Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
bu arada kizlar baharin saclarini kestim :) haha biraz yamuk oldu amaaa idare etsin artik napalimmmm
iste kuzumun yeni imajiiiii

Eki Görüntüle 274783

benım pamuk kızım her daim güzel ve de aynı annesiiiiii....:KK12::KK12::KK12::KK12:seliz senin kız da aynı sen yaaa...bu kadar olur kaşlar yay gıbı aynı annesi...vallahi kızlarınıza talibim haaaa:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Son düzenleme:
kızlar buarada ben zaten griptim:KK5:eylülede geçtiii:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:yavrumun burnu akıyor dün çok kötü tıkandı burnu tıkanınca hiç ememedii:KK14::KK14::KK14:babası istanbuldaydııı hemen ablamgille hastaneye götürdük acile yapacak hiçbişey yok sadece serum fizyosol verdiler burnuna sıkıp burun aspiratörü ile çekiyoruz biraz rahatladı Allahtan ateşi yoktu yoksa hastanede yatıracaklardı :KK5::KK5::KK5:daha küçük yaa koruyamadım bebeğimiiiii:KK5::KK5::KK5::KK5:bugün babası geldi sabahtan babası geldi geleli uyuyor yemin ederimm sanki hissetti kızım babasıyla birlikte uyuyorlar:KK69:
cnm geçmiş olsun ikinizedeeeee :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: havalar burda bile çok kötü çorumu düşünemiyorum dikkat edinnnn :nazar::nazar:

kızlar günaydınnnn.nasılsınızzzz bakalım. ben donuyorum resmennn acaip soguk dışarısı şimdi açtım ofiste klimaları çayımıda aldım ısınmaya çalışıorummm .
bu arada bi ara zeytin ve peynirin (kedinin adını peynir koydum :KK1::KK1::KK1::KK1:) oyun oynarken videolarını çekip koyucam bi ara acaip komiklerrr akşamları bütün sinirimi alıyo veletlerrrr :KK1::KK1::KK1::KK1::nazar::nazar:

canim kendine cok dikkat etmen lazim, emziriyorsun.....keske maske takarak emzirseydin eylulu canim yaaa.....
serumla temizle burnunu surekli.....yapacak baska bisey yok daha kucucukk..
ve bol bol emzirrr en iyi ilaççç anne sutu selizzz eylulume iyi bak
canım anne sütünden bile geçermiş dr.yapacak bişey yok dedi..şuan biraz daha iyi teyzesi merak etme burnunu açıyoruz sürekli serum veriyoruz rahatlıyor kuzum gece boyunca buharıda açtık....
canim kuafore goturmek isterdim deeee durmuyooo zillii....zorla kestimmm saclarindaki tokalari tek tek cikariyo atiyo, ama yakisti kuzuma yaaa :)
canim eylulun resimlerini msnime yollarsin artik napalim, esime karsi cok mahcup oldum gizli gizli face actim soylemedim, aslinda ilk basta soyleseydim bisey demezdi belki.....
bencede canım böyle şeyleri saklamamak lazım keşke gizlice açmasaydın....
benım pamuk kızım her daim güzel ve de aynı annesiiiiii....:KK12::KK12::KK12::KK12:seliz senin kız da aynı sen yaaa...bu kadar olur kaşlar yay gıbı aynı annesi...vallahi kızlarınıza talibim haaaa:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
:KK1::KK1::KK1::KK1:bizde senin oğluşuna talibiz:KK9:ayyy gerçekten banamı benzetiyosunnn herkes kaş göz sen geri kalan heryeri baba diyor..aslında mimikler babasını andırıyor gerçi babasınıda kaşları yay gibi bizi eşimle hep benzetirler nişanlandığımızda kardeşmisiniz diye soran bile olmuştuuu:KK1:
günaydın millet burda yağmur var :KK31::KK31:
günaydınnn burasııı daha fena hep yağmurrr:KK36:
cnm geçmiş olsun ikinizedeeeee :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: havalar burda bile çok kötü çorumu düşünemiyorum dikkat edinnnn :nazar::nazar:
teşekkür ederim yelizcimmm evet burası hem soğuk hemde yağışlı...evimiz çok sıcak kombiyi açtım ama hastaneye götürdük getirdik falan bide bana garip geçti birinden benden çocuğuma geçti..inş hemen geçer:KK30:

kızlar günaydınnnn.nasılsınızzzz bakalım. ben donuyorum resmennn acaip soguk dışarısı şimdi açtım ofiste klimaları çayımıda aldım ısınmaya çalışıorummm .
bu arada bi ara zeytin ve peynirin (kedinin adını peynir koydum :KK1::KK1::KK1::KK1:) oyun oynarken videolarını çekip koyucam bi ara acaip komiklerrr akşamları bütün sinirimi alıyo veletlerrrr :KK1::KK1::KK1::KK1::nazar::nazar:

burada çok soğukkk yaaa evden bile hissediliyor..ayy kedimi aldın eve bide zeytinle nasıl anlaşıyorlar....?aaaaaa ben kedidenn çok korkarımmmmmm:18::18::18::18::18:

$45184045231128278_5_org.jpg
kızlar bu elbise nasıl bayrama böyle bişey diktirmak istiyorummmm artık eskisi gibi giyinmek istiyorum çok sıkıldımmmmmmm:KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37:giyinmeyi kuşanmayı özledim yaaaaaaa:KK53:

Günaydın kızlaaarr :)

günaydın canım vallaha bende dondum haaa :)

kedının adını da peynır mı koydun tiii sana :KK70: ekmeksız olmaz bence zeytın peynır bide ekmek bulmak laızm yeliz :KK70:

bu arada kizlar baharin saclarini kestim :) haha biraz yamuk oldu amaaa idare etsin artik napalimmmm
iste kuzumun yeni imajiiiii

Eki Görüntüle 274783

oyy maşallah sana madmoiselle bahar olmuş resmen :KK70: (doğru yazdımmı kızz )
önünde saygıyla eğilesim geldi pek güzel olmuş :) :KK70: işte bahar buyudukce sende
kuaförlükte baya ilerlersin diye dusunuyorum yavas yavas :)

burada çok soğukkk yaaa evden bile hissediliyor..ayy kedimi aldın eve bide zeytinle nasıl anlaşıyorlar....?aaaaaa ben kedidenn çok korkarımmmmmm:18::18::18::18::18:

ya canım sorma cumartesi günü sokakta buldum havada çok soguk aldım hemen eve oda hemen uyum sagladı mır mırr dolanıyo etrafta zeytrinlede iyi anlaşıyolar şimdilik zeytin oynamak istio kedide pek umursamıyo :)) ama zeytin peşinden ayrılmayınca kalkıp iki pati atıyo devam edio yoluna çok komikkkler:KK1::KK1::KK1:

Eki Görüntüle 275032
kızlar bu elbise nasıl bayrama böyle bişey diktirmak istiyorummmm artık eskisi gibi giyinmek istiyorum çok sıkıldımmmmmmm:KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37:giyinmeyi kuşanmayı özledim yaaaaaaa:KK53:

guzel canım...ama dıktırtcene alsana trendyol demi..:KK1:kım ugrasır dıktırtmeyle....:KK34:ya ben su hadısenın yenı sac rengıne bayıldım hatunlar...

canım anne sütünden bile geçermiş dr.yapacak bişey yok dedi..şuan biraz daha iyi teyzesi merak etme burnunu açıyoruz sürekli serum veriyoruz rahatlıyor kuzum gece boyunca buharıda açtık....

bencede canım böyle şeyleri saklamamak lazım keşke gizlice açmasaydın....

:KK1::KK1::KK1::KK1:bizde senin oğluşuna talibiz:KK9:ayyy gerçekten banamı benzetiyosunnn herkes kaş göz sen geri kalan heryeri baba diyor..aslında mimikler babasını andırıyor gerçi babasınıda kaşları yay gibi bizi eşimle hep benzetirler nişanlandığımızda kardeşmisiniz diye soran bile olmuştuuu:KK1:

günaydınnn burasııı daha fena hep yağmurrr:KK36:

teşekkür ederim yelizcimmm evet burası hem soğuk hemde yağışlı...evimiz çok sıcak kombiyi açtım ama hastaneye götürdük getirdik falan bide bana garip geçti birinden benden çocuğuma geçti..inş hemen geçer:KK30:

bence su an babayı andırsa da öle bir dönecek ki..bence sen ya ben sana benzetıyorum...babası çatlasın:KK52:

kızlar ben lahana çorbası diyeti yapıyorum...nasıl iğrençmiş o..sabah bır bardak aç karnına ıctım ama sonuna dogru öğürmeye başladım oğlen ve aksam yıne var....bakalım 3-4 kılo versem anında bırakcam haftada 6-7 kılo dıyor ya...hayırlısı sımıt dıyetıne donmez umarım....:KK1:

kızlar ben lahana çorbası diyeti yapıyorum...nasıl iğrençmiş o..sabah bır bardak aç karnına ıctım ama sonuna dogru öğürmeye başladım oğlen ve aksam yıne var....bakalım 3-4 kılo versem anında bırakcam haftada 6-7 kılo dıyor ya...hayırlısı sımıt dıyetıne donmez umarım....:KK1:

bı arkadasım denıyodu verılıo bı kaç kılo ama sağlıksız bı yontem yaa :/
tinker sneın troid gibi bi sorunun varken niçin denıyorsun
öçlüsüz bişeysiz zarar verebılır hızlıca su kaybedebılrısın kastan kaybedebılırsın
ne bılıym hormon dengesını bozar yapar da yapar yani sadece lahana ve detoks aynı zamanda
ama detoksunda kuralı kaidesi var belli kürler herkesde aynı etkıyı göstermıyo

dogru ben orasını dusunmedım kıç...n donar kız...:KK1:

şu an ben dondugum için :) ister isteemz düşündüm

ya canım sorma cumartesi günü sokakta buldum havada çok soguk aldım hemen eve oda hemen uyum sagladı mır mırr dolanıyo etrafta zeytrinlede iyi anlaşıyolar şimdilik zeytin oynamak istio kedide pek umursamıyo :)) ama zeytin peşinden ayrılmayınca kalkıp iki pati atıyo devam edio yoluna çok komikkkler:KK1::KK1::KK1:
:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:valla ben kendim hayvanları uzaktan sevsemde asla yakınlaşamıyorum:KK1:ne yalan söyleyim senin bu hayvanseverliğin çok hoşuma gidiyor...
hangi bayramda giycen kızz kurbanda mı bu soğukta mı falan demek istiyorum sana :KK53:
evettt yaa nolcakki ben kışın hep öyle geziyorummm...olmazsa koö falan eklettiririm artık eskisi gibi değilki dışardaki ürünler hep öyle ya ince ya kolu bacağı yok:KK1:ama bayıldım ben buna...
guzel canım...ama dıktırtcene alsana trendyol demi..:KK1:kım ugrasır dıktırtmeyle....:KK34:ya ben su hadısenın yenı sac rengıne bayıldım hatunlar...
canım bu çok kısa boyum uzun bana dahada kısa olur normalde giyinirimde şimdi bayramda çocuklu bir kadınım ben artık:KK53:eylülü yatırıp kaldırırken her bir yanım görünür..ben daha normal bir diz üstü istiyorum.hem annem diker benimmm elinden heriş gelir vede süper diker...
dogru ben orasını dusunmedım kıç...n donar kız...:KK1:
donmazzzz kızzzz ben kışın gerçekten hep kısa elbise giyinirim üstüme uzun mont giyiirim bişeycik olmaz
bence su an babayı andırsa da öle bir dönecek ki..bence sen ya ben sana benzetıyorum...babası çatlasın:KK52:

:KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:babasıı zaten ben daha kimseye benzetmiyorum diyor...aslında ben hamileyken çok baktım babasına benzesin diye...banada benziyor dediğin gibi....daha çok döner...egede doğduğunda aynı babasıydı şimdi aynı sen....:KK52:

bı arkadasım denıyodu verılıo bı kaç kılo ama sağlıksız bı yontem yaa :/
tinker sneın troid gibi bi sorunun varken niçin denıyorsun
öçlüsüz bişeysiz zarar verebılır hızlıca su kaybedebılrısın kastan kaybedebılırsın
ne bılıym hormon dengesını bozar yapar da yapar yani sadece lahana ve detoks aynı zamanda
ama detoksunda kuralı kaidesi var belli kürler herkesde aynı etkıyı göstermıyo

şu an ben dondugum için :) ister isteemz düşündüm

haklısın sonuna kadar bılıyorum ama engel olamıyorum kendıme bı deneyeyım dedım de 3 gun en fazla daha fazla dayanamam ben ....:KK47:

gunaydın kızlarrrrrrrrrrrrr

evet ben de bana benzetiyorum tinker sagol :)))))

:KK1::KK1::KK1: çok şirin olmuşş yauuuu :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

dimiiii cok sirin olduu yaaa

bencede canım böyle şeyleri saklamamak lazım keşke gizlice açmasaydın....:

ya evet keske saklamasaydim amaaa oldu bi kereee napalim :)
anne sutunden gecmez ya, nefesinden filan gecmistirrr maske tak hasta oldugun zamanlar. oyle emzir
anne sutunden hastalik gecmez bence hiç oyle bisey duymadim :) ben geçen kış hasta olmuştum hatta baharımın da biraz burnu akıyordu,bol bol emzir demisti doktorum bilemiyorum yaniiiiii

Eki Görüntüle 275032

güzelmiş vallahi ben beğendim biraz kısa ama fena değilllll

oyy maşallah sana madmoiselle bahar olmuş resmen :KK70: (doğru yazdımmı kızz )
önünde saygıyla eğilesim geldi pek güzel olmuş :) :KK70: işte bahar buyudukce sende
kuaförlükte baya ilerlersin diye dusunuyorum yavas yavas :)

evet tam bir mademoiselle oldu :))
yok yaaa kuaförlük ve bennnnn:KK1::KK1::KK1: şaka gibi
yengem kafasını tuttu ben hemen kestimmmm saçlarınııı kuaförlük bir iş yokk toka taktırmıyo bebişim önünü göremiyo saçlarından bende kesiverdimmm :KK37:

Son düzenleme:
X