYŞECİMMM NAASSINNNN BİDENEMMMM,????BUGUNN BURASI BİLE SOĞUKSAA SİZİN OTARAFLARI DÜŞÜNEMİYORUMMM SABAHH ÜŞÜDÜMM AYYYYY:18::18::18:

YELÜZZZZZ PEYNİRİN PEK TATLIII YAA KEDİLEİRN OYUN OYNAMALARI ÇOK TATLI OLUYOO YAAA ÇOK SEVERİM BENDEEE

merveeee hamilelik nasıl gidiyor kıssssss

çok şükür canmmm iyi gidiyo diyebilirimm arada bulantı oluyooo bide dün akşamdan beri baş ağrısı varrr allahtannn çok kötü geçmiyoo bunlarla idare ediyorummmm ve şükrediyorummm yoksaa çalışmak zor gelirdii

hoşgeldin bacımmmmmm :=) nasıl gidiyo hamilelikkkkkk bulantıların yok mu hala ohhhhhhhh ne güzelll hiç olmasınnn süt içiyon mu kız portakal suyu vitamin allll

evet ya nesliii diyet senin neyineeeeeeeeeeeeeee?????? : gayetttttt fitsinnnn canım yaaaa

yelizzz ben de kedilerden köpeklerden korkuyorum bi tek ablamın köpeğinden korkmuyorummm çok tatlıııııı baharım da çok seviyoooo onu ama kızımla oynamak istemiyo

hoşbuldukkk bacımmmmm :)) bulantıyı hafif dereceli diyebilirimmm allah tan çok kötü geçmiyoo ama bulandımı hiç bişe yiyesim gelmiyooo midemi bastırıcı şeyler yiyiorummm

kızlarrr zaten acayıp bulanmaya basladım caydırmayın beni yaa....59.4 tüm 55 olmak istiyorum sadece eskı gunlerdekı gıbı...merve o börekler var ya az yenır mı ya..hele dun gece fınalım süperdi...

evettt yaa nolcakki ben kışın hep öyle geziyorummm...olmazsa koö falan eklettiririm artık eskisi gibi değilki dışardaki ürünler hep öyle ya ince ya kolu bacağı yokama bayıldım ben buna..:

hep öyle geziyoDUM demek istedin galiba :) bebek emzırıyosun canım sen üşütmemen lazım
totondan bacagından kaparsın hadı soğuk kapmadın gaz olması farketmessın grip olursun bebegıne gecer
dikkat etmen gerekıyo yani :)

günaydın canım :) olur olur anne herşeydir :) terzi kuaför doktor aşçı diyetisyen psikolog hersey everything

günaydın tatlım hamdolsun ıyıymmm ama üşütmüşüm yaa
hava cok soğuk fena vallahı kar yagdı yagacak öyle bi soğuk sen nasılsın nası gidiyo :)

kızlarrr zaten acayıp bulanmaya basladım caydırmayın beni yaa....59.4 tüm 55 olmak istiyorum sadece eskı gunlerdekı gıbı...merve o börekler var ya az yenır mı ya..hele dun gece fınalım süperdi...

ahhhh o eski günlere dönmek istiyoruz hep ama olmuyooo bence gayet güzelsin fitsinnn hiç uğraşmaa bencee diyetle felann... Ayyy merak ettim şimdiii nasıl yaptınnn ne böreği akşama bendemi yapsammm uff sanki canım çektiii

hahahahahah deli yaaaaa keske ben de 59 olsaydım aramızda tam 10 kilo var :)

AMANNNNN CANMMM DİKKAT EDİNNN WALLA HASTALIK ZOR ZAANAAT:))) BENDE HASTA OLCAM DİYE ÖDÜM KOPUYOOO AAHH ŞU GÜNLER Bİ GEÇSE ARTIK YAHUUU GÖBÜŞLENSEMMMM ŞÖYLEEEE ÇOK KİLO ALMAM İNŞALLAHHH KESİN TOTOMMM KOCAMAN OLURR BENİMM ZATEN BÜYÜK BASENDE VARR AHHH AHHHHHHHHHH

iyi canımmm Allahtan ağır değilmiş bulantıların..benim 8 hafta çok kötü bulanmıştı başımı kaldıramamıştım ama 3 aydan sonra hiç bulantım kalmamıştı...çok dikkat et kendine tamammııı bebiş için bol c vitamini meyve sebze tüket:)çok şanslısınki balık mevsimide yaklaşıyor bol bol yersin artık ben hiç yiyememiştim balık yoktu

doğru diyosun artık dikkat etmem lazım çünkü benim bir minnakım var...bende kalın çorap giyinirim bebişim için...sıkı sıkı giyinirim..yeterki o hasta olmasın....

