Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
ay kızlar ben hamılelıgı özledım..inanır mısınız dogurunca anlayacaksınız ki hayatım da geçirdiğim en özel aylardı...kendımı en mutlu hıssettıgım aylardıı

Bizim sıpa 28. haftada kafa üstü bi döndü dönüş o dönüş, hala normal doğum pozisyonunda ama bu pozisyon gerçekten benim için zor yani, hele son zamanlarda nefesimi kesiyo dediğin gibi, hele geceleri coşuyo, resmen akrobasi yapıyo yatakta, babası elini koyuyo, 2 dak. dayanamıyo çekiyo elini anaaammm ne bu diye sen nasıl uyuyon bu kadar hareketle diyo, ben de zaten uyuyamıyom ki diyom bu gece yine aynıydı, son zamanlarda geceleri uyuyamıyorum artık okadar hareketli ki, sürekli pozisyon değiştirmek zorunda kalıyorum allahtan bugün boş günümdü, gecenin acısını sabah çıkardık, nerdeyse 12.ye kadar uyuduk babamızı yolcu ettikten sonra bizimkinin gece uykusu olmicak şimdiden düzeni belli, gündüz bol bol uyuyacak gece uyumicak ama yandık

canım bana kalırsa kendini cok zorlama al iznini son aylarını evde dinlenerek gecir sonucta doğum olduktan sonra zaten egemen bey seni ayağa dikicekbana sorarsan kendini fazla zorlama derim

ee tabi şekerim haklısınn anaları güzel cocuklarıda güzel olucak

bu arada galiba egelerin hepsi böyle benimkiside anca ayakları kaburgalarıma vuruyor bir sağa bir sola geriliyorhatta idile cok gülmüştük yamuk göbek diyeee benimkiside ondan farkı yokk her şekle giriyoruzz

elevitimi içeyim hamilyekn hiç içmedim ama.evde folik plus var onu içsem olmazmı??içtiğim kan hapındada var fazlasının bi zararı olmaz ama nebilem:26:
ahh canım Allah sana kolaylık versinn kuzucukların dişi çıkıyor demek valla bitanesi bile zor ki sen çarpı üç...valla hep aklımdasın geceleri uyuyamayınca Allahım çiğdem napıo diyorum..ama şölede bişey var biz tam rahatladık derken 2. bebekle uğraşırken sen çoktan rahatlamış olacaksın....için sıkıldığında sürekli dualar oku mesela rahatlatan dualar var bol bol ayetel kürsi okuu çocuklarınada oku...emin ol çok rahatlayacaksın hatta vaktin varsa abdest al oku ben çok bunaldığım zamanlarda öyle yapıyorum çok rahatlıyorum...
hoşgeldiniz canım...maşallah kuzucun tomibşşş olacak desene..ben 33.haftadan sonrasını nasıl geçti hatırlamıyorum valla hazırlıklarla uğraşırken hemen geçtiiii
ay kızlar ben hamılelıgı özledım..inanır mısınız dogurunca anlayacaksınız ki hayatım da geçirdiğim en özel aylardı...kendımı en mutlu hıssettıgım aylardıı

ayyyyyyyyyyyyy nediosunnnnnben hiç özleyeceğimi sanmıyorum yaaa

ege anne karnındada duzenlıydı uykusu ben ne zaman yataga basımı koysam bır ıkı tekmeden sonra dururdu sabahta oğlum egeee...derdım hemen bi pıt pıt gelırdı ..arada o da uyandırırdı ama..dogdugundada degısmedı hala gece 9 bucuk 10 uyur sabah 6 bucuk 7 uynır....tabı gece arada emıyor onu ıstıyo mutlaka..ama uyanmadan...odalarda ayrı artık...rahatım o konuda sende dogdugu gıbı dıkkat edersın gunduz televızyonlu odada uyutur gece karanlık ve los yere gecıp sessızce uyutursun...o zaman duzene gırer korkma...kurallara uy yeter

ege ve efeler yaramaz oluyor doğru

canım folık ıçmenın bı anlamı yok...elevıtte vıtamınler var anneye destek dogumdan sonra b 12 vb.bır suru vıtamınlerd eksıklık olabılır takvıye onemlı yanı..hamılelıgınde nıye ıcmedın ki...ben hamıleyken fazla sımartıldım herhalde unutamıyorum bır turlu

