Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .

selam canım hoşgeldınn :)
kız ben bılıyodum sen bıgun o eve kedı getırecektın biliyodum tebrıkler :)

eheueheu :d
ayy ben köpeklerı cok severım kedılerıde severım ama uzaktaann
köpekleri böle mıncırasım fln gelıo :)

cnm benim beslemedigim hayvan yok gibi yau:) bu garibancıkta öyle uyumluki kalsa hiçbi sorun yaşamam yani hele dün uyuyodu bende yanına gittim böle uykulu uykulu kalktı ayaga resmen okşadı yüzümü o minik patileriyle böyle yanagıma koydu patisini resmen okşuyo cem bile şok oldu :) çok çok güsel bişi cem istemio elimden geldigince sahiplendirmeye çalışıcam ama eger sahiplendiremezsemde dışarı bırakamam çok soguk ((( cemlede nasıl başa çıkcam bilmiorum bu garibanın tuvalet sorunuda yok küçücük kutuya kum koydum gidip oraya yapıo :) zeytinde veterinerdeydi dün memesinde mastismi ne bişi oluşmuş süt intihabı uyuşturup temizlediler garibin memesini bide antibiyuotik yaptılar tabi bütün bunları yaparken uyuşturdular neyse bitti işleri aldım bunu kucagıma eve kadar taşıdım agırlaşmış ii ce sıpa

hoşbuldum canımm

hoşbuldum canımm

gecmıs olsun...kız dogurmadan nasıl mastıt oluyo ....

salm kızlar şimdı geldım eve

tınker bıraz bıraz yuruyur mert kağan emeklemeye de başladı tabıkı
knşmalarımız da tam anne baba dede gel gel alkış maşallah hepsiını dıoruz ama dişlerımız hala çıkmadı bu arada ben 7.5aylıkken yurumuşum bırden ayağa kalkmışım herkes şaşırmış abım de 8.5 aylıkken yurumuşş olabılıyor yanıı

temızlık konusuna gelınce ellerımde egzama çıktı sanırım sureklı yıkamaktan temızlık yapmaktann off offf allahım sağlık versın de yaparım :44:

salm kızlar şimdı geldım eve

tınker bıraz bıraz yuruyur mert kağan emeklemeye de başladı tabıkı
knşmalarımız da tam anne baba dede gel gel alkış maşallah hepsiını dıoruz ama dişlerımız hala çıkmadı bu arada ben 7.5aylıkken yurumuşum bırden ayağa kalkmışım herkes şaşırmış abım de 8.5 aylıkken yurumuşş olabılıyor yanıı

temızlık konusuna gelınce ellerımde egzama çıktı sanırım sureklı yıkamaktan temızlık yapmaktann off offf allahım sağlık versın de yaparım :44:

gökçecim sorma merak ettik valla bende sormuştumm seni..baya bir yoğunmuşsun.buarada tşk ederiz teyzesiii amin......
mert yürümeyemei başladı ayyy

Eki Görüntüle 274437

işte bunun gıbı olacak ama Rüzgar yazacak üzerınde
çok güzeller yaa ben doğuma yaptıramadım inş eylülün doğum gününe istiyorum.....ayşe eniyisini yapar zaten...
Canım ya facebooktaki üyeliğimi kapattım... açık kalmış akşam eşim gördü kızdı bana....gizli gizli takılıyorum diye:2:
abooooooooooooooooooooooooooookızz deme yakalandınmıııı hem nie kızarki zaten arkadaşların bi bizdik..benimki hiç kızmaz öle şeylere arkadaşlarımın arasında dünya kadar erkek avr hiç bakmaz bileee

canım ben hem salıncak hemde titreşimli anakucağı aldım...salıncağı fisher price aldım çok memnunum harika bişey..anakucağına baby2go aldım oda fena değil...
ilk gönderdiğin linkteki kraft fiyat olarak uygun kullanışlıda bişeye benziyor hem salıncak hem anakucağı gibi...yerinde olsam 2.seçenektekini almam bi anakucağı olarak çok pahallı.okadar para verdikten sonraa salıncaklı al daha iyi...

ya canim soyledim kadinlarkulubundeki kizlar var diye ona face actigimi soylemedigim için kizdi....faceni kapat veya kapatma demedi ama ben kapatmak istedim,

bu arada kizlar baharin saclarini kestim :) haha biraz yamuk oldu amaaa idare etsin artik napalimmmm
iste kuzumun yeni imajiiiii

kızzz yükleyene kadar öldümmm araştırdım soruşturdum şikayet ettim geri yüklediler videomu
canım ziledim ben maşallahhhhhhhhhhhh çok çok güsel lolmuşşş
çok sağol canımmmmm nesliden çaldık müziğidefacedeki yorumunu okudum zaten tşk ederiz teyzesi:))
ya canim soyledim kadinlarkulubundeki kizlar var diye ona face actigimi soylemedigim için kizdi....faceni kapat veya kapatma demedi ama ben kapatmak istedim,
ayyyy kapatma yaa baharın fotolarını falan görüyoduk sen benim kızımın büyüdüğünü nasıl göreceksinn
bu arada kizlar baharin saclarini kestim :) haha biraz yamuk oldu amaaa idare etsin artik napalimmmm
iste kuzumun yeni imajiiiii

Eki Görüntüle 274783

vuuuuuuuuuuuuuuuu süper olmuşşş iyi becermişsin yine ben hayatta kesemem kuaföre falan götürseydin yaa Allah yerim ya büyüdüde saçlarını kestirmişşşş

kızlar buarada ben zaten griptimeylülede geçtiiiyavrumun burnu akıyor dün çok kötü tıkandı burnu tıkanınca hiç ememediibabası istanbuldaydııı hemen ablamgille hastaneye götürdük acile yapacak hiçbişey yok sadece serum fizyosol verdiler burnuna sıkıp burun aspiratörü ile çekiyoruz biraz rahatladı Allahtan ateşi yoktu yoksa hastanede yatıracaklardı daha küçük yaa koruyamadım bebeğimiiiiibugün babası geldi sabahtan babası geldi geleli uyuyor yemin ederimm sanki hissetti kızım babasıyla birlikte uyuyorlar

canim kendine cok dikkat etmen lazim, emziriyorsun.....keske maske takarak emzirseydin eylulu canim yaaa.....
serumla temizle burnunu surekli.....yapacak baska bisey yok daha kucucukk..
ve bol bol emzirrr en iyi ilaççç anne sutu selizzz eylulume iyi bak

canim kuafore goturmek isterdim deeee durmuyooo zillii....zorla kestimmm saclarindaki tokalari tek tek cikariyo atiyo, ama yakisti kuzuma yaaa :)
canim eylulun resimlerini msnime yollarsin artik napalim, esime karsi cok mahcup oldum gizli gizli face actim soylemedim, aslinda ilk basta soyleseydim bisey demezdi belki.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…