kızlar hamile kalmadan önce 56 kiloydumm doğuma 68 ile gittimmmm...12 kilo aldım yani....geldim gelelide hiç tartılmamışım şuan 63 kiloyum doğumda sadece 5 kilom gitmiş...yada hastaneden geldik gelelii hiç yemediğim kadar yemek yiyorum doğumdan sonra kilo aldım...sırf bebeğime süt olsun diye yemediğim aklmıyor sanırım bu gidişle 70 olurum...insan içindeyken anlayamıyor böyle bir varlığın kutsallığını...kızımı kucağıma aldığımdan beri sadece onun için yaşıyor gibiyim hamileyken hiç yemek yiyemeyen ben şimdi deli gibi yiyorum...

evet canmmm aynen balığı çok severimmmm iyi olduu... Kıslar folic asiti nezamana kadar içeyim ki bennn

valla çok fena yaa tam iyileşiyorum gene usutuyorum hadı bastan
ilaçla 1 haftada ilaçsız yedi güdne diyolar ya :) ben ıkısınıde denedım yok :d
gecen hafta burnum akıodu ne bıcım sımdıde boğazım çok acıo

doğru diyosun artık dikkat etmem lazım çünkü benim bir minnakım var...bende kalın çorap giyinirim bebişim için...sıkı sıkı giyinirim..yeterki o hasta olmasın....

:) olmaz canım ıns korkma da dıkkat te et yanı :)

evet canım yakınca gaz sancıları baslayacak kızının..ayaklarını sıcak tut...bebegının çoraplarınıda ısıt ole gıydır evınde acı elma yağı bulundur bak...zinco damla aldır esıne eczaneden...bunlar bulunsunda elının altında ..hooop elıne yapısır...

evet canmmm aynen balığı çok severimmmm iyi olduu... Kıslar folic asiti nezamana kadar içeyim ki bennn
ben hamile kalır kalmaz bıraktım folik asiti çünkü ciddi miktarda kanım az çıktığı için bana içinde folik asitinde bulunduğu kan hapı verdi doktorum gyno ferro..halada içiyorum...
tamam canımmm benim zaten gaz problemim var sezeryan istememin en büyük sebebiydi laparoskopi amileyatından sonra çok çektim gaz sancıları yüzünden.Allahtan normal doğum oldu yine bile birkaç gün sancılarım oldu...sezeryan olsaydıı mahvolurdum heralde.

12. haftada bırak canım sonra elevıt başlıyacaksın hamılelık boyunca hatta dogurduktan sonra bıle ıceceksın
ben hiç elevit içmedim..sizler kan hapı içmedinizmi??sanırım gyno ferroda folik asit var diye bana ayrıca birdaha vermedi doktorumm
acı elma yağı var canım..kızımın hiç gaz problemi yok çok şükür ama tabi bu olmayacağı anlamına gelmez...emzirdikten sonra kaldırıp gazını çıkarmaya çalışmıyorum o şekilde çıkarmıyor çünkü ya emerken alttan pıt pıt çıkarıyoryada emzirip yerine yatırırken..ayaklarımdan çorabı eksik etmiyorum normalde duramam ben gaz sancılarından okadar şişer midem yani..

elevıt al canım ben hem kan damlası hem elevıte devam ..sutune katkısı olur...
maşallah ya....ınsallah da olmaz gazı.....ay ege çok gazlı ya..bebekken ole krızı olmuyordu ama gazı oluyordu hala daha da öle eşşek...pırtladımı artık şaşırıyo sonra gülüyo....1:

Günaydın kepelekleriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmm oğlumla biz de facebooklu olduk biliyo musunuuuuuuuuuuzzzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…