çiğdem ses ver kızzzz yoksa birayı lüpletiyon mu

32.haftadan sonraa felakett oluyor o tekmeler ben nerdeyse eylül çıkacak sanardım göbüşüm yamulurdu..dakka başı wc'ye koş gece hep uyanırdım gündüzde çok hareketliydi.....aman ne gnlerdi atlattık çok şükür

darısı başınıza kızlaaaarrrrr

ege ve efeler yaramaz oluyor doğru

canım folık ıçmenın bı anlamı yok...elevıtte vıtamınler var anneye destek dogumdan sonra b 12 vb.bır suru vıtamınlerd eksıklık olabılır takvıye onemlı yanı..hamılelıgınde nıye ıcmedın ki...ben hamıleyken fazla sımartıldım herhalde unutamıyorum bır turlu

ege ve efeler hep yaramaz ya

sadece elevıt ve kan hapı ..folık plus farklı bırsey canım ...bu arada ben hamıleyken fazla sımartıldıgım ıcın osluyorum yaa

sallandık kızlarrr

deprem miii ama burda hissedil medi...yakınız yine ama...allah allah ...allah korusun telaş yapma bız yazın aydında haftada bır sallanıyoz...annemler o kdar alısık kı..bız korkuyoz onlar horul horul uyuyo..hele bırınde babam elıne kıtabı aldı yatagına gıttı gamsızlıgında bu kadarı

hadi yaaaa bana sanki hiç özlemicekmişim gibi geliyor:26:acabalarla gecti hergünüm nerdeyseallahım inşallahh şu son ayımızıda sorunsuz sağlıklı tamamlamayı nasip etsin
çiğdem ses ver kızzzz yoksa birayı lüpletiyon mu

hoşgeldiniz canım...maşallah kuzucun tomibşşş olacak desene..ben 33.haftadan sonrasını nasıl geçti hatırlamıyorum valla hazırlıklarla uğraşırken hemen geçtiiii

hoşbulduk canımmm...sağol teyzesii bakalım doğum doğuma kadar ne kadar daha alıcak doktorumuz toplu bir bebek olucak dedi
banada sonki son haftalar gecmicek gibi geliyor
ama heyecan hat safada hem koçişime hemde oğluşma kavuşucam

sizde bu arada cok gecmişler olsun facede okudum hasta olmuşsunuz inşallahh en kısa zamanda sende eylülde iyileşirisiniz canım..

Şu göbeğe baksanıza yaa, nasıl aşağı indi, gören herkes gün sayıyon heralde diyo halbuki daha 2 ay var

Son düzenleme:

hamıleyken öle de sonra arıyorsun zaten...allah sorunsuz bırsekılde atlatmanı nasıp etsın canım ama artık risk o kadar yok..ıcını ferah tut..gercı hamılelık baslı basına buyuk bır rısk ama ...kendını kasma sakın ...bebegın cok ıyı ve yakında anasına kavusacak

tinkerrrrrr ben seneye yapicam ikinciyi valla, dayanamicam :)) gel beraber yapalimm ihi ihi ihi
sero cok tatli olmussun canimmmmmmmmmmmmmmmmmm hamilelik yakismissss kiz

ege ve efeler hep yaramaz ya

sadece elevıt ve kan hapı ..folık plus farklı bırsey canım ...bu arada ben hamıleyken fazla sımartıldıgım ıcın osluyorum yaa
valla ben içmedim hamileliğimde elevit falan keşke içseydim...şimdi içsem çokmu geç kaldım
valla aslında bizde biaralar çok sallanıyorduk ama uzun zamandır olmuyordu deprem..valla bana sallandım gibi geldiii..ben depremden çok korkuyorum yalova çınarcık depremindeyken yalovadaydık 7.4 şiddetinde bi deprem yedik ondan beridir deprem olmasada bana bazen sallandık gibi gelir...elim ayağım titrer çok korkunç şeyler yaşadık çünkü

tşk ederiz canımm hastalandık anne kızz daha nolduğunu anlayamadan kızz sezeryanmı yapıcan tombik olacakmış oğluşumuz ben 2.780 zor doğurdum valